Hoşgeldiniz!

Uefa Finansal Kriterleri Videoları İzle

Dursun Özbek: 06:15
Dursun Özbek: "Eğer biz hiç ceza almasaydık..." 47 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek UEFA'dan alınan ceza hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu.
Dursun Özbek: 07:18
Dursun Özbek: "Kim gelirse gelsin..." 28 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Divan Kurulu Toplantısı'nda çok önemli açıklamalarda bulundu.
Dursun Özbek: 10:02
Dursun Özbek: "Mayıs 2014'te anlaşma yapılmış" 17 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Divan Kurulu Toplantısı'nda çok önemli açıklamalarda bulundu.
Dursun Özbek 01:03
Dursun Özbek " Bizi İnandırıcı Buldular" 11 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek UEFA'nın kendilerini inandırıcı bulduğunu söyledi.
' Bunlar Kolay İşler Değil Artık' - Sporx 00:43
' Bunlar Kolay İşler Değil Artık' - Sporx 7 izlenme - 1 yıl önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Fenerbahçe'nin UEFA ile yaptığı anlaşma hakkında değerlendirmelerde bulundu.
02:59
"Finansal Fair play kuralları niye var?" 10 izlenme - 1 yıl önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol Galatasaray'ın Mali kriz yaşaması sonucu "Geçen hafta 'UEFA'nın kuralları, bizim kurallarımız olsun' dedim. 'UEFA almıyorsa, biz de almayalım' dedim. Bu küme düşsün demek mi? Ben nasıl bu ekrandan Galatasaray'ın küme düşmesini isteyebilirim? Gerizekalı mıyım ben? Dalga mı geçiyorlar? Bu kurallar niçin var? Adı Finansal Fair Play... Her şey doğru dürüst gitsin diye..." yorumunda bulundu.
05:39
"G.Saray'a 1+1 yıl men cezası verelim dediler" 4 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Galatasaray Divan Kurulu Toplantısı'nda UEFA'nın Galatasaray hakkındaki düşüncelerini aktardı.
Özbek: 04:25
Özbek: "UEFA tepemize çöktü ve..." 3 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek NTV'de yayınlanan 10'da Ekonomi programında çok önemli açıklamalarda bulundu.
Dursun Özbek: 04:32
Dursun Özbek: "UEFA'ya dedik ki..." 3 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Galatasaray'ın UEFA Finansal Kriterleri'ne uyup uymadığı ile ilgili bilgi verdi.
01:38
"İmzalar apar topar atıldı" 0 izlenme - 1 yıl önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol Galatasaray'ın UEFA ile arasındaki sorun hakkında önemli yorumlarda bulundu.