Hoşgeldiniz!

Ufuk Sarıca

Ufuk Sarıca'nın Takımına Sitem Etmesi    00:05
Ufuk Sarıca'nın Takımına Sitem Etmesi 7.333 izlenme - 7 ay önce Ufuk Sarıca Letonya maçında takıma sitem ediyor: "Beyler tamam genciz güzeliz de bu kadar da değil ya" diye çıkıştı hocamız çok haklı alkışlıyoruz
Son Saniyede Giren Topu Çıkarıp Yenilmek 01:24
Son Saniyede Giren Topu Çıkarıp Yenilmek 5.931 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler 29.11.2015 tarihinde oynanan Karşıyaka - Uşak Sportif maçının son saniyelerinden. Son 9 saniyeye 81-80 geride giren Uşak'ta Giordan Lee Watson topu alıp tam sahayı hızlı bir şekilde geçip turnikeyi bırakıyor. Top döne döne girmek üzereyken topu tiplemek isteyen D'Angelo Harrison topu çeliyor. Bu sayede maçı Karşıyaka 81-80 kazanıyor. Bu ilginç maç sonunun yanı sıra Karşıyaka taraftarının Uşak benchine yaptığı saygısız davranışlarla ve gerginliklerle hatırlanacak bir maç oluyor.
Tanjevic: 03:00
Tanjevic: " Ufuk Sarıca, Türkiye İçin Doğru Tercih" 9 izlenme - 2 gün önce Karadağlı antrenör Bogdan Tanjevic, A Milli Basketbol Takımı'nın başantrenörü Ufuk Sarıca'nın Türkiye için doğru tercih olduğunu söyledi.
Efes Pilsen - Koraç Kupası Mucizesi ( İlk Kazanılan Avrupa Kupası ) 29:00
Efes Pilsen - Koraç Kupası Mucizesi ( İlk Kazanılan Avrupa Kupası ) 603 izlenme - 3 yıl önce 90 lı yıllar...Kupa almak bir yana galibiyetlere bile özlem duyduğumuz zamanlar...Tüm bu kısır döngü sürerken kariyeri başarılarla dolu bir Türk antrenör değişik bir savunma kurgusu üzerinde çalışmaktadır. Yarı matchup denilen alan savunması, zaman zaman adamları takip ederek, şutörlere baskı yapıp hiç bir oyuncuyu boş bırakmayacak şekilde eşleşerek onları daha çok içeriye top sürmeye zorlamak üzerine dayalı bir sistemdir bu. Rakip, sürenin baskısıyla topu kaptırır ya da kaybeder ve ani fast breaklerle sayı kazanılır.Center oyuncunun önemini vurgulayan bu sistemin başarılı olabilmesi için birbiriyle aynı anda nefes alan, yaşayan oyuncuların varlığı gereklidir. İşte bu amaç doğrultusunda aşırı disiplinli çalışıp, yaşayan Efesli oyuncuların, 1993 yılında, dayak yiyerek kaybettikleri Saporta Kupası nın hesabını kapatmaları için 3 sene beklemeleri gerekecek, sahip oldukları bu motivasyon ve hırs,aynı anda bir ülkenin spor tarihini de değiştirecektir... Aramızdan ayrılan Conrad McRae anısına... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/11668/efes-pilsen-stefanel-milano-96-korac-kupasi-finali
Beşiktaş'ta Ufuk Sarıca İçin İmza Töreni 05:36
Beşiktaş'ta Ufuk Sarıca İçin İmza Töreni 237 izlenme - 2 yıl önce Spor Toto Basketbol Ligi ekibi Beşiktaş Sompo Japan'ın yeni başantrenörü Ufuk Sarıca için Vodafone Arena'da, kulüp başkanı Fikret Orman'ın da katılımıyla imza töreninde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Ufuk Sarıca: Gelecekte Basketbol Ülkesi Olabiliriz 05:46
Ufuk Sarıca: Gelecekte Basketbol Ülkesi Olabiliriz 45 izlenme - 7 ay önce A Milli Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ufuk Sarıca, kazandıkları tecrübeleri ilerleyen zamanlarda uygulayabilmeleri durumunda gelecekte basketbol ülkesi olabileceklerini söyledi.
