Hoşgeldiniz!

uğur yücel

Eşkıya - Sevişme Sahnesi İnanılmaz ? 02:00
Eşkıya - Sevişme Sahnesi İnanılmaz ? 36.372 izlenme - 3 ay önce Eşkıya (1996 - HD) 35 yıl önce Cudi dağlarında bir grup eşkıya jandarma tarafından yakalanır. 35 yıl içinde eşkıyaların hepsi ya hastalıktan ya da bölgedeki hesaplaşmalardan ötürü can vermiştir. Biri dışında; Baran...Baran 35 yıl sonra hapisten çıkınca ilk işi köyüne dönmek olur. Ama doğduğu topraklar şimdi baraj suları altındadır. Geçmişin izlerini sürmeye başlayan Eşkıya, yıllardır bilmediği bir gerçeği öğrenir. Hapse düşmesine en yakın arkadaşının ihaneti neden olmuştur. Bu arkadaş Eşkıya Baran'in çocukluk aşkını, Keje’yi satın alarak İstanbul’a kaçmıştır. Eşkıya ne İstanbul’u ne de arkadaşının adresini bilmemektedir. Tren'de, Tarlabaşı'nın arka sokaklarında büyümüş, pavyon, kumarhane, uyuşturucu muhabbetinin içinde yaşayan Cumali adlı genç bir adamla tanışır. Onla birlikte İstanbul'a gider ve kendisinin derdinin yanında bir de Cumali'nin derdiyle uğraşmaya başlar. İstanbul ve bu karanlık sokaklar adım adım sevdiği kadın Keje ye yaklaştırır Eşkıya'yı.... Yönetmen : Yavuz Turgul Oyuncular : Şener Şen, Uğur Yücel, Özkan Uğur, Settar Tanrıöğen, Selim Erdoğan
Eşkıya Filmi Sevişme Sahnesi 00:46
Eşkıya Filmi Sevişme Sahnesi 17.265 izlenme - 3 ay önce Bir dönemin efsane filmlerinden olan Eşkıya filminden bir kesit. Uğur Yücel ve Yeşim Salkım ateş ve barutu canlandırıyor.
Benim Dünyam Fragman 02:04
Benim Dünyam Fragman 130.023 izlenme - 5 yıl önce 8 yaşına kadar hayatla ilgili hiçbir şey bilmeden yaşayan Ela ile aynı durumdaki ablasını trajik bir biçimde yitirdikten sonra hayatını engellilere adayan Mahir Hoca'nın yollarının kesişmesiyle siyahtan beyaza giden bu yolculuğunda sadece bir kelimeye yer yoktur: İmkansız. Film, Mahir Hoca'nın karanlığın içindeki Ela'nın elinden tutarak onu üniversite sıralarına kadar taşıyışını ve Ela'nın umut ve vefa hikayesini anlatıyor. Benim Dünyam; sadece karanlığı görebilenlere, karanlığın anlamını baştan yazdıranların hikayesidir.
Benim Dünyam 02:04
Benim Dünyam 78.198 izlenme - 5 yıl önce 8 yaşına kadar hayatla ilgili hiçbir şey bilmeden yaşayan Ela ile aynı durumdaki ablasını trajik bir biçimde yitirdikten sonra hayatını engellilere adayan Mahir Hoca'nın yollarının kesişmesiyle siyahtan beyaza giden bu yolculuğunda sadece bir kelimeye yer yoktur: İmkansız. Film, Mahir Hoca'nın karanlığın içindeki Ela'nın elinden tutarak onu üniversite sıralarına kadar taşıyışını ve Ela'nın umut ve vefa hikayesini anlatıyor. Benim Dünyam; sadece karanlığı görebilenlere, karanlığın anlamını baştan yazdıranların hikayesidir.
Arabesk Tecavüz Sahnesi - Gösterelim Anam ! 02:06
Arabesk Tecavüz Sahnesi - Gösterelim Anam ! 29.244 izlenme - 3 yıl önce Müjde Ar, Şener Şen ve Uğur Yücel'in başrollerini paylaştığı; arabesk isimli şaheserden en akılda kalıcı sahne. Müjde ar kahveye girince sakallı dedenin verdiği tepkiye dikkat.
