Hoşgeldiniz!

ulak

Ulak 02:00
Ulak 12.137 izlenme - 10 yıl önce Ulak fragmanı
Son Destan @ İhtiyarlar - Esta Savaşı @ Gameesulta 03:44
Son Destan @ İhtiyarlar - Esta Savaşı @ Gameesulta 2.554 izlenme - 8 yıl önce savaştan gameesultan estantaneleri...
Mehmetin Acıklı Hikayesi - Ulak Filmi Çetin Tekindor 06:09
Mehmetin Acıklı Hikayesi - Ulak Filmi Çetin Tekindor 847 izlenme - 3 yıl önce Ulak Zekeriya'nın (Çetin Tekindor) oğlunun hikayesini anlattığı dramatik sahne. Yeni filmlerimizden haberdar olun: http://bit.ly/avsarfilmler ''Bilip susan da yapan kadar günahkar. Gözlere lüzum yok, görmediniz. Dillere lüzum yok, bilip de demediniz. Duymadınız, bakmadınız, görmediniz.'' Yönetmenliğini Çağan Irmak'ın yaptığı, başrollerinde Çetin Tekindor, Hümeyra ve Yetkin Dikinciler'in rol aldığı Ulak'tan bir sahne. Film hakkında bilgi: http://tr.wikipedia.org/wiki/Ulak_(film)
ulak 02:00
ulak 2.006 izlenme - 10 yıl önce
Red Feat. Can Ulak - Listen Me 02:54
Red Feat. Can Ulak - Listen Me 703 izlenme - 4 yıl önce Red Feat. Can Ulak - Listen Me Şarkı Sözleri: -Red- Brookyln'den habersizken arsız bela Hiphop'ta arabesk de yandı kül ve versin belanı Allah Konuştun anlamadım küfür yok bu kez Birazcık haysiyetten nasiplen ve tersimden al Ki bazı rapçiler de inan beter asi styladan Numara 1 de anca porno film çeksin tutar baya Matem içindekini sakla oğlum Adem senden utanmakta Çocuğu koydum hastane bul aldır be ya Zenci horoz sikmez hayvan herif Otuz birden kaygan elin Domuz tipli eğil kapağı Sonuç kitle kaybı demin Gay olduğunu söylediler Şaşırmadım kayda girip Anlattım orospuları alın parça bayram edin! Şarkı yapmışın bi bilgisayarı var anladık Liriklerinin sikikliği bu parçayı tamamladı Bronksa köprü olur yan yana koy kanalları Yeşil Oda-Vodoo dikkat yarım kalanı tamamlarız! Nakarat (Red) Hiphop! (bana yakın ve ben uzağım sana dostum) Hiphop! (kirli pis ve sandığından kaba çünkü) [ reklamı gizle ] Hiphop! (Benim dinim sensiz asıl dinsiz oğlum) Hiphop! (Kırk zekanın elli sekiz misli) (x2) -Can Ulak- Eyyo bu rap dediğin olmaz oğlum takmakla bandanayı No1 gibi değil gerzek anlatma kaftan alıp Zenci duy sesimi kulaklığında saklanayım Onlarca saçma sapan şarkı kes bir tantanayı Gerilla getto değil, sikik tarzın wack bebeğim Denizli'nin meydanında senin götüne tekmeleyip Öğretcem saygı duyup hazır olda beklemeyi Sok götüne yaşın kadar boş 25 seneyi Alıp birini rap bizim için en büyük alın teri Soykırım battle gibi her parçada kalın girer Ağzın boş durmuyo biliyom sırada kadın gelir Bu alemde gezdircem ağzına bir sakız verip Kaç senedir aynı ortam tatsız terhane Siktir ol şimdi lan diyo arsız bela benim Ezik dediklerin sayfalarda yansın ve lanet Ağzın kaplansın alt katta bahtsız kerhane! Nakarat (Red) Hiphop! (bana yakın ve ben uzağım sana dostum) Hiphop! (kirli pis ve sandığından kaba çünkü) Hiphop! (Benim dinim sensiz asıl dinsiz oğlum) Hiphop! (Kırk zekanın elli sekiz misli)
Son Destan @ İhtiyarlar - Esta Savaşı @ Sultancele 02:43
Son Destan @ İhtiyarlar - Esta Savaşı @ Sultancele 1.157 izlenme - 8 yıl önce İhtİyarlar loncası sultancelebi den estantaneler...
Çağan İrmak / Ulak 04:10
Çağan İrmak / Ulak 1.149 izlenme - 10 yıl önce ulak yola çıktı...
Ulak Filmi Kavga Sahnesi (Çetin Tekindor, Yetkin Dikinciler) 03:38
Ulak Filmi Kavga Sahnesi (Çetin Tekindor, Yetkin Dikinciler) 347 izlenme - 3 yıl önce Ulak'ta Ömer'in köy eşkiyası Adem'in üzerine saldırma sahnesi. Yeni filmlerimizden haberdar olun: http://bit.ly/avsarfilmler ''Görün, görün işte. Senelerdir bu ciğersizlerden korktunuz. Görün şimdi hallerini. Bilip de suçan da suçlu, sizin gibi.'' Yönetmenliğini Çağan Irmak'ın yaptığı, başrollerinde Çetin Tekindor, Hümeyra ve Yetkin Dikinciler'in rol aldığı Ulak'tan bir sahne. Film hakkında bilgi: http://tr.wikipedia.org/wiki/Ulak_(film)
ulak fragman 02:01
ulak fragman 285 izlenme - 8 yıl önce ulak ,gürkan çakıcı
Kendi Ulak’ İni Arayanlara Adanmiştir!!! 03:58
Kendi Ulak’ İni Arayanlara Adanmiştir!!! 673 izlenme - 9 yıl önce çağan ırmak’ ın şaheserinden küçük bir derleme... aslını mutlaka dvd si çıktığında temin edin. arşivlik bir film!
Ulak Ibrahim Nasıl Biri? (Çetin Tekindor, Hümeyra) 02:13
Ulak Ibrahim Nasıl Biri? (Çetin Tekindor, Hümeyra) 112 izlenme - 3 yıl önce Ulak filminden duygusal bir sahne. Yeni filmlerimizden haberdar olun: http://bit.ly/avsarfilmler Ulak Zekeriya'nın masalını dinleyen çocuklardan, yarattığı hayali karakteri tasvir etmesini istediği sahne. ''Şimdi geldik sorumuza. Dediydim ya size, Ulak'ın suretini tanıdığınız kimseye benzetmeyin diye. Şimdi anlatın bakalım, Ulak İbrahim nasıl biri? Bana tasvir edin.'' Yönetmenliğini Çağan Irmak'ın yaptığı, başrollerinde Çetin Tekindor, Hümeyra ve Yetkin Dikinciler'in rol aldığı Ulak'tan bir sahne. Film hakkında bilgi: http://tr.wikipedia.org/wiki/Ulak_(film)
sinevidyon 9: haftanın dvd'leri: hızlı yarışçı ve 02:19
sinevidyon 9: haftanın dvd'leri: hızlı yarışçı ve 305 izlenme - 9 yıl önce televidyon ekranlarında, hazır kendilerini sokağa vurmuşken özgür ve ender haftanın dvd'lerini de dışarda tanıtıyorlar. speed racer (hızlı yarışçı) ve insider (köstebek) filmlerinin dvd'lerinin yanında başka dvd'lerden de bahsedecekler...
Kırıkkaleli Salih 05:00
Kırıkkaleli Salih 51 izlenme - 8 yıl önce biriciğime