Hoşgeldiniz!

Uğur Güneş

Urfalıyam Ezelden - Yanık Memed Çetin'i Affetti! 05:04
Urfalıyam Ezelden - Yanık Memed Çetin'i Affetti! 3.471 izlenme - 2 yıl önce Cemal’in evli olduğunu öğrenen Ceylan büyük hayal kırıklığına uğruyor ve Cemal’i hayatından çıkarmaya karar veriyor. Yanık Memed, hapishaneye Çetin'i görmeye gider ve onu orada affettiğini söyler!
Urfalıyam Ezelden - Cemal, Çetin'i Abisinin Mezarının Başında Bulur! 04:43
Urfalıyam Ezelden - Cemal, Çetin'i Abisinin Mezarının Başında Bulur! 2.449 izlenme - 2 yıl önce Duran, Recep’in kanına karşılık kan istiyor! Çetin’in Recep’i vurmasının ardından Yanık Memed’le karşı karşıya gelen Duran, Recep’in kanına karşılık kan istiyor. Recep’i vuran Çetin, Cemal’i görünce kaçmaya başlar ve gecenin karanlığında ortadan kaybolur. Cemal ise yerde kanlar içinde yatan Recep’i hastaneye yetiştirmek zorundadır. Recep’i kucakladığı gibi hastanenin yolunu tutar. Ceylan ise yaşadıklarının şokundadır ve bir gecede bu kadar çok şey yaşadığı için ne yapacağını bilemez halde Cemal’in yanında durmaktadır. Tüm olanlardan habersiz olan Yanık Memed, düğünde çıkan tatsızlıktan sonra eve gelir ve Selva’dan Recep’in tahliye olduğu haberini alır. Çetin’in Recep’i vurduğunu öğrenen Yanık Memed hiç beklemediği bir anda Duran’la karşılaşır ve en korktuğu şey başına gelir. Kan davası yeniden başlamıştır. Duran, Recep’in kanına karşılık kan istemektedir. Ceylan bir gecede yaşadıklarından dolayı korkar ve Cemal’e çıkışır. Bir daha Cemal’i görmek istemediğini söyler. Ancak eve gidip Türkan’la konuştuğunda Cemal’e haksızlık yaptığını anlar. Ceylan, Cemal’den özür dilemek için dükkana gittiğinde Kadir’den gerçekleri öğrenir ve Cemal’e olan bağlılığı biraz daha artar. Bu sırada her yerde Çetin’i arayan ve sonunda Urfa’da olduğunu öğrenen Cemal, hemen Urfa’ya gider ancak, Urfa’da hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşacaktır! Urfalıyam Ezelden Pazar akşamı saat 20:00'da Kanal D'de
Urfalıyam Ezelden - Baba Silme Beni, Yüzüme Bak! 03:55
Urfalıyam Ezelden - Baba Silme Beni, Yüzüme Bak! 1.761 izlenme - 2 yıl önce Yanık Memed Çetin'i polise teslim etmiştir!.. Çetin, hapse giderken tek istediği babasının ona yüz çevirmemesi!..
Urfalıyam Ezelden - Çetin Hapiste! 01:17
Urfalıyam Ezelden - Çetin Hapiste! 1.202 izlenme - 2 yıl önce Recep'i vuran Çetin mahkemesine kadar tutuklu yargılanmak üzere hapse girer!.. Urfalıyam Ezelden Her Pazar Saat 20:00 Kanal D'de...
Urfalıyam Ezelden - İlk Yakınlaşma! 02:32
Urfalıyam Ezelden - İlk Yakınlaşma! 1.089 izlenme - 2 yıl önce Cemal, Çetin'i Urfa'dan alıp İstanbul'a getirmiştir.. Duran Ağa'nın adamından kurtardığı Ceylan da yanlarındadır.. Evine bıraktığı sırada Cemal, hiç beklemediği bir yakınlık ile karşılaşır: Ceylan Cemal'e sarılmıştır!
Urfalıyam Ezelden - Babam Bir Şey Dedi Mi Abi? 02:06
Urfalıyam Ezelden - Babam Bir Şey Dedi Mi Abi? 1.072 izlenme - 2 yıl önce Cemal, hapishaneye Çetin'i görmeye gitmiştir.. Recep'in sağlığının iyiye gittiğini söylemesine rağmen, Çetin'in tek derdi babasının ona olan hislerinin ne olduğunu öğrenmektir!
Burada Laf Çok   8 Şubat 2016 01:28:15
Burada Laf Çok 8 Şubat 2016 339 izlenme - 10 ay önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 8 Şubat Pazartesi gecesi Feri Güler, Beste Bereket, Hülya Gülşen Irmak, Ferdi Sancar, Uğur Güneş konuk oldu.
uğur güneş- dafol... 04:20
uğur güneş- dafol... 139 izlenme - 5 yıl önce 2. şiirim yine yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler...
Uğur Güneş-Satıyorum Bu Aşkı 04:18
Uğur Güneş-Satıyorum Bu Aşkı 135 izlenme - 5 yıl önce işte benim en iyi şiirlerimden birisi. devamı gelecek . lütfen yorumlarınızı bildiriniz...