Hoşgeldiniz!

ulaşım

Şehit Annesinden Para İsteyen Otobüs Şoförü 02:29
Şehit Annesinden Para İsteyen Otobüs Şoförü 5.237 izlenme - 2 ay önce Adana'da gerçekleşen olayı izleyeceğiz.
Uçaktan Bile Hızlı Ulaşım: Hyperloop 01:35
Uçaktan Bile Hızlı Ulaşım: Hyperloop 48.349 izlenme - 5 yıl önce Tesla Ve Spacex'in Kurucusu Abd'li Milyarder Elon Musk, Los Angeles İle San Francisco Arasındaki 643 Kilometrelik Yolu 30 Dakikada Kat Edebilmeyi Sağlayan 'hyperloop' Adlı Bir Proje Ortaya Çıkardı.
Tembel Köpeğin Ulaşımını Kaplumbağa İle Yapması 00:26
Tembel Köpeğin Ulaşımını Kaplumbağa İle Yapması 30.727 izlenme - 4 yıl önce Efendim çok sevimli tembel köpeğimiz ulaşımını kaplumbağa ile yapıyor. Hayvanların dostluğu, ne yüce şey. Eminim ki insanlar olmasa hayvanlar daha güzel yaşardı. Yüzünüzde güller açmanızı sağlayacak bir video.
İstanbul'da Tarihi Gün: Asya ile Avrupa Bu Kez Suyun Altında Kavuşuyor 01:05
İstanbul'da Tarihi Gün: Asya ile Avrupa Bu Kez Suyun Altında Kavuşuyor 47.917 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'de Cumhuriyetin ilanının 90. yılı kutlanırken İstanbul da tarihi bir güne ev sahipliği yapıyor. Fatih Sultan Mehmet'in gemileri karadan yürüttüğü şehirde artık trenler de suyun altından geçecek. İki köprüye ek olarak fakat bu kez suyun altından iki kıtayı birbirine bağlayan Marmaray tüp geçidi yerel saatle 15'te yapılacak olan törenle hizmete açılıyor. Yalnızca raylı sistemle işleyecek olan projenin toplam uzunluğu 76.3 kilometre. İlk olarak hizmete açılan bölümü ise 13.6 kilometre uzunluğunda. Projenin toplam maliyeti ise yaklaşık 9 milyon lira olarak açıklandı. Marmaray'ın hizmete girmesiyle Rumeli'de Sirkeci'ye Anadolu'da ise Haydarpaşa'ya kadar gelen banliyö tren hatları da entegre edilmiş olacak. Tarihi projenin açılışı da yine tarihi bir günde Cumhuriyetin kuruluş yıldönümünde yapılıyor. Sabah Anıtkabir'de yapılan törene bir süredir hasta olduğu yönünde polemik yaşanan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül başta olmak üzere tüm devlet erkanı katıldı
Metrobüste Oturmak İsteyenler Zoru Başarıyor 01:35
Metrobüste Oturmak İsteyenler Zoru Başarıyor 4.966 izlenme - 7 ay önce Çoğu zaman binmenin bile mucize olduğu metrobüste oturmak isteyenler Avcılar’da sıraya girere kuyruk oluşturuyor.
Şoförü Yanlış Anladı İşinden Etti 01:36
Şoförü Yanlış Anladı İşinden Etti 7.808 izlenme - 2 yıl önce Antalya'da 25 yıldır şehir içi toplu ulaşımda şoförlük yapan evli ve 3 çocuk babası Ethem Demir'in, seferi bittikten sonra yolcu indirirken durakta otobüse binmek isteyen bir kadın yolcuya söylediği "eve gidiyorum, işim bitti" sözleri otobüs içindeki bir başka kadın yolcu tarafından " eve gidiyorum, gelecek misin" şeklinde babasına anlatıldı. Babanın konuyu sosyal medyadan paylaşmasının ardından oluşan tepki üzerine şoförün sözleşmesi feshedildi. Haklılığını güvenlik kamerası görüntüleriyle belgeleyen Demir, konuyu yargıya taşıyacağını söyleyerek, işini geri istedi. (iha)
Bagajınızı Pegasus'a Emanet Ettiğinizde Ne Olur? 01:04
Bagajınızı Pegasus'a Emanet Ettiğinizde Ne Olur? 7.950 izlenme - 2 yıl önce Pegasus'la bagajlarınız da uçacak. Frankfurt uçuşumda İstanbul'da aktarmasında bagajlar indirilirken çektiğim görüntülerdir. Adamlar kasti olarak kırmak için bagajları atıyor gibi. Sağ olsunlar dönüşte de bagajımı İstanbul'da unuttular. - http://www.tvyayini.com
Hindistan'da Toplu Taşıma Hizmeti 01:46
Hindistan'da Toplu Taşıma Hizmeti 3.529 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en kalabalık 2. ülkesi olan hindistanda insanların trene binişi.
