Hoşgeldiniz!

Uğur Yücel Videoları İzle

Benim Dünyam Fragman 02:04
Benim Dünyam Fragman 124.085 izlenme - 4 yıl önce 8 yaşına kadar hayatla ilgili hiçbir şey bilmeden yaşayan Ela ile aynı durumdaki ablasını trajik bir biçimde yitirdikten sonra hayatını engellilere adayan Mahir Hoca'nın yollarının kesişmesiyle siyahtan beyaza giden bu yolculuğunda sadece bir kelimeye yer yoktur: İmkansız. Film, Mahir Hoca'nın karanlığın içindeki Ela'nın elinden tutarak onu üniversite sıralarına kadar taşıyışını ve Ela'nın umut ve vefa hikayesini anlatıyor. Benim Dünyam; sadece karanlığı görebilenlere, karanlığın anlamını baştan yazdıranların hikayesidir.
Benim Dünyam 02:04
Benim Dünyam 78.135 izlenme - 4 yıl önce 8 yaşına kadar hayatla ilgili hiçbir şey bilmeden yaşayan Ela ile aynı durumdaki ablasını trajik bir biçimde yitirdikten sonra hayatını engellilere adayan Mahir Hoca'nın yollarının kesişmesiyle siyahtan beyaza giden bu yolculuğunda sadece bir kelimeye yer yoktur: İmkansız. Film, Mahir Hoca'nın karanlığın içindeki Ela'nın elinden tutarak onu üniversite sıralarına kadar taşıyışını ve Ela'nın umut ve vefa hikayesini anlatıyor. Benim Dünyam; sadece karanlığı görebilenlere, karanlığın anlamını baştan yazdıranların hikayesidir.
Uğur Yücel'in Rolüne Hazırlanışı (1995 Muhsin Bey Filmi) 01:48
Uğur Yücel'in Rolüne Hazırlanışı (1995 Muhsin Bey Filmi) 1.285 izlenme - 3 ay önce Uğur Yücel'in Rolüne Hazırlanışı (1995 Muhsin Bey Filmi) Oğuz Aral'ın Uğur Yücel ile "Muhsin Bey" filmindeki rolüne hazırlanması hakkındaki sohbeti.
*yeşim Salkım Uğur Yücel* 00:46
*yeşim Salkım Uğur Yücel* 39.517 izlenme - 7 yıl önce yeşim salkım uğur yücel sinema filminden bir kesit...
Arabesk Tecavüz Sahnesi - Gösterelim Anam ! 02:06
Arabesk Tecavüz Sahnesi - Gösterelim Anam ! 15.766 izlenme - 2 yıl önce Müjde Ar, Şener Şen ve Uğur Yücel'in başrollerini paylaştığı; arabesk isimli şaheserden en akılda kalıcı sahne. Müjde ar kahveye girince sakallı dedenin verdiği tepkiye dikkat.
Tivibu Ev - Yeni Nesil Televizyon Platformu 01:19
Tivibu Ev - Yeni Nesil Televizyon Platformu 19.382 izlenme - 6 yıl önce tivibuev'de yüzlerce film var. seç izle ve kirala izle özellikleri sayesinde istediğinizi seçin istediğiniz zaman izleyin!
Teyzem - Müjde Ar (1986 - 101 dk) 01:46:34
Teyzem - Müjde Ar (1986 - 101 dk) 12.373 izlenme - 2 yıl önce Üftade annesi ve üvey babasıyla sıradan bir hayat sürmektedir. Bir gün yıllar önce evden gitmiş olan ablası oğlu Umur'la kapılarını çalar. Umur'la Üftade çok içten bir bağ kurarlar. Gelişen olaylarla Üftadenin bambaşka bir yüzü ortaya çıkar. Yönetmen: Halit Refiğ Senaryo: Ümit Ünal Yapımcı: Fedai Öztürk Müzik: Atilla Özdemiroğlu Görüntü Yönetmeni: Ertunç Şenkay Vizyona Giriş Tarihi: 01 Ekim 1986 Süre: 101 dk Tür: Dram, Psikolojik Oyuncular: Müjde Ar, Haldun Ergüvenç, Yaşar Alptekin, Tomris Oğuzalp, Mehmet Akan, Necati Bilgiç, Ayşe Demirel, Serra Yılmaz, Ferit Ferman, Uğur Yücel, Kamuran İnselel, Ümit İmer, Reha Kıral, Ali Demirel, Ümit Ünal, Dilek Pakalın, Akif Kilman, Elif Turut, Esra Çeşmeci, Hakkı Üstün
Benim Dünyam Filmi Kar Sahnesi 02:00
Benim Dünyam Filmi Kar Sahnesi 9.209 izlenme - 4 yıl önce Başrollerini Uğur Yücel ve Beren Saat'in paylaştığı " Benim Dünyam " filminin meşhur kar sahnesi çok konuşuldu.
