Hoşgeldiniz!

uçurmak

Barış İçin Sadece 5 saniye Yaşayabilen Güvercin  01:34
Barış İçin Sadece 5 saniye Yaşayabilen Güvercin 9.910 izlenme - 1 yıl önce Dünyadaki olayları hissetmiş olacak ki sepetten çıkar çıkmaz kendini trafiğe attı zavallı güvercin. Neyse diğerleri hala uçuyor
Kırk Haramiler Marşı 02:11
Kırk Haramiler Marşı 7.354 izlenme - 3 yıl önce Görünmez enstrümanlarıyla fantastik bir bando ve aynı zamanda bir eşkiya organizasyonu olan Kırk Haramiler'in marşını dinleyeceğiz. Sitede ses kaydı olarak gördüm. Kesit olarak da eklenmeli diye düşündüm. Sözleri de şöyledir; kırk haramiler, kırk haramiler doğruluk için biz haram yeriz kırk haramiler, kırk haramiler doğruluk için biz haram yeriz asmak kesmek kelle uçurmak hırsızlıktan altın vurmak asmak kesmek kelle uçurmak hırsızlıktan altın vurmak kırk haramiler, kırk haramiler doğruluk için biz haram yeriz kırk haramiler, kırk haramiler doğruluk için biz haram yeriz.
Araba Direksiyonuyla Uçak Uçurmak 00:49
Araba Direksiyonuyla Uçak Uçurmak 6.728 izlenme - 5 yıl önce Araba Direksiyonuyla Uçak Uçurmak
Uçurtma Nasıl Uçurulur 03:00
Uçurtma Nasıl Uçurulur 2.516 izlenme - 4 yıl önce Uçurtma Nasıl Uçurulur
acemi pilot 00:11
acemi pilot 3.261 izlenme - 9 yıl önce xd xd xd
Gta San Andreas Walkthrough - Bayrağı Uçurmak? - Bölüm 4 10:21
Gta San Andreas Walkthrough - Bayrağı Uçurmak? - Bölüm 4 945 izlenme - 4 yıl önce Gta San Andreas'a Kaldığım Yerden Devam Ediyorum Efem.
torpille tencere uçurma 00:46
torpille tencere uçurma 1.101 izlenme - 7 yıl önce
Yıldız Uçurtma Malzemeleri Nelerdir? 01:06
Yıldız Uçurtma Malzemeleri Nelerdir? 796 izlenme - 4 yıl önce Üsküdar Belediyesi Mehmet Naci Aköz Uçurtma Müzesi, İstanbul Uçurtmacılar Derneği Başkanı Mehmet Naci Aköz, uçurtma hakkında tüm merak edilen sorulara yanıt veriyor. Yıldız uçurtma malzemeleri nelerdir? Yanıtı MigrosTV'de. http://migrostv.migros.com.tr/
Işid Hz. Yunus'un Türbesini Havaya Uçurdu 01:06
Işid Hz. Yunus'un Türbesini Havaya Uçurdu 690 izlenme - 4 yıl önce IŞİD Musul'da bulunan Hz. Yunus Türbesini dinamitle havaya uçurdu. Patlama anı kameralara yansıdı
Konuya Fransız - Uçurtma Uçurmak Gibi 03:44
Konuya Fransız - Uçurtma Uçurmak Gibi 184 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: İyi tanırdık birbirimizi ya da şöyle böyle, Yanlış anlama ne kadar kendimce, Tam da fotoğrafların eskimeyi silindiği bir döneme denk geldik işte Yalnızca ben bilebilirdim ışıkları açık uyuduğunu, uyurken unuttuğu Bunları geçtim de birkaç saate gelseydim keşke, Uçurtma uçurmak gibiydi. Rüzgar gel hadi, tersten eserdi. Kaçarak nasıl da kandırıyorum kendimi. Rüzgar gülleri nerden buluyor bu cesareti ? Zaten ben de boşluyorum bu aralar, uyuya kalıyorum birden bire... Hatta bitirmediğimiz kitabın özetini çıkarttım, sen gidince. Uçurtma uçurmak gibiydi. Rüzgar gel hadi tersten eserdi. Kaçarak nasıl da kandırıyorum kendimi. Rüzgar gülleri nerden buluyor bu cesareti.