Metrobüse Binmenin İncelikleri Ve Yer Kapma Stratejileri 07:42
Metrobüse Binmenin İncelikleri Ve Yer Kapma Stratejileri 5.185 izlenme - 2 yıl önce Adına şarkı yazıldı. Sosyal medyada hesapları var. Yolu ondan geçenlerin bitmeyen anıları var. Metrobüse binmenin incelikleri ve yer kapma stratejilerini nelermiş görelim.
Armağan Çağlayan: Metrobüse Hiç Binmedim 00:26
Armağan Çağlayan: Metrobüse Hiç Binmedim 2.574 izlenme - 1 yıl önce Hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan ve Armağan Çağlayan’ın sunduğu “Hepsi Bugün Oldu” programına gayrimenkul ve varlık değerleme uzmanı Mustafa Demirdöven katıldı. Demirdöven, “Metrobüs, metro gibi çağdaş bir ulaşım aracı değil. Her yerde metro olsa herkes biner. Ama metrobüs, bildiğimiz otobüsün biraz hızlandırılmışı” dedi. Bunun üzerine Çağlayan, “Ama hızlı gidiyor” deyince Demirdöven, “Bindiniz mi?” diye sordu. Çağlayan “Metrobüse hiç binmedim” diye cevap verdi. Demirdöven, “Binmeyin” diye tavsiyede bulununca Çağlayan, “Niye öyle diyorsunuz hocam?” diye sordu. Demirdöven de “O zaman binin” diye cevap verdi.
Afrika Usulü Ulaşım Aracı 00:26
Afrika Usulü Ulaşım Aracı 1.885 izlenme - 9 ay önce Afrika'da bir grup genç tarafından icat edilen ulaşım aracını sevinçle karşılayıp binen gençlerin mutluluğu kameraya böyle yansımış.
Metroyla Yarışan Adam 02:20
Metroyla Yarışan Adam 5.233 izlenme - 4 yıl önce Kardeşimiz duraklarda metrodan iniyor ve bir sonraki durağa kadar metroyla yarışıyor, sonuç ne mi oluyor?
Ulaşımda Çığır Açan İcat  02:07
Ulaşımda Çığır Açan İcat 3.005 izlenme - 3 yıl önce Ulaşımda çığır açan icat Ulaşıma yeni bir soluk getirecek buluş trafik sorununa önemli bir çare getirecek.
İngiltere'de Ulaşımdan Görüntüler (1800'lerin Sonu) 00:11
İngiltere'de Ulaşımdan Görüntüler (1800'lerin Sonu) 831 izlenme - 8 ay önce Görüntüler 1800'lü yıllarındaki İngiltere'den. Ulaşım faytonlarla yapılırken, trafik yine eksik olmamış.
en iyi ulaşım aracı 00:17
en iyi ulaşım aracı 7.409 izlenme - 7 yıl önce en iyi ulaşım aracı
Avustralya'daki Şehircilik Anlayışı 02:09
Avustralya'daki Şehircilik Anlayışı 3.020 izlenme - 3 yıl önce Belki fırsatını bulsak hepimizin gitmek istediği, bir çoğumuzun hayal ettiği ülkedir Avustralya. Çünkü nüfus az, ekonomi güzel, şehircilik güzel, adamların dertleri yok. Ufak tefek dertleri varsa bile derdinizi sikeyim diyip konuyu kapatabileceğiniz bir yer Avustralya. Şimdi efenim adamlar yememişler, içmemişler, artık afrikalılara mı yaptırmışlar bilemeyiz fakat şehire boydan boya, dükkanların, hatta evlerin önünden hatta ve hatta binaların içinden geçecek şekilde metro ağı yapmışlar. Bu sistem o kadar başarılı ve planlı yapılmış ki, şehirin içindeki günlük yaşantıyı kesinlikle etkilemiyor hatta faydasının çok olduğunu görüyoruz. Nediyelim ülkemizde de umarız böyle şehircilik planlamaları olur. İyi seyirler.
