Hoşgeldiniz!

ulumak

Yerli Elektrikli Otomobil: Ulumak 03:07
Yerli Elektrikli Otomobil: Ulumak 3.575 izlenme - 3 hafta önce Uludağ Üniversitesi öğrencilerinin TÜBİTAK desteğiyle hayata geçirdiği yerli elektrikli otomobil 'ulumak' öğrenciler tarafından tanıtıldı. Araç 8 saatte tamamen şarj oluyor, 80 km hıza ulaşabiliyor.İşte ayrıntılar.
Devlet Bahçeli'yi Görünce Ulumak 01:06
Devlet Bahçeli'yi Görünce Ulumak 1.760 izlenme - 2 yıl önce "Devletin başına Devlet gelecek" tezahüratına uluyarak katılan ocak üyesi bozkurtun Devlet Bahçeli tarafından BBG evinden elenmişcesine aldığı "Şu andan itibaren ocak dışındasınız" ayarı. Bozkurtu ocak dışına yollayan Bahçeli el öptürmeye devam ederek gözden kaybolur.
Kurtları Gaza Getirip Ulutmak 01:54
Kurtları Gaza Getirip Ulutmak 352 izlenme - 2 yıl önce Evinde beslediği kurtlarla harika bir düet yapan adam, kurtların güzelliği de vıdeonun bonusu olmuş.
Hayvan Gibi Adam Olmak 01:26
Hayvan Gibi Adam Olmak 353 izlenme - 1 yıl önce Yeşilçam'ın en özel yanı kötü adamlarıydı. Onlar sinemamızın vazgeçilmez renklerindendi. Gönül ister ki şu kesiti orjinal bol memeli haliyle yayınlayalım fakat müstehcen olmamak lazım. İnsan dediğin kendi memesine bile bakmamalıdır.
 Ben Ağlarım İkimizin Yerine 01:09
Ben Ağlarım İkimizin Yerine 523 izlenme - 4 yıl önce Ben Ağlarım İkimizin Yerine
Mezarlıkta Uluyan Ülkücü Dayı 00:28
Mezarlıkta Uluyan Ülkücü Dayı 226 izlenme - 2 yıl önce Efendim amcamız mezarlıkta hunharca uluyor, izliyoruz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/28852/devlet-bahceli-039yi-gorunce-ulumak
Bahçeli'yi Görünce Uluyan Adam 00:43
Bahçeli'yi Görünce Uluyan Adam 201 izlenme - 2 yıl önce "Devletin Başına Devlet Gelecek" Tezahüratına Uluyarak Katılan Ocak Üyesi Bozkurtun Devlet Bahçeli Tarafından Bbg Evinden Elenmişcesine Aldığı "şu Andan İtibaren Ocak Dışındasınız" Ayarı.
Tarkan Film Serisi Müzikleri - IV 02:36
Tarkan Film Serisi Müzikleri - IV 234 izlenme - 1 yıl önce Tarkan (Altar'ın oğlu) film müziklerinden ünlü kurt müziği... Kurt bu müzikle birlikte koşar, coşar, seyirtir, zıplar, dil çıkarır, ağzıyla halat çeker, düz duvara tırmanır, denize atlar, yılanlar arasında kalır, ipleri çözer, nöbetçilerin donunu bile indirir. Büyüler ve kadınlar Tarkan'ı etkileyebilir, ancak kurda sökmez bu martavallar. Duman eder adamı vallahi... Bir de ana kurdun (Tarkan'ı emziren) akıbeti belli değildir ve baba kurt vardır, öldürülür. Bir zaman da, "Keskin" rolündeki Cüneyt Arkın'ın çevirdiği güççük kovboy filiminde yumurcağın sapanla adam vurduğu sahnelerinde çaldığı görülmüştür ya da duyulmuştur. Aranan müzik: For a Fistful of Dollars (A Fistful of Dollars) film müziği La Reazione, Ennio Morricone
Uluyan Kurt'a Cevap Veren Kurt 00:47
Uluyan Kurt'a Cevap Veren Kurt 216 izlenme - 4 yıl önce Uluyan Kurt'a Cevap Veren Kurt
Sahibinin Yardımı İle Ulumayı Öğrenen Yavru Köpek 00:53
Sahibinin Yardımı İle Ulumayı Öğrenen Yavru Köpek 95 izlenme - 1 yıl önce Bu süper sevimli, 3 haftalık köpecik, sahibinin de yardımıyla ilk "uluma" sınavından başarıyla çıkıyor. Biz de günlük mutluluk dozumuzu almış oluyoruz.
Hüloloğ Denilince Çıldırıp Kurt Gibi Uluyan Köpek 00:34
Hüloloğ Denilince Çıldırıp Kurt Gibi Uluyan Köpek 127 izlenme - 2 yıl önce Çapkın isimli terrier cinsi köpek hüloloğ'a uluyarak tepki gösteriyor!
Ormana Gönderdiği Garip Seslere Cevap Alan Avcı 00:51
Ormana Gönderdiği Garip Seslere Cevap Alan Avcı 114 izlenme - 2 yıl önce Efendim bir belgesel programı için ormanın derinliklerine doğru yolculuk yapan bu avcı, ormana doğru garip sesler yolluyor. Garipten kastım bunun tam olarak kurt ulumasına benzemiyor olması gerek. Çünkü bir çok hayvan sesinin karışımıyla cevap alıyor. Gönderdiği seslere ormanın derinliklerinden çığlığı andırır derecesine cevap alan avcı, görenleri şaşırtıyor. İzleyelim..
Ormana Gönderdiği Garip Seslere Cevap Alan Avcı 00:51
Ormana Gönderdiği Garip Seslere Cevap Alan Avcı 66 izlenme - 2 yıl önce Efendim bir belgesel programı için ormanın derinliklerine doğru yolculuk yapan bu avcı, ormana doğru garip sesler yolluyor. Garipten kastım bunun tam olarak kurt ulumasına benzemiyor olması gerek. Çünkü bir çok hayvan sesinin karışımıyla cevap alıyor. Gönderdiği seslere ormanın derinliklerinden çığlığı andırır derecesine cevap alan avcı, görenleri şaşırtıyor. İzleyelim..
Doğuştan Şarkıcı Bulldog 02:52
Doğuştan Şarkıcı Bulldog 30 izlenme - 1 yıl önce efendim, köpek demeye dilim varmayan bu dostumuz sahiplerine eşlik ederek sesinin güzelliğini kanıtlıyor, çok sevimli ya it.
Uluyan Turan Bardağı 01:13
Uluyan Turan Bardağı 44 izlenme - 2 yıl önce Değerli milliyetçi arkadaşlarımızın aklına gelmiş nesne. Besmele çeken bardağın besmele çekmeyi hatırlatmasına göre; bu bardak da içmeden önce ulumayı mı hatırlatıyor acaba diye düşündürüyor. İzleyelim.
Ulumaya Çalışan Kurt 00:47
Ulumaya Çalışan Kurt 33 izlenme - 2 yıl önce Kelime Öğrenmeye Çalışan Bir Bebek Gibi Kurtun Ulumaya Çalışması
Ezan Okunduğunda Köpekler Neden Ulumaya Başlar 02:35
Ezan Okunduğunda Köpekler Neden Ulumaya Başlar 44 izlenme - 2 yıl önce EZAN OKUNDUĞUNDA KÖPEKLER NEDEN ULUMAYA BAŞLAR cübbeli ahmet hoca anlatıyor... iyi seyirler....