Hoşgeldiniz!

uludağ

Köksal Baba'dan Cardozo'ya Seri Yumruklar 00:15
Köksal Baba'dan Cardozo'ya Seri Yumruklar 929.545 izlenme - 11 ay önce Biliyorsunuz ki ünlü kabadayı köksal baba Trabzonsporlu Trabzonsporun aldığı olumsuz sonuçlardan dolayıda tesislere ziyarete gitmek istemiş ve özel şoförüylede gitmiş Cardozo-Sefa Yılmaz-Alper Uludağ üçlüsü Babayı karşılamak için kapıya çıkmış fakat hiç bekledikleri gibi bir tepkiyle karşılaşmamışlar pata küte dalmış hepsine köksal baba.
Macera Peşinde 2.Sezon 2.Bölüm – Uludağ2 06:05
Macera Peşinde 2.Sezon 2.Bölüm – Uludağ2 304.799 izlenme - 2 yıl önce Helikopter’de gördükleri yeri aramak uğruna siste kaybolan Berk, Kerem ve Süleyman sonunda özgürce kayabilecekleri yeri buluyor. Kalabalıktan ve sınırlardan uzakta, Uludağ’ın az bilinen bölgelerinde yeni maceralara atılıyorlar.
Macera Peşinde 2. Sezon - 3. Bölüm - Şehir 07:00
Macera Peşinde 2. Sezon - 3. Bölüm - Şehir 263.651 izlenme - 2 yıl önce Yıllardır dağ pistelerinde farklı hareketler deneyen Berk, Kerem ve Süleyman bu kez şehre iniyor. Dağdan topladıkları karla Bursa sokaklarında şanslarını deneyen ekibimiz İstanbul’daki yoğun kar yağışını kaçırmıyor ve karlı sokaklarda hünerlerini gösteriyorlar.
Macera Peşinde 2. Sezon 1. Bölüm – Uludağ 05:17
Macera Peşinde 2. Sezon 1. Bölüm – Uludağ 296.986 izlenme - 2 yıl önce Macera Peşinde’nin ikinci sezonunun ilk bölümünde Berk, Kerem ve Süleyman, Uludağ’ın pistlerinde sınırları zorluyorlar. Pistler tutkularına yetmeyince maceramız başlıyor.
Uludağ'ın Eteklerinde At Kesimine Suçüstü 01:08
Uludağ'ın Eteklerinde At Kesimine Suçüstü 3.494 izlenme - 1 hafta önce Bursa’nın merkez Osmangazi Belediyesi zabıta ekipleri ve jandarma tarafından Uludağ’ın eteklerinde at kesenlere baskın düzenlendi. Bir atın kesilerek parçalandığı tespit edilen operasyonda, 2 at kesilmekten kurtarıldı. Olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.
Yerli Elektrikli Otomobil: Ulumak 03:07
Yerli Elektrikli Otomobil: Ulumak 3.581 izlenme - 4 hafta önce Uludağ Üniversitesi öğrencilerinin TÜBİTAK desteğiyle hayata geçirdiği yerli elektrikli otomobil 'ulumak' öğrenciler tarafından tanıtıldı. Araç 8 saatte tamamen şarj oluyor, 80 km hıza ulaşabiliyor.İşte ayrıntılar.
lg bahar kacamağı - uludağ 11 01:15
lg bahar kacamağı - uludağ 11 66.761 izlenme - 6 yıl önce 5
Şahin'e BMW Motoru Takıp 240 Basmak 03:25
Şahin'e BMW Motoru Takıp 240 Basmak 15.262 izlenme - 9 ay önce Bursa'da Şahin marka aracına BMW motoru taktırıp saatte 240 km hız yapan genç polise yakalandı. Çılgın genç, 5 aydır 81 ilde aranıyordu.
İstanbul'dan Uludağ'a Tarifeli Uçak Seferiyle Gitmek 02:38
İstanbul'dan Uludağ'a Tarifeli Uçak Seferiyle Gitmek 3.477 izlenme - 5 ay önce Zeki Ökten'in yönettiği, Tarık Akan ve Selma Güneri'nin başrollerini paylaştığı unutulmaz filmden bir kesit.
Uludağ'da Şehre İnen Ayı 01:05
Uludağ'da Şehre İnen Ayı 1.402 izlenme - 5 ay önce Bursa'da, Uludağ'dan şehre inerek Temenyeri Parkı'na gelen aç bir ayı, yiyecek ararken güvenlik kameralarına yansıdı.