Ufuk Sarıca: 'Büyük emek vererek başarıya ulaştık' 04:14
Ufuk Sarıca: 'Büyük emek vererek başarıya ulaştık' 103 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Basketbol Ligi'nde şampiyonluğa ulaşan Pınar Karşıyaka'nın başantrenörü Ufuk Sarıca, büyük bir emek vererek başarıya ulaştıklarını söyledi.
Ufuk Sarıca'dan Beşiktaş İtirafı! 08:18
Ufuk Sarıca'dan Beşiktaş İtirafı! 8 izlenme - 7 ay önce Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Ufuk Sarıca, yeni sezon öncesinde samimi açıklamalar yaptı.
Pınar Karşıyaka Başantrenörü Sarıca 02:51
Pınar Karşıyaka Başantrenörü Sarıca 63 izlenme - 4 yıl önce 30. Cumhurbaşkanlığı Kupası'nın müzesine götüren Türkiye Basketbol Ligi ekiplerinden Pınar Karşıyaka'nın başantrenörü Ufuk Sarıca, "Bir sezon herhalde bu kadar güzel başlayabilirdi. Umarım devamı da aynı şekilde gelir" dedi. 30. Cumhurbaşkanlığı Kupası'nda Fenerbahçe Ülker'i yenerek kupayı müzesine götüren Pınar Karşıyakalı basketbolcular ve teknik heyet, Karşıyaka Spor Salonu'ndaki medya gününde gazetecilerle bir araya geldi. Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca, gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye Kupası eleme grubu maçlarının ardından Cumhurbaşkanlığı Kupası maçıyla sezona iyi bir başlangıç yaptıklarını söyledi. Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı Fenerbahçe Ülker gibi gibi değerli bir rakibi yenerek kazandıklarını kaydeden Sarıca, "O kupadan bir tane vardı ve 27 sene önce kazanmışız. Bir sezon herhalde bu kadar güzel başlayabilirdi. Umarım devamı da aynı şekilde gelir. Önümüzde zorlu bir maraton var, oyuncularımı kutluyorum" dedi. Sarıca, Türkiye Basketbol Ligi'nin değişen yabancı oyuncu statüsü nedeniyle daha zorlu bir lig haline geldiğini belirterek, şunları söyledi: "Değişen kuraldan sonra üst sıralar için daha fazla aday olabilir. Biz de lige Banvit maçıyla başlayacağız. Rakibimizle Samsun'daki Türkiye Kupası eleme grubu maçlarında karşılaştık. Ancak pazar günkü daha farklı olacak. Bizim Karşıyaka Arena'da maç kaybetme lüksümüz yok. Son 2 senede bunu büyük ölçüde başardık. Pazar günü kalabalık taraftarımızın önünde ligin ilk maçını oynayacağız. Ankara'ya gelemeyenler için bir kutlama da yapacağız. Tek amacımız var, o maçı kazanmak." Pınar Karşıyakalı basketbolcu Barış Hersek de geçen seneden gelen bir istikrarlarının bulunduğunu belirterek, "Bu sezona da iyi bir başlangıç yaptık. Pazar günü ligde Banvit'le karşılaştıktan sonra Eurocup maceramız da başlayacak. Üst sıralarda yer almak için elimizden geleni yapacağız" şeklinde konuştu. - İzmir
Ufuk sarıca güzelliğin on par' etmez 01:43
Ufuk sarıca güzelliğin on par' etmez 74 izlenme - 6 yıl önce
Ufuk Sarıca Güzelliğin On Par' Etmez 01:43
Ufuk Sarıca Güzelliğin On Par' Etmez 69 izlenme - 6 yıl önce
Ufuk Sarıca'dan Euroleague açıklaması 05:00
Ufuk Sarıca'dan Euroleague açıklaması 6 izlenme - 7 ay önce Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Ufuk Sarıca, yeni sezon öncesinde samimi açıklamalar yaptı.