eşkiya - film müziği 02:45
eşkiya - film müziği 19.301 izlenme - 10 yıl önce eşkiya filminin müziği
ejder kapanı film fragman 01:44
ejder kapanı film fragman 17.910 izlenme - 8 yıl önce ejder kapani fİlm fragmani 22 ocak 2010 tüm sİnemalarda oyuncular: uğur yücel kenan imirzalıoğlu...
Familya 5. Bölüm 1. Fragmanı (18 Ekim Salı) 00:38
Familya 5. Bölüm 1. Fragmanı (18 Ekim Salı) 1.308 izlenme - 8 ay önce 11 Ekim Salı 2016 – Familya 4. Bölüm 5. Bölüm Özet: Ateş'in şüphelerinin peşinden gitmesi, Hare ve Yaşar cephesinde büyük bir paniğe neden olur. Ama onları bekleyen tehlike bu kadarla sınırlı değildir. Çocuklar babalarının amacını çözmeye çalışırken, Yaşar'ın da onları kazanmak için yepyeni bir planı vardır. Toprak kendini Ezgi'ye açıklamanın yollarını ararken, Vedat bir adım öne geçmek için hamlesini yapmaya hazırlanır. Casim'in kasabayla ilgili planları, çocuklarıyla arasını düzeltmeye çalışan Yaşar için yeni bir sıkıntının kapılarını aralar. Beyoğlu familyasında herkes kendi hedefinin peşinde sürüklenirken, beklenmedik bir misafirin gelişi tüm dengeleri altüst eder. Künye & Hikaye: Familya, 2002 yılında Dünya Kupası’daki Türkiye- Senegal maçında İlhan Mansız’ın attığı golle, herkes büyük bir sevinç yaşarken, parçalanan Beyoğlu ailesinin ve baba Yaşar Beyoğlu’nun (Uğur Yücel) yıllar sonra aldığı bir haberle yeniden ailesini bir araya getirmeye çalışmasının hikayesini konu ediniyor. Başrollerinde usta oyuncu Uğur Yücel’in yanı sıra, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun, Şükran Ovalı, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan, Barış Yıldız’ın yanı sıra Gökhan Kıraç, Enis Arıkan, Olgu Baran Kubilay, Bekir Çiçekdemir, Berat Efe Parlar, İpek Ayaz Kortunç, Murat Şahan, Ozan Coşkun, Neslihan Arslan ve Güven Kıraç yer alıyor. Familya Her Salı Akşamları Saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Erkan Oğur - Seyreyle Güzel 04:09
Erkan Oğur - Seyreyle Güzel 7.052 izlenme - 3 yıl önce Eşkiya (Film Müziği), Erkan Oğur, Şener Şen & Uğur Yücel
Benim Dünyam Gala Görüntüleri 16:26
Benim Dünyam Gala Görüntüleri 5.745 izlenme - 4 yıl önce İşte Ayça Bingöl, Uğur Yücel ve daha bir çok oyuncu ile Benim Dünyam Galasında CNNTürk Afiş Programı'nda yayınlanan röportajlar
Muhsin Bey Final Sahnesi 04:54
Muhsin Bey Final Sahnesi 6.306 izlenme - 4 yıl önce nasıl ibrahim tatlıses olunur.