İleri Montaj Teknikleriyle Kısa Film Çekmek 00:39
İleri Montaj Teknikleriyle Kısa Film Çekmek 553 izlenme - 3 yıl önce Almanya'da yaşayan gurbetçilerimizin çektiği bu kısa filmde, hayatın zorlu koşullarında toplum baskısı altındaki insanın yaşadıklarını özümseten bir kesit izleyeceğiz.
Yolu 1,2 ton patlayıcıyla havaya uçurdular 02:28
Yolu 1,2 ton patlayıcıyla havaya uçurdular 573 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'nın Rio de Janeiro kentinde, büyük bir köprülü kavşağın yaklaşık bir kilometrelik bölümü, kontrollü patlamalarla yıkıldı. Köprülü kavşağı destekleyen 232 ayağın yıkılması için 1,200 kilogram patlayıcı kullanıldı.
Sokakta Şamata 02:33
Sokakta Şamata 295 izlenme - 3 yıl önce Böylesine güzel bir videoyu laf kalabalığı yaparak boğmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Yer Güney Afrika Cumhuriyeti, gençler sokakta eğlencenin dibini bulmuşlar, maşallah yetenekliler de, eh hadi o zaman biz de seyredelim.
Kırk Haramiler 01:37
Kırk Haramiler 373 izlenme - 3 yıl önce asmak, kesmek, hırsızlıktan altın vurmak nidaları atan, önderliğini erol taş üstadımızın çektiği vurguncu timi..açıl susam açıl!!!!!
10 Gaz Şişesi ve 40 Torpili Gerçek Tüfekle Havaya Uçurmak 09:59
10 Gaz Şişesi ve 40 Torpili Gerçek Tüfekle Havaya Uçurmak 140 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tayland'da En Hızlı El Yapımı Jet Tekne 00:55
Tayland'da En Hızlı El Yapımı Jet Tekne 365 izlenme - 3 yıl önce Tayland'da tekneye el yapımı motor uyduran arkadaşın hız aşırtmasını izleyeceksiniz. E tabi orada da bundan para kazanılıyor. İnsanın mesleğine emek harcaması güzel şey. Jet gibi gidiyor mübarek. Eline sağlık Tayland'lı kardeş. Yorum sizin efendim, izleyelim..
3 Boyutlu Boşlukta Ses Dalgalarıyla Nesne Uçurmak 02:24
3 Boyutlu Boşlukta Ses Dalgalarıyla Nesne Uçurmak 163 izlenme - 3 yıl önce Ses dalgalarıyla havada tutmanın üzerine ekleyerek 3 boyutta bunu yapmayı başaran Tokyo Üniversitesi'nden Yoichi Ochiai, Takayuki Hoshi ve Jun Rekimoto alkışlar. Makine odak noktası yaratarak dalgalı farklı frekanslarla havada tutuyor. Ama anca bu kadar küçük nesneleri tutabiliyor kocaman alet.
