Hoşgeldiniz!

uçurma

ÖSO Militanının Selfie Çekerken Evi Havaya Uçurması 00:23
ÖSO Militanının Selfie Çekerken Evi Havaya Uçurması 4.392 izlenme - 3 ay önce Suriye'de Türkiye'nin desteği ile IŞİD'e karşı mücadele veren Özgür Suriye Ordusu askerlerinin kaldıkları bir evde bir militan arkadaşlarıyla birlikte selfie çekmek isterken birden içerideki bir bomba infilak etti. Cep telefonunun bomba düzeneğine bağlı olduğu iddia edildi.
Etek Uçurma Şakası 01:31
Etek Uçurma Şakası 18.596 izlenme - 7 yıl önce kamera şakası
Kafa Kesme Hilesi 06:03
Kafa Kesme Hilesi 9.274 izlenme - 2 yıl önce "Boğaz Kesme" Hilesi... Ortalığı velveleye veren kafa kesme videolarının bir çoğunun sahte olduğu kanıtlanmıştır. İşte en basit malzemeyle hazırlanan son derece gerçekçi bir sahne. Bu arada dikkatinizi çekmek isterim; izlediğiniz videonun çözünürlüğü gayet güzel. Buna rağmen çok gerçekçi duruyor. Halbuki nette izlediğiniz bir çok vahşet videosunda görüntü neredeyse piksel-pikseldir. Bu videonun da netliğini biraz bozarsak, gerçek diye herkese yutturulabilir.
Kemal Kılıçdaroğlu: Bana 4 Yıl Verin Türkiye'yi Uçurayım 02:04
Kemal Kılıçdaroğlu: Bana 4 Yıl Verin Türkiye'yi Uçurayım 704 izlenme - 6 ay önce Kemal Kılıçdaroğlu: Bana 4 yıl verin Türkiye'yi uçurayım Kılıçdaroğlu grup toplantısında konuştu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında seçmenlerin kendisini iktidar yapmasını istedi. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, başbakan olmak istediğini kastederek "Bana 4 yıl verin Türkiye'yi uçurayım" dedi.
Yüzük Uçurma Hilesi 00:56
Yüzük Uçurma Hilesi 2.132 izlenme - 3 yıl önce Bu Numara Görünmez İp İle Yapılıyor
Çay Poşeti Nasıl Havaya Uçar 01:52
Çay Poşeti Nasıl Havaya Uçar 1.320 izlenme - 2 yıl önce Çay Poşeti Nasıl Havaya Uçar "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/yapgor kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
aref ghafouri -yüzük uçurma 01:35
aref ghafouri -yüzük uçurma 1.004 izlenme - 6 yıl önce aref ghafouri -yüzük uçurma
Tornavidayı Havada Uçurdu 00:43
Tornavidayı Havada Uçurdu 253 izlenme - 2 yıl önce Tornavidayı havada uçurdu Tamirhanede basınçlı hava makinasıyla tornavidayı havada çeviren adamın görüntüsüne çok şaşıracaksınız.
Yıldız Uçurtma Nasıl Kaplanır? 03:28
Yıldız Uçurtma Nasıl Kaplanır? 560 izlenme - 2 yıl önce Yaz aylarının özellikle de hafta sonlarının en keyifli aktivitelerinden biri; uçurtma hakkında merak edilen soruların yanıtlarını Üsküdar Belediyesi Mehmet Naci Aköz Uçurtma Müzesi, İstanbul Uçurtmacılar Derneği Başkanı Mehmet Naci Aköz‘den aldık. Yıldız uçurtma nasıl kaplanır? http://migrostv.migros.com.tr/
hayri pıtır tüy uçurma dersi 01:47
hayri pıtır tüy uçurma dersi 707 izlenme - 6 yıl önce hayri pıtır tüy uçurmayı öğreniyor...
Sıkıysa İzle 00:18
Sıkıysa İzle 455 izlenme - 6 yıl önce fön makinesiyle kafamı ucurdum
Atilla Taş - Kesin İp Var 01:04
Atilla Taş - Kesin İp Var 164 izlenme - 2 yıl önce Gözünden ip çıkaran elemanımız, bu kez Okan Bayülgen'in programında Atilla Taş'a kapak uçurmuş.
Barbarian - Amiga 500 00:28
Barbarian - Amiga 500 92 izlenme - 2 yıl önce Oyun dünyasında bir fenomen olan ve aslında Conan The Barbarian filminden esinlenerek bilgisayar dünyasına aktarılmış olan Barbarian ilk olarak Commodore 64 için yapılmıştı. Oyunun başarısı ile birlikte; Acorn Electron, Amiga, Amstrad CPC, Apple II, Atari ST, BBC Micro, MS-DOS, ZX Spectrum platformlarınada aktarılmıştır. Grafikler her ne kadar kötü olsada zamanına göre versus oyunların ilklerinden olması sebebiyle fark yaratmıştır. Barbarian özellikle "kafa koparma" hareketiyle meşhurdu. Kendi etrafında dönen savaşçı tek hamleyle rakibinin kafasını uçururdu. O kafayıda ortadan kaldırmak ucube yaratığımıza kalırdı. Yukarıda kısa bir Barbarian tanıtımı izleyeceksiniz.
Hakan Tek uçan sehpa gösterisi 00:52
Hakan Tek uçan sehpa gösterisi 24 izlenme - 1 yıl önce
uçurma numarası 00:21
uçurma numarası 15 izlenme - 1 yıl önce UÇURMA NUMARASI NEJDETÖZAKMAN
Rolls Royce'u Havaya Uçurup Yavaş Çekim Filme Almak 04:03
Rolls Royce'u Havaya Uçurup Yavaş Çekim Filme Almak 33 izlenme - 1 yıl önce Amerikalı fotoğrafçı Tyler Shields Sanat için Rolls Royce Silver Shadow u havaya uçurtup yavaş çekimde filme almış efenim, iyi seyirler.
Yeni Yıl Fişeklerini Topukları ile Uçuran Çılgın Adam 01:59
Yeni Yıl Fişeklerini Topukları ile Uçuran Çılgın Adam 38 izlenme - 2 yıl önce Lil Amok isimli çılgın arkadaşımız yeni yıla girerken bir havai fişek gösterisi de benden olsun dercesine ayaklarına bağladığı fişekleri elleri üzerinde dans ederek fırlatıyor. İzliyoruz...
Sevgi Balonu 03:02
Sevgi Balonu 48 izlenme - 4 yıl önce Sevgi Balonu
uçurma numarası 00:21
uçurma numarası 12 izlenme - 1 yıl önce UÇURMA NUMARASI NEJDET ÖZAKMAN
After Efekt / Araba Uçurma (Yıldız Film Yapım) 00:19
After Efekt / Araba Uçurma (Yıldız Film Yapım) 29 izlenme - 2 yıl önce GÖKMEN YILDIZ İLETİŞİM VE FİLMLERİ** https://www.facebook.com/Gokmen.Yldz https://www.facebook.com/yildizfilmyapim https://www.facebook.com/gokmenyildiz... http://www.gokmenyildiz.blogspo ...
Seviyorum Seni 04:01
Seviyorum Seni 26 izlenme - 2 yıl önce Balon Uçurma
Reankarmasyon 01:01
Reankarmasyon 39 izlenme - 6 yıl önce yapana aferim