*yeşim Salkım Uğur Yücel* 00:46
*yeşim Salkım Uğur Yücel* 40.817 izlenme - 8 yıl önce yeşim salkım uğur yücel sinema filminden bir kesit...
Tivibu Ev - Yeni Nesil Televizyon Platformu 01:19
Tivibu Ev - Yeni Nesil Televizyon Platformu 19.393 izlenme - 7 yıl önce tivibuev'de yüzlerce film var. seç izle ve kirala izle özellikleri sayesinde istediğinizi seçin istediğiniz zaman izleyin!
eşkiya - film müziği 02:45
eşkiya - film müziği 19.393 izlenme - 10 yıl önce eşkiya filminin müziği
ejder kapanı film fragman 01:44
ejder kapanı film fragman 17.930 izlenme - 8 yıl önce ejder kapani fİlm fragmani 22 ocak 2010 tüm sİnemalarda oyuncular: uğur yücel kenan imirzalıoğlu...
Benim Dünyam Filmi Kar Sahnesi 02:00
Benim Dünyam Filmi Kar Sahnesi 9.226 izlenme - 4 yıl önce Başrollerini Uğur Yücel ve Beren Saat'in paylaştığı " Benim Dünyam " filminin meşhur kar sahnesi çok konuşuldu.
Muhsin Bey Final Sahnesi 04:54
Muhsin Bey Final Sahnesi 8.315 izlenme - 5 yıl önce nasıl ibrahim tatlıses olunur.
Uğur Yücel'in Rolüne Hazırlanışı (1995 Muhsin Bey Filmi) 01:48
Uğur Yücel'in Rolüne Hazırlanışı (1995 Muhsin Bey Filmi) 1.383 izlenme - 1 yıl önce Uğur Yücel'in Rolüne Hazırlanışı (1995 Muhsin Bey Filmi) Oğuz Aral'ın Uğur Yücel ile "Muhsin Bey" filmindeki rolüne hazırlanması hakkındaki sohbeti.
Erkan Oğur - Seyreyle Güzel 04:09
Erkan Oğur - Seyreyle Güzel 7.158 izlenme - 4 yıl önce Eşkiya (Film Müziği), Erkan Oğur, Şener Şen & Uğur Yücel
Benim Dünyam Gala Görüntüleri 16:26
Benim Dünyam Gala Görüntüleri 5.751 izlenme - 4 yıl önce İşte Ayça Bingöl, Uğur Yücel ve daha bir çok oyuncu ile Benim Dünyam Galasında CNNTürk Afiş Programı'nda yayınlanan röportajlar
Uğur Yücel'in Yeni Filmi Soğuk 01:48
Uğur Yücel'in Yeni Filmi Soğuk 4.185 izlenme - 5 yıl önce Uğur Yücel'in Yönettiği Ve İlk Gösterimini Berlin Film Festivali'nde Yapacak Olan Soğuk'un Fragmanı Yayınlandı.
Uğur Yücel - Karanlığın İçinden (Eşkıya Film Müziği) 02:44
Uğur Yücel - Karanlığın İçinden (Eşkıya Film Müziği) 2.347 izlenme - 3 yıl önce kim korkutuyor beni şehir mi? niye korkuyor şehir deli mi? kim bulamış onu pisliğe biri mi? nereden çıkıyor çamurlu sular benden mi? bu karanlık suratlar sizin mi? söz: Uğur Yücel müzik:massive attack(karmacoma)
Başka Hayatlar - Eşkıya 03:01
Başka Hayatlar - Eşkıya 2.950 izlenme - 3 yıl önce Sinema yedinci sanat olarak insan hayatında çok önemli bir yere sahip olmuştur.Sevdiğimiz bir filmi izlerken illaki en az bir kahramanla kendimizi özdeşleştirip hafızalarımıza yazmışızdır.Çok uzatmicam lafı,eşkıya filminin en sevdiğim sahnesini,en hoşuma giden kamera hareketinin bulunduğu yeri paylaşmak istedim.Her karede kendine has,gerçekçi bir mesaj barındıran bir sahnedir bu.Ayrıca pencere geçişlerinin bulunduğu bölümde çalan müzik çok hoştur Erkan Oğur imzası taşır.
