Hoşgeldiniz!

Ulaşım Videoları İzle

Armağan Çağlayan: Metrobüse Hiç Binmedim 00:26
Armağan Çağlayan: Metrobüse Hiç Binmedim 2.490 izlenme - 4 hafta önce Hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan ve Armağan Çağlayan’ın sunduğu “Hepsi Bugün Oldu” programına gayrimenkul ve varlık değerleme uzmanı Mustafa Demirdöven katıldı. Demirdöven, “Metrobüs, metro gibi çağdaş bir ulaşım aracı değil. Her yerde metro olsa herkes biner. Ama metrobüs, bildiğimiz otobüsün biraz hızlandırılmışı” dedi. Bunun üzerine Çağlayan, “Ama hızlı gidiyor” deyince Demirdöven, “Bindiniz mi?” diye sordu. Çağlayan “Metrobüse hiç binmedim” diye cevap verdi. Demirdöven, “Binmeyin” diye tavsiyede bulununca Çağlayan, “Niye öyle diyorsunuz hocam?” diye sordu. Demirdöven de “O zaman binin” diye cevap verdi.
Uçaktan Bile Hızlı Ulaşım: Hyperloop 01:35
Uçaktan Bile Hızlı Ulaşım: Hyperloop 47.676 izlenme - 4 yıl önce Tesla Ve Spacex'in Kurucusu Abd'li Milyarder Elon Musk, Los Angeles İle San Francisco Arasındaki 643 Kilometrelik Yolu 30 Dakikada Kat Edebilmeyi Sağlayan 'hyperloop' Adlı Bir Proje Ortaya Çıkardı.
Tembel Köpeğin Ulaşımını Kaplumbağa İle Yapması 00:26
Tembel Köpeğin Ulaşımını Kaplumbağa İle Yapması 30.069 izlenme - 2 yıl önce Efendim çok sevimli tembel köpeğimiz ulaşımını kaplumbağa ile yapıyor. Hayvanların dostluğu, ne yüce şey. Eminim ki insanlar olmasa hayvanlar daha güzel yaşardı. Yüzünüzde güller açmanızı sağlayacak bir video.
Şoförü Yanlış Anladı İşinden Etti 01:36
Şoförü Yanlış Anladı İşinden Etti 7.601 izlenme - 6 ay önce Antalya'da 25 yıldır şehir içi toplu ulaşımda şoförlük yapan evli ve 3 çocuk babası Ethem Demir'in, seferi bittikten sonra yolcu indirirken durakta otobüse binmek isteyen bir kadın yolcuya söylediği "eve gidiyorum, işim bitti" sözleri otobüs içindeki bir başka kadın yolcu tarafından " eve gidiyorum, gelecek misin" şeklinde babasına anlatıldı. Babanın konuyu sosyal medyadan paylaşmasının ardından oluşan tepki üzerine şoförün sözleşmesi feshedildi. Haklılığını güvenlik kamerası görüntüleriyle belgeleyen Demir, konuyu yargıya taşıyacağını söyleyerek, işini geri istedi. (iha)
İstanbul'da Tarihi Gün: Asya ile Avrupa Bu Kez Suyun Altında Kavuşuyor 01:05
İstanbul'da Tarihi Gün: Asya ile Avrupa Bu Kez Suyun Altında Kavuşuyor 47.900 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de Cumhuriyetin ilanının 90. yılı kutlanırken İstanbul da tarihi bir güne ev sahipliği yapıyor. Fatih Sultan Mehmet'in gemileri karadan yürüttüğü şehirde artık trenler de suyun altından geçecek. İki köprüye ek olarak fakat bu kez suyun altından iki kıtayı birbirine bağlayan Marmaray tüp geçidi yerel saatle 15'te yapılacak olan törenle hizmete açılıyor. Yalnızca raylı sistemle işleyecek olan projenin