Hoşgeldiniz!

Uçurtma Şenliği

Rafadan Tayfa 7. Bölüm (Uçurtma Şenliği) 13:57
Rafadan Tayfa 7. Bölüm (Uçurtma Şenliği) 27.181 izlenme - 3 yıl önce Yaklaşan geleneksel uçurtma şenliği için tayfa, uçurtma provaları yapmaktadır. Yaptıkları uçurtmaların başına gelmeyen kalmamış olsa da, yinede yılmadan yenisi yapmış ve defalarca tamir etmişlerdir. Fakat son uçurtmalarının da ipinin kopmasıyla, uçurtma şenliği hayalleri uçurtmaları ile uçup gitmiştir. Tamda bu sırada Basri Amcaları imdatlarına yetişir ve Tayfa görkemli uçurtmaları ile şenlikte birinci olurlar...
Tatar Kasabası Uçurtma Şenliği 18:32
Tatar Kasabası Uçurtma Şenliği 983 izlenme - 4 yıl önce Tatar'da Taked Tarafından Düzenlenen Uçurtma Şenliği 2014-05-05 18:54:29 günü tatarmurat64 kanalına yüklediğim 'Tatar Kasabası Uçurtma Şenliği' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanal/tatarmurat64 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Keloğlan Masalları - Uçurtma Şenliği 13:21
Keloğlan Masalları - Uçurtma Şenliği 220 izlenme - 2 yıl önce Uzun, parkta uçurtma uçuran çocukları görür ve köye döner dönmez, kendi uçurtmasını yapıp uçurmaya başlar. Diğer çocuklarda ona eşlik eder. Bu durum Kara Vezir’i kızdırır ve köyde uçurtma uçurmayı yasaklar. Uzun, uçurtma uçuramadığı için çok mutsuzdur, yemek yemek bile istemez. Uzun’un bu haline üzülen Huysuz, Keloğlan’dan yardım ister. Keloğlan ve arkadaşları, Uzun’un evinin önünde uçurtma uçurarak Uzun’u dışarı çıkarırlar. Çok geçmeden Kara Vezir, gelip onları durdurmaya çalışır. Bunun üstüne Keloğlan, Kara Vezir’i bir uçurtma yarışmasına davet eder. Kara Vezir, yarışmaya katılmak istemese de, korkmuş görünmemek için kabul eder. Yarışmayı, arkadaşlarının ve Uzun’unda yardımıyla Keloğlan, kazanır. Uçurtma yasağı da böylece kalkmış olur. Bölüm sonu.
Balahatun İlköğretim Okulu 02:18
Balahatun İlköğretim Okulu 1.113 izlenme - 10 yıl önce balahatun,İlköğretim,okulu,kermes,ve,uçurtma,Şenliği
kemalpaşa uçurtma şenliği 04:17
kemalpaşa uçurtma şenliği 438 izlenme - 8 yıl önce kemalpaşa kent konseyi uçurtma şenliği
Uçurtma,şenliği,bilsem 04:23
Uçurtma,şenliği,bilsem 307 izlenme - 9 yıl önce istanbul bilsem uçurtma şenliği
Şehit Er Cevdet Çelenk İlköğretim Okulu 02:18
Şehit Er Cevdet Çelenk İlköğretim Okulu 253 izlenme - 8 yıl önce 2. geleneksel uçurtma şenliği
Karadenizli Çocuklar Gökyüzünü Renklendirdi 02:57
Karadenizli Çocuklar Gökyüzünü Renklendirdi 7 izlenme - 1 yıl önce Ordu'da düzenlenen "Uçurtma Şenliği" ile çocuklar doyasıya eğlendi.
Uçurtma Şenliğine Yoğun İlgi 02:58
Uçurtma Şenliğine Yoğun İlgi 5 izlenme - 1 yıl önce Uçurtma şenliğine yoğun ilgi Uçurtma şenliği renkli görüntülere sahne oldu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yetkinşekerci: "Çok güzel renkli bir etkinlik oldu"GAZİANTEP - Gaziantep Alleben Göletinde gerçekleştirilen uçurtma şenliğini yoğun ilgi gördü.
Çocuklar Uçurtma Şenliğinde 02:19
Çocuklar Uçurtma Şenliğinde "Kaynaştı" 2 izlenme - 10 ay önce Kilis'te "Renkli Dünyalarını Gökyüzüne Uçuruyorlar" etkinliği kapsamında, Türk ve Suriyeli çocuklar için uçurtma şenliği düzenlendi.
Çankırı'da Gökyüzü Uçurtmalarla Şenlendi 01:34
Çankırı'da Gökyüzü Uçurtmalarla Şenlendi 3 izlenme - 1 yıl önce Çankırı'da gökyüzü uçurtmalarla şenlendi Üniversite öğrencileri uçurtma şenliği düzenledi Rektör de uçurtma uçurarak öğrencilere eşlik ettiÇANKIRI - Çankırı Karatekin Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı olan Spor Topluluğu tarafından 'Uçurtma Uçurma Şenliği' düzenlendi.