Hoşgeldiniz!

Ufuk Ceylan

Başakşehirli Ufuk Ceylan ile Volkan Babacan, Gazeteciyi Yumrukladı 01:11
Başakşehirli Ufuk Ceylan ile Volkan Babacan, Gazeteciyi Yumrukladı 78 izlenme - 11 ay önce Medipol Başakşehir'de forma giyen Ufuk Ceylan ve Volkan Babacan, maç sonunda çıkan tartışmada gazeteciyi yumrukladı. Yalçın Ayhan ise basın mensubuna tekme attı.
Başakşehir'de Emre, Yalçın, Ufuk ve Volkan Tedbirli Olarak PFDK'ya Sevk Edildi 01:11
Başakşehir'de Emre, Yalçın, Ufuk ve Volkan Tedbirli Olarak PFDK'ya Sevk Edildi 59 izlenme - 11 ay önce Medipol Başakşehir'de gazeteciye saldıran Yalçın Ayhan, Ufuk Ceylan, Volkan Babacan ve Emre Belözoğlu tedbirli olarak PFDK'ya sevk edildi.
Hakan Arıkan Galatasaray'la Anlaştı 00:25
Hakan Arıkan Galatasaray'la Anlaştı 146 izlenme - 4 yıl önce Yedek kalecileri Ufuk Ceylan ve Aykut Erçetin ile yollarını ayıran Galatasaray, Hakan Arıkan ile anlaşmaya vardı.
Kaleci Hakan Arıkan Galatasarayla Anlaştı 00:25
Kaleci Hakan Arıkan Galatasarayla Anlaştı 100 izlenme - 4 yıl önce Yedek kalecileri Ufuk Ceylan ve Aykut Erçetin ile yollarını ayıran Galatasaray, Hakan Arıkan ile anlaşmaya vardı.
Savcılık, Gazeteciye Dayak Olayında 3 Futbolcu ve 2 Görevliyi İfadeye Çağıracak 01:11
Savcılık, Gazeteciye Dayak Olayında 3 Futbolcu ve 2 Görevliyi İfadeye Çağıracak 21 izlenme - 11 ay önce Başakşehirli futbolcuların gazeteciye saldırısı olayında savcılık, Ufuk Ceylan, Volkan Babacan ve Yalçın Ayhan ile 2 kulüp görevlisini ifadeye çağıracak.
Başakşehir'den Aspor'a Ziyaret 06:59
Başakşehir'den Aspor'a Ziyaret 16 izlenme - 11 ay önce Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, futbolcular Volkan Babacan, Ufuk Ceylan, Emre Belözoğlu ASpor ekibine özür ziyaretinde bulundu. Başakşehir'in ASpor'a yaptığı ziyaratte, saldırıya uğrayan muhabir Selman Kutlu da hazır bulundu.
Galatasaray, Sinan Bolat'la Anlaştı 01:28
Galatasaray, Sinan Bolat'la Anlaştı 63 izlenme - 4 yıl önce Kadrosundaki kaleciler Ufuk Ceylan ve Aykut Erçetin ile yolları ayıran sarı-kırmızılı ekip, milli kaleci Sinan Bolat'la anlaşmaya vardı.
Ufuk Ceylan'dan Galatasaray'a Duygusal Veda 00:31
Ufuk Ceylan'dan Galatasaray'a Duygusal Veda 37 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray İle Sözleşmesi Sona Eren Ufuk Ceylan, Sosyal Medyadan Kulübe Ve Taraftarlara Veda Etti.
Başakşehirli Oyunculara 1 Yıl Spor Müsabakası Seyrinden Men Cezası Verildi 02:54
Başakşehirli Oyunculara 1 Yıl Spor Müsabakası Seyrinden Men Cezası Verildi 3 izlenme - 8 ay önce Gazeteciye saldıran Başakşehirli Volkan Babacan, Ufuk Ceylan, Mahmut Tekdemir ve Yalçın Ayhan'a 1 yıl spor müsabakalarını seyirden men cezası verildi.
Galatasaray'da Sabri Sarıoğlu'na Hala Teklif Yapılmadı 00:53
Galatasaray'da Sabri Sarıoğlu'na Hala Teklif Yapılmadı 18 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'da sözleşmesi sona eren futbolcular arasında takımda kalması beklenen Sabri'ye, sarı kırmızılı kulüpten hala teklif gelmedi.
PFDK, Başakşehirli 3 Futbolcuya Men, Emre Belözoğlu'na Para Cezası Verdi 01:11
PFDK, Başakşehirli 3 Futbolcuya Men, Emre Belözoğlu'na Para Cezası Verdi 3 izlenme - 11 ay önce Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Rizespor - Başakşehir maçında gazetecilere saldıran Volkan Babacan'a 1, Yalçın Ayhan ve Ufuk Ceylan'a 5'er maç ceza verdi.
Bursaspor, Ufuk Ceylan'ın Peşinde 02:08
Bursaspor, Ufuk Ceylan'ın Peşinde 12 izlenme - 4 yıl önce Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, G.Saray'da forma şansı bulamayan Ufuk Ceylan'ı takıma kazandırmak istiyor.
Tahkim Kurulu, Yalçın Ayhan ve Ufuk Ceylan'ın Cezalarını 3 Maça Düşürdü 00:33
Tahkim Kurulu, Yalçın Ayhan ve Ufuk Ceylan'ın Cezalarını 3 Maça Düşürdü 1 izlenme - 11 ay önce Tahkim Kurulu, Rizespor maçı sonrasında gazeteciye saldıran Yalçın Ayhan ve Ufuk Ceylan'a verilen 5 maç cezayı 3 maça indirdi.