toplam uzunluğu 76.3 kilometre. İlk olarak hizmete açılan bölümü ise 13.6 kilometre uzunluğunda. Projenin toplam maliyeti ise yaklaşık 9 milyon lira olarak açıklandı. Marmaray'ın hizmete girmesiyle Rumeli'de Sirkeci'ye Anadolu'da ise Haydarpaşa'ya kadar gelen banliyö tren hatları da entegre edilmiş olacak. Tarihi projenin açılışı da yine tarihi bir günde Cumhuriyetin kuruluş yıldönümünde yapılıyor. Sabah Anıtkabir'de yapılan törene bir süredir hasta olduğu yönünde polemik yaşanan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül başta olmak üzere tüm devlet erkanı katıldı
Bagajınızı Pegasus'a Emanet Ettiğinizde Ne Olur? 01:04
Bagajınızı Pegasus'a Emanet Ettiğinizde Ne Olur? 7.773 izlenme - 9 ay önce Pegasus'la bagajlarınız da uçacak. Frankfurt uçuşumda İstanbul'da aktarmasında bagajlar indirilirken çektiğim görüntülerdir. Adamlar kasti olarak kırmak için bagajları atıyor gibi. Sağ olsunlar dönüşte de bagajımı İstanbul'da unuttular. - http://www.tvyayini.com
Hindistan'da Toplu Taşıma Hizmeti 01:46
Hindistan'da Toplu Taşıma Hizmeti 3.297 izlenme - 6 ay önce Dünyanın en kalabalık 2. ülkesi olan hindistanda insanların trene binişi.
Metrobüse Binmenin İncelikleri Ve Yer Kapma Stratejileri 07:42
Metrobüse Binmenin İncelikleri Ve Yer Kapma Stratejileri 5.075 izlenme - 1 yıl önce Adına şarkı yazıldı. Sosyal medyada hesapları var. Yolu ondan geçenlerin bitmeyen anıları var. Metrobüse binmenin incelikleri ve yer kapma stratejilerini nelermiş görelim.
Metro ve Metrobüslerde Camlı Dönem! 03:17
Metro ve Metrobüslerde Camlı Dönem! 2.687 izlenme - 4 ay önce Önce görme engelli bir genç sonra da 41 yaşındaki kadın... Bir hafta içinde İstanbul metrosunda iki intihar vakası yaşandı. İki olayın ardından yolcular aynı soruyu dillendirmeye başladı! Bir önlem alınamaz mı? İşte metro ve metrobüslerde başlayan ve başlatılması istenen “camlı” güvenlik panelleri.
Metrobüs Şoförünün Hareket Halinde Telefonla Uğraşması 02:13
Metrobüs Şoförünün Hareket Halinde Telefonla Uğraşması 1.236 izlenme - 5 ay önce Bir yolcu, bindiği metrobüsün sürücüsünün bir taraftan direksiyon hakimiyetini sağlarken diğer taraftan cep telefonundan sosyal medya takibi yapmasını cep telefonuyla kaydetti. Yolcunun paylaştığı görüntüler içinde çok sayıda yolcusuyla sefer yapan metrobüste kaydedildi. Bu durum durakta durduğunda, araç yeniden hareketlendiğinde değişmiyor.
Metroyla Yarışan Adam 02:20
Metroyla Yarışan Adam 5.196 izlenme - 2 yıl önce Kardeşimiz duraklarda metrodan iniyor ve bir sonraki durağa kadar metroyla yarışıyor, sonuç ne mi oluyor?
Ulaşımda Çığır Açan İcat  02:07
Ulaşımda Çığır Açan İcat 2.903 izlenme - 2 yıl önce Ulaşımda çığır açan icat Ulaşıma yeni bir soluk getirecek buluş trafik sorununa önemli bir çare getirecek.
