Hoşgeldiniz!

Ufolar Videoları İzle

 Rus Savaş Uçağının Kamerasından Görünen Ufolar 03:48
Rus Savaş Uçağının Kamerasından Görünen Ufolar 6.548 izlenme - 10 ay önce Kısa sürede yüz binlerce insanın izlediği Rus savaş uçağı tarafından çekilen ufo görüntüsü dünyanın çeşitli bölgelerinden art arda gelen ve oldukça merak uyandıran ufo görüntülerinden biri halini aldı. 14 Temmuz tarihinde Youtube’ye eklenen videoda açıkça görülüyor ki, Rus savaş uçağının dışına monte edilen kamera ile ne olduğu belirsiz cisimlerin görüntüleri kaydedildi. Bir çok ufolog bu videonun dünya dışı uygarlıkların var olduğuna bir işaret olduğunu iddia ediyor. Rusya’nın Kursk bölgesinde 60,000 fit yükseklikte uçan Rus savaş uçağının dışına monte edilen on-board kamera tarafından çekilen görüntüler. Rus hava kuvvetleri tarafından yayınlanan görüntülerde iki UFO'nun hızla gelerek uçağın motor kısmının üstünden oldukça yakın bir mesafeden geçtiği görülüyor.
Ufolar 00:15
Ufolar 16.481 izlenme - 10 yıl önce
Uzaylılar Tarafından Kaçırılmak! Fetullah Uzaylı mı? 09:07
Uzaylılar Tarafından Kaçırılmak! Fetullah Uzaylı mı? 2.301 izlenme - 9 ay önce Gazeteci Çağlar Cilara'nın televizyon programına katılan Orion Ufo Araştırma Merkezi Başkanı Atacan, uzaylılarla temas kurduğunu, Kadıköy civarında uzay gemisinde gezdiğini ileri sürdü. Son günlerde, uzaydan dünyaya sinyal gönderildiği ve dünyaya benzer çok sayıda gezegenin keşfediliği haberleri gündemde. KRT'den Cilara'nın televizyon programına konuk olan Ufo Araştırmacısı Kuzey Atacan, uzaylılarla kurduğu teması detaylarıyla birlikte anlattı. Atacan, insan kılığına bürünmüş uzaylıların olduğunu da söyledi. Atacan programda, kendisi ile temas kuran uzaylıların dış görünüşünü de tarif etti. 'Fetullah Gülen uzaylı olabilir mi' sorusuna ise esprili yanıt veren Atacan, "Ben o tipte uzaya almazdım onu" dedi. Atacan programda ayrıca binlerce yıl öncesine ait çeşitli fotoğraflarla uzaylıların varlığını kanıtlamaya çalıştı. İşte Atacan'ın uzaylılarla temas kurduğunu iddia ettiği ve detaylarıyla anlattığı o kısmın görüntüleri:
Ufolar 00:12
Ufolar 8.987 izlenme - 6 yıl önce ufolar
Türkiyede Ufo Görüntüsü 00:24
Türkiyede Ufo Görüntüsü 9.964 izlenme - 8 yıl önce türkiyede görenleri dehşete düşüren ufo görüntüsü.saniye saniye kameralara yansıyan ufo görüntüsü
Ufolar 00:45
Ufolar 4.355 izlenme - 9 yıl önce
Ufomu Degilmi? 00:46
Ufomu Degilmi? 3.411 izlenme - 8 yıl önce
Ufolar3 00:27
Ufolar3 2.461 izlenme - 9 yıl önce
Hasan Yılmaz - Ufolar Alemi 03:39
Hasan Yılmaz - Ufolar Alemi 1.350 izlenme - 5 yıl önce
Tır Üzerindeki Ufolar (2011) 01:55
Tır Üzerindeki Ufolar (2011) 1.042 izlenme - 3 yıl önce Son günlerde gündemden düşmeyen UFO haberlerine bir yenisi eklendi. ABD'nin Kansas eyaletindeki vatandaşlar bir TIR üzerinde taşınmakta olan garip cismin UFO olduğunu düşünerek paniğe kapıldı. TIR üzerinde taşınan cisim ise aslında UFO değil, X-47B kod adlı Amerikan askeri uçaklardan biriydi. Cowley County şefi tarafından verilen bilgiler doğrultusunda taşınmakta olan cismin UFO değil askeri uçak olduğu ortaya çıktı. İşin aslı bölge şerifi tarafından açıklandıktan sonra Cowley County ahalisi rahat bir nefes aldı. Bu Haberi Görünce Eğer Yanılmıyorsam İlk Aklıma Gelen, İlluminati tarafından sahte bir uzaylı istilası gerçekleştirilecek. Bunun ben asıl nedeninin tek dünya devleti görüşünü perçinlemek olarak görüyorum. Düşünün dünyaya gelip savaşan uzaylılara karşı bütün devletlerin birleşmesi. Ve bu sonuçta belki ortak bir ordu, ortak bir ekonomi, ve en sonunda sınırlar kalkacak. Dışarıdan gelen ortak bir düşmana karşı birleşme. Bir diğer meselede Empire State binasının çöküşü. 11 Eylül saldırılarından önce, bu kartlara bakarak ikiz kulelere saldırı olacak desek acaba kaç kişi inanırdı size? Aynı durum ama bu sefer farklı. Bu sefer bir terör saldırısı değil. Bir UFO saldırısı. İlluminati oyun kartında görüldüğü gibi UFOlar Empire State binasına saldırıyor. http://www.antisiyonizm.org/illuminati/illuminati-oyun-kartlari/ Çünkü Hemen Hemen Kartlar da Yazanın Yarısı Oldu İkiz Kuleler,Japonya Depremi,Endonezya Depremi,Obamanın Seçilmesi,Ekonomik Kriz ve Ortadoğu İsyanları Halen Devam Ediyor..Akıl Kontrol Edici ise Bana Göre Televizyon Ama Uzay İstilası Filan Daha Olmadı İnsan Değilmiyiz Arkadaş Gittikçe Paranoyaklaştım İyice Bana Burda Bana Birşey Olmayacaksa Paylaşıyorum..
Hasan Yılmaz - Ufolar Alemi 03:39
Hasan Yılmaz - Ufolar Alemi 566 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: İstanbul'un Babası Çıkış Tarihi: 11.04.2008 Arabesk Şarkı Sözleri: Senin aşkı yüzünden Senin aşkın yüznden Bir bilsen neler yaptım Bir bilsen neler yaptım Senin rahatın için Senin rahatın için mucizeler yarattım Senin rahatın için mucizeler yarattım Karada balık tuttum denizde tavşan vurdum Buralar çok pahalı evi uzayda kurdum Buralar çok pahalı evi uzayda kurdum Atık burdan dönemem Artık burdan dönemem Gezegende konser var Gezegenle konser Mestek kosla fidayda Buna yogun istek Burda alem bambaşka Rakıda yok birada Ufolar ne oynuyor Ankara kavasında.
Mandası Ufolar Tarafından Kaçırılan Adam 03:08
Mandası Ufolar Tarafından Kaçırılan Adam 241 izlenme - 2 yıl önce mandası ufolar tarafından kaçırılan adam
Amatör Ufo Videosu 01:16
Amatör Ufo Videosu 427 izlenme - 5 yıl önce SavunmaTURK-İzafiyet 6-7 yıl önce bizzat çektiğim ufo videosu.