Ufuk Sarıca: 01:03
Ufuk Sarıca: "İlk Günden Beri Paylaşan Bir Takımla Oynuyoruz" 6 izlenme - 8 ay önce - Ufuk Sarıca: "İlk günden beri paylaşan bir takımla oynuyoruz"İSTANBUL - A Milli Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ufuk Sarıca, "Takımı topladığımız ilk günden beri paylaşan bir takımla oynuyoruz.
Ufuk Sarıca: 03:42
Ufuk Sarıca: "Fenerbahçe Farkı Açarsa Yakalamak Çok Zor" 3 izlenme - 4 ay önce - Ufuk Sarıca: "Fenerbahçe farkı açarsa yakalamak çok zor"İSTANBUL - Fenerbahçe karşısında geriye düştükten sonra oyunu çevirmenin zor olduğunu söyleyen Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Ufuk Sarıca, "Son 3 periyota baktığımız zaman dengeyi yakaladık ama Fenerbahçe'ye karşı 20 sayı...
Ufuk Sarıca: 02:30
Ufuk Sarıca: "Zirve Takibimizi Devam Ettirdik" 2 izlenme - 3 ay önce - Ufuk Sarıca: "Zirve takibimizi devam ettirdik"İSTANBUL - Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Ufuk Sarıca, Trabzonspor karşısında yaptıkları hataları konuşarak düzelteceklerini söyleyerek, alınan galibiyetle zirve takibini sürdürdüklerini aktardı.
Ufuk Sarıca: 04:06
Ufuk Sarıca: "Kazanmak İstediğimiz Maçı Kararlı Bir Şekilde Kazandık" 1 izlenme - 2 ay önce - Ufuk Sarıca: "Kazanmak istediğimiz maçı kararlı bir şekilde kazandık"İSTANBUL - Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Ufuk Sarıca, galip geldiklerini için mutlu olduğunu dile getirerek, "Kazanmak istediğimiz maçı kararlı bir şekilde kazandık" dedi.
Ufuk Sarıca: 01:47
Ufuk Sarıca: "Sıralama Açısından Önemli Bir Galibiyetti" 2 izlenme - 3 ay önce - Ufuk Sarıca: "Sıralama açısından önemli bir galibiyetti"İSTANBUL - Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Ufuk Sarıca, CEZ Nymburk karşısında aldıkları galibiyetin sıralama açısından çok önemli olduğunu söyledi.
Ufuk Sarıca: 03:38
Ufuk Sarıca: "Takımımı Kutluyorum" 2 izlenme - 4 ay önce - Ufuk Sarıca: "Takımımı kutluyorum"İSTANBUL - Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Ufuk Sarıca, Galatasaray maçının ardından yaptığı açıklamada alınan galibiyet nedeniyle takımını kutladığını söyledi.
Ufuk Sarıca: 01:45
Ufuk Sarıca: "Tofaş Bizden İyi Oynadı" 1 izlenme - 2 ay önce - Ufuk Sarıca: "TOFAŞ bizden iyi oynadı"İSTANBUL - Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Ufuk Sarıca, sert bir maç olduğunu söyleyerek, TOFAŞ'ın kendilerinden iyi oynadığını belirtti.
Ufuk Sarıca: 02:37
Ufuk Sarıca: "Tempoyu Artıramadık" 1 izlenme - 2 ay önce Ufuk Sarıca: "Tempoyu artıramadık"İSTANBUL - Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Ufuk Sarıca, Tofaş karşısında savunma konusunda istediklerini yaptıklarını ancak hücumda beklentileri karşılayamadıklarını belirterek, "Tempoyu artıramadık" ifadelerini kullandı.
Sarıca: 05:50
Sarıca: "Gelecekte Basketbol Ülkesi Olabiliriz" 3 izlenme - 7 ay önce - Sarıca: "Gelecekte basketbol ülkesi olabiliriz"İSTANBUL - A Milli Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ufuk Sarıca, kazandıkları tecrübeleri ilerleyen zamanlarda uygulayabilmeleri durumunda gelecekte basketbol ülkesi olabileceklerini söyledi.