Gökyüzüne 2,5 Kilometrelik Olta Atan Adam 05:41
Gökyüzüne 2,5 Kilometrelik Olta Atan Adam 87 izlenme - 3 yıl önce Giresunlu Ali amcanın gökyüzünde 2500 metrelik mesafeye süzülen uçurtma merakı onda bir tutku halini almış. Yaptığı işi gökyüzüne olta atmak olarak tanımlıyor. Ali Hisarkaya... 62 yaşındaki Ali amca, kırk yıldır bulduğu her fırsatı uçurtma uçurarak değerlendiriyor. 5 çocuk, 6 torun sahibi Ali Amca bir kamyon şoförü Yıllardır şehir meydanından gökyüzüne uçurtma salıyor. Herkes denize olta atıp rahatlıyor, o ise gökyüzüne olta atıp huzur buluyor. Bugünkü oltanın uzunluğu 1200 metre. Rekoru 2 bin 500 metre (02.00). Kullandığı ip balık ağı ipi. Oltanın ucunda ise çocukluk hayalleri... Ali amca uçurtma tutkunu bir insan. Evinde 9-10 tane daha uçurtması var (02:21). Balık tutarken insanlar; balığın oltaya vurduğu anda ne hissediyorlarsa, o da rüzgarın uçurtmaya temas etmesinde onu hissediyor. Rüzgar devam ettiği sürece uçurtmanın gökyüzünde süzülmesine müsaade ediyor. Ne kadar sürdüğü önemli değil. Rüzgar onun için oltaya takılan balık gibi. O gökyüzüne olta atarken, etrafındaki çocukluğundan hatıraları canlanan insanlar da dikkatlice onu ve uçurtmasını izliyor. (00:24) Kimi ipin ucundan tutuyor (00:44) Kimi de uçurtmanın dümenine geçiyor. (03:14) (03:29) (03:59) Ali amca yaptığı işi gökyüzüne olta atmak olarak tanımlıyor. 01:01 Benim yapmış olduğum gökyüzüne olta atmak. Kimi denize atıyor, biz de gökyüzüne atıyoruz. Ağına vurması muhtemel rüzgarı farkettiğinde, mesleği olan tır şoförlüğünü bile bir kenara bırakıp gökyüzüne olta atmaya gidiyor. 01:14 Bu hastalık. 40 senedir bunu ben uçuruyorum. Kendim tır şoförüyüm. Yola filan gitmiyorum rüzgarı görünce. Oltasını toplaması balıkçılar kadar zor olmasa da bir hayli vaktini alıyor. 1300 metrelik ipi toparlamak 10 dakikasını alıyor. (01:43 ) 02:40 RÖPORTAJ: Bir vatandaş.... Uçurtmayı uçururken adeta uçurtmayı hissediyor. (03:41) Bazen uçurtmanın dediği oluyor. Uçurtma nereye, o oraya. (03:43) Şaşkın bakışlar altında sadece uçurtmasına kilitleniyor. Uçurtmasının ne dediği çok önemli.(03:43) 04:14 Kimi denizden balık tutar, zevk alır. Ben de bundan zevk alıyorum. 04:21 Huzur avlıyorum ya..! Stres, sıkıntı... Bu her şeyi unutturur adama ya..! Şuna bak ya.. Bir uçması ömre bedel 04:27 Şimdi yeni doğan çocukların her şeyi internetin başında. Böyle oyunları bilmiyorlar ki. 04:49 Uçurtmanın iniş anı... Ali amcanın uçurtma merakı ülke sınırlarını da aşmış durumda. Bir çok ülkeye uçurtma göndermiş.
Türk Erkekle Uçmak İsteyen İsviçreli Turist 01:05
Türk Erkekle Uçmak İsteyen İsviçreli Turist 220 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenliğini Mehmet Aslan senaristliğini Adem Ayralın üstlendikleri, başrollerini Yalçın Gülhan ve Yılmaz Köksal'ın paylaştıkları krallar eğleniyor filminden bir kesit. Yalçın abimiz turistin bu isteğini geri çevirmez ve piste doğru yola koyulurlar.
Torpille Tencere Uçurmak 00:45
Torpille Tencere Uçurmak 196 izlenme - 3 yıl önce Bilerek çüşşşş bölümüne koydum, cidden çüşşşşşş olmuş çünkü bu nasıl aklıma gelmedi bende bilmıyorum ama en yakın zamanda deniyecegim! Evde kapalı alanda denemeyiniz, iyi seyirler.
Arabayla Adam Dövmek 01:01
Arabayla Adam Dövmek 138 izlenme - 3 yıl önce Bir adamın (normal adam) tüp yada pide kuyruğuna girmesini bile dünyanın en absürd mevzusu haline getirmeyi başaran bir yönetmendir Çetin İnanç. Yine burada da senaryoda yani kağıt üzerinde ne yazdığını çok merak etmediğim (Ki muhtemelen denyonun biri akbilini düşürmüş,onu ararcasına koşsun arkasından da adamın birisi arabayla adama dayak atsın) gibi çok normal bir sahneyi o kadar alengirli bir hale getirmiş ki o köteğe biz vakıf olmuşuzcasına rahatlıyoruz.