Uğur Yücel'in Yeni Filmi Soğuk 01:48
Uğur Yücel'in Yeni Filmi Soğuk 4.129 izlenme - 4 yıl önce Uğur Yücel'in Yönettiği Ve İlk Gösterimini Berlin Film Festivali'nde Yapacak Olan Soğuk'un Fragmanı Yayınlandı.
Uğur Yücel - Karanlığın İçinden (Eşkıya Film Müziği) 02:44
Uğur Yücel - Karanlığın İçinden (Eşkıya Film Müziği) 1.806 izlenme - 2 yıl önce kim korkutuyor beni şehir mi? niye korkuyor şehir deli mi? kim bulamış onu pisliğe biri mi? nereden çıkıyor çamurlu sular benden mi? bu karanlık suratlar sizin mi? söz: Uğur Yücel müzik:massive attack(karmacoma)
Familya 6. Bölüm 2. Fragmanı (25 Ekim Salı) 00:41
Familya 6. Bölüm 2. Fragmanı (25 Ekim Salı) 753 izlenme - 8 ay önce Familya, 2002 yılında Dünya Kupası’daki Türkiye- Senegal maçında İlhan Mansız’ın attığı golle, herkes büyük bir sevinç yaşarken, parçalanan Beyoğlu ailesinin ve baba Yaşar Beyoğlu’nun (Uğur Yücel) yıllar sonra aldığı bir haberle yeniden ailesini bir araya getirmeye çalışmasının hikayesini konu ediniyor. Başrollerinde usta oyuncu Uğur Yücel’in yanı sıra, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun, Şükran Ovalı, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan, Barış Yıldız’ın yanı sıra Gökhan Kıraç, Enis Arıkan, Olgu Baran Kubilay, Bekir Çiçekdemir, Berat Efe Parlar, İpek Ayaz Kortunç, Murat Şahan, Ozan Coşkun, Neslihan Arslan ve Güven Kıraç yer alıyor. Familya Salı 22.15’te FOX’ta!
Benim Dünyam ve Black 01:25
Benim Dünyam ve Black 4.022 izlenme - 4 yıl önce 2013 yapımı olan Benim Dünyam filmi, 2005 yapımı Hint filmi Black'in Türk versiyonudur. İşte iki filmin en meşhur sahnelerinin karşılaştırılması.
Karanlıkta Koşanlar - Trafik Nermin Ve Muşmula Muhabbeti 03:09
Karanlıkta Koşanlar - Trafik Nermin Ve Muşmula Muhabbeti 398 izlenme - 5 ay önce Öyküsü Ahmet Ümit'e ait olan, Uğur Yücel tarafından senaryolaştırılan, Haluk Bilginer, Uğur Yücel ve Köksal Engür'ün başrollerini paylaştığı 2001 yılına ait Polisiye-Korku türündeki Karanlıkta Koşanlar dizisinden bir kesit. İyi nostaljiler..
Muhsin Bey (1987 - 120 dk) 02:00:25
Muhsin Bey (1987 - 120 dk) 1.402 izlenme - 1 yıl önce Ali Nazik türkücü olmak için organizatör Muhsin Bey'den yardım ister. Oysa Muhsin taş plaklardaki Safiye Aylalara, Müzeyyen Senar' lara, eski Türk müziğine hastadır. Arabeske ise karşıdır. Film boyunca süren çatışmaları, dostlukları beklenmedik olaylara yol açar. Muhsin, yardım ettiği Urfalı uğruna dolandırıcılık suçuyla hapse girerken Ali Nazik ünlü bir türkücü olmuş, tutkunu olduğu kapı komşusu şarkıcı Sevda'yı da elinden almıştır. Popüler güldürü sinemasının unutulmaz örneklerinden. (Agah Özgüç'ün 100 Filmde Türk Sineması kitabından) En İyi Film (24. Antalya Film Şenliği-1987) En İyi Erkek Oyuncu (24. Antalya Film Şenliği-1987) En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (24. Antalya Film Şenliği-1987) En İyi Senaryo (24. Antalya Film Şenliği-1987) Jüri Özel Ödülü (İstanbul Film Festivali-1988)
Atatürk' lü İlk Reklam - İş Bankası 02:37
Atatürk' lü İlk Reklam - İş Bankası 1.896 izlenme - 2 yıl önce İş Bankası'nın 1997 yılında çekilmiş reklam filmi. Uğur Yücel, Haluk Bilginer var. Atatürk ilk kez bir reklam filminde gösteriliyor. Atatürk'ü kim oynuyor peki? Mustafa Preşeva, Türkiye'nin tanınmış ve başarılı uzun metrajlı film kurgu editörü.
