Hoşgeldiniz!

ultrasonik horn

Pp Seviye Sensörü İçin Ultrasonik Kaynak Ve Horn 00:36
Pp Seviye Sensörü İçin Ultrasonik Kaynak Ve Horn 558 izlenme - 4 yıl önce Sonikel Ultrasonik, Seviye Sensörü Üretiminde Kullanılan Pp Plastik Malzemeden Üretilen Parçaları Sızdırmaz Olarak Yapıştırmaktadır. Ayrıntılı Bilgi İçin Www.sonikel.com.tr Ve Www.ultrasonikhorn.com Sayfalarını Ziyaret Edebilirsiniz.
Ultrasonik Yöntemle Patlayıcı Fitil Kaynak Uygulaması 00:40
Ultrasonik Yöntemle Patlayıcı Fitil Kaynak Uygulaması 340 izlenme - 4 yıl önce Sonikel, ultrasonik yöntemle patlayıcı sektöründe fitil kaynak uygulaması yapmaktadır. Ayrıntılı bilgi için www.sonikel.com.tr
İç Çamaşır Sektöründe Ultrasonik Kaynak Kullanımı 00:37
İç Çamaşır Sektöründe Ultrasonik Kaynak Kullanımı 311 izlenme - 4 yıl önce Sonikel Ultrasonik, tekstil sektöründe ultrasonik kaynak işlemini farklı uygulamalarda kullanmaktadır. İç çamaşırı üretiminde her hangi bir yapıştırıcı olmadan ultrasonik kaynak yöntemiyle birleştirme işlemi yapmaktadır. Makine imalatçılarına ve son kullanıcılara farklı sistemlerle hizmet vermektedir.
Abs Mobilya Aksesuarı İçin Ultrasonik Kaynak Uygulaması 00:45
Abs Mobilya Aksesuarı İçin Ultrasonik Kaynak Uygulaması 137 izlenme - 4 yıl önce Sonikel Ultrasonik, Mobilya Sektöründe Kullanılan Bir Çok Plastik Malzeme İçin Ultrasonik Kaynak Çözümleri Sunmaktadır. Ayrıntılar İçin Www.ultrasonikhorn.com Ve Www.sonikel.com.tr
Sonicsan Ultrasonik Sistemler 00:52
Sonicsan Ultrasonik Sistemler 88 izlenme - 3 yıl önce Ultrasonik Filtre Kaynak Makinası
Ultrasonik ile Medikal PP Malzeme Kaynak 00:58
Ultrasonik ile Medikal PP Malzeme Kaynak 8 izlenme - 7 ay önce Ultrasonik ile Medikal PP Malzeme Kaynak Sonikel Ultrasonik, medikal sektörde kullanılan çeşitli abs, pp ve polikarbonattan üretilen plastik parçaların birleştirilmesi için ultrasonik kaynak makinalarını özelleştirmektedir. Medikal sektöründe kullanılan parçaların büyük bir kısmı sızdırmaz ultrasonik kaynak gereksinimi duymaktadır. O nedenle kalıp tasarım aşamasındayken ultrasonik kaynak makinesi üreticisiyle birlikte hareket etmek gerekmektedir. Belirlenecek olan kaynak ağzı ölçüleri ve açısı, ultrasonik kaynak sürecinin kalitesini belirleyecektir. Ayrıca seçilecek olan ultrasonik güç kaynağı, ukltrasonik kristal, konvertör ve ultrasonik horn kaynak kalitesine birebir etki edecektir. Ultrasonik kaynak prosesinin sızdırmaz olması isteniyorsa, kaynak ağzı olarak bilinen enerji direktörlerinin kalıp aşamasındayken uygun ölçü ve açıda hazırlanması gerekmektedir. Aksi halde her kaynakta aynı sonuç elde edilemeyebilir. Sonikel Ultrasonik, projelerinde iş güvenliği prensiplerini de ön planda tutarak tasarım yapmaktadır. Tasarlanan ultrasonik otomasyon sistemleri CE standartlarına uygundur.
