Hoşgeldiniz!

ülkü ocakları

Adriana Lima Ülkü Ocakları 00:11
Adriana Lima Ülkü Ocakları 1.657.891 izlenme - 3 yıl önce Tanrının lütfu, favelanın gururu Adriana Lima'nın kurt gibi uluyyarak ülkü ocaklarına selam çakışı.
Milli Boksör Öner Kardeşlerin Vurulma Anları 05:21
Milli Boksör Öner Kardeşlerin Vurulma Anları 16.360 izlenme - 1 yıl önce Adana'da Avrupa Şampiyonu milli boksör kardeşler Buğra Öner, Alptuğ Öner ve abileri Bahadır Öner, 4 kişi tarafından tabancayla saldırıya uğradı. Türkçü-Turancı kişiliği ile de tanınan milli boksörlerin iddiasına göre silahlı saldırının nedeni sosyal medyada yaptıkları bir paylaşımda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 'Türküz, Türkçüyüz Turan sevda ve hedefindeyiz' açıklamasını paylaşması ve Ülkü Ocakları başkanı Olcay Kılavuz ile ilgili söylemleri üzerine Olcay Kılavuz'un azmettirmesi ile saldırı gerçekleşti. Alptuğ ve Bahadır Öner bacaklarından vurularak yaralandılar. En küçük kardeş Buğra ise saldırıdan yara almadan kurtuldu. Öner Kardeşler Olcay Kılavuz'dan şikayetçi olduklarını belirtti.
Osman Öztunç - Bozkurt Yurdumda 01:33
Osman Öztunç - Bozkurt Yurdumda 22.170 izlenme - 8 yıl önce www.turkislamdevletleri.com web sitemiz sizlerida aramızda görmekden mutluluk duyarız!
Ceyhan Ülkü Ocakları Bayan Birimi İlk Yemini 01:43
Ceyhan Ülkü Ocakları Bayan Birimi İlk Yemini 7.771 izlenme - 3 yıl önce "en değersiz gurur, milli gururdur. bu, onunla gurur duyandaki bireysel özelliklerin yoksunluğunu ele verir. çünkü insan neden milyonlarca insanlarla paylaştığı bir özelliğe tutunma gereği duyabilir ki başka türlü? dikkate değer kişisel niteliklere sahip olan, sürekli göz önünde bulundurduğu ülkesinin hatalarını açıkça görebilecektir. ama dünyada gurur duyabilecek hiç bir şeyi olmayan her zavallı aptal gurur duyabilmek için son çare olarak ait olduğu ülkesi ile gurur duyar." arthur schopenhauer not: başlıktaki "bayan" kelimesi kendilerine aittir
Sefaköy Ülkü Ocakları - Ülkücü Yemini 01:15
Sefaköy Ülkü Ocakları - Ülkücü Yemini 23.040 izlenme - 9 yıl önce http://www.forumkantini.net/showthread.php/sefakoey-uelkue-ocaklar-110.html
Osman Öztunç - Ülkücüyüm Ben Ülkücüyüm 03:43
Osman Öztunç - Ülkücüyüm Ben Ülkücüyüm 5.510 izlenme - 3 yıl önce Öncelikle konukların "ulan bu hangi konudan bahsediyor" bakışları ölümcül soru işaretlerine sebebiyet verecek türden. İşin aslı Osman reis, Büyük Birlik Partili olarak görülmekten rahatsız oluyor ve rahatsızlığını ülkücü kimliği ile dile getiriyor. İki ucu boklu değnek diyecekler, sağ kesim sonuçta hepsi aynı zümre diyecekler ama şunu bilmelerinde fayda var; Züleyha'nın evinde iki küçük pencere, Birinde seni gördüm, diğerinde ölümü. Yan kesiciler benim şiirlerimi çalmış Böyle yaşamaktansa yaşasın ölüm, ölüm. Not: Yanlış dizeleri yazmışım.
Ülkücü Şehitler 05:14
Ülkücü Şehitler 12.062 izlenme - 10 yıl önce aslında siyaseti karıştırmıyacaktım buraya ama millet baksanız ya herşeyi koyuyor bende koyayım dedim...devamı gelecek...
