Hoşