Hoşgeldiniz!

ülkenin

Ey... Bu Ülkenin Düşmanları Ve Hainleri... 04:09
Ey... Bu Ülkenin Düşmanları Ve Hainleri... 47.474 izlenme - 2 yıl önce EY... BU ÜLKENİN DÜŞMANLARI VE HAİNLERİ...
Jake Ve Varolmayan Ülkenin Korsanları (Türkçe Dublaj) 11:39
Jake Ve Varolmayan Ülkenin Korsanları (Türkçe Dublaj) 42.095 izlenme - 5 yıl önce Jake Ve Varolmayan Ülkenin Korsanları
Bu Ülkenin Anasını Bellediniz - Adnan Aybaba 01:32
Bu Ülkenin Anasını Bellediniz - Adnan Aybaba 12.803 izlenme - 3 yıl önce Adnan Aybaba sinirlenince durdurulamıyor ve hem Ak Parti'ye hem cemaat'e verip veriştiriyor. Arada bir el hareketi de demek istediğini destekler nitelikte. İzleyelim efendim.
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Hayalet Adası (Çizgi Film) 02:34
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Hayalet Adası (Çizgi Film) 5.072 izlenme - 2 yıl önce Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Hayalet Adası (Çizgi Film) Kayıp Şehir’in kaderi tehlikede. Büyülü hazineler gizemli bir şekilde kayboluyor: Jake’in kılıcı, Izzy’nin peri tozu… Hatta Cubby’nin haritasındaki yönler bile! Jake, Varolmayan Ülke’nin büyülü ve efsanevi Sonsuzluk Ağacı’nın gücünü geri getirmek için “Sonsuz Macera”ya atılıyor. Büyülü bir mağaraya, denizin altına ve Kader Dağı’nın en üstüne kadar giden bu heyecan verici yolculukta ona katılın!
Bu Ülkenin Anasını Bellediniz - Adnan Aybaba 01:32
Bu Ülkenin Anasını Bellediniz - Adnan Aybaba 5.027 izlenme - 4 yıl önce Adnan Aybaba sinirlenince durdurulamıyor.
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Zalim Denizci (Çizgi Film) 01:46
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Zalim Denizci (Çizgi Film) 2.087 izlenme - 2 yıl önce Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Zalim Denizci Kayıp Şehir’in kaderi tehlikede. Büyülü hazineler gizemli bir şekilde kayboluyor: Jake’in kılıcı, Izzy’nin peri tozu… Hatta Cubby’nin haritasındaki yönler bile! Jake, Varolmayan Ülke’nin büyülü ve efsanevi Sonsuzluk Ağacı’nın gücünü geri getirmek için “Sonsuz Macera”ya atılıyor. Büyülü bir mağaraya, denizin altına ve Kader Dağı’nın en üstüne kadar giden bu heyecan verici yolculukta ona katılın! […]
jake ve varolmayan ülkenin korsanları Play Doh | Oyun hamurundan jake karakteri yapmak 11:13
jake ve varolmayan ülkenin korsanları Play Doh | Oyun hamurundan jake karakteri yapmak 3.214 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar. Bu videoda en sevilen çizgi film animasyon karakterlerinden, jake ve varolmayan ülkenin korsanları nasıl yapılır onu gösteriyorum. Sizde evde kendi play doh oyun hamurunuzla jake ve varolmayan ülkenin korsanları gibi en sevilen çizgi film karakterlerini yapabilirsiniz. Ayrıca kanalımda donald duck, itfiyeci sam, teletabiler, maşa, ters yüz fiminden joy, demir adam (iron man), örümcek adam (spiderman), yeşil dev hulk, şimşek mekkuin gibi çizgi film ve film karakterlerinin play doh oyun hamuru ile nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
Hangi Ülkenin Kaç Savaş Uçağı Var ( Dünyanın Savaş Uçakları Listesi ) 05:59
Hangi Ülkenin Kaç Savaş Uçağı Var ( Dünyanın Savaş Uçakları Listesi ) 202 izlenme - 2 ay önce Merhabalar Arkadaşlar, Flight International dergisi 2018 yılına ait Dünya Hava Kuvvetleri raporunu Hangi tür savaş uçakları ve verdikleri uçak siparişleri listesi İyi Seyirler
Play-Doh Oyun Hamuru Sürpriz Yumurtaları Thomas ve Arkadaşları Ters Yüz 6 Süper Kahraman Jake 03:02
Play-Doh Oyun Hamuru Sürpriz Yumurtaları Thomas ve Arkadaşları Ters Yüz 6 Süper Kahraman Jake 1.576 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar bu videomuzda play doh oyun hamurlarından hazırladığım sürpriz yumurtalarımızı açıyoruz. İçinden 6 süper kahraman, tjomas ve arkadaşları, ters yüz ve jake and never land pirates oyuncakları çıkıyor. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
Bu Ülkenin Adının Türkiye Olması Yanlış Bir Şey 00:49
Bu Ülkenin Adının Türkiye Olması Yanlış Bir Şey 832 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin her tarafından hain fışkırıyor ,Dünyada bu kadar haini bol bir ülke yoktur sanırım. Bir türlü bu ülkeyi bölüp parçalayamıyorlar.