Uğur Yücel - Gemide & Laleli'de Bir Azize 07:28
Uğur Yücel - Gemide & Laleli'de Bir Azize 1.046 izlenme - 2 yıl önce Gemide ve Laleli'de Bir Azize filmlerinin sonlarında çalan efsane Uğur Yücel bestesi.
Eşkiya - Şener Şen & Uğur Yücel 02:37
Eşkiya - Şener Şen & Uğur Yücel 1.411 izlenme - 2 yıl önce Eşkıya, başrollerini Şener Şen ve Uğur Yücel'in paylaştığı 1996 yapımı film. Yavuz Turgul'un yönettiği ve senaryosunu yazdığı Eşkıya, 1996-1997 sezonunda 2.5 milyon kişi tarafından izlenerek o tarihe kadar Türk sinemasının en yüksek gişe hasılatı elde eden filmi oldu.Bu başarı, 1980'li yıllardan itibaren üretim ve seyirci sayısı bakımından büyük bir çöküş yaşayan Türk sinemasının kaderini değiştiren bir dönüm noktası sayılmaktadır. Filmin kısa özeti:35 yıl önce Cudi dağlarında bir grup eşkıya jandarma tarafından yakalanır. 35 yıl içinde eşkıyaların hepsi ya hastalıktan ya da hesaplaşmalardan ötürü can vermiştir. Biri dışında; Baran... Baran 35 yıl sonra hapisten çıkınca ilk işi köyüne dönmek olur. Ama doğduğu topraklar şimdi baraj suları altındadır. Geçmişin izlerini sürmeye başlayan Eşkıya, yıllardır bilmediği bir gerçeği öğrenir. Hapse düşmesine en yakın arkadaşının ihaneti neden olmuştur. Bu arkadaş Eşkıya’nın çocukluk aşkını, Keje’yi satın alarak İstanbul’a kaçmıştır. Eşkıya ne İstanbul’u ne de arkadaşının adresini bilmemektedir. Trende Beyoğlu’nun arka sokaklarında büyümüş, pavyon, kumarhane, uyuşturucu muhabbetinin içinde yaşayan Cumali adlı genç bir adamla tanışır.Filmden unutulmaz bir bölüm siz alkışlarla yaşayanlar için.
Familya 1. Bölüm - Efkar, Yaşar'ın Ne Yapacağını Söylüyor. (20 Eylül Salı) 02:39
Familya 1. Bölüm - Efkar, Yaşar'ın Ne Yapacağını Söylüyor. (20 Eylül Salı) 501 izlenme - 9 ay önce 20 Eylül Salı 2016 - Efkar, Yaşar'ın ne yapacağını söylüyor. Familya 1. Bölüm Familya, 2002 yılında Dünya Kupası’daki Türkiye- Senegal maçında İlhan Mansız’ın attığı golle, herkes büyük bir sevinç yaşarken, parçalanan Beyoğlu ailesinin ve baba Yaşar Beyoğlu’nun (Uğur Yücel) yıllar sonra aldığı bir haberle yeniden ailesini bir araya getirmeye çalışmasının hikayesini konu ediniyor. Başrollerinde usta oyuncu Uğur Yücel’in yanı sıra, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun, Şükran Ovalı, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan, Barış Yıldız’ın yanı sıra Gökhan Kıraç, Enis Arıkan, Olgu Baran Kubilay, Bekir Çiçekdemir, Berat Efe Parlar, İpek Ayaz Kortunç, Murat Şahan, Ozan Coşkun, Neslihan Arslan ve Güven Kıraç yer alıyor. Familya Her Salı Akşamları Saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Familya Yakında FOX'ta! 01:52
