Hoşgeldiniz!

udo

Darkorbit Udo Bot Kullanımı 02:53
Darkorbit Udo Bot Kullanımı 22.915 izlenme - 8 yıl önce bu hile ile her istediğinizi elde edebilirsiniz.
Sezen Aksu - Udo Lindenberg ( Seni Kimler Aldi ) 04:38
Sezen Aksu - Udo Lindenberg ( Seni Kimler Aldi ) 17.015 izlenme - 11 yıl önce yil 1993. minik serce udo lindenberg\'in programina konuk olur. sezen\'in \"seni kimler aldi\" sarkisi ve yari turkce yari almanca gerceklestirilen enfes bir duet!
C&C Red Alert 2 - Yuri Karakterinin Hazırlanışı 04:35
C&C Red Alert 2 - Yuri Karakterinin Hazırlanışı 3.070 izlenme - 4 yıl önce İçimizden bir kaç nesil Red Alert 2'yi ve serisini çok iyi bilir. Ama özellikle 2. oyunu. Oynarken insana her şeyi unutturan ve yıllar sonra bile kendini yükletip oynatmayı başarabilen hastalık türünde bir oyundur Serinin 2. oyununda kayda değer bir yere sahip olan Yuri karakterini canlandıran Udo Kier'in adım adım Yuri'ye nasıl dönüştüğünü izliyorum efenim. İyi seyirler. I'am Yuri. Obey me!
Budala Dedektif Film Fragmanı (1994) 02:02
Budala Dedektif Film Fragmanı (1994) 1.280 izlenme - 4 yıl önce Jim Carrey'nin ilk başrolünü oynadığı filmde hayvan dostu Ace Ventura insanların kaybolan hayvanlarını kendi metodları ile bulmakta ve sahiplerine vermektedir. O seneki Superbowl turnuvasının açılışınada maskot olarak Snowfleak adlı yunus getirilmiştir. Turnuva açılmadan kaybolan yunusu yalnızca bir kişi bulabilir o da Ace Ventura'dan başkası değildir. İşinin ustası olan Ace Ventura titizlikle çalışarak kaybolan yunusun izlerini bulur, araştırmalarını derinleştiren Ace yunusu bulduğunda herkesi şaşırtacak garip bir sürprizle karşılaşacaktır.
Berlin Calling Fragmanı 02:10
Berlin Calling Fragmanı 1.294 izlenme - 5 yıl önce 2008 Almanya yapımı Berlin Calling filminin fragmanı. Berlin’in Sesi bugün dünyanın dans müziği merkezi olan Berlin’de uyuşturucunun, aşkın, hazzın uç noktalarının ve deliliğin portresini çizen bir trajikomedi. Müzik ve dans dünyasında şan-şöhretin doruklarını yaşayan DJ Ickarus, kız arkadaşı ve menajeri Mathilde ile dünyanın farklı kentlerinde konserler vermekte ve bir patlama yapması beklenen yeni albümü üzerine çalışmaktadır. DJ Ickarus, Berlin’in en iyi gece kulüplerinde çalar ve film bizleri, set olarak kullandığı Berlin’in gerçek kulüplerindeki haz düzeyine, iyi müziğe, uyuşturucuya, sekse samimi ve sade bir şekilde tanık eder. Ancak DJ Ickarus bir gece çaldıktan sonra aldığı uyuşturucunun etkisinden kurtulamaz ve kendisini bir psikiyatri kliniğinin acilinde bulur. DJ Ickarus’un bundan sonra yaşayacakları bizleri uyuşturucu kullanımın tüm yükselişlerine ve çöküşlerine tanık edecek; eğlence ile delilik, yaratıcılık ile psikoz arasındaki ince çizgide onunla beraber yürümemize neden olacaktır.
U.d.o Walker Of The Dark 05:01
U.d.o Walker Of The Dark 567 izlenme - 8 yıl önce sert rock müzik sevenler için.
U.D.O - Princess of the Dwan 10:41
U.D.O - Princess of the Dwan 17 izlenme - 3 yıl önce 1987 yılında kurulan Alman metal grubu U.D.O 'nun Bulgaristan'ın başkenti sofyada verdikleri konserden Princess Of The dDown'ı izleyip dinliyoruz ayrıca Peter Szigetinin gitara uzun hava çektirdiği yerlere dikkat çekmek istiyorum
Eski Cıa Çalışanı Olan Alman Gazeteci Udo Ulfkotte İngiliz Derin Devleti Tarafından İnfaz Edilmiş 01:23
Eski Cıa Çalışanı Olan Alman Gazeteci Udo Ulfkotte İngiliz Derin Devleti Tarafından İnfaz Edilmiş 4 izlenme - 1 yıl önce Eski CIA çalışanı olan Alman gazeteci Udo Ulfkotte İngiliz derin devleti tarafından infaz edilmiştir.