Benim Dünyam ve Black 01:25
Benim Dünyam ve Black 4.219 izlenme - 4 yıl önce 2013 yapımı olan Benim Dünyam filmi, 2005 yapımı Hint filmi Black'in Türk versiyonudur. İşte iki filmin en meşhur sahnelerinin karşılaştırılması.
Eşkiya - Şener Şen & Uğur Yücel 02:37
Eşkiya - Şener Şen & Uğur Yücel 1.778 izlenme - 3 yıl önce Eşkıya, başrollerini Şener Şen ve Uğur Yücel'in paylaştığı 1996 yapımı film. Yavuz Turgul'un yönettiği ve senaryosunu yazdığı Eşkıya, 1996-1997 sezonunda 2.5 milyon kişi tarafından izlenerek o tarihe kadar Türk sinemasının en yüksek gişe hasılatı elde eden filmi oldu.Bu başarı, 1980'li yıllardan itibaren üretim ve seyirci sayısı bakımından büyük bir çöküş yaşayan Türk sinemasının kaderini değiştiren bir dönüm noktası sayılmaktadır. Filmin kısa özeti:35 yıl önce Cudi dağlarında bir grup eşkıya jandarma tarafından yakalanır. 35 yıl içinde eşkıyaların hepsi ya hastalıktan ya da hesaplaşmalardan ötürü can vermiştir. Biri dışında; Baran... Baran 35 yıl sonra hapisten çıkınca ilk işi köyüne dönmek olur. Ama doğduğu topraklar şimdi baraj suları altındadır. Geçmişin izlerini sürmeye başlayan Eşkıya, yıllardır bilmediği bir gerçeği öğrenir. Hapse düşmesine en yakın arkadaşının ihaneti neden olmuştur. Bu arkadaş Eşkıya’nın çocukluk aşkını, Keje’yi satın alarak İstanbul’a kaçmıştır. Eşkıya ne İstanbul’u ne de arkadaşının adresini bilmemektedir. Trende Beyoğlu’nun arka sokaklarında büyümüş, pavyon, kumarhane, uyuşturucu muhabbetinin içinde yaşayan Cumali adlı genç bir adamla tanışır.Filmden unutulmaz bir bölüm siz alkışlarla yaşayanlar için.
Uğur Yücel - Gemide & Laleli'de Bir Azize 07:28
Uğur Yücel - Gemide & Laleli'de Bir Azize 1.326 izlenme - 3 yıl önce Gemide ve Laleli'de Bir Azize filmlerinin sonlarında çalan efsane Uğur Yücel bestesi.
Atatürk' lü İlk Reklam - İş Bankası 02:37
Atatürk' lü İlk Reklam - İş Bankası 2.233 izlenme - 3 yıl önce İş Bankası'nın 1997 yılında çekilmiş reklam filmi. Uğur Yücel, Haluk Bilginer var. Atatürk ilk kez bir reklam filminde gösteriliyor. Atatürk'ü kim oynuyor peki? Mustafa Preşeva, Türkiye'nin tanınmış ve başarılı uzun metrajlı film kurgu editörü.
Eşkıya -  İhanet 03:43
Eşkıya - İhanet 1.657 izlenme - 3 yıl önce Cumali sevdiği kız için Demircan'ın malını araklamıştır. Onun için aşk göze almaktır tabi karşılığı ihanet olmasa, hayaller yanmasa daha güzel olacaktır. İşte bu sahne Uğur Yücel'in benim gözümde aştığı anlardır.
