Hoşgeldiniz!

üfle

Murat Boz  -  Püfle Üfle 03:42
Murat Boz - Püfle Üfle 172.160 izlenme - 9 yıl önce püfle üfle
Sagopa Kajmer-Üfle Güneşi Sönsün 02:34
Sagopa Kajmer-Üfle Güneşi Sönsün 30.959 izlenme - 9 yıl önce sagopa kajmer-üfle güneşi sönsün
Murat Boz Üfle Üfle 04:01
Murat Boz Üfle Üfle 7.505 izlenme - 5 yıl önce Murat Boz Üfle Üfle
İsmail Yk Üfle Püfle 06:14
İsmail Yk Üfle Püfle 10.224 izlenme - 7 yıl önce ismail yk üfle video klip
Murat Boz - Üfle Üfle 04:01
Murat Boz - Üfle Üfle 4.276 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözü: püfle üfle(2) Kalmadı tahammülüm gücüm göz göre göre tükeniyorum Mecnun misali pervanenim ama gün be gün soluyorum Hastayım sana ben tescilli vurgununum Küt küt atıyor kalbim gönül tutuklunum nakarat: püfle üfle yanıyorum mum gibi alev alev eriyorum hanidir bu gönül divane senin için için için tütüyorum Kaşına, gözüne, boyuna, posuna, yavrum Tütütütü maşallah Bir hayli özenip bözenip yaratmış seni Allah Endamın havan yakıyor yeri göğü Tütütütü maşallah Sabrın sonu selamettir benimsin inşallah püfle üfle(2) Al varımı yoğumu feda olsun sana bu can El üstünde tutarım başıma tac ederim seni inan Hastanım ama gel gör ki sensiz halim duman Aşk bu gözü kör gel kurtar beni bu azaptan nakarat: püfle üfle yanıyorum mum gibi alev alev eriyorum hanidir bu gönül divane senin için için için tütüyorum Kaşına, gözüne, boyuna, posuna, yavrum Tütütütü maşallah Bir hayli özenip bözenip yaratmış seni Allah Endamın havan yakıyor yeri göğü Tütütütü maşallah Sabrın sonu selamettir benimsin inşallah püfle üfle(2) Ben o bildiğin havarilerden değilim güzelim Aşk için ölenlerdenim sevdim mi tam severim Fazla naz aşık usandırır ya hafife alma beni Elini çabuk tut acilen bence kaçırma beni nakarat: püfle üfle yanıyorum mum gibi alev alev eriyorum hanidir bu gönül divane senin için için için tütüyorum(4)
Üfle 04:56
Üfle 3.357 izlenme - 10 yıl önce slm
Dj Rıdvan Vs. Murat Boz Uçurum Remix 05:03
Dj Rıdvan Vs. Murat Boz Uçurum Remix 10.139 izlenme - 7 yıl önce dj rıdvan vs. murat boz uçurum remix
Ney Üflerken Gelen İlahi Patlama 00:19
Ney Üflerken Gelen İlahi Patlama 2.132 izlenme - 3 yıl önce Yakın bir arkadaşımızın çekmiş olduğu bir video sırasında oluşan lastik patlama sesi ya da benzeri bir sese verilen tepkiyi izliyoruz efendim. Bana göre ibretlik bir çalışma.
murat boz üfle üfle 04:01
murat boz üfle üfle 1.536 izlenme - 6 yıl önce
Sagopa Kajmer-Üfle Güneşi Sönsün 02:25
Sagopa Kajmer-Üfle Güneşi Sönsün 2.810 izlenme - 7 yıl önce sagopa kajmer-üfle güneşi sönsün
Sagopa Kajmer - Üfle Güneşi Sönsün I Skit İçerir I (Uyarlama Klip Hd) 05:04
Sagopa Kajmer - Üfle Güneşi Sönsün I Skit İçerir I (Uyarlama Klip Hd) 967 izlenme - 3 yıl önce Bu Kanal ; Sagopa Kajmer Üstadın milyonlarca seveninin "Kajmer Rap" i korsan dinlememeleri bilincini canlı tutmak amacıyla kurulmuştur. Bu bağlamda Üstadın her eseri; korsana karşı hiç bir uyarı olmaksızın, bilinçli veya bilinçsiz, sevenleri tarafından "sözde" uyarlama klipleriyle yayınlanıp ve milyonlarca kez tıklanmaktadır. "KaraMsar ÇiZim" , her halukarda milyonlarca kez tıklanma kapasitesi olan bu eserlerin, Uyarlama klip kalitesini artırarak potansiyel izleyicinin bu kliplerde toplanmasını, kalitesi tartışılmaz "Kajmer Rap" eserlerinin daha akılda kalıcı ve daha iyi anlaşılmasını sağlamayı, Sagopa Kajmer hayran kitlesini artırmayı, dolayısiyle dünyanın en pahabiçilemez eserlrini albüm fiyatı kadar ucuza alabileceklerini farkettirmeyi ve klip sonlarındaki uyarılarla korsan karşıtı bilinci artırmayı hedeflemiştir. Misyonu " Sagopa Kajmer'in devamlılığını isteyen "KORSAN DİNLEMEZ!!!" dir. Bu kanal hiçbir maddi beklenti ve çıkar gütmemektedir. Verilen emek sadece Üsdat sevgisidir. Sagopa Kajmer sevenlerin bu misyona paylaşım yaparak destek vermeleri beklenmektedir. KaraMsar ÇiZim....