Rize Ülkü Ocağı'nın Güneydoğulu Vatandaşların Çalıştığı Şantiyeye Ziyareti 03:09
Rize Ülkü Ocağı'nın Güneydoğulu Vatandaşların Çalıştığı Şantiyeye Ziyareti 3.342 izlenme - 2 yıl önce Rize Ülkü Ocakları Başkanı İhsan Alkan teşkilatıyla birlikte özel bir firmanın şantiyesini ziyaret ederek, şantiyede çalışan Güneydoğulu vatandaşlara destek mesajları vermiş.
Türkiyem 05:10
Türkiyem 9.794 izlenme - 8 yıl önce mustafa yildizdoĞan-türkİyem
Muhsin Yazıcıoğlu 03:11
Muhsin Yazıcıoğlu 12.767 izlenme - 9 yıl önce sen ölmedin kalbimizdesin..........
Kör Müsün? 05:17
Kör Müsün? 15.044 izlenme - 10 yıl önce bir ozan arif Şiiridir. seslendiren : ferdi ak
türk'ün başbuğu alparslan türkeş  4 nisan 1997 11:05
türk'ün başbuğu alparslan türkeş 4 nisan 1997 4.682 izlenme - 7 yıl önce türk dünyasının lideribüyük devlet adamı başbuğumuz alparslan türkeşle gerçek sevdasına büyük sevdasına yolculuğa çıktı. o koca bir ömrü o büyük ufka doğru koşarak geçirmişti ve o vuslata ermişti.rahmet ve dualarla anıyoruz. ruhun şad olsun başbuğum..!
Üklucü Yemini 01:42
Üklucü Yemini 8.654 izlenme - 9 yıl önce tum ulkucilerin ortak dili tüm ülkucu genclere ulkuculugu ogrenmeye calısan genclere
O Pankartları Kim Söktü? - Vizyon Şehri Yozgat 03:29
O Pankartları Kim Söktü? - Vizyon Şehri Yozgat 2.042 izlenme - 3 yıl önce Yozgat Ülkü Ocakları bonzai ve uyuşturucuya karşı savaş açtığını belirten pankartları Vizyon Şehir Yozgat'ın muhtelif yerlerine asmışlar ve pankartlar kaybolmuş. Belgesel Tadında Bir Röportaj ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.
 Erzurum'da kar üstünde oynanan cirit nefes kesti 00:49
Erzurum'da kar üstünde oynanan cirit nefes kesti 2.147 izlenme - 4 yıl önce Erzurum Ülkü Ocakları’nın, 'Bizi Bekleyenler Var' projesi kapsamında kurulan okuma evinin açılış töreninde, kar üstünde oynanan cirit nefes kesti. Erzurum Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın düzenlediği “Bizi Bekleyenler Var” projesi kapsamında, Erzurum’un Aziziye ilçesine bağlı Haydari köyünde Şehit Kemal Durmazpınar adına okuma evi açıldı. Okuma evinin açılış törenine, Erzurum Ülkü Ocakları Başkanı Abdullah Kırmacı, ilçe teşkilat başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış töreni öncesinde Haydari köyünün gençleri yaklaşık 30 santimetreyi bulan karlı zeminde cirit oynadı. Karlı ve kaygan zemin üzerinde oynanan oyunda, ciritçiler ve atlar zor anlar yaşadı. Atlar, kar üzerinde hızlı koşarken kayma tehlikesi geçirirken, ciritçiler korku dolu anlar yaşadılar. Daha sonra izleyenlerin de ciritçilere destek sağlamasıyla ortaya renkli görüntüler çıktı. Kar üstünde cirit oynayan sporcular karda cirit oynamanın zevkli ama tehlikeli olduğunu söylediler. Cirit gösterisinden sonra Kuran tilaveti ve dua ile Şehit Kemal Durmazpınar Okuma Evi, Erzurum Ülkü Ocakları Başkanı Abdullah Kırmacı tarafından açıldı. Erzurum Ülkü Ocakları Başkanı Abdullah Kırmacı, "Erzurum Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın düzenlediği ’Bizi Bekleyenler Var’ projesinin 3. ayağı Erzurum’un Aziziye ilçesine bağlı Haydari köyünden başlatılmıştır. 1980 ihtilalinde şehit olan Şehit Kemal Durmazpınar adına açtığımız bu okuma evi, Türk-İslam alemine hayırlı olur inşallah. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak, bu köylerdeki okuyan gençlerle birlikte olabilme ve onların gönlüne girebilme ve Türk- İslam öyküsünü onlara anlatabilmek amacıyla böyle bir proje başlattık. Bu projeler istek üzerine diğer köylerde de devam edecek“ şeklinde konuştu.