Avustralya'daki Şehircilik Anlayışı 02:09
Avustralya'daki Şehircilik Anlayışı 2.972 izlenme - 1 yıl önce Belki fırsatını bulsak hepimizin gitmek istediği, bir çoğumuzun hayal ettiği ülkedir Avustralya. Çünkü nüfus az, ekonomi güzel, şehircilik güzel, adamların dertleri yok. Ufak tefek dertleri varsa bile derdinizi sikeyim diyip konuyu kapatabileceğiniz bir yer Avustralya. Şimdi efenim adamlar yememişler, içmemişler, artık afrikalılara mı yaptırmışlar bilemeyiz fakat şehire boydan boya, dükkanların, hatta evlerin önünden hatta ve hatta binaların içinden geçecek şekilde metro ağı yapmışlar. Bu sistem o kadar başarılı ve planlı yapılmış ki, şehirin içindeki günlük yaşantıyı kesinlikle etkilemiyor hatta faydasının çok olduğunu görüyoruz. Nediyelim ülkemizde de umarız böyle şehircilik planlamaları olur. İyi seyirler.
en iyi ulaşım aracı 00:17
en iyi ulaşım aracı 7.348 izlenme - 6 yıl önce en iyi ulaşım aracı
İETT'nin Açılımı Nedir? - Sokak Röportajı 03:38
İETT'nin Açılımı Nedir? - Sokak Röportajı 1.513 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri (kısaca İETT), Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olarak İstanbul'da toplu taşıma hizmeti verir.
Gökhan Doğanay İlk Günki Gbi Hala Seviyorum 02:08
Gökhan Doğanay İlk Günki Gbi Hala Seviyorum 6.265 izlenme - 7 yıl önce harbi on numara olmuş elerne sağlık gökhan abi
Şaha Kalkan Tuk-Tuk 01:20
Şaha Kalkan Tuk-Tuk 2.890 izlenme - 2 yıl önce Uzak doğu ülkelerinde şehir içi ulaşımı sağlamak için kullanılan araca fazla odun yüklenince yokuşta şaha kalkarak devrildi...
Marmaray'dan İndikten Sonra Nereye Nasıl Gidilir 02:09
Marmaray'dan İndikten Sonra Nereye Nasıl Gidilir 2.608 izlenme - 3 yıl önce Marmaray'dan İndikten Sonra Nereye Nasıl Gidilir
romantik erhan 04:10
romantik erhan 5.216 izlenme - 7 yıl önce romantik windows 2010
Metrobüs Mağduriyeti 02:47
Metrobüs Mağduriyeti 518 izlenme - 10 ay önce Kar nedeniyle metrobüs mağduru vatandaş siyaset yapınca hacı ayarı veriyor, vatandaş kopuyor
Japon Metrosu İttiricileri 01:35
Japon Metrosu İttiricileri 1.126 izlenme - 2 yıl önce Kim demiş Tokyo kalabalık diye Metro'da en yoğun saatte bile istasyonda tek bir kişi bile kalmıyo hepsi biniyo trene. Bu olaydaki asıl sorun bi sonraki istasyonda neler olduğudur. Kapılar açılınca gelişen olaylar nedir mesela.
Tramvay Yolundaki Kazalar Güvenlik Kamerasında 02:00
Tramvay Yolundaki Kazalar Güvenlik Kamerasında 769 izlenme - 2 yıl önce Samsun’da kavşak ve geçitlerde tramvay ile yaya ve araç sürücülerinin karıştığı kazalar güvenlik kamerasına yansırken, SAMULAŞ Genel Müdürü Kadir Gürkan, yaya ve sürücüleri sinyalizasyon lambası ve güvenlik görevlilerinin talimatlarını uymalarını istedi.
