Hoşgeldiniz!

ulumak

Yerli Elektrikli Otomobil: Ulumak 03:07
Yerli Elektrikli Otomobil: Ulumak 4.168 izlenme - 1 yıl önce Uludağ Üniversitesi öğrencilerinin TÜBİTAK desteğiyle hayata geçirdiği yerli elektrikli otomobil 'ulumak' öğrenciler tarafından tanıtıldı. Araç 8 saatte tamamen şarj oluyor, 80 km hıza ulaşabiliyor.İşte ayrıntılar.
Devlet Bahçeli'yi Görünce Ulumak 01:06
Devlet Bahçeli'yi Görünce Ulumak 2.422 izlenme - 3 yıl önce "Devletin başına Devlet gelecek" tezahüratına uluyarak katılan ocak üyesi bozkurtun Devlet Bahçeli tarafından BBG evinden elenmişcesine aldığı "Şu andan itibaren ocak dışındasınız" ayarı. Bozkurtu ocak dışına yollayan Bahçeli el öptürmeye devam ederek gözden kaybolur.
Kurtları Gaza Getirip Ulutmak 01:54
Kurtları Gaza Getirip Ulutmak 433 izlenme - 3 yıl önce Evinde beslediği kurtlarla harika bir düet yapan adam, kurtların güzelliği de vıdeonun bonusu olmuş.
Hüloloğ Denilince Çıldırıp Kurt Gibi Uluyan Köpek 00:34
Hüloloğ Denilince Çıldırıp Kurt Gibi Uluyan Köpek 294 izlenme - 3 yıl önce Çapkın isimli terrier cinsi köpek hüloloğ'a uluyarak tepki gösteriyor!
Hayvan Gibi Adam Olmak 01:26
Hayvan Gibi Adam Olmak 430 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam'ın en özel yanı kötü adamlarıydı. Onlar sinemamızın vazgeçilmez renklerindendi. Gönül ister ki şu kesiti orjinal bol memeli haliyle yayınlayalım fakat müstehcen olmamak lazım. İnsan dediğin kendi memesine bile bakmamalıdır.
Bahçeli'yi Görünce Uluyan Adam 00:43
Bahçeli'yi Görünce Uluyan Adam 327 izlenme - 4 yıl önce "Devletin Başına Devlet Gelecek" Tezahüratına Uluyarak Katılan Ocak Üyesi Bozkurtun Devlet Bahçeli Tarafından Bbg Evinden Elenmişcesine Aldığı "şu Andan İtibaren Ocak Dışındasınız" Ayarı.
 Ben Ağlarım İkimizin Yerine 01:09
Ben Ağlarım İkimizin Yerine 524 izlenme - 5 yıl önce Ben Ağlarım İkimizin Yerine
Tarkan Film Serisi Müzikleri - IV 02:36
Tarkan Film Serisi Müzikleri - IV 458 izlenme - 3 yıl önce Tarkan (Altar'ın oğlu) film müziklerinden ünlü kurt müziği... Kurt bu müzikle birlikte koşar, coşar, seyirtir, zıplar, dil çıkarır, ağzıyla halat çeker, düz duvara tırmanır, denize atlar, yılanlar arasında kalır, ipleri çözer, nöbetçilerin donunu bile indirir. Büyüler ve kadınlar Tarkan'ı etkileyebilir, ancak kurda sökmez bu martavallar. Duman eder adamı vallahi... Bir de ana kurdun (Tarkan'ı emziren) akıbeti belli değildir ve baba kurt vardır, öldürülür. Bir zaman da, "Keskin" rolündeki Cüneyt Arkın'ın çevirdiği güççük kovboy filiminde yumurcağın sapanla adam vurduğu sahnelerinde çaldığı görülmüştür ya da duyulmuştur. Aranan müzik: For a Fistful of Dollars (A Fistful of Dollars) film müziği La Reazione, Ennio Morricone
Uluyan Kurt'a Cevap Veren Kurt 00:47
Uluyan Kurt'a Cevap Veren Kurt 224 izlenme - 5 yıl önce Uluyan Kurt'a Cevap Veren Kurt
Mezarlıkta Uluyan Ülkücü Dayı 00:28
Mezarlıkta Uluyan Ülkücü Dayı 256 izlenme - 3 yıl önce Efendim amcamız mezarlıkta hunharca uluyor, izliyoruz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/28852/devlet-bahceli-039yi-gorunce-ulumak
Sahibinin Yardımı İle Ulumayı Öğrenen Yavru Köpek 00:53
Sahibinin Yardımı İle Ulumayı Öğrenen Yavru Köpek 97 izlenme - 3 yıl önce Bu süper sevimli, 3 haftalık köpecik, sahibinin de yardımıyla ilk "uluma" sınavından başarıyla çıkıyor. Biz de günlük mutluluk dozumuzu almış oluyoruz.
Ormana Gönderdiği Garip Seslere Cevap Alan Avcı 00:51
Ormana Gönderdiği Garip Seslere Cevap Alan Avcı 164 izlenme - 3 yıl önce Efendim bir belgesel programı için ormanın derinliklerine doğru yolculuk yapan bu avcı, ormana doğru garip sesler yolluyor. Garipten kastım bunun tam olarak kurt ulumasına benzemiyor olması gerek. Çünkü bir çok hayvan sesinin karışımıyla cevap alıyor. Gönderdiği seslere ormanın derinliklerinden çığlığı andırır derecesine cevap alan avcı, görenleri şaşırtıyor. İzleyelim..
Doğuştan Şarkıcı Bulldog 02:52
Doğuştan Şarkıcı Bulldog 43 izlenme - 3 yıl önce efendim, köpek demeye dilim varmayan bu dostumuz sahiplerine eşlik ederek sesinin güzelliğini kanıtlıyor, çok sevimli ya it.
Uluyan Turan Bardağı 01:13
Uluyan Turan Bardağı 57 izlenme - 3 yıl önce Değerli milliyetçi arkadaşlarımızın aklına gelmiş nesne. Besmele çeken bardağın besmele çekmeyi hatırlatmasına göre; bu bardak da içmeden önce ulumayı mı hatırlatıyor acaba diye düşündürüyor. İzleyelim.
Ormana Gönderdiği Garip Seslere Cevap Alan Avcı 00:51
Ormana Gönderdiği Garip Seslere Cevap Alan Avcı 72 izlenme - 3 yıl önce Efendim bir belgesel programı için ormanın derinliklerine doğru yolculuk yapan bu avcı, ormana doğru garip sesler yolluyor. Garipten kastım bunun tam olarak kurt ulumasına benzemiyor olması gerek. Çünkü bir çok hayvan sesinin karışımıyla cevap alıyor. Gönderdiği seslere ormanın derinliklerinden çığlığı andırır derecesine cevap alan avcı, görenleri şaşırtıyor. İzleyelim..