Alparslan Türkeş'in Sakıp Sabancı'ya Efsane Sözleri 03:07
Alparslan Türkeş'in Sakıp Sabancı'ya Efsane Sözleri 1.667 izlenme - 3 yıl önce Alparslan Türkeş'in Sakıp Sabancı'ya verdiği ayarı ve fırçayı izliyoruz. Çok özledik başbuğum. Ülkücü haraket senin izinde durmadan ilerleyecek rahat uyu.
Kartal Ülkü Ocakları 01:50
Kartal Ülkü Ocakları 2.373 izlenme - 10 yıl önce cengiz abi
Fazla Atarlı Putin Reyiz - İş Adamlarına Ayar Çekmek 02:15
Fazla Atarlı Putin Reyiz - İş Adamlarına Ayar Çekmek 1.050 izlenme - 2 yıl önce Açıklamayı spiker yapmış sağolsun gerçi anlaşılmayacak durum değil. Putin başgan çakal işadamlarını dize getiriyor adeta kendine itaat ettiriyor. Helal olsun bu hareketi saygı duyulası..
Haddini Bil Aga!! 03:45
Haddini Bil Aga!! 1.451 izlenme - 9 yıl önce ccc_4pasha_ccc
Alperen Ocakları 00:57
Alperen Ocakları 1.332 izlenme - 8 yıl önce alperen ocakları
Brezilya Milliyetçiliği - Ölürüm Brezilyam 05:55
Brezilya Milliyetçiliği - Ölürüm Brezilyam 877 izlenme - 2 yıl önce Milliyetçiliğe ironik ve başarılı bir bakışla hazırlanan içeriği alkışlarlayaşıyorum.com üyelerinin Güney Amerika'ya olan ilgisini de göz önünde bulundurarak paylaştım umarın seversiniz.
Kartal Ülkü Ocaklari 04:13
Kartal Ülkü Ocaklari 1.456 izlenme - 10 yıl önce fatİhten sevgİlerle
Bu Vatan Kimin Bayrak Şiiri 01:35
Bu Vatan Kimin Bayrak Şiiri 1.293 izlenme - 7 yıl önce samet nergiz.. bu vatan kimin şiiri.. ülkü ocakları şehitleri anma programı ..
Ahlat Ülkü Ocakları Bayrak Yürüyüşü 6 01:25
Ahlat Ülkü Ocakları Bayrak Yürüyüşü 6 621 izlenme - 4 yıl önce 17.06.2014 Ahlat Ülkü Ocakları Bayrak Yürüyüşü 6 (Ülkücü Yemini)
İspir Ulku Ocaklari Zafer İşleyen Hazırmıyız 05:53
İspir Ulku Ocaklari Zafer İşleyen Hazırmıyız 600 izlenme - 3 yıl önce İSPİR ÜLKÜ OCAKLARININ ISPIR MILLIYETCI HAREKET PARTISINE ARMAGANIDIR
Grup Semerkant...sevdamız Kanatlansın... Ülkü Ocak 04:53
Grup Semerkant...sevdamız Kanatlansın... Ülkü Ocak 1.519 izlenme - 9 yıl önce
niğde 05:23
niğde 971 izlenme - 9 yıl önce niğdeden gelen ülkücü bir ses
[kuva-İ Milliye] Hcg - Ölmedik Biz Hala 02:05
[kuva-İ Milliye] Hcg - Ölmedik Biz Hala 1.154 izlenme - 8 yıl önce _ccc_
Göksun Ülkü Ocaklari 02:43
Göksun Ülkü Ocaklari 839 izlenme - 8 yıl önce göksun ülkü ocaklari
Kartal Ülkü Ocakları 02:21
Kartal Ülkü Ocakları 959 izlenme - 10 yıl önce izleyin arkadaslar ibret alın cengiz abi 2 gözüde görmemesine ragmen ne kadar güzel calıp söylüyor...ccc...