Hoşgeldiniz!

Uğurlamak Videoları

Asker Oldum Giydim Yelek 05:05
Asker Oldum Giydim Yelek 7.883 izlenme - 3 yıl önce
3 Maklubeyle Uğurluyoruz Seni 00:06
3 Maklubeyle Uğurluyoruz Seni 1.079 izlenme - 3 yıl önce 3 Maklubeyle Uğurluyoruz Seni - Yeni Vine
Gadjo Dilo - Mezarlık Sahnesi 01:46
Gadjo Dilo - Mezarlık Sahnesi 863 izlenme - 2 yıl önce Kendisi de bir çingene olan Tony Gatlif filmi bu mezar sahnesi unutulmazlar arasındadır. böyle uğurlanmak isteyen çoktur sanırım. Tabutta Rövaşata izleyenler bu bölümün benzerini izlemiş olabilir bir şeyler sezmişseniz doğrudur. '' Tuttu Fırlattı Kalbimi'' ve arasında dağlar kadar fark olan bildiğimiz klasik ''Tutti Frutti''..
Biz Aşkı Uğurladık-Ali Adaş-Serkan Uçar 02:16
Biz Aşkı Uğurladık-Ali Adaş-Serkan Uçar 577 izlenme - 6 yıl önce şiir serkan uçarseslendiren ali adaş
İslam Ahlakı - Cenazeleri Teşyi Etmek (Uğurlamak) 01:36
İslam Ahlakı - Cenazeleri Teşyi Etmek (Uğurlamak) 177 izlenme - 4 yıl önce İslam Ahlakı - Cenazeleri Teşyi Etmek
Taksim'de Yolu Kapatıp Dansa Başladılar 01:10
Taksim'de Yolu Kapatıp Dansa Başladılar 28 izlenme - 3 yıl önce Taksim'de Asker Uğurlama Konvoyunda Bir Grup Gencin Araçların Camlarından Sarkarak İlerlemesi Korkuttu.
Şan: Galatasarayı Yenerek Uğurlayacağız 02:20
Şan: Galatasarayı Yenerek Uğurlayacağız 3 izlenme - 2 yıl önce "Galatasaray'ı yenerek uğurlayacağız"- Torku Konyaspor Kulübü Başkanı Şan: - "Hamza hoca her zaman kendisini evinde gibi hissedecek ancak Galatasaray'ı yenerek uğurlayacağız" Torku Konyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Şan, cumartesi günü karşılaşacakları Galatasaray maçıyla ilgili, "Hamza hoca her zaman kendisini evinde gibi hissedecek ancak Galatasaray'ı yenerek uğurlayacağız" dedi.
Şehitlerimizi al kanlar içinde, tekbirlerle, yer gök inleyerek kefenlemeden uğurlamak gerekir 07:21
Şehitlerimizi al kanlar içinde, tekbirlerle, yer gök inleyerek kefenlemeden uğurlamak gerekir 1 izlenme - 11 ay önce Şehitlerimizi al kanlar içinde, tekbirlerle, yer gök inleyerek kefenlemeden uğurlamak gerekir.