Hoşgeldiniz!

Şükrü Ergün

Şükrü Ergün: Demek ki Şartlarımız Mancini'nin İşine Gelmedi 00:52
Şükrü Ergün: Demek ki Şartlarımız Mancini'nin İşine Gelmedi 26.707 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray Basın sözcüsü Şükrü Ergün, "Bizim transfer bütçemiz belli. Demek ki işine gelmediği için takımdan ayrıldı." dedi.
Şükrü Ergün'den Alex Telles ve Çalhanoğlu Açıklaması 01:10
Şükrü Ergün'den Alex Telles ve Çalhanoğlu Açıklaması 269 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, Alex Telles'i İstanbul'a Getirdikleri İddialarının Doğru Olmadığını Belirtti.
Şükrü Ergün: Volkan'ın Hareketlerinin Sebebi Mahmut Uslu 01:19
Şükrü Ergün: Volkan'ın Hareketlerinin Sebebi Mahmut Uslu 110 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, "Volkan mutlaka cezalandırılmalı. Bu hareketin yapılmasında Mahmut Uslu'nun demeçlerinin etkisi büyük." dedi. "VOLKAN'IN YAPTIĞI ALENEN TERBİYESİZLİK" " G.saray kupa kazanır, kaybeder; FENERBAHÇE -F.Bahçe kazanır, kaybeder, bunlar hayatın akışı içinde olan doğal şeyler. Bunlara, sonuçlara çok takılmıyoruz. Asıl mühim olan karşılaşmanın içinde ve akabinda olan şeyler. Volkan olayına şuradan bakmak gerek . Türkçemiz'de imam ve cemaat etkilemişini ifade eden güzel bir deyim vardır. Anlı şanlı FENERBAHÇE -F.Bahçe yöneticisi terbiye sınırlarını zorlayan açıklamalar verirse, ondan yüz bulan oyuncusu da alenen terbiyesizliği ele alır. Ama biz G.saray olarak bu seviyesizliğin ve terbiyesizliğin muhatabı olmayı reddediyoruz. Ve bizden bu mevzuda yanıt alamayacaklar.
Galatasaray'da İkinci Ribery Vakası: Izet Hajrovic 00:25
Galatasaray'da İkinci Ribery Vakası: Izet Hajrovic 63 izlenme - 4 yıl önce Ocak ayında Grasshoppers'tan transfer edilen İzet Hajroviç, 4.5 aydır hiç para alamadığı gerekçesiyle İstanbul'dan ayrılıp, Galatasaray'ı FIFA'ya şikayet etti.
Galatasaray'da Florya'nın Başına Emir Sarıgül Geçiyor 01:55
Galatasaray'da Florya'nın Başına Emir Sarıgül Geçiyor 34 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Emir Sarıgül'ü takım tesislerinin bulunduğu Florya'nın başına getirmeye karar verdi.
Galatasaray'da İkinci Ribery Vakası: Izet Hajrovic 00:25
Galatasaray'da İkinci Ribery Vakası: Izet Hajrovic 40 izlenme - 4 yıl önce Ocak ayında Grasshoppers'tan transfer edilen İzet Hajroviç, 4.5 aydır hiç para alamadığı gerekçesiyle İstanbul'dan ayrılıp, Galatasaray'ı FIFA'ya şikayet etti.
Şükrü Ergün: Drogba Takımdan Ayrılacak 00:36
Şükrü Ergün: Drogba Takımdan Ayrılacak 24 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, "Drogba gidecek mi?" sorusuna "Evet takımdan ayrılacak." yanıtını verdi.
Galatasaray'da Florya'nın Başına Emir Sarıgül Geçiyor 01:55
Galatasaray'da Florya'nın Başına Emir Sarıgül Geçiyor 15 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Emir Sarıgül'ü takım tesislerinin bulunduğu Florya'nın başına getirmeye karar verdi.
Şükrü Ergün: Drogba Takımdan Ayrılacak 00:36
Şükrü Ergün: Drogba Takımdan Ayrılacak 12 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, "Drogba gidecek mi?" sorusuna "Evet takımdan ayrılacak." yanıtını verdi.
İtalyan Gazeteci: Lucescu İçin Mancini'nin Feshi Bekleniyor 01:39
İtalyan Gazeteci: Lucescu İçin Mancini'nin Feshi Bekleniyor 14 izlenme - 4 yıl önce İtalyan gazeteci Tancredi Palmeri, "G.Saray Lucescu ile anlaştı. Roberto Mancini ile fesih konusunda maddi konularda anlaşma bekleniyor." dedi.
Şükrü Ergün: Şikeden Hüküm Giymiş Şahıs Bizi Suçluyor 00:46
Şükrü Ergün: Şikeden Hüküm Giymiş Şahıs Bizi Suçluyor 8 izlenme - 4 yıl önce G.Saray Basın Sözcüsü Ergün, "Şike gerekçesiyle hüküm giymiş şahsın, G.Saray'ı şikecilikle suçlamasını içinde bulunduğu hezeyana veriyorum." dedi.
Şükrü Ergün: Hajrovic'i Şikayet Edeceğiz 00:23
Şükrü Ergün: Hajrovic'i Şikayet Edeceğiz 5 izlenme - 4 yıl önce G.saray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ve Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, "hajroviç'in Geçici Lisansı Yok Elinde. Biz De Kendisini Şikayet Edeceğiz" Dedi.
Afellay, Galatasaray Yolunda 02:03
Afellay, Galatasaray Yolunda 6 izlenme - 4 yıl önce Hollandalı yıldızın menajeri Rob Jansen, Afellay için en iyi tercihi yapacaklarını belirtirken alternatifler arasında G.Saray'ın da olduğunu söyledi.
İtalyan Gazeteci: Lucescu İçin Mancini'nin Feshi Bekleniyor 01:39
İtalyan Gazeteci: Lucescu İçin Mancini'nin Feshi Bekleniyor 5 izlenme - 4 yıl önce İtalyan gazeteci Tancredi Palmeri, "G.Saray Lucescu ile anlaştı. Roberto Mancini ile fesih konusunda maddi konularda anlaşma bekleniyor." dedi.
Beşiktaş Maç Sonu | Yöneticilerimizden Açıklamalar 01:29
Beşiktaş Maç Sonu | Yöneticilerimizden Açıklamalar 2 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray - Beşiktaş Maçı Sonrasında Yöneticilerimiz Açıklamalarda Bulundu.