Ultrasonik Kaynak ile Blister Kapama 00:37
Ultrasonik Kaynak ile Blister Kapama 3 izlenme - 4 ay önce Ultrasonik Kaynak Makinası ile Blister Kapama Yapıştırma Blister ambalaj, blister kutu bir çeşit vakum ambalaj türüdür. Blister, kabarcık anlamına gelmektedir. Günümüzde birçok ürünün sergilenme esnasında son kullanıcı tarafından güvenli bir şekilde gösterilmesi için çok tercih edilmektedir. Blister ambalajın içine ürün koyulduktan sonra yapıştırılması gerekmektedir. Bu blister yapıştırma işlemi ısı veya Ultrasonik teknoloji ile yapılmaktadır. Ultrasonik kaynak metodu kullanarak kısa sürede iş verimi yüksek olarak blister kapama işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Ultrasonik blister kaynak işlemi çevrim süresi genelde 1 saniyenin altındadır. Sonikel Ultrasonik, uzman mühendis kadrosuyla ultrasonik teknolojiyi kullanarak üretim hızını arttıracak uygulamalar gerçekleştirmektedir. Ultrasonik kaynak makinalarının özelleştirilmesi ve endüstride kullanıma uygun hale getirilmesi konusunda özel bir çaba sarf etmektedir. Ultrasonik Kaynak konusunda Eğitimler vererek sektördeki büyük bir boşluğu da doldurmaktadır. Sonikel Ultrasonik, bu konuda Türkiye’nin neredeyse tüm büyük makine imalatçılarıyla çalışmaktadır. Özellikle, özel olarak tasarladığı titanyum ultrasonik hornlarla 7/24 çalışabilen ultrasonik kaynak sistemleri devreye almıştır. Ayrıca horn ile anvilin bir birine değerek horn zarar vermesi durumunu engellemek için özel bir Ultrasonik Koruma Cihazı geliştirmiş ve sektöre çok önemli bir katkı sağlamıştır
Polyester Düz Kordon Kaynağı   Çanta Sapı 00:55
Polyester Düz Kordon Kaynağı Çanta Sapı 2 izlenme - 4 ay önce Ultrasonik Kaynak Makinası ile Polyester Düz Kordon Üretimi Tekstil malzemelerinin birleştirilmesinde endüstride dikiş makinaları kullanılmıştır. Ancak son dönemde, onun yerine Ultrasonik kaynak makinası kullanılmaktadır. İp sarfiyatı olmayan ve bakım masrafları düşük olan Ultrasonik Kaynak Makineleri endüstride hızla yayılmaktadır. İstenilen birleştirme figürü tasarlanabilmektedir ve mekanik mukavemet birleştirme sonrası yüksek olmaktadır. PVC çanta veya non woven çanta üretiminde, çanta sapı olarak polyester malzemeden imal kordonlar kullanılır. Kordonların Ultrasonik kaynak ile birleştirilmesi, üretime hız katmaktadır. Sonikel Ultrasonik, uzman mühendis kadrosuyla ultrasonik teknolojiyi kullanarak üretim hızını arttıracak uygulamalar gerçekleştirmektedir. Ultrasonik kaynak makinalarının özelleştirilmesi ve endüstride kullanıma uygun hale getirilmesi konusunda özel bir çaba sarf etmektedir. Ultrasonik Kaynak konusunda Eğitimler vererek sektördeki büyük bir boşluğu da doldurmaktadır. Sonikel Ultrasonik, projelerinde iş güvenliği prensiplerini de ön planda tutarak tasarım yapmaktadır. Tasarlanan ultrasonik otomasyon sistemleri CE standartlarına uygundur.
Ultrasonik ile Kumaş Ekleme 01:00
Ultrasonik ile Kumaş Ekleme 4 izlenme - 7 ay önce Ultrasonik ile Kumaş Ekleme Ultrasonik kesim teknolojisinin kullanımı, tekstil sektöründe gittikçe yaygınlaşmaya başlamıştır. Kes yapıştır özelliği sayesinde, tekstilllerin tek seferde hem kesilmesi hem de yapışması sağlanmaktadır. Özellikle polyester hammaddeden imal astar ve teknik tekstillerin kenar kesimleri ve dilimlemeleri Ultrasonik kesim sistemleriyle yapılmaktadır. Ultrasonik horn kesilen yeri kes-yapıştır yapmaktadır. Yani kesilen yerdeki iplerin uçlarını kaynatarak çıkmalarını engellemektedir. Akış hızları arttıkça, Ultrasonik kes ve yapıştır sisteminin etkisi daha iyi anlaşılmaktadır. Sonikel Ultrasonik, uzman mühendis kadrosuyla ultrasonik teknolojiyi kullanarak üretim hızını arttıracak uygulamalar gerçekleştirmektedir. Ultrasonik kaynak makinalarının özelleştirilmesi ve endüstride kullanıma uygun hale getirilmesi konusunda özel bir çaba sarf etmektedir. Ultrasonik Kaynak konusunda Eğitimler vererek sektördeki büyük bir boşluğu da doldurmaktadır. Sonikel Ultrasonik, yerli üretim ve yenilikçi çözümler parolasıyla Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir. Türk sanayisine, ithalatı kesici yeni uygulamalarla çözümler sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.