Hoşgeldiniz!

Ufuk Çalışkan

Ufuk Çalışkan - Unutmak İstiyorum 04:05
Ufuk Çalışkan - Unutmak İstiyorum 95.423 izlenme - 4 yıl önce Unutmak İstiyorum (Ufuk Çalışkan) Söz - Müzik: Ufuk Çalışkan Klip çekimleri: Emre Çalışkan...
Ufuk Çalışkan - Yeni Limanlara (Yeni Klip 2012) 03:49
Ufuk Çalışkan - Yeni Limanlara (Yeni Klip 2012) 34.817 izlenme - 5 yıl önce Ufuk Çalışkan - Yeni Limanlara (Yeni Klip 2012)
Ufuk Çalışkan - Yeni Limanlara 03:49
Ufuk Çalışkan - Yeni Limanlara 17.060 izlenme - 3 yıl önce Raffael Minecraft Canavarı Kanalına Müzik İle Giriş Yaptı
Ufuk Çalışkan - Unutmak İstiyorum 03:58
Ufuk Çalışkan - Unutmak İstiyorum 16.574 izlenme - 6 yıl önce
Ufuk Çalışkan - Unutmak İstiyorum 04:05
Ufuk Çalışkan - Unutmak İstiyorum 1.231 izlenme - 3 yıl önce Ufuk Çalışkan - Unutmak İstiyorum https://www.facebook.com/14sevgililergunu Üç yıl olmuş artık ayrıldığımız. Dönüşü olmayan yollardayız. Üç yıl olmuş artık son bakışmamız. Ne ayı kaldı şimdi, ne haftası. Gözlerimden uzaklarda, Benim içimde güzel yerdesin. Hasret olsaydı tek nedenim, Bu yürek acısı neden yarim. Tozlu raftan aldım, Tüm anılarımı, acılarımı Unutmak istiyorum. Özlesem bile senin, O güzel gözlerini, sözlerini Unutmak istiyorum.
Ufuk Çalışkan - Yeni Limanlara 03:49
Ufuk Çalışkan - Yeni Limanlara 988 izlenme - 3 yıl önce Belki bir gün gelir diye Beklersin belki bir gün Ama o gelmez Prangalı hayaller kurupta Onu yaşatırsın orda Ama o gelmez Umutsuz yarınlar Umutsuz bakışlar O umutlar yok artık Kimse arayıp sormazKimse kapını çalmaz O kim ise yok artık Sen yeni limanlara yelken açarken Ben hala sendeydim Ben hala sendeydim Rotasını kaybetmiş duygular Bak hala sendeydi Bak hala sendeydi Söz & Müzik: Ufuk Çalışkan
Ufuk Çalışkan - Unutmak İstiyorum 04:05
Ufuk Çalışkan - Unutmak İstiyorum 942 izlenme - 3 yıl önce Üç yıl olmuş artık ayrıldığımız. Dönüşü olmayan yollardayız. Üç yıl olmuş artık son bakışmamız. Ne ayı kaldı şimdi, ne haftası. Gözlerimden uzaklarda, Benim içimde güzel yerdesin.Hasret olsaydı tek nedenim, Bu yürek acısı neden yarim. (Nakarat) Tozlu raftan aldım, Tüm anılarımı, acılarımı Unutmak istiyorum. Özlesem bile senin, O güzel gözlerini, sözlerini Unutmak istiyorum.