Hoşgeldiniz!

ufolar

ufo gören çocuk 00:31
ufo gören çocuk 9.611 izlenme - 5 yıl önce türkçebu video ileri montaj teknikleriyle çekilmiştir kurguda hataya rastlamak imkansızdır.englishthis video was taken advanced assembly techniques and fiction is impossible to find fault.
Ufolar 00:15
Ufolar 16.314 izlenme - 9 yıl önce
ufolar 00:12
ufolar 8.852 izlenme - 5 yıl önce ufolar
türkiyede ufo görüntüsü 00:24
türkiyede ufo görüntüsü 9.814 izlenme - 7 yıl önce türkiyede görenleri dehşete düşüren ufo görüntüsü.saniye saniye kameralara yansıyan ufo görüntüsü
ufolar 00:45
ufolar 4.331 izlenme - 8 yıl önce
ufomu degilmi? 00:46
ufomu degilmi? 3.317 izlenme - 7 yıl önce
ufolar3 00:27
ufolar3 2.428 izlenme - 8 yıl önce
Hasan Yılmaz - Ufolar Alemi 03:39
Hasan Yılmaz - Ufolar Alemi 1.309 izlenme - 4 yıl önce
Tır Üzerindeki Ufolar (2011) 01:55
Tır Üzerindeki Ufolar (2011) 719 izlenme - 2 yıl önce Son günlerde gündemden düşmeyen UFO haberlerine bir yenisi eklendi. ABD'nin Kansas eyaletindeki vatandaşlar bir TIR üzerinde taşınmakta olan garip cismin UFO olduğunu düşünerek paniğe kapıldı. TIR üzerinde taşınan cisim ise aslında UFO değil, X-47B kod adlı Amerikan askeri uçaklardan biriydi. Cowley County şefi tarafından verilen bilgiler doğrultusunda taşınmakta olan cismin UFO değil askeri uçak olduğu ortaya çıktı. İşin aslı bölge şerifi tarafından açıklandıktan sonra Cowley County ahalisi rahat bir nefes aldı. Bu Haberi Görünce Eğer Yanılmıyorsam İlk Aklıma Gelen, İlluminati tarafından sahte bir uzaylı istilası gerçekleştirilecek. Bunun ben asıl nedeninin tek dünya devleti görüşünü perçinlemek olarak görüyorum. Düşünün dünyaya gelip savaşan uzaylılara karşı bütün devletlerin birleşmesi. Ve bu sonuçta belki ortak bir ordu, ortak bir ekonomi, ve en sonunda sınırlar kalkacak. Dışarıdan gelen ortak bir düşmana karşı birleşme. Bir diğer meselede Empire State binasının çöküşü. 11 Eylül saldırılarından önce, bu kartlara bakarak ikiz kulelere saldırı olacak desek acaba kaç kişi inanırdı size? Aynı durum ama bu sefer farklı. Bu sefer bir terör saldırısı değil. Bir UFO saldırısı. İlluminati oyun kartında görüldüğü gibi UFOlar Empire State binasına saldırıyor. http://www.antisiyonizm.org/illuminati/illuminati-oyun-kartlari/ Çünkü Hemen Hemen Kartlar da Yazanın Yarısı Oldu İkiz Kuleler,Japonya Depremi,Endonezya Depremi,Obamanın Seçilmesi,Ekonomik Kriz ve Ortadoğu İsyanları Halen Devam Ediyor..Akıl Kontrol Edici ise Bana Göre Televizyon Ama Uzay İstilası Filan Daha Olmadı İnsan Değilmiyiz Arkadaş Gittikçe Paranoyaklaştım İyice Bana Burda Bana Birşey Olmayacaksa Paylaşıyorum..
mandası ufolar tarafından kaçırılan adam 03:08
mandası ufolar tarafından kaçırılan adam 139 izlenme - 9 ay önce mandası ufolar tarafından kaçırılan adam
Hasan Yılmaz - Ufolar Alemi 03:39
Hasan Yılmaz - Ufolar Alemi 422 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: İstanbul'un Babası Çıkış Tarihi: 11.04.2008 Arabesk Şarkı Sözleri: Senin aşkı yüzünden Senin aşkın yüznden Bir bilsen neler yaptım Bir bilsen neler yaptım Senin rahatın için Senin rahatın için mucizeler yarattım Senin rahatın için mucizeler yarattım Karada balık tuttum denizde tavşan vurdum Buralar çok pahalı evi uzayda kurdum Buralar çok pahalı evi uzayda kurdum Atık burdan dönemem Artık burdan dönemem Gezegende konser var Gezegenle konser Mestek kosla fidayda Buna yogun istek Burda alem bambaşka Rakıda yok birada Ufolar ne oynuyor Ankara kavasında.
Amatör Ufo Videosu 01:16
Amatör Ufo Videosu 358 izlenme - 4 yıl önce SavunmaTURK-İzafiyet 6-7 yıl önce bizzat çektiğim ufo videosu.