Garip Dost - Bu Ülkenin Çocukları 04:14
Garip Dost - Bu Ülkenin Çocukları 1.047 izlenme - 6 yıl önce
her ülkenin var bir acayipliği 03:26
her ülkenin var bir acayipliği 994 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/videoclubu
bu ülkenin karıncası bile bayrağını yerde bırakmaz 01:00
bu ülkenin karıncası bile bayrağını yerde bırakmaz 995 izlenme - 7 yıl önce
her ülkenin var bir aceyipliği 03:26
her ülkenin var bir aceyipliği 369 izlenme - 8 yıl önce her ülkenin var bir aceyipliği
Erdoğan: Bu Ülkenin Gençliği Gezi'de Gördüğünüz Vandallar Değildir 02:33
Erdoğan: Bu Ülkenin Gençliği Gezi'de Gördüğünüz Vandallar Değildir 143 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genç Memur-Sen tarafından düzenlenen '100. Yılında Çanakkale Ruhu ve Gençlik' adlı özel programa katıldı. Atatürk Spor Salonu'nda düzenlenen programda hitap eden Erdoğan, Gezi olaylarını hatırlattığı konuşmasında, salonda bulunan gençlere seslenerek "Diyorum ki artık katsayı kalktı. Artık istediğiniz üniversiteye girecek ve oralardan istiklalimizin ve istikbalimizin nesli olarak yetişeceksiniz. Sizlerin bir farklılığı var. Sizleri bu ülkede taşla, molotofla, maskeyle, ellerinde demir bilyelerle, yakmakla, yıkmakla değil; fikirle, ilimle, irfanla, kültürle, saygıyla, sevgiyle mücadele verilebileceğini gösteren gerçekten örnek bir gençlik olarak görüyorum. Sizleri üstad Necip Fazıl'ın deyimiyle 'Kökü ezelde ve dalı ebedde bir sistemin, aşkına, vecdine, diyalektiğine, estetiğine, irfanına, idrâkine sahip bir gençli'’ olarak görüyorum. Bu ülkenin gençliği, Gezi’de gördüğünüz vandallar değildir. Bu ülkenin gençliği, etek giyerek sokakları ateşe veren o provokatörler değildir. Bu ülkenin gençliği, masum kızlarımızı alçakça katleden o ırz düşmanları asla değildir. Bu ülkenin gençliği işte buradadır. 400 bin üyesiyle Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşunun temsilcisi olarak işte burada karşımda duran gençler, sizler bu ülkenin gençliğinin ta kendisisiniz. Birileri ısrarla diğerlerini gündeme getirebilir. Diğerlerini ön plana çıkartabilir. Ama biz biliyoruz ki bu ülkenin gençlerini asıl temsil edenler, ahlakınızla çalışkanlığınızla bilginizle enerjinizle sizlersiniz. Rabbim sizlerden razı olsun" ifadelerini kullandı.
Merhabalar - Bu Ülkenin Sorunları (+69) 02:20
Merhabalar - Bu Ülkenin Sorunları (+69) 64 izlenme - 3 yıl önce Türkçe Rap'in yeraltından gelen Merhabalar'ın ilk profesyonel demosu. Türkiye'de hiphop'un kalitesi mi yoksa bu ülkenin sorunları mı içimi acıtsın bilemedim. sözleri : merhabalar arkadaşlar, bu siteye yeni üye oldum onun için beni ilk defa dinliyorsunuz... lütfen heyecanlanmayın! ben de katıldım kervana - ismim merhabalar yobazlar anlamaz ise onlara da selamlar her ne kadar eleştirsek de ülkenin sorunlarını ülkemiz yine de iyi durumdadır ya olsaydık afrikada? ya olsaydık filistinde? ne yapardık diye düşün bir bombalar yağardı üstümüz başımız olurdu kiiiir herkes hayatını yaşar git de önemli şeyler başar bendeniz bu işe şaşar, ülke sorunları boyumuzu aşar tayyip de isterdi bence güzel yönetmek asıl mesele insanları adam etmek yine de durum iyi bence bu hükümet geldikten sonra hayatımız oldu iç güveysinden hallice karaoğlan da iyiydi fena değildi ama biraz yaşlanmış mıydı neydi yoksa kıbrısı bize o kazandırdı milli cephe sorunlarını ayaklarını aşındırdı ondan sonra söylemek istediğim birkaç şey var erbakana cahil deyip geçme sakın gafil gereksiz sanarsın onu ama ondaki beyin tıpkı bir fil bir büyük dostum kolay mı hiç? 4.00 la itü bitirmek doğrusu büyük iş demirelin hafızası çok iyidir 40 yıl önceki olayları bugün gibi anlatır hele ki işin içindeyse en ufak detayları gözlerini kapayınca sizlere hatırlatır ulu öndere değinmemek olmaz atam rahat uyu bu ülke teröristlere kalmaz! sen kurdun bu ülkeyi senin izinde bugün her bakan! kaderin cilvesine bak ellisinde siroza yakalan.. hayır! atam bizler her şeyin bilincindeyiz ülkeye dokunan her eli keseriz eğer ki bir gün bir yabancı gelirse siz ne işsiniz derse çanakkale'de dedeleriniz de öyle diyordu deriz
Gasp Sryga Feat Viper 02:32
Gasp Sryga Feat Viper 33 izlenme - 8 yıl önce daha fazlası için : www.myspace.com/gaspsryga