Eşkıya - Sözünü Tutmadın 01:04
Eşkıya - Sözünü Tutmadın 1.189 izlenme - 3 yıl önce Eşkıya, başrollerini Şener Şen ve Uğur Yücel'in paylaştığı 1996 yapımı film. Yavuz Turgul'un yönettiği ve senaryosunu yazdığı Eşkıya, 1996-1997 sezonunda 2 milyon 568 bin 339 kişi tarafından izlenerek o tarihe kadar Türk sinemasının en yüksek gişe hasılatı elde eden filmi oldu.Bu başarı, 1980'li yıllardan itibaren üretim ve seyirci sayısı bakımından büyük bir çöküş yaşayan Türk sinemasının kaderini değiştiren bir dönüm noktası sayılmaktadır.Kasım 1996'da gösterime giren Eşkıya, kırdığı seyirci rekorunu 2001 yılına kadar elinde tuttu. Şener Şen, film hakkında şu yorumu yaptı: ''Bu filmde insanımızı, kendi öz kişiliğimizi beyazperdeye aktarmaya çalıştık. Bizi anlatarak evrenselliğe ulaşım yolunu bulacağımızı sanıyoruz'' Eşkıya, yabancı film dalında Türkiye'nin Oskar aday adayı oldu fakat aday listesine alınmadı.
Sönmez'in 01:14
Sönmez'in "İkna" Kabiliyeti 1.780 izlenme - 3 yıl önce Efsane film "Muhsin Bey" ve Muhsin Bey'in komşusu Türk Rambosu Sönmez'in kira zammı erteleten ikna gücü... Sönmez'i hafife almayalım, o cüsseyle istese hepimizi bir gün ikna edebilir.
Arabesk - Şener Şen ve Müjde Ar - Senin Gibisi Yok  (Restorasyonsuz) 03:26
Arabesk - Şener Şen ve Müjde Ar - Senin Gibisi Yok (Restorasyonsuz) 1.306 izlenme - 3 yıl önce 1988 yapımı, klasik Türk filmlerinin klişe sahneleriyle ölümüne kafa bulan film Arabesk'in muhteşem düeti. Filmin bütün şarkıları ayrı ayrı güzeldir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113014/arabesk-filminde-calan-sarkilar-21-dk Uğur Yücel'in müthiş oyunculuğunu konuşturduğu ünlü sahnesi de bonusu.
Uğur Yücel & Güner Ümit AEG Reklamı 09:46
Uğur Yücel & Güner Ümit AEG Reklamı 1.363 izlenme - 3 yıl önce Güner Ümit ve Uğur Yücel'den skeç şeklinde tanıtım reklamları.Uğur Yücel'in Zeki Alasya ve Metin Akpınar taklitleri takdire şayan.
Uğur Yücel - Evlerinin Önü Boyalı Direk 02:14
Uğur Yücel - Evlerinin Önü Boyalı Direk 3.116 izlenme - 8 yıl önce uğur yücel - evlerinin önü boyalı direk
Uğur Yücel - Sakıp Sabancı Taklidi 01:24
Uğur Yücel - Sakıp Sabancı Taklidi 808 izlenme - 3 yıl önce Uğur Yücel den bir taklit daha. Geçtiğimiz günlerde vefatının 7. yılında yeniden andığımız Sakıp Sabancı anısına... İbrahim Tatlıses taklidi için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/67182/ugur-yucelden-ibrahim-tatlises-taklidi
Türkiye İş Bankası Reklamı - Sağduyu 01:53
Türkiye İş Bankası Reklamı - Sağduyu 1.144 izlenme - 3 yıl önce Türkiye İş Bankası'nın, yayınlandığı dönemde çok ses getirmiş Sağduyu'lu reklamı. Papua Yeni Gine'li işadamları ile reklama ayrı bir hava katmaktalar. Uğur Yücel ve Haluk Bilginer rol aldığı reklam filmi o dönemde hayatımızın içine şu cümleleri yerleştirdi bizde yerli yersiz kullandık yav vedo vedo ham ve nige nige porume.
Karanlıkta Koşanlar - Trafik Nermin Ve Muşmula Muhabbeti 03:09
Karanlıkta Koşanlar - Trafik Nermin Ve Muşmula Muhabbeti 455 izlenme - 1 yıl önce Öyküsü Ahmet Ümit'e ait olan, Uğur Yücel tarafından senaryolaştırılan, Haluk Bilginer, Uğur Yücel ve Köksal Engür'ün başrollerini paylaştığı 2001 yılına ait Polisiye-Korku türündeki Karanlıkta Koşanlar dizisinden bir kesit. İyi nostaljiler..