üfle 03:35
üfle 821 izlenme - 6 yıl önce ufle
Üfle Murat Boz Vs Dj Mahir ( Remix ) 04:01
Üfle Murat Boz Vs Dj Mahir ( Remix ) 2.813 izlenme - 9 yıl önce üfle murat boz vs djmahir
Sagopa Kajmer - Üfle Güneşi Sönsün 02:25
Sagopa Kajmer - Üfle Güneşi Sönsün 3.626 izlenme - 9 yıl önce sagopa kajmer - üfle güneşi sönsün
Murat Boz Üfle Üfle 04:01
Murat Boz Üfle Üfle 1.020 izlenme - 5 yıl önce
Olay Olay İsmail  Ykdan Kolbasti 02:04
Olay Olay İsmail Ykdan Kolbasti 2.233 izlenme - 8 yıl önce İsmaiL yk dan KoLbasti
Murat Boz - Üfle Üfle 04:01
Murat Boz - Üfle Üfle 454 izlenme - 3 yıl önce Murat Boz Üfle Üfle
Çakma Maykıl Cekşın (aka İsmail YK) 04:56
Çakma Maykıl Cekşın (aka İsmail YK) 401 izlenme - 3 yıl önce İsmail YK nın ilk solo albümünün çıkış parçası Üfle'nin klibi popumsu hiphopsal fantastik arabesk akımının türk kültür ve sanat hayatında ki ilk örneğidir. Klibi izleyip, ekşi'de İsmail YK başlığını açarak, ''bu adama dikkat'' mealinde ilk entariyi ben döşenmiştim, aylarca ikinci bir entry girilmedi o başlığa.Yıllar geçti beni ekşiden uçurdular, İsmail YK ise efsane oldu.Kendi sitesinden Michael Jackson için başsağlığı mesajı yayınlamış ve özellikle danslarından çok etkilendiğini belirtmiş. Birileri ölürken diğerleri doğuyor. İlkler unutulmamalıdır kimi zaman minnet ve hayranlık nedeniyle kimi zaman da ibret olsun diye.
Üfle (İsmail Yk) 06:14
Üfle (İsmail Yk) 579 izlenme - 5 yıl önce Üfle (İsmail YK)
Üflediler Söndüm 03:11
Üflediler Söndüm 819 izlenme - 8 yıl önce İbrahim halil çiftçi den üflediler söndüm
sago-üfle qüneşi sönsün 02:25
sago-üfle qüneşi sönsün 358 izlenme - 7 yıl önce ___
Telefondan Doğum Günü Pastası Mumu Söndürmek 00:39
Telefondan Doğum Günü Pastası Mumu Söndürmek 142 izlenme - 2 yıl önce Ege Üniversitesi Otomasyon Bölümü öğrencisi Kadir Kaplan (19) Rusya’daki kız arkadaşı için önemli bir buluşa imza attı. Geçtiğimiz yıl Antalya'da tanıştığı Rus kız arkadaşı Christina Green’in (18) doğum günü için Rusya’ya gidemeyen genç mucit, kız arkadaşına benzeri görülmemiş bir süpriz hazırladı. Kaplan, icat ettiği bir cihaz yardımı ile kız arkadaşına telefondan üfleterek pastanın üzerindeki mumu biraz zorda olsa söndürttü.
Sinan Engine Canlı Yayında Doğum Günü Sürprizi 07:41
Sinan Engine Canlı Yayında Doğum Günü Sürprizi 102 izlenme - 2 yıl önce Beyaz tv'de yayınlanan beyaz futbol programında programın yorumcularından ahmet çakar ve rasim ozan kütahyalı birden stüdyoyu terkediyor ve döndüklerinde pasta ile birlikte sinan enginin doğum günü kutlanıyor.Çalan müzikte yoğun istek üzerine stüdyoda tekrar çalınıyor :) izliyoruz.
Sagopa Kajmer- Üfle Güneşi Sönsün 02:25
Sagopa Kajmer- Üfle Güneşi Sönsün 38 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri : [Nakarat] Üfle güneşi sönsün!...Kalbim karakışın ayazına dönsün Azrailim öpsün!... Tek dönümsün ömrüm. VERSE 1 Ben girdaplara kapılan o gemideki yolcuyum. Kustum her dalganın tokadına suçtum!... Pusuyu kurdu dostun, fırtına kopsun, donan dudaklara bir dem rom dolsun, beni buldun. Azrail yap görevin fiil olsun. Tek kurşun bitirebilse gari bu hayatı bari bin kurşun atın da gönlüm doysun ahali. Sagopa iskelet diyarında etten bekçi, çekice sapladım kasedimi, çöpe bugün attım kalbimi alınabilitesine göre değişir kırılanın aynı hangimizinki marijuana marşı? Sago yaşlı!... [Nakarat] Üfle güneşi sönsün!...Kalbim karakışın ayazına dönsün Azrailim öpsün!... Tek dönümsün ömrüm. VERSE 2 Buhran dolu bitirim esen o karayel rüzgarına kolumu salladım, hareketi çaktım, karakedi gördüm yaktım mumu ve de baktım. Tahlile giren her bakışıma reçete yazsa da, doktorumun kompleksleri nedeni derim çatarım gözleri, sobeledim herkesi, şimdi görelim kimin en kalın ensesi, Sago rapin en kalın ansiklopedisi, geçmeden yedisi taşlanır musallahın incisi, zencisi makbul görülesi her rapi beyaza boyarım, meleze çalarım yüzleri, aldım yaşamı yanıma kutu kolacasına üç dikişte dibe vurdum, depozitosunu Tanrıma ödüyorum..
1923turk Grup Bir Üfle Şiir1923 04:20
1923turk Grup Bir Üfle Şiir1923 93 izlenme - 6 yıl önce 1923turk grup bİr Üfle şiir1923