yeni ulaşım aracı:) 00:30
yeni ulaşım aracı:) 1.946 izlenme - 7 yıl önce made in romanya
İstanbul'da Bisiklet Sürmek 02:50
İstanbul'da Bisiklet Sürmek 714 izlenme - 2 yıl önce Bisikletle ulaşımını sağlamaya çalışan bir abimizin günlük olarak İstanbul trafiğinde yaşadığı sorunları hep beraber izliyoruz efem. Bisiklete sadece çocukken binilen bir şey gözüyle bakmaya devam edersek bu sorunlar giderek büyüyecek.Unutmayın bisikletle ulaşım haktır! Abimizin youtube linki https://www.youtube.com/user/cyclistanbul/featured
Geleceğin Ulaşam Aracı -  Concept-i (Yapay Zekalı Yui) 03:34
Geleceğin Ulaşam Aracı - Concept-i (Yapay Zekalı Yui) 44 izlenme - 1 ay önce Toyota, geleceğin ulaşım araçlarını temsil eden Concept-i modelini tanıttı. Concept-i’nin kalbinde ise güçlü bir yapay zeka yer alıyor ve bu, sürücünün duygularını da ölçerek anlamlı bir ilişki kurulmasını sağlıyor. Concept-i için geliştirilen yapay zeka sistemi Yui, aynı zamanda otomatikleştirilmiş araç teknolojilerini kullanarak, sürüş güvenliğini artırmaya yardımcı oluyor. Concept-i gerektiğinde tehlikeli anlarda sürücüye yardımcı oluyor. Yui isimli asistan, ışıkları, ses sistemini ve hatta kritik bilgileri verecek özelliklere sahip. Yui aynı zamanda nazik bir karşılama da yapıyor.
Marmaray Kısa Film 08:48
Marmaray Kısa Film 875 izlenme - 3 yıl önce Marmaray, Temelleri 2004 Yılında Atılan Ve Yapımı Devam Eden, Avrupa Ve Asya Yakasını İstanbul Boğazı'nın Altından Birleştirecek, Üç Bölümden Oluşan Banliyö Hattı İyileştirme Projesidir. Marmaray, Manş Denizi'ndeki Eurotunnel Benzeri Bir Demiryolu Projesidir.halkalı İle Gebze Arasında Çalışacaktır. Bununla Beraber İstanbul Metrosuna Bağlantıları Vardır. 1,2 Milyon Kişinin Ulaşım Süresini Kısaltacak, Enerji Ve Zaman Tasarrufu Yaptıracak Proje, Motorize Araçların Kullanımının Da Azalması İle Hava Kalitesinin İyileştirilmesine Büyük Fayda Sağlayacaktır. Boğaziçi Köprüsü Ve Fsm Köprüsü'nün De İş Yükünü Azaltacaktır. inşaat Tamamlandığında Marmaray'a Bağlı Hat, 1,4 Km. (tüp Tünel) Ve 12,2 Km. (delme Tünel) Tbm Boğaz Geçişi Ve Avrupa Yakasında Halkalı-sirkeci, Anadolu Yakasında Gebze-haydarpaşa Arasındaki Kısımlar Olmak Üzere Yaklaşık Olarak 76 Km Uzunluğunda Olması Planlanmaktadır. Farklı Kıtalardaki Demiryolları İstanbul Boğazı'nın Altından Batırma Tüp Tüneller İle Birleştirilecektir. Marmaray Projesi 60,46 Metre İle, Raylı Sistemler Tarafından Kullanılan Dünyanın En Derin Batırma Tüp Tüneline Sahiptir. Projenin Kullanım Ömrü 100 Yıldır.
Marmaray Hakkında Neler Düşünüyorsunuz ? - Sokak Röportajları 05:27
Marmaray Hakkında Neler Düşünüyorsunuz ? - Sokak Röportajları 1.099 izlenme - 3 yıl önce Marmaray Hakkında Neler Düşünüyorsunuz ? - Sokak Röportajları
Avrasya Tüneli'nden Geçiş Anı 07:07
Avrasya Tüneli'nden Geçiş Anı 46 izlenme - 2 ay önce Asya ile Avrupa kıtalarını deniz tabanının altından karayoluyla birleştiren Avrasya Tüneli hizmete açıldı. CNN TÜRK muhabiri Fulya Öztürk, kameraman Ahmet Akpolat ve ulaştırma şoförü Murat Kaya, sabah 9:25'te Yenikapı'dan girip 6 dakika sonra Göztepe'den çıktı. Bir yakadan diğer yakaya süren bu yolculuk anı.