İnci Sözlük vs Ekşi Sözlük Destansı Rap Savaşları (Uludağcı da içerir) 02:18
İnci Sözlük vs Ekşi Sözlük Destansı Rap Savaşları (Uludağcı da içerir) 6.194 izlenme - 9 ay önce Elemanlar inci sözlük vs ekşi sözlük yapmışlar yabancı versiyondan Türkiye' ye uyarlamışlar. Başıma bişey gelmiyecekse çok beğendiğim için paylaştım. Ayrıca uludağcı sonda süpriz yapmış. İleri de "Alkışlarla Yaşıyorum vs. MEME" de bekliyoruz..
Ahu Tuğba ile Alternatif Tıp Mucizesi - Kar Masajı 03:58
Ahu Tuğba ile Alternatif Tıp Mucizesi - Kar Masajı 7.510 izlenme - 1 yıl önce Vakti zamanında Ahu Tuğba ablamızın zaga'ya konuk olduğunda film arkası bölümünde bu film incelenmiş, kar masajı bölümüyle bütün izleyiciler dumur olmustur.İşte uludağ ,işte kar masajı, işte Ahu Tuğba. Seksapelin, erotizmin, sürreel sinemanın varacağı son nokta budur diyerekten siz site sakinlerine sunuyorum.
Hadise'den bol frikikli Uludağ konseri 02:00
Hadise'den bol frikikli Uludağ konseri 14.358 izlenme - 4 yıl önce Hadise'nin Uludağ'da verdiği konserde poposu göründü Zayıfladıkça dekoltenin dozunu kaçıran Hadise, Uludağ'da verdiği konserde poposunun görünmesine engel olamadı.
Uludağ 01:31
Uludağ 257 izlenme - 5 ay önce
uludağ gazoz reklamı ancak bu kadar kopuk yapılır! 01:46
uludağ gazoz reklamı ancak bu kadar kopuk yapılır! 12.900 izlenme - 7 yıl önce izlemeden geçmeyin! bu kadar komik reklam izlememişsinizdir!!
Başına Vizon Kürkü Takıp Duyar Kasmak - Banu Alkan 01:17
Başına Vizon Kürkü Takıp Duyar Kasmak - Banu Alkan 1.564 izlenme - 8 ay önce Uludağ kayak merkezinde avlanan abimize "yazık değil mi o küçücük, zavallı kuşlara?" sorusunu sorarken başında heyula gibi vizon kürkü taşır Banu ablamız.Uludağ kayak merkezinde rastgele avlanan abime mi güleyim, kürkle kayak yapan banu ablamıza mı?
Uludağ'da Mahmut Efendi İzdihamı 02:45
Uludağ'da Mahmut Efendi İzdihamı 4.436 izlenme - 3 yıl önce İsmailağa Cemaati Uludağ A Çıktı İsmailağa Cemaati Lideri Mahmut Ustaosmanoğlu Müridleriyle Uludağ Da Buluştu.
lg bahar kacamağı - uludağ 10 01:03
lg bahar kacamağı - uludağ 10 5.317 izlenme - 6 yıl önce 5
Sözünde Duran Öğrenci - Uludağ Üniversitesi 03:21
Sözünde Duran Öğrenci - Uludağ Üniversitesi 1.518 izlenme - 1 yıl önce Üniversiteler kapanmadan gittiğim üniversitelerdeki son sözünde duran arkadaşımız Betül Sarı'nın videosunu da paylaşmak istedim. Betül, bize sürpriz yapmış ve bir kere değil tam üç kere sözünde durmuş! Teşekkürler Betül!
Uludağ Üniversitesi 16:02
Uludağ Üniversitesi 3.825 izlenme - 6 yıl önce uludağ üniversitesi kampüs tanıtım videosu
gelİnkaya beldesİ 02:36
gelİnkaya beldesİ 7.342 izlenme - 8 yıl önce midyatın en güzel beldesi gelinkayadan manzaralr
Ahu Tuğba İle Alternatif Tıp Mucizesi - Kar Masajı 03:58
Ahu Tuğba İle Alternatif Tıp Mucizesi - Kar Masajı 1.754 izlenme - 2 yıl önce Vakti zamanında Ahu Tuğba ablamızın zaga'ya konuk olduğunda film arkası bölümünde bu film incelenmiş, kar masajı bölümüyle bütün izleyiciler dumur olmustur.İşte uludağ ,işte kar masajı, işte Ahu Tuğba. Seksapelin, erotizmin, sürreel sinemanın varacağı son nokta budur diyerekten siz site sakinlerine sunuyorum.
