Hoşgeldiniz!

uçurma

Etek Uçurma Şakası 01:31
Etek Uçurma Şakası 18.657 izlenme - 8 yıl önce kamera şakası
Öso Militanının Selfie Çekerken Evi Havaya Uçurması 00:23
Öso Militanının Selfie Çekerken Evi Havaya Uçurması 4.411 izlenme - 2 yıl önce Suriye'de Türkiye'nin desteği ile IŞİD'e karşı mücadele veren Özgür Suriye Ordusu askerlerinin kaldıkları bir evde bir militan arkadaşlarıyla birlikte selfie çekmek isterken birden içerideki bir bomba infilak etti. Cep telefonunun bomba düzeneğine bağlı olduğu iddia edildi.
Kafa Kesme Hilesi 06:03
Kafa Kesme Hilesi 10.758 izlenme - 3 yıl önce "Boğaz Kesme" Hilesi... Ortalığı velveleye veren kafa kesme videolarının bir çoğunun sahte olduğu kanıtlanmıştır. İşte en basit malzemeyle hazırlanan son derece gerçekçi bir sahne. Bu arada dikkatinizi çekmek isterim; izlediğiniz videonun çözünürlüğü gayet güzel. Buna rağmen çok gerçekçi duruyor. Halbuki nette izlediğiniz bir çok vahşet videosunda görüntü neredeyse piksel-pikseldir. Bu videonun da netliğini biraz bozarsak, gerçek diye herkese yutturulabilir.
Güvercin Uçurma Part2 |cguvercın Yetıstırıcılıgı 00:08
Güvercin Uçurma Part2 |cguvercın Yetıstırıcılıgı 937 izlenme - 10 ay önce
Yüzük Uçurma Hilesi 00:56
Yüzük Uçurma Hilesi 2.337 izlenme - 4 yıl önce Bu Numara Görünmez İp İle Yapılıyor
Çay Poşeti Nasıl Havaya Uçar 01:52
Çay Poşeti Nasıl Havaya Uçar 1.326 izlenme - 3 yıl önce Çay Poşeti Nasıl Havaya Uçar "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/yapgor kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kemal Kılıçdaroğlu: Bana 4 Yıl Verin Türkiye'yi Uçurayım 02:04
Kemal Kılıçdaroğlu: Bana 4 Yıl Verin Türkiye'yi Uçurayım 748 izlenme - 2 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu: Bana 4 yıl verin Türkiye'yi uçurayım Kılıçdaroğlu grup toplantısında konuştu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında seçmenlerin kendisini iktidar yapmasını istedi. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, başbakan olmak istediğini kastederek "Bana 4 yıl verin Türkiye'yi uçurayım" dedi.
aref ghafouri -yüzük uçurma 01:35
aref ghafouri -yüzük uçurma 1.005 izlenme - 7 yıl önce aref ghafouri -yüzük uçurma
Yıldız Uçurtma Nasıl Kaplanır? 03:28
Yıldız Uçurtma Nasıl Kaplanır? 826 izlenme - 4 yıl önce Yaz aylarının özellikle de hafta sonlarının en keyifli aktivitelerinden biri; uçurtma hakkında merak edilen soruların yanıtlarını Üsküdar Belediyesi Mehmet Naci Aköz Uçurtma Müzesi, İstanbul Uçurtmacılar Derneği Başkanı Mehmet Naci Aköz‘den aldık. Yıldız uçurtma nasıl kaplanır? http://migrostv.migros.com.tr/
Tornavidayı Havada Uçurdu 00:43
Tornavidayı Havada Uçurdu 256 izlenme - 3 yıl önce Tornavidayı havada uçurdu Tamirhanede basınçlı hava makinasıyla tornavidayı havada çeviren adamın görüntüsüne çok şaşıracaksınız.
hayri pıtır tüy uçurma dersi 01:47
hayri pıtır tüy uçurma dersi 709 izlenme - 8 yıl önce hayri pıtır tüy uçurmayı öğreniyor...
Sıkıysa İzle 00:18
Sıkıysa İzle 456 izlenme - 8 yıl önce fön makinesiyle kafamı ucurdum
Atilla Taş - Kesin İp Var 01:04
Atilla Taş - Kesin İp Var 215 izlenme - 3 yıl önce Gözünden ip çıkaran elemanımız, bu kez Okan Bayülgen'in programında Atilla Taş'a kapak uçurmuş.
6 Yaşında Uçak Uçurma Hayali Gerçekleşem Çocuk 00:59
6 Yaşında Uçak Uçurma Hayali Gerçekleşem Çocuk 17 izlenme - 6 ay önce Onun rüyası, A380 Airbus'ta kaptan olmak ve Fas'tan Abu Dabi'ye yapılan bir uçuş sırasında, Etihad Havayolu Kabin Mürettebatı çocuğun uçağı uçurmak istediğini ve uçaklara meraklı olduğunu fark etti. Onu kokpite çağırarak,bir ömür boyu fırsat yaratmaya karar verdiler. Kaptan Samer Yakhlef'in telefonda çektiği video viral oluyor.
Barbarian - Amiga 500 00:28
Barbarian - Amiga 500 152 izlenme - 3 yıl önce Oyun dünyasında bir fenomen olan ve aslında Conan The Barbarian filminden esinlenerek bilgisayar dünyasına aktarılmış olan Barbarian ilk olarak Commodore 64 için yapılmıştı. Oyunun başarısı ile birlikte; Acorn Electron, Amiga, Amstrad CPC, Apple II, Atari ST, BBC Micro, MS-DOS, ZX Spectrum platformlarınada aktarılmıştır. Grafikler her ne kadar kötü olsada zamanına göre versus oyunların ilklerinden olması sebebiyle fark yaratmıştır. Barbarian özellikle "kafa koparma" hareketiyle meşhurdu. Kendi etrafında dönen savaşçı tek hamleyle rakibinin kafasını uçururdu. O kafayıda ortadan kaldırmak ucube yaratığımıza kalırdı. Yukarıda kısa bir Barbarian tanıtımı izleyeceksiniz.
Rolls Royce'u Havaya Uçurup Yavaş Çekim Filme Almak 04:03
Rolls Royce'u Havaya Uçurup Yavaş Çekim Filme Almak 134 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı fotoğrafçı Tyler Shields Sanat için Rolls Royce Silver Shadow u havaya uçurtup yavaş çekimde filme almış efenim, iyi seyirler.
Sevgi Balonu 03:02
Sevgi Balonu 53 izlenme - 5 yıl önce Sevgi Balonu
Seviyorum Seni 04:01
Seviyorum Seni 28 izlenme - 4 yıl önce Balon Uçurma
Televizyonu 4 büyük gaz tüpüyle Havaya Uçurmak 03:07
Televizyonu 4 büyük gaz tüpüyle Havaya Uçurmak 3 izlenme - 1 yıl önce Hunharca patlatma videolarına bir yenisini daha ekliyorum arkadaşlar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...