Hoşgeldiniz!

uğur'un dünyası

Erkek Yemek Yapmalı mı? - UĞUR'UN DÜNYASI 02:45
Erkek Yemek Yapmalı mı? - UĞUR'UN DÜNYASI 175 izlenme - 3 yıl önce Güldürürken yediren videolar için kanalımıza abone olun: http://bit.ly/1MH0ZfU Uğur bu bölümde erkeklerin yemek yapıp yapamayacağı konusunda fikirlerini dile getiriyor. Erkek yemek yapar mı? Yapmalı mı? Hangi yemekleri daha kolay yapar? Uğur'un Dünyası tüm bu sorulara cevap bulabileceğiniz bir yer! İyi seyirler. ________________________________________­_____________ Pratik, Nefis ve Lezzetli Yazılar için: http://bit.ly/1MJPM1I Facebook: http://www.facebook.com/yemekcomm Twitter: http://www.twitter.com/yemekcom Instagram: http://www.instagram.com/yemekcom Video Url'si: http://youtu.be/gyde5tNEjSs İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güldürürken yediren... Yemek.com, sevgilisini mutlu etmek için İtalyan mutfağını öğrenenin de, işi gücü bırakıp güneyde şarap üretmeyi, en olmadı Cihangir'de pilavcı açmayı hayal edenin de, övünerek anlatabildiği tek mutfak becerisi menemen olanın da, yurt dışına her çıkışında yemek yiyeceği yerlere göre otelini seçenin de, o gün yediği dev bir sufle için bütün hafta boyunca yediklerine dikkat etme zorunluluğu hissedenin de, yemeğin tadına bakmadan tuz atanın da, Instagram'a fotoğraf atabilmek için yemeğini soğutmayı göze alanın da sitesi. Sadece karnını doyurmak isteyenler için değil, bir hazzın peşinde koşanlar için.
Yemeğin Tadına Bakmadan Tuz Atanlar - UĞUR'UN DÜNYASI 02:16
Yemeğin Tadına Bakmadan Tuz Atanlar - UĞUR'UN DÜNYASI 43 izlenme - 3 yıl önce Güldürürken yediren videolar için kanalımıza abone olun: http://bit.ly/1MH0ZfU Uğur'un Dünyası, akıllara takılan tüm ikilemleri, tüm çekişmeleri, zorlukları halkın nezninde, halka, halktan beslediği dil ile aktaran bir Yemek.com programıdır. Bu videoda Uğur, yemeğin tadına bakmadan tuz atanlar hakkındaki düşüncelerini dile getiriyor. Siz de yemeğin tadına bakmadan tuz atar mısınız? Atanlara bakış açınız nedir? İyi eğlenceler! ________________________________________­_____________ Pratik, Nefis ve Lezzetli Yazılar için: http://bit.ly/1xuZGrE Facebook: http://www.facebook.com/yemekcomm Twitter: http://www.twitter.com/yemekcom Instagram: http://www.instagram.com/yemekcom İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güldürürken yediren... Yemek.com, sevgilisini mutlu etmek için İtalyan mutfağını öğrenenin de, işi gücü bırakıp güneyde şarap üretmeyi, en olmadı Cihangir'de pilavcı açmayı hayal edenin de, övünerek anlatabildiği tek mutfak becerisi menemen olanın da, yurt dışına her çıkışında yemek yiyeceği yerlere göre otelini seçenin de, o gün yediği dev bir sufle için bütün hafta boyunca yediklerine dikkat etme zorunluluğu hissedenin de, yemeğin tadına bakmadan tuz atanın da, Instagram'a fotoğraf atabilmek için yemeğini soğutmayı göze alanın da sitesi. Sadece karnını doyurmak isteyenler için değil, bir hazzın peşinde koşanlar için.
Yemeğe Çıkıldığında Hesabı Kim Ödemeli? - UĞUR'UN DÜNYASI 02:19
Yemeğe Çıkıldığında Hesabı Kim Ödemeli? - UĞUR'UN DÜNYASI 35 izlenme - 3 yıl önce Güldürürken yediren videolar için kanalımıza abone olun: http://bit.ly/1MH0ZfU Uğur'un Dünyası, akıllara takılan tüm ikilemleri, tüm çekişmeleri, zorlukları halkın nezninde, halka, halktan beslediği dil ile aktaran bir Yemek.com programıdır. Bu videodada sıkça karşılaştığımız, toplum içinde tartışmalara yol açan "Yemeğe çıkıldığında hesabı kim ödemelidir?" sorusuna Uğur'un bakış açısıyla cevap bulmaya çalışıyoruz. Sizce hesabı kim ödemelidir? Uğur'un cevaplamasını istediğiniz yemekle ilgili herhangi bir sorunuz olursa yorum bırakmanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler! ________________________________________­_____________ Pratik, Nefis ve Lezzetli Yazılar için: http://bit.ly/18WNo4Z Facebook: http://www.facebook.com/yemekcomm Twitter: http://www.twitter.com/yemekcom Instagram: http://www.instagram.com/yemekcom İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güldürürken yediren... Yemek.com, sevgilisini mutlu etmek için İtalyan mutfağını öğrenenin de, işi gücü bırakıp güneyde şarap üretmeyi, en olmadı Cihangir'de pilavcı açmayı hayal edenin de, övünerek anlatabildiği tek mutfak becerisi menemen olanın da, yurt dışına her çıkışında yemek yiyeceği yerlere göre otelini seçenin de, o gün yediği dev bir sufle için bütün hafta boyunca yediklerine dikkat etme zorunluluğu hissedenin de, yemeğin tadına bakmadan tuz atanın da, Instagram'a fotoğraf atabilmek için yemeğini soğutmayı göze alanın da sitesi. Sadece karnını doyurmak isteyenler için değil, bir hazzın peşinde koşanlar için.