Familya Yakında FOX'ta! 501 izlenme - 10 ay önce Familya dizisi çok yakında...! Son dönemde moda olan geçmişte popüler olmuş dizilerin güncel versiyonlarını çekme işine Uğur Yücel de dahil oldu. Son olarak aramızda kalsın dizinde izlediğimiz Uğur Yücel Familya Dizisinde zorluklara göğüs geren bir baba rolünü canlandıracak. Uğur Yücel’in canlandıracağı karakter üç çocuğu olan ve eşinden ayrılmış bir babadır. Yıllar önce yaptığı bir hata ile zengin bir kadınla evlenmiştir; ancak yıllar geçmesine rağmen bir türlü mahallede ki aşkını da unutamamaktadır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eşkıya -  İhanet 03:43
Eşkıya - İhanet 1.224 izlenme - 2 yıl önce Cumali sevdiği kız için Demircan'ın malını araklamıştır. Onun için aşk göze almaktır tabi karşılığı ihanet olmasa, hayaller yanmasa daha güzel olacaktır. İşte bu sahne Uğur Yücel'in benim gözümde aştığı anlardır.
Eşkıya - Sözünü Tutmadın 01:04
Eşkıya - Sözünü Tutmadın 790 izlenme - 2 yıl önce Eşkıya, başrollerini Şener Şen ve Uğur Yücel'in paylaştığı 1996 yapımı film. Yavuz Turgul'un yönettiği ve senaryosunu yazdığı Eşkıya, 1996-1997 sezonunda 2 milyon 568 bin 339 kişi tarafından izlenerek o tarihe kadar Türk sinemasının en yüksek gişe hasılatı elde eden filmi oldu.Bu başarı, 1980'li yıllardan itibaren üretim ve seyirci sayısı bakımından büyük bir çöküş yaşayan Türk sinemasının kaderini değiştiren bir dönüm noktası sayılmaktadır.Kasım 1996'da gösterime giren Eşkıya, kırdığı seyirci rekorunu 2001 yılına kadar elinde tuttu. Şener Şen, film hakkında şu yorumu yaptı: ''Bu filmde insanımızı, kendi öz kişiliğimizi beyazperdeye aktarmaya çalıştık. Bizi anlatarak evrenselliğe ulaşım yolunu bulacağımızı sanıyoruz'' Eşkıya, yabancı film dalında Türkiye'nin Oskar aday adayı oldu fakat aday listesine alınmadı.
Sönmez'in 01:14
Sönmez'in "İkna" Kabiliyeti 1.384 izlenme - 2 yıl önce Efsane film "Muhsin Bey" ve Muhsin Bey'in komşusu Türk Rambosu Sönmez'in kira zammı erteleten ikna gücü... Sönmez'i hafife almayalım, o cüsseyle istese hepimizi bir gün ikna edebilir.
Başka Hayatlar - Eşkıya 03:01
Başka Hayatlar - Eşkıya 1.090 izlenme - 2 yıl önce Sinema yedinci sanat olarak insan hayatında çok önemli bir yere sahip olmuştur.Sevdiğimiz bir filmi izlerken illaki en az bir kahramanla kendimizi özdeşleştirip hafızalarımıza yazmışızdır.Çok uzatmicam lafı,eşkıya filminin en sevdiğim sahnesini,en hoşuma giden kamera hareketinin bulunduğu yeri paylaşmak istedim.Her karede kendine has,gerçekçi bir mesaj barındıran bir sahnedir bu.Ayrıca pencere geçişlerinin bulunduğu bölümde çalan müzik çok hoştur Erkan Oğur imzası taşır.
Uğur Yücel & Güner Ümit AEG Reklamı 09:46
Uğur Yücel & Güner Ümit AEG Reklamı 1.155 izlenme - 2 yıl önce Güner Ümit ve Uğur Yücel'den skeç şeklinde tanıtım reklamları.Uğur Yücel'in Zeki Alasya ve Metin Akpınar taklitleri takdire şayan.