Hoşgeldiniz!

ultrasonik kaynak makinesi

Pp Seviye Sensörü İçin Ultrasonik Kaynak Ve Horn 00:36
Pp Seviye Sensörü İçin Ultrasonik Kaynak Ve Horn 584 izlenme - 4 yıl önce Sonikel Ultrasonik, Seviye Sensörü Üretiminde Kullanılan Pp Plastik Malzemeden Üretilen Parçaları Sızdırmaz Olarak Yapıştırmaktadır. Ayrıntılı Bilgi İçin Www.sonikel.com.tr Ve Www.ultrasonikhorn.com Sayfalarını Ziyaret Edebilirsiniz.
Beyaz Eşya Sektöründe Ultrasonik Kaynak 01:13
Beyaz Eşya Sektöründe Ultrasonik Kaynak 102 izlenme - 2 yıl önce Sonikel Ultrasonik, beyaz eşya sektöründe uzman mühendis kadrosuyla ultrasonik teknolojiyi kullanarak üretim hızını arttıracak uygulamalar gerçekleştirmektedir. Özellikle günümüzde çok popüler hale gelen Türk kahvesi pişirme makinelerinde Ultrasonik Kaynak Yöntemi kullanarak üretim hızını geleneksel metodlara göre 3 kat arttırmıştır. Ultrasonik kaynağın avantajlarından bir tanesi de sızdırmaz kaynak yapmasıdır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve çay setleri gibi ürünlerde bu sebeple Sonikel tarafından tasarlanıp üretilen ultrasonik kaynak makinaları ve ultrasonik otomasyon sistemleri kullanılmaktadır. Ultrasonik kaynak makinalarının özelleştirilmesi ve endüstride kullanıma uygun hale getirilmesi konusunda özel bir çaba sarf etmektedir. Ultrasonik Kaynak konusunda Eğitimler vererek sektördeki büyük bir boşluğu da doldurmaktadır. Ayrıntılar için www.sonikel.com.tr www.ultrasonikvideo.com www.ultrasonikhorn.com www.ultrasonikkesim.com www.ultrasonikkaynak.net
Düdüklü Tencere Valfini Ultrasonik Kaynak Makinası ile Birleştirme 01:06
Düdüklü Tencere Valfini Ultrasonik Kaynak Makinası ile Birleştirme 15 izlenme - 9 ay önce Düdüklü Tencere Valfini Ultrasonik Kaynak Makinası ile Birleştirme Düdüklü tencere üretiminde kullanılan birçok plastik parça, farklı teknolojiler kullanarak birbirine sabitlenir. Yüksek ısıya maruz kalan bu plastik parçaların uzun ömürlü olması için genelde vida gibi bağlantı elemanları kullanılır. Ancak bu tip birleştirme, hem uzun sürmekte hem de vida maliyeti getirmektedir. Oysa Ultrasonik kaynak makinası ile yapılan birleştirmelerde hem birleştirme süresi kısa hem de ek bir malzeme kullanılmamaktadır. Kendi üzerindeki enerji ağzı denilen küçük yüksekliği eriten Ultrasonik kaynak teknolojisi, yeni gelişmeleri takip eden ve uyarlayan düdüklü tencere imalatçıları tarafından fark edilmekte ve kullanılmaktadır. İş güvenliği sebebiyle Ultrasonik kullanımı gittikçe artmaktadır. Sonikel’de pazardaki bu ihtiyacı giderecek özel makineler üretmektedir. Ultrasonik kaynak makinalarının özelleştirilmesi ve endüstride kullanıma uygun hale getirilmesi konusunda özel bir çaba sarf etmektedir. Ultrasonik Kaynak konusunda Eğitimler vererek sektördeki büyük bir boşluğu da doldurmaktadır. Sonikel Ultrasonik, yerli üretim ve yenilikçi çözümler parolasıyla Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir. Türk sanayisine, ithalatı kesici yeni uygulamalarla çözümler sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.
