Hoşgeldiniz!

uğurlamak

Asker Oldum Giydim Yelek 05:05
Asker Oldum Giydim Yelek 7.936 izlenme - 4 yıl önce
Pompalı Tüfekle Asker Uğurlamak - İstanbul 03:31
Pompalı Tüfekle Asker Uğurlamak - İstanbul 215 izlenme - 7 ay önce İstanbul, Eyüp'te kalabalık bir grup, önceki gece askere gidecek arkadaşlarını uğurladıkları sırada arabadan edilen ateş sonucu parkta bulunan biri çocuk 5 kişiyi yaraladı.
Gadjo Dilo - Mezarlık Sahnesi 01:46
Gadjo Dilo - Mezarlık Sahnesi 1.286 izlenme - 3 yıl önce Kendisi de bir çingene olan Tony Gatlif filmi bu mezar sahnesi unutulmazlar arasındadır. böyle uğurlanmak isteyen çoktur sanırım. Tabutta Rövaşata izleyenler bu bölümün benzerini izlemiş olabilir bir şeyler sezmişseniz doğrudur. '' Tuttu Fırlattı Kalbimi'' ve arasında dağlar kadar fark olan bildiğimiz klasik ''Tutti Frutti''..
3 Maklubeyle Uğurluyoruz Seni 00:06
3 Maklubeyle Uğurluyoruz Seni 1.113 izlenme - 3 yıl önce 3 Maklubeyle Uğurluyoruz Seni - Yeni Vine
Biz Aşkı Uğurladık-Ali Adaş-Serkan Uçar 02:16
Biz Aşkı Uğurladık-Ali Adaş-Serkan Uçar 577 izlenme - 7 yıl önce şiir serkan uçarseslendiren ali adaş
Ölünün Üzerine Votka Dökmek 00:53
Ölünün Üzerine Votka Dökmek 61 izlenme - 7 ay önce Görüntüde aile üyelerinin ölmüş yakınını uğurlama töreninde votkayı üzerine dökerek boca ettiği görüntüleri izlicez.Son isteği belki karşısında bir içip garip garip hareketler yapıyolar
İslam Ahlakı - Cenazeleri Teşyi Etmek (Uğurlamak) 01:36
İslam Ahlakı - Cenazeleri Teşyi Etmek (Uğurlamak) 180 izlenme - 4 yıl önce İslam Ahlakı - Cenazeleri Teşyi Etmek
Şan: Galatasarayı Yenerek Uğurlayacağız 02:20
Şan: Galatasarayı Yenerek Uğurlayacağız 3 izlenme - 3 yıl önce "Galatasaray'ı yenerek uğurlayacağız"- Torku Konyaspor Kulübü Başkanı Şan: - "Hamza hoca her zaman kendisini evinde gibi hissedecek ancak Galatasaray'ı yenerek uğurlayacağız" Torku Konyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Şan, cumartesi günü karşılaşacakları Galatasaray maçıyla ilgili, "Hamza hoca her zaman kendisini evinde gibi hissedecek ancak Galatasaray'ı yenerek uğurlayacağız" dedi.