Duman Uludağ İçerim Ben Bu Akşam 01:13
Duman Uludağ İçerim Ben Bu Akşam 6.718 izlenme - 8 yıl önce duman uludaĞ İçerİm ben bu akŞam
Bursaspor ile UÜ arasında işbirliği protokolü imzaladı 01:47
Bursaspor ile UÜ arasında işbirliği protokolü imzaladı 1.109 izlenme - 1 yıl önce Bursaspor ile Uludağ Üniversitesi (UÜ) arasında sporcuların fiziksel ve psikolojik performanslarının geliştirilmesine ilişkin işbirliği protokolü imzalandı. 22.08.2015 günü Futbol Arena kanalına yüklediğim 'Bursaspor ile UÜ arasında işbirliği protokolü imzaladı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Görükle Deyince - Bir Cümle 02:14
Görükle Deyince - Bir Cümle 1.237 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'nin Amsterdam'ı olarak bilinen seksin , fuhuşun , uyuşturucunun kırla döndüğü geceleri inleme sesleriyle sokakların yıkıldığı görükle yerleşkesindeki gençlere görükle deyince aklınıza ne geliyor diye soruluyor.
tık rekoru kıran vidyo  !!!!!! 00:55
tık rekoru kıran vidyo !!!!!! 1.819 izlenme - 5 yıl önce eh işte idare eder
Uludağ İçecek Reklamı 05:59
Uludağ İçecek Reklamı 84 izlenme - 2 ay önce Yeşil Şişesiyle damak tadınızı açan o güzel gazozu anlatan bu reklamı izleyelim efendim Şirketimiz Erbak-Uludağ İçecek AŞ.; 1930 yılında Mehmet Hakkı (Erbak) Bey tarafından kurulmuş, Efsane Uludağ Gazozu'nun formülü ise Mehmet Hakkı Bey'in oğlu Nuri Zafer Erbak tarafından bulunmuştur. Şirketimiz, Nuri Erbak'ın çocukları ve torunları 3. ve 4. kuşak tarafından yönetilmektedir. 1912 yılından berü uludağ çaybaşı tesisinde şişelenmektedir Kaynak:http://www.uludaggazoz.com/hakkimizda/uludag-icecek.aspx
Uludağ'da Buz Üstünde Ralli Şov 01:15
Uludağ'da Buz Üstünde Ralli Şov 567 izlenme - 10 ay önce Türkiye’de kar yağışı ve buzlanma hayatı olumsuz etkilerken, Bursa’daki adrenalin tutkunları ise Uludağ'da ralli yaparak bunu eğlenceye dönüştürdü. Tüm Türkiye’de etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkilerken, Bursa’da bir grup genç ise Uludağ yolunu ralli pistine çevirdi. Kar kalınlığının 60 santimetreye ulaştığı Uludağ’da da araçlar ilerlemekte zorluk çekerken, hız tutkunlarının ise araçlarıyla buz ve kar üzerindeki dansı nefes kesti. Trafiğin kapalı olduğu anlarda çekilen görüntülerde, ralli sürücüleri yaptıkları drift ve şovlar saniye saniye kameralara yansıdı. Gençlerin, spor otomobillerinin üzerine yerleştirdikleri kameralar ile yürümekte bile zorlanılan yollarda hız yapmaları yürekleri ağza getirdi. Uludağ’ın keskin virajlarında otomobilli kaydırarak ilerleyen ralli sürücüsü, büyük beğeni topladı. Özel donanımlı araçların buz üzerinde yaptığı dans, profesyonel ekipler tarafında çekildi.
ULYTAU (Uludağ) - İki Savaşçı (Orta Asya Kazak Türk Rock Müziği) 04:15
ULYTAU (Uludağ) - İki Savaşçı (Orta Asya Kazak Türk Rock Müziği) 1.053 izlenme - 2 yıl önce Ulytau 2001 yılında kurulan ve çağdaş etno; Kazak Türk rock müziği yapan, bu etnik rock müziği ile tüm dünyada konser veren ve tüm dünyada hayranları olan bir gruptur. Kadim Türk sazı Dombıra ile elektro gitar ve keman grubun müziğinde temel 3 unsuru oluşturur. Grubun demirbaşları; Erjan Alimbetov - Dombra, Maxim Kichigin - Gitar, Alua Makanova - Keman'dır. Alkışlarla dinliyor ve izliyoruz efenim...
balıkesir uludağ turizm 03:10
balıkesir uludağ turizm 2.424 izlenme - 6 yıl önce balıkesir uludağ turizm in otobüslerinin bulunduğu bir video