Hoşgeldiniz!

Ulaştırma Bakanı Videoları İzle

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan'dan Osmangazi Köprüsü İtirafı 00:54
Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan'dan Osmangazi Köprüsü İtirafı 3.253 izlenme - 12 ay önce Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, geçiş ücreti günlerdir tartışılan Osmangazi Köprüsü ile ilgili “Geçseniz de geçmeseniz de para ödeyeceksiniz” dedi. Ücret ne kadar? Bugün uygulanan 25 dolarlık (88.75 TL) geçiş ücreti ile 40 dolar arasındaki 15 dolarlık farkı devlet firmaya ödeyecek. Günlük geçen araç sayısı 40 binden az olursa da eksik geçen araç başına devlet firmaya 40 dolar verecek. Osman Gazi Köprüsü’nü de içine alan Gebze-İzmir otoyoluna ait sözleşme hükümlerine göre; sadece geçmeyen araçların değil, geçen araçlara ait ücret farkı da kamusal yükümlülük olarak kabul edilmiş. Sözleşmede garantilerin esas olduğu 35 dolarlık ücret ise 2008 yılına ait.
Binali yıldırım - Meclis Taksi Şoförü Oldu 00:49
Binali yıldırım - Meclis Taksi Şoförü Oldu 4.149 izlenme - 4 yıl önce Kareli gömlek ve deri yelek giyen Yıldırım'ı polis de tanıyamadı. Kendisini 'gariban bir taksi şoförüyüm' diye tanıtan Yıldırım, bir yolcuyla dertleşirken bakan olduktan sonra akrabalarının çoğaldığını söyledi. TRT Haber'de her hafta bir siyasinin taksicilik yaptığı Meclis Taksi'nin sürücü koltuğuna bu kez Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım oturdu. Ulaştırma Bakanı, takım elbise ve kravatı çıkardı, kareli gömlek ile deri yelek giydi, "Bereketli olsun" diyerek kontağa bastı. 4 saat boyunca Ankara trafiğinde müşteri arayan Bakan Yıldırım'a trafik polisi ehliyet ve ruhsat sordu. Binali Yıldırım'ı tanıyamayan polis, kontrolleri yaptıktan sonra "Devam edebilirsiniz" dedi. Ulaştırma Bakanı'nı tanıyamayan yolcular da oldu. Kendisini 'gariban bir taksi şoförüyüm' diye tanıtan Yıldırım, bir müşterisiyle Kızılay Çayyolu metrosu hakkında konuştu. Yolcusuna ''Metro nasıl gidiyor, ne zaman bitecek?'' diye soran Bakan, "Ekim ayında bitecekmiş" yanıtını alınca esprili bir karşılık verdi: "Hep öyle diyorlar ama bitmiyor." Meclis Taksi'de Bakan Yıldırım, taksisine binenlere çözüm sürecini nasıl değerlendirdiklerini de sordu. Çoğunluktan "Terör bitsin, süreci destekliyoruz" yanıtını alan Bakan, böylece mini bir anket de yapmış oldu. 'BAKAN OLDUKTAN SONRA AKRABALARIM ÇOĞALDI' Binali Yıldırım bir müşterisiyle dertleşirken de "Bakan olduktan sonra akrabalarım çoğaldı. Kimi zaman bir telefon geliyor, 'sayın bakanım falanca yeğeninizin sorununu çözdük' diyorlar ama ne o ismi tanıyorum, ne de öyle bir yeğenim var aslında" dedi.
Ulaştırma Bakanı'ndan Bulut-Bilişim Hakkında İnciler 00:59
Ulaştırma Bakanı'ndan Bulut-Bilişim Hakkında İnciler 1.397 izlenme - 2 yıl önce Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım bulut bilişim konusunda dinleyenleri kendi üslubuyla bilgilendirirken anlatım tarzıyla herkesi güldürdü.
Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan Yeşil Liman Sertifika Törenine Katıldı 04:05
Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan Yeşil Liman Sertifika Törenine Katıldı 2 izlenme - 2 saat önce Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan Yeşil Liman sertifika törenine katıldıANKARA - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Yeşil Liman (Green Port) sertifika törenine katıldı.
Meclis Taksi - Binali Yıldırım 39:59
Meclis Taksi - Binali Yıldırım 434 izlenme - 2 yıl önce "Meclis Taksi" programı için direksiyon başına geçen Binali Yıldırım mesleğini bulmuş. Memlekette güzel şeyler de oluyor.
Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan'ın İngiltere Bayraklı Montu Gündeme Oturdu 01:02
Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan'ın İngiltere Bayraklı Montu Gündeme Oturdu 66 izlenme - 6 ay önce Sarıkamış Harekatı'nın 102. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Türkiye Şehitleri ile Yürüyor” adlı yürüyüş, Bakanlar Akif Çağatay Kılıç ve Ahmet Arslan ile 25 bin kişinin katılımıyla gerçekleşti. Törene Ulaştırma Bakanı Arslan'ın 'İngiltere bayraklı' (Birleşik Krallık) montu damga vurdu. Mont Sosyal Medyayı ikiye böldü. Bir kısım görüntülere Photoshop derken bazı kullanıcılar görüntülerin gerçek olduğunu iddia ettiler. nver Paşa komutasında 102 yıl önce düzenlenen Sarıkamış Harekatı sırasında donarak şehit düşen 60 bin Mehmetçik, ‘Türkiye Şehitleri ile Yürüyor’ sloganıyla düzenlenen yürüyüşle anıldı.Yürüyüşe, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile birlikte Türkiye’nin dört tarafından Kars’ın Sarıkamış ilçesine akın eden 7’den 70’e her yaştan yaklaşık 25 bin kişi katıldı. Saat 10.30’da başlayan yürüyüşte katılımcılar dev bayrak ve Atatürk posterleri ile ‘Şehitler ölmez vatan bölünmez’ sloganlarıyla sıfırın altında 10 derece olan soğukta yürüyüşe başladı. Zorlu yürüyüşe katılanlar Şehit Kurmay Albay Faruk Sungur yolunu izleyerek Yukarı Sarıkamış Mahallesi’ndeki Sarıkamış Şehitliği tören alanına geldi. Saat 10.30’da başlayan yürüyüşte katılımcılar dev bayrak ve Atatürk posterleri ile ‘Şehitler ölmez vatan bölünmez’ sloganıyla sıfırın altında 6 derece soğukta yürüyüşe başladı. Zorlu yürüyüşe katılanlar 8 kilometrelik Şehit Kurmay Albay Faruk Sungur yolunu izledi ve yürüyüş Yukarı Sarıkamış Mahallesi’ndeki tören alanında saat 12.30’da son buldu. BAKANIN MONTU OLAY OLDU Törende Ulaştırma Bakanı Arslan’ın giydiği monttaki ‘İngiltere’ (Büyük Britanya) bayrağı dikkat çekti. Bakan’ın İngiliz bayraklı montu sosyal medyanın da gündemine oturdu. Konuyla ilgili henüz bakanlık çevresinden bir açıklama yapılmazken görüntülerin net bir şekilde olmaması ve haber ajansları tarafından servis edilen fotoğraflarda böyle bir bayrak görülmemesi olayın çarpıtma ya da algı operasyonu olabileceği ihtimalini kuvvetlendiriyor
ahlatforum 02:44
ahlatforum 780 izlenme - 7 yıl önce türkiye büyük millet meclisi tbmm imar ulaştırma ve turizm komisyonu başkan ve üyeleri van gölü havzası gezisi kapsamında bitlis'in ahlat ilçesini ziyaret etti.
Taksici Bakana Polis Ehliyet Ruhsat Sordu 00:49
Taksici Bakana Polis Ehliyet Ruhsat Sordu 179 izlenme - 4 yıl önce Taksici Bakana Polis Ehliyet Ruhsat Sordu
Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan Röportajı 01:45
Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan Röportajı 22 izlenme - 10 ay önce 26 Ağustos'ta açılan üçüncü köprü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nü açılışından hemen önce Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile gezdik. Röportaj: Kübra Par Fotoğraflar: Tayfun Çetinkaya Video Çekim ve Kurgu: Melik Demirel
Bakan Arslan, Iğdır'da Esnaf Ziyaretinde Bulundu 03:31
Bakan Arslan, Iğdır'da Esnaf Ziyaretinde Bulundu 1 izlenme - 4 hafta önce Bakan Arslan, Iğdır'da esnaf ziyaretinde bulunduIĞDIR - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Iğdır'da esnaf ziyaretinde bulundu.
Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan: 05:35
Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan: "Birinci ve İkinci Köprünün Konseptleri Çok Farklı.üçüncü Köprünün... 1 izlenme - 2 ay önce Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan: "Birinci ve ikinci köprünün konseptleri çok farklı.Üçüncü köprünün fonksiyonları ve konseptleri çok farklı.
Ulaştırma Bakan'ı Ahmet Arslan: 05:11
Ulaştırma Bakan'ı Ahmet Arslan: "Batı'da Ne Varsa Doğu'da da O Olsun" 1 izlenme - 3 ay önce Ulaştırma Bakan'ı Ahmet Arslan: "Batı'da ne varsa Doğu'da da o olsun"AĞRI - Ağrı'da basın mensuplarıyla kahvaltı da buluşan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakan'ı Ahmet Arslan, "Geçmişte görev alanlarında bu bölgeleri ihmal etmeden bir şeyler yapması gerekiyordu, ama görüyoruz ki AK...
Kahramanmaraş - Bakan Ünal'dan 'Diktatör Bozuntusu' Tepkisi 05:39
Kahramanmaraş - Bakan Ünal'dan 'Diktatör Bozuntusu' Tepkisi 3 izlenme - 1 yıl önce Bakan Ünal'dan 'diktatör bozuntusu' tepkisi Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Esad'ın mağdur, Recep Tayyip Erdoğan'ın ise diktatör gibi gösterilmeye başlanıldığını savunurken, "Bir katliamcı diktatörü mağdur; bir özgürlükçü, demokrat, mazlumların ve mağdurların adeta koruyucusu olan bir lideri; 2 kişiden birinin oyunu almış Tayyip Erdoğan'a utanmadan, sıkılmadan 'diktatör bozuntusu' deme terbiyesizliğini gösterdiler" dedi.
Kahramanmaraş Bakan Yıldırım: Bu Milleti Bölmeye Çalışanlar Havasını Alır 08:02
Kahramanmaraş Bakan Yıldırım: Bu Milleti Bölmeye Çalışanlar Havasını Alır 2 izlenme - 1 yıl önce Bakan Yıldırım: Bu milleti bölmeye çalışanlar havasını alır ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta düzenlenen Ulaştırma Çalıştayı'na katıldı.
Ağır Vasıtalar ikinci Köprüyü Kullanamayacak 02:10
Ağır Vasıtalar ikinci Köprüyü Kullanamayacak 1 izlenme - 10 ay önce Ulaştırma Bakanı Arslan açıkladı: Hep kurguladık ve söyledik. İstanbul gibi tarihi bir kentin üzerindeki yükü hafifletmemiz ve azaltmamız lazım. Yükü hafifletmek ve azaltmanın olmazsa olmazı ağır vasıtaların tamamının 3. köprüyü kullanma zorunluluğu getirilmesidir ki Büyükşehir Belediyemizle o çalışmaları şu an yapıyoruz.