Montaj Sektöründe Hız Kazanmak için Ultrasonik Kaynak 01:02
Montaj Sektöründe Hız Kazanmak için Ultrasonik Kaynak 33 izlenme - 2 yıl önce Sonikel Ultrasonik, oyuncak sektörüne özel kaynak makinaları üretmektedir. Oyuncak üretiminde, üretim hızı çok önemlidir. O nedenle plastiklerin birleştirilmesi için kimyasal yapıştırıcı yerine, Ultrasonik Kaynak Makinası kullanımı daha uygun hale gelmektedir. Ayrıca kullanılan kimyasalların çocuk sağlığı açısından bazı olumsuzluklar taşıması ve buna ek olarak iş güvenliği kuralları gereği kimyasal kullanımındaki zorluklar, oyuncak sektöründeki üreticileri Ultrasonik Kaynak Makinası kullanmaya sevk etmektedir. Bu noktada Sonikel Ultrasonik, uzman mühendis kadrosuyla birlikte sektördeki tecrübesini tasarladığı makine ve otomasyon sistemlerine aktarmaktadır. Yakın gelecekte Ultrasonik Kaynak sistemi, yeni otomasyonlara entegre edilerek daha hızlı kaynak sistemleri yapılabilecektir. Sonikel Ultrasonik, yerli üretim ve yenilikçi çözümler parolasıyla Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir. Türk sanayisine, ithalatı kesici yeni uygulamalarla çözümler sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz. www.ultrasonikvideo.com www.sonikel.com.tr www.ultrasonikhorn.com www.ultrasonikkaynak.net www.ultrasonikkesim.com
PE Sıkılabilir Plastik Tüp için Ultrasonik Kaynak 01:03
PE Sıkılabilir Plastik Tüp için Ultrasonik Kaynak 10 izlenme - 11 ay önce PE Sıkılabilir Plastik Tüp için Ultrasonik Kaynak Plastik ambalaj sektöründe, kozmetik, gıda ve kimyasal ürünlerin saklanması ve taşınması için sıkılabilen polietilen PE plastik tüpler kullanılmaktadır. Sıkılabilir PE plastik tüpler, özel kalıplarla birlikte ambalajın gövdesi, kafa ve boyun baskısı yapılmaktadır. Dolum sonrası, plastik tüplerin kapatılması için Ultrasonik Kaynak Makinaları devreye girmektedir. Ultrasonik otomasyon sistemleri kullanılarak plastik tüpün alt kısmı sızdırmazlık sağlanacak şekilde kapatılmaktadır. İstenirse, kaynak yapılan yere tarih, lot numarası ya da marka basılabilir. Üretilen sıkılabilen polietilen plastik tüplerin serigrafi baskısı renkli matbaa makinalarında müşterilerin tasarımlarıyla istenilen renklerle birleşerek tüplerin sunumu gerçekleştirilir. Tüm işlemler bittikten sonra ultrasonik teknoloji sızdırmaz kaynak işlemini gerçekleştirerek, plastik tüpü son kullanıcıya sunar. Sonikel Ultrasonik, üretim hızı yüksek tüp dolum ve kapama istasyonlarında, makinalarında alüminyum ve titanyum horn seçenekleriyle manuel ve otomatik sistemler tasarlayıp üretmektedir. Müşteri talepleri doğrultusunda, plastik tüpün boyutuna göre, operatör paneli üzerinden ultrasonik kaynak süresi, soğuma süresi ve gecikme süresi gibi parametreler ayarlanabilmektedir.
Ultrasonik ile PET Film Kaynak - Kondansatör Paketleme 00:42
Ultrasonik ile PET Film Kaynak - Kondansatör Paketleme 5 izlenme - 9 ay önce Ultrasonik Kaynak Makinası ile PET Film Kondansatör Kılıfı İmalatı Ultrasonik kaynak makinesi kullanılarak elektronik sektörünün vazgeçilmez malzemesi kondansatörler için pet filmden kılıf imalatı yapılmaktadır. Kondansatörler arada kalacak şekilde pet filmler birleştirilmektedir. Özellikle kondansatör imalatında grup kondansatör bankları yapmak için pet film ile bağlama yapılmaktadır. Bu bağlama için en uygun yöntem Ultrasonik kaynaktır. Sonikel Ultrasonik, uzman mühendis kadrosuyla ultrasonik teknolojiyi kullanarak üretim hızını arttıracak uygulamalar gerçekleştirmektedir. Ultrasonik kaynak makinalarının özelleştirilmesi ve endüstride kullanıma uygun hale getirilmesi konusunda özel bir çaba sarf etmektedir. Ultrasonik Kaynak konusunda Eğitimler vererek sektördeki büyük bir boşluğu da doldurmaktadır. İş güvenliği sebebiyle Ultrasonik kullanımı gittikçe artmaktadır. Sonikel’de pazardaki bu ihtiyacı giderecek özel makineler üretmektedir. Ultrasonik kaynak makinalarının özelleştirilmesi ve endüstride kullanıma uygun hale getirilmesi konusunda özel bir çaba sarf etmektedir. Ultrasonik Kaynak konusunda Eğitimler vererek sektördeki büyük bir boşluğu da doldurmaktadır.