Sihirbaz Atilla - Havada Asılı Kalan Seyirci 02:36
Sihirbaz Atilla - Havada Asılı Kalan Seyirci 148 izlenme - 3 yıl önce Ünlü (?) sihirbaz Atilla seyirciler arasından seçtiği bir miniği yatar vaziyette havada asılı bıraktığı videosu ile karşınızda. İyi seyirler.
Oğlu için Gökyüzüne Oyuncak Tren Yollamak 02:27
Oğlu için Gökyüzüne Oyuncak Tren Yollamak 105 izlenme - 3 yıl önce En sevdiği treni Stanley'i uçurmasını istediği oğlu için güzel bir çalışma yapan baba Stanley'i bir sıcak hava balonu ve içinde eski bir cep telefonu(GPS için) bulunan bir kutuyla birlikte gökyüzüne yollar.Ve bunu ölümsüzleştirmek için videoya çeker. Gökyüzünde yaklaşık 20 dakika kalan Stanley'in yolculuğu, balon patlayıp 27 km ötede bir mısır tarlasında son bulur.Sonuç olarak elimizde en sevdiği treni hayalinde uçurmak olan bir çocuğun mutlu bakışları kalır. Alkışlar babaya....
Hasanı Uçurmak! 00:12
Hasanı Uçurmak! 152 izlenme - 5 yıl önce 9/B sınıfı Hasan'ı uçuruyor :D
Rüzgarlı Havada Drone Uçurmak 09:24
Rüzgarlı Havada Drone Uçurmak 9 izlenme - 5 ay önce Videolarımızdan memnun kaldıysanız diğer videolarımızı da izleyin. Diğer videolarıma ulaşmak için altaki linki tıklayınız Sorularınız ve görüşleriniz. Kesinlikle bekliyorum. Abone olmayı beğenmeyi ve yorumlarınızı yazmayıda unutmayın. https://goo.gl/HwBboF Bizimle iletişim kurmak için altaki linkleri tıklayınız https://www.facebook.com/Ahmetsata/ https://twitter.com/ahmtsata https://www.instagram.com/ahmetsata/
At-4 Roketinin Etkisi 01:52
At-4 Roketinin Etkisi 53 izlenme - 3 yıl önce Amerikan güçlerinin Afganistndaki savaşta yaptığı denemelerden birisi sadece, müthiş bir silah gerçekten.
Süpermen'in Oyuncağını Yapıp Uçurmak 00:28
Süpermen'in Oyuncağını Yapıp Uçurmak 113 izlenme - 5 yıl önce süpermenin oyuncağını yapıp uçurmak
IŞİD 19 evi böyle havaya uçurdu! 02:19
IŞİD 19 evi böyle havaya uçurdu! 32 izlenme - 3 yıl önce IŞİD, Kerkük vilayeti ile Diyale vilayeti olarak adlandırdığı Kerkük ve Diyale çevresi bölgelerde Irak güvenlik güçlerine mensup kişilerin evlerini bombalayarak havaya uçurduğu görüntüleri yayınladı.
Clever Dragonfly 02:00
Clever Dragonfly 67 izlenme - 10 yıl önce clever dragonfly
Rüzgarlı Havada Drone Uçurmak 09:23
Rüzgarlı Havada Drone Uçurmak 4 izlenme - 5 ay önce Videolarımızdan memnun kaldıysanız diğer videolarımızı da izleyin. Diğer videolarıma ulaşmak için altaki linki tıklayınız Sorularınız ve görüşleriniz. Kesinlikle bekliyorum. Abone olmayı beğenmeyi ve yorumlarınızı yazmayıda unutmayın. https://goo.gl/HwBboF Bizimle iletişim kurmak için altaki linkleri tıklayınız https://www.facebook.com/Ahmetsata/ https://twitter.com/ahmtsata https://www.instagram.com/ahmetsata/