Gökhan Doğanay İlk Günki Gbi Hala Seviyorum 02:08
Gökhan Doğanay İlk Günki Gbi Hala Seviyorum 6.577 izlenme - 8 yıl önce harbi on numara olmuş elerne sağlık gökhan abi
Toplu Taşıma Ve Ulaşım Sorunu (1978) 00:56
Toplu Taşıma Ve Ulaşım Sorunu (1978) 844 izlenme - 10 ay önce Toplu taşıma ve ulaşım sorunu hakkındaki sokak röportajı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Metro ve Metrobüslerde Camlı Dönem! 03:17
Metro ve Metrobüslerde Camlı Dönem! 2.714 izlenme - 2 yıl önce Önce görme engelli bir genç sonra da 41 yaşındaki kadın... Bir hafta içinde İstanbul metrosunda iki intihar vakası yaşandı. İki olayın ardından yolcular aynı soruyu dillendirmeye başladı! Bir önlem alınamaz mı? İşte metro ve metrobüslerde başlayan ve başlatılması istenen “camlı” güvenlik panelleri.
Metrobüs Şoförünün Hareket Halinde Telefonla Uğraşması 02:13
Metrobüs Şoförünün Hareket Halinde Telefonla Uğraşması 1.254 izlenme - 2 yıl önce Bir yolcu, bindiği metrobüsün sürücüsünün bir taraftan direksiyon hakimiyetini sağlarken diğer taraftan cep telefonundan sosyal medya takibi yapmasını cep telefonuyla kaydetti. Yolcunun paylaştığı görüntüler içinde çok sayıda yolcusuyla sefer yapan metrobüste kaydedildi. Bu durum durakta durduğunda, araç yeniden hareketlendiğinde değişmiyor.
Şaha Kalkan Tuk-Tuk 01:20
Şaha Kalkan Tuk-Tuk 2.903 izlenme - 3 yıl önce Uzak doğu ülkelerinde şehir içi ulaşımı sağlamak için kullanılan araca fazla odun yüklenince yokuşta şaha kalkarak devrildi...
İETT'nin Açılımı Nedir? - Sokak Röportajı 03:38
İETT'nin Açılımı Nedir? - Sokak Röportajı 1.663 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri (kısaca İETT), Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olarak İstanbul'da toplu taşıma hizmeti verir.
Japon Metrosu İttiricileri 01:35
Japon Metrosu İttiricileri 2.309 izlenme - 3 yıl önce Kim demiş Tokyo kalabalık diye Metro'da en yoğun saatte bile istasyonda tek bir kişi bile kalmıyo hepsi biniyo trene. Bu olaydaki asıl sorun bi sonraki istasyonda neler olduğudur. Kapılar açılınca gelişen olaylar nedir mesela.
Marmaray'dan İndikten Sonra Nereye Nasıl Gidilir 02:09
Marmaray'dan İndikten Sonra Nereye Nasıl Gidilir 2.631 izlenme - 4 yıl önce Marmaray'dan İndikten Sonra Nereye Nasıl Gidilir
romantik erhan 04:10
romantik erhan 5.221 izlenme - 8 yıl önce romantik windows 2010
 Trafikte Biz de Varız! Eylemi #1 01:25
Trafikte Biz de Varız! Eylemi #1 1.219 izlenme - 3 yıl önce Bisikletlilerin trafikteki haklarını sürücülere anlatmak ve hatırlatmak için gerçekleştirilen eylemde bisikletliler "trafikte biz de varız!" diyorlar. http://www.facebook.com/events/391972881010172/
Metrobüsleri Onlar Temizliyor 02:34
Metrobüsleri Onlar Temizliyor 84 izlenme - 3 ay önce İstanbul'da toplu ulaşım hizmetinin en önemli ağlarından biri olan metrobüsler, her gün yapılan hummalı temizlik çalışmalarının ardından sefere başlıyor.
yeni ulaşım aracı:) 00:30
yeni ulaşım aracı:) 1.947 izlenme - 9 yıl önce made in romanya
Metrobüs Mağduriyeti 02:47
Metrobüs Mağduriyeti 663 izlenme - 2 yıl önce Kar nedeniyle metrobüs mağduru vatandaş siyaset yapınca hacı ayarı veriyor, vatandaş kopuyor
Türkiye'nin Komünist  Belediye Başkanı - Fatih Mehmet Maçoğlu 02:59
Türkiye'nin Komünist Belediye Başkanı - Fatih Mehmet Maçoğlu 1.000 izlenme - 3 yıl önce 30 mart yerel seçimlerinde Tunceli'nin ovacık ilçesini kazanan TKP'li Fatih Mehmet Maçoğlu 'nun icraatlarını izleyeceksiniz efendim buyrun.