Eski Arabasını Tanka Çevirdi 01:07
Eski Arabasını Tanka Çevirdi 258 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da köy evine ulaşmakta zorluk çeken adam eski arabasından tank yaptı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
PEPEE VE ŞİLE İLE ARAÇLAR - ŞİLA İLE ULAŞIM ARAÇLARINI ÖĞRENİYORUZ. 01:30
PEPEE VE ŞİLE İLE ARAÇLAR - ŞİLA İLE ULAŞIM ARAÇLARINI ÖĞRENİYORUZ. 161 izlenme - 8 ay önce Abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Tüm Pepee ile Niloya videoları için tıklayın: https://goo.gl/TizhFj Tüm oyuncaklı videolar için tıklayın: https://goo.gl/KQGXHm Bu bölüm dışında Pepee ile Niloya peluş tiyatrosu, gösterisi gibi başka bölümleri aşağıdaki linkleri tıklayarak 1080p FULL HD 60 FPS olarak izleyebilirsiniz. Pepee ve Niloya, Müge ile zıp zıp kurbağa oynuyorlar videosu için tıklayın: http://youtu.be/8cYgEYJ-gpQ Pepee ve Niloya, Canım kardeşim Mine ve Müge ile Bowling oynuyor videosu için tıklayın: http://youtu.be/APd4pLvFt2k Pepee, Şila ve Niloya Parmak Ailesi videosu için tıklayın: http://youtu.be/eB72TrvUhi8 Pepee ve Niloya, Bebee seni seviyorum abiş videosu için tıklayın: http://youtu.be/brp1nSO2AKo Pepee ve Niloya Ali Babanın çiftliği şarkısını söylüyor videosu için tıklayın: http://youtu.be/vuFJ8ZInbtQ Pepee ile Niloya tartıya çıkıyor. Pepee kaç kilo? Niloya kaç kilo videosu için tıkalyın: http://youtu.be/W_x7Q4RjsgY Pepee ve Niloya Kırmızı Balık şarkısı söylüyor videosu için tıklayın. http://youtu.be/w86a6JGSCJc Niloya ile Pepe futbol oynuyor, canım kardeşim bebe gol atıyor videosu için tıklayın: http://youtu.be/8IKo4rxg5x8 Niloya, Pepee'nin şapkasını kesiyor videosu için tıklayın: http://youtu.be/p4qdvOwksZ8 Pepee ile Niloya 1. Sezon tüm bölümler için tıklayın: http://youtu.be/42_KdDXODEk Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Düşyeri lisanslı oyuncaklar çocukların yeni gözdesi oldu. Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları ve Canım Kardeşim Bambi lisanlı oyuncakları kullanılmıştır. Pepee ve Niloya'nın bu bölümünü beğendiyseniz, kanalımıza abone olun yeni bölümleri ilk siz izleyin! Hikaye: PEPEE VE ŞİLE İLE ARAÇLAR - ŞİLA VE LELİ İLE ULAŞIM ARAÇLARINI ÖĞRENİYORUZ. Pepee ve Niloya Oyuncak Tiyatrosu yeni bölümüne hoşgeldiniz! Pepee, Niloya, RGG AYAS, Şila, Leli, Bebee, Canım Kardeşim Müge, Mine Peluş oyuncaklarla eğlenerek oynadığımız bu bölümümüzde Şila arkadaşı Leli'ye uçak, motosiklet, tren gibi ulaşım araçlarını öğretiyor. Leliko çizgifilminden Leli itfaiye aracını da öğreniyor.