Hoşgeldiniz!

ulaştırma bakanı

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan'dan Osmangazi Köprüsü İtirafı 00:54
Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan'dan Osmangazi Köprüsü İtirafı 3.203 izlenme - 5 ay önce Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, geçiş ücreti günlerdir tartışılan Osmangazi Köprüsü ile ilgili “Geçseniz de geçmeseniz de para ödeyeceksiniz” dedi. Ücret ne kadar? Bugün uygulanan 25 dolarlık (88.75 TL) geçiş ücreti ile 40 dolar arasındaki 15 dolarlık farkı devlet firmaya ödeyecek. Günlük geçen araç sayısı 40 binden az olursa da eksik geçen araç başına devlet firmaya 40 dolar verecek. Osman Gazi Köprüsü’nü de içine alan Gebze-İzmir otoyoluna ait sözleşme hükümlerine göre; sadece geçmeyen araçların değil, geçen araçlara ait ücret farkı da kamusal yükümlülük olarak kabul edilmiş. Sözleşmede garantilerin esas olduğu 35 dolarlık ücret ise 2008 yılına ait.
Binali yıldırım - Meclis Taksi Şoförü Oldu 00:49
Binali yıldırım - Meclis Taksi Şoförü Oldu 4.135 izlenme - 4 yıl önce Kareli gömlek ve deri yelek giyen Yıldırım'ı polis de tanıyamadı. Kendisini 'gariban bir taksi şoförüyüm' diye tanıtan Yıldırım, bir yolcuyla dertleşirken bakan olduktan sonra akrabalarının çoğaldığını söyledi. TRT Haber'de her hafta bir siyasinin taksicilik yaptığı Meclis Taksi'nin sürücü koltuğuna bu kez Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım oturdu. Ulaştırma Bakanı, takım elbise ve kravatı çıkardı, kareli gömlek ile deri yelek giydi, "Bereketli olsun" diyerek kontağa bastı. 4 saat boyunca Ankara trafiğinde müşteri arayan Bakan Yıldırım'a trafik polisi ehliyet ve ruhsat sordu. Binali Yıldırım'ı tanıyamayan polis, kontrolleri yaptıktan sonra "Devam edebilirsiniz" dedi. Ulaştırma Bakanı'nı tanıyamayan yolcular da oldu. Kendisini 'gariban bir taksi şoförüyüm' diye tanıtan Yıldırım, bir müşterisiyle Kızılay Çayyolu metrosu hakkında konuştu. Yolcusuna ''Metro nasıl gidiyor, ne zaman bitecek?'' diye soran Bakan, "Ekim ayında bitecekmiş" yanıtını alınca esprili bir karşılık verdi: "Hep öyle diyorlar ama bitmiyor." Meclis Taksi'de Bakan Yıldırım, taksisine binenlere çözüm sürecini nasıl değerlendirdiklerini de sordu. Çoğunluktan "Terör bitsin, süreci destekliyoruz" yanıtını alan Bakan, böylece mini bir anket de yapmış oldu. 'BAKAN OLDUKTAN SONRA AKRABALARIM ÇOĞALDI' Binali Yıldırım bir müşterisiyle dertleşirken de "Bakan olduktan sonra akrabalarım çoğaldı. Kimi zaman bir telefon geliyor, 'sayın bakanım falanca yeğeninizin sorununu çözdük' diyorlar ama ne o ismi tanıyorum, ne de öyle bir yeğenim var aslında" dedi.
Ulaştırma Bakanı'ndan Bulut-Bilişim Hakkında İnciler 00:59
Ulaştırma Bakanı'ndan Bulut-Bilişim Hakkında İnciler 952 izlenme - 2 yıl önce Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım bulut bilişim konusunda dinleyenleri kendi üslubuyla bilgilendirirken anlatım tarzıyla herkesi güldürdü.
Meclis Taksi - Binali Yıldırım 39:59
Meclis Taksi - Binali Yıldırım 392 izlenme - 1 yıl önce "Meclis Taksi" programı için direksiyon başına geçen Binali Yıldırım mesleğini bulmuş. Memlekette güzel şeyler de oluyor.
ahlatforum 02:44
ahlatforum 780 izlenme - 6 yıl önce türkiye büyük millet meclisi tbmm imar ulaştırma ve turizm komisyonu başkan ve üyeleri van gölü havzası gezisi kapsamında bitlis'in ahlat ilçesini ziyaret etti.
Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan Röportajı 01:45
Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan Röportajı 20 izlenme - 4 ay önce 26 Ağustos'ta açılan üçüncü köprü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nü açılışından hemen önce Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile gezdik. Röportaj: Kübra Par Fotoğraflar: Tayfun Çetinkaya Video Çekim ve Kurgu: Melik Demirel
Taksici Bakana Polis Ehliyet Ruhsat Sordu 00:49
Taksici Bakana Polis Ehliyet Ruhsat Sordu 178 izlenme - 4 yıl önce Taksici Bakana Polis Ehliyet Ruhsat Sordu
23 02 2014 Ulaştırma Bakanı'nın Belediye Ziyareti 01:54
23 02 2014 Ulaştırma Bakanı'nın Belediye Ziyareti 29 izlenme - 2 yıl önce Ktv Haber / Haber Kameramanı Gürsel Mert
Kahramanmaraş - Bakan Ünal'dan 'Diktatör Bozuntusu' Tepkisi 05:39
Kahramanmaraş - Bakan Ünal'dan 'Diktatör Bozuntusu' Tepkisi 3 izlenme - 11 ay önce Bakan Ünal'dan 'diktatör bozuntusu' tepkisi Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Esad'ın mağdur, Recep Tayyip Erdoğan'ın ise diktatör gibi gösterilmeye başlanıldığını savunurken, "Bir katliamcı diktatörü mağdur; bir özgürlükçü, demokrat, mazlumların ve mağdurların adeta koruyucusu olan bir lideri; 2 kişiden birinin oyunu almış Tayyip Erdoğan'a utanmadan, sıkılmadan 'diktatör bozuntusu' deme terbiyesizliğini gösterdiler" dedi.
Ağır Vasıtalar ikinci Köprüyü Kullanamayacak 02:10
Ağır Vasıtalar ikinci Köprüyü Kullanamayacak 1 izlenme - 4 ay önce Ulaştırma Bakanı Arslan açıkladı: Hep kurguladık ve söyledik. İstanbul gibi tarihi bir kentin üzerindeki yükü hafifletmemiz ve azaltmamız lazım. Yükü hafifletmek ve azaltmanın olmazsa olmazı ağır vasıtaların tamamının 3. köprüyü kullanma zorunluluğu getirilmesidir ki Büyükşehir Belediyemizle o çalışmaları şu an yapıyoruz.
Kahramanmaraş Bakan Yıldırım: Bu Milleti Bölmeye Çalışanlar Havasını Alır 08:02
Kahramanmaraş Bakan Yıldırım: Bu Milleti Bölmeye Çalışanlar Havasını Alır 2 izlenme - 11 ay önce Bakan Yıldırım: Bu milleti bölmeye çalışanlar havasını alır ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta düzenlenen Ulaştırma Çalıştayı'na katıldı.