Ufuk Sarıca: 01:29
Ufuk Sarıca: "Kazanmak İçin Oynayan Bir Milli Takım Oluşturduk" 3 izlenme - 7 ay önce - Ufuk Sarıca: "Kazanmak için oynayan bir milli takım oluşturduk"İSTANBUL - A Milli Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ufuk Sarıca, "Turnuvanın başından beri herkes elinden geleni yapıyor.
Ufuk Sarıca: 03:25
Ufuk Sarıca: "Böyle Bir Kader Maçını Kazandığımız İçin Mutluyum" 3 izlenme - 8 ay önce - Ufuk Sarıca: "Böyle bir kader maçını kazandığımız için mutluyum"İSTANBUL - Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ufuk Sarıca, Avrupa Basketbol Şampiyonası'nda Belçika'ya karşı 78-65 kazandıkları maçın ardından yaptığı açıklamada, "Bir kader maçını kazandığımız için kendi...
Ufuk Sarıca: 04:15
Ufuk Sarıca: "Kazanınca Güzel Oluyor" 5 izlenme - 1 yıl önce - Ufuk Sarıca: "Kazanınca güzel oluyor"İSTANBUL - Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Ufuk Sarıca, "Kazanınca güzel oluyor.
Ufuk Sarıca: 04:11
Ufuk Sarıca: "Bu Tarz Maçları Kazanmak Önemli" 2 izlenme - 6 ay önce - Ufuk Sarıca: "Bu tarz maçları kazanmak önemli"İSTANBUL - Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Ufuk Sarıca, bu tarz maçları kazanmanın önemli olduğunu ifade ederken, ilerisi için galibiyetin takıma daha çok ümit verdiğini söyledi.
Pınar Karşıyaka Başantrenörü Sarıca – 02:22
Pınar Karşıyaka Başantrenörü Sarıca – 10 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca'nın konuşması Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca, Anadolu Efes ile oynanan play-off finali ikinci maçını değerlendirdi.
Basketbolda Maçın Ardından - A Milli Takım Başantrenörü Sarıca 04:04
Basketbolda Maçın Ardından - A Milli Takım Başantrenörü Sarıca 3 izlenme - 8 ay önce 2017 Avrupa Basketbol Şampiyonası D Grubu ilk maçında Rusya'ya 76-73 yenilen A Milli Basketbol Takımı'nda başantrenör Ufuk Sarıca, sahadaki telaşlarından kaynaklanan basit hataların sonucu etkilediğini söyledi.
Ufuk Sarıca: 03:16
Ufuk Sarıca: "Hesapta Olmayan Bir Yenilgi Aldık" 2 izlenme - 6 ay önce - Ufuk Sarıca: "Hesapta olmayan bir yenilgi aldık"İSTANBUL - Yeşilgiresun Belediyespor'a uzatmalar sonucunda sahasında 94-91 mağlup olan Beşiktaş Sompo Japan'da Başantrenör Ufuk Sarıca, hesapta olmayan bir yenilgi aldıklarını söyledi.
TBF, Ufuk Sarıca'nın Kulüp Takımı Çalıştırmasını İstemiyor 01:12
TBF, Ufuk Sarıca'nın Kulüp Takımı Çalıştırmasını İstemiyor 3 izlenme - 1 yıl önce Türkiye Basketbol Federasyonu, Beşiktaş'ı ve aynı zamanda A Milli Erkek Basketbol takımını çalıştıran Ufuk Sarıca'nın Beşiktaş'ını bırakmasını istiyor.
Ufuk Sarıca: 01:41
Ufuk Sarıca: "Faule inanmıyorum" 8 izlenme - 3 yıl önce Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca; "Tamamen şampiyonluk hedefiyle kurulan bir takıma karşı ortaya koyduğumuz mücadeleden dolayı bütün oyuncularımı kutluyorum" dedi.