Hoşgeldiniz!

Ülkücülük Videoları İzle

Ülkücüler Rus Televizyonunda 04:16
Ülkücüler Rus Televizyonunda 5.889 izlenme - 1 yıl önce Rus uçağının düşürülmesinden sonra Ruslar Ülkücüleri mercek altına aldı.
Ülkücülerin Çinli Zannettikleri Koreli Turistlere Saldırması 02:33
Ülkücülerin Çinli Zannettikleri Koreli Turistlere Saldırması 9.034 izlenme - 2 yıl önce Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı üyeleri, Sultanahmet Meydanı'nda düzenledikleri yürüyüş sonrası Topkapı Sarayı'nı ziyaret etmek isteyen Koreli turistlere saldırdı.
Bu Vatan Bölünmez(Arkadaşlar İzleyin...) 02:23
Bu Vatan Bölünmez(Arkadaşlar İzleyin...) 32.323 izlenme - 9 yıl önce arkadaşlar ülkemizi bölmeye çalışan hainlere karşı tek yürek olalım 70 milyon olmadan bu sorun çözülmez...
Ülkücülük Nedir Kimdir Bilmeyenler İçin Kısa Film 09:34
Ülkücülük Nedir Kimdir Bilmeyenler İçin Kısa Film 1.780 izlenme - 6 yıl önce
Bayrak 04:27
Bayrak 3.794 izlenme - 8 yıl önce ezan dinmez bayrak İnmez Şehitler ölmez
Ülkücülük Yemini 01:51
Ülkücülük Yemini 1.214 izlenme - 7 yıl önce ali yıldırım
Ülkücülük Nedir? 09:45
Ülkücülük Nedir? 347 izlenme - 3 yıl önce Ülkücülük Nedir?
Önce Vatan 03:15
Önce Vatan 1.923 izlenme - 8 yıl önce bu vatan kolay kazanılmadı çok kanlar döküldü atalarımız canları pahasına koruyup bize bıraktı ve şimdi 3-5 domuz sürüsü bölmek istiyo sanıyolarki böleriz bu milleti sonrada parçalarız ama her şey olur şu dünyada o olmaz...
Ülkücülük 03:12
Ülkücülük 293 izlenme - 3 yıl önce Ülkücülük
Ülkücülük Nedir? 09:34
Ülkücülük Nedir? 324 izlenme - 4 yıl önce Ülkücülüğü Bilmeyenler İçin Kısa Bir Film..
Onuncu Yıl Marşı 03:50
Onuncu Yıl Marşı 621 izlenme - 7 yıl önce onuncu yılda olanların hiçbirisi kalmadı artık
ülkücülük 01:14
ülkücülük 160 izlenme - 5 yıl önce ayhan çetin 61
Ülkücüyüz-Alperenleriniz 04:53
Ülkücüyüz-Alperenleriniz 845 izlenme - 7 yıl önce
Atatürk Ün Yolu 02:19
Atatürk Ün Yolu 311 izlenme - 6 yıl önce atatürk ün yolundayız
Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk'ün Türklük Hakkında Ki Sözleri 03:11
Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk'ün Türklük Hakkında Ki Sözleri 153 izlenme - 3 yıl önce
Baba Oğul Kavgası - Güzelliğin On Para Etmez 01:37
Baba Oğul Kavgası - Güzelliğin On Para Etmez 132 izlenme - 2 yıl önce Terörist baba ülkücü oğluyla kavga ediyor ülkücü genç pkk yandaşı olan babasına ne mutlu türküm diye bağırıyor ülkücü gencin annesi türk babası ise kürtdür bu yüzdende ülkücü genç hem kürt hemde türktür ama vatanını sevip ne mutlu türküm diye bağırıyor bu sahne güzelliğin on para etmez filminden bir kısımıdır
Ülkü Ocakları'nın Amacı 01:03
Ülkü Ocakları'nın Amacı 263 izlenme - 4 yıl önce ''Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak tek bir amacımız vardır. O amacımız ise; Okuyan, araştıran, alanında uzman, İslam İmanı, İslam ahlak ve fazileti, Türklük gurur ve şuuruna sahip Ülkücü Türk gençliği yetiştirmektir. Dolayısıyla Ülkü Ocakları görev ve misyon bakımından Başbuğ Alparslan Türkeş'in ve Dündar Taşer'in bizlere koymuş olduğu hedef doğrultusunda yılmadan, yıkılmadan, bıkmadan, bıktırılmadan Yüce Ülkümüze, Yüce gayemize, Büyük Turan İdealine, yani Türk Cihan Hakimiyeti Mefküresi'ne kadar insan yetiştirecektir. Ne mutlu Ülkü Ocaklı olanlara, Ne mutlu Türk İslam Türk İslam alperenlerine, Ne mutlu bu davaya gönül verenlere, Ne mutlu Türk'üm diyene!'' Ümit ÖZTÜRK
Ülkücülük Nedir? 01:45
Ülkücülük Nedir? 83 izlenme - 1 yıl önce Adının kökenleri Ziya Gökalp'ın kullandığı "Millî mefkure (ülkü)"' ve Nihal Atsız ve Türkçülerin kullandıkları "Millî ülkü" terimlerine kadar uzanır. 1950 - 1953 yılları arasında Türk Milliyetçileri Derneği tarafından kullanılmıştır. Ülkü, kelime anlamı bakımından "ideal" demektir. Ülkücülük ise, "idealizm"in karşılığıdır. Türk Ocağı bünyesinde yer alan ve Türkçülük akımını milli politika olarak yerleştirmek isteyen Hüseyin Nihal Atsız devrin başbakanı Şükrü Saraçoğlu'na Orhun Dergisi'nde 1 Mart 1944'te ve gene bir ay sonra 1 Nisan 1944'te olmak üzere iki açık mektup kaleme alır. Mektupta devletin Atatürk zamanındaki Türkçülük ekseninden uzaklaştığını, yabancı etkilerin arttığını yazmaktadır. Devrin Milli Eğitim Bakanı Hasan Âli Yücel, Nihal Atsız ve arkadaşlarının fikirlerini tehlikeli görerek mahkemeye verir. O devirde Nihal Atsız'ın yanına gelip gitmekte olan genç bir üsteğmen olan Alparslan Türkeş de tutuklananlar arasındadır. 3 Mayıs 1944 günü Nihal Atsız ve arkadaşlarının tutuklanmasını protesto eden, binlerce gençten oluşan büyük bir grup, Ankara adliyesinden Ulus meydanına kadar yürür. Türkçülük hareketinin Atatürk zamanında devlet kademelerinde milli politika olmasına rağmen, kitlesel bir fikir haline gelmesi bu olayla başlar.
Ülkücülük Nedir 09:34
Ülkücülük Nedir 69 izlenme - 3 yıl önce
Rauf Denktaş'ın Ülkücülük Tanımı 01:53
Rauf Denktaş'ın Ülkücülük Tanımı 73 izlenme - 2 yıl önce "Bayrakların şöleni var bu akşam, ruhumuz şanlanıyor, şenleniyor. Allah sizden razı olsun! Gözlerimizi parlattınız ruhumuzu aydınlattınız. Size güveniyoruz ve bir baba nasihati yapmak istiyorum. Adınızı Ülkücüler deyince kavgaya kavgacıya, vurup kırmaya, çıkartanlar ve çıkartmak isteyenler vardır. Sakın ola bu oyuna gelmeyiniz. Siz; namusun bekçisi bayrağın bekçisi ve vatanın bekçisi insanlarsınız. Benim arzum Kıbrıslı Türkiyeli diye bizi birbirimizi küstürmeye çalışanlar karşısında sizlerin kucağınızı kucaklarınızı birbirinize açmanız ve bizi Türkiye'den, Türkiye'yi bizden ayırmak isteyenlere bir örnek olarak işte kardeşlik işte etle tırnak, ayrılmayız ayıramazsınız demenizdir."
Ülkücülük Nedir? Niğde Üniversitesi Ülkücüleri 02:16
Ülkücülük Nedir? Niğde Üniversitesi Ülkücüleri 36 izlenme - 1 yıl önce Niğde Ülkü Ocakları Üniversite Teşkilatına göre Ülkücülük . . . ! Fırat Reis'e Armağan Olsun , Unutursak Kanımız Kurusun . Bozkurtlar Ulusun , Tanrı Türk'ü Korusun . . . !
Ülkücü Ne Demek. Erdoğan Anlatmış Zaten. Türkiyem Kulak Ver. Milliülkücü. Byakts. 03:18
Ülkücü Ne Demek. Erdoğan Anlatmış Zaten. Türkiyem Kulak Ver. Milliülkücü. Byakts. 9 izlenme - 7 ay önce İşte meclisteki Ülkücüler ile. Erdoğanın yanındaki Milli ülkücüler arasındaki fark.. TÜRKİYEM KULAK VER. milliülkücü. byAKts.
Mansur Yavaş: Cumhurbaşkanlığı Adaylığını İstiyorum 01:51
Mansur Yavaş: Cumhurbaşkanlığı Adaylığını İstiyorum 18 izlenme - 3 yıl önce 30 Mart'ta az bir farkla kaybeden CHP adayı Mansur Yavaş "cumhurbaşkanı adayı olmak istiyor musunuz?" sorusuna "kim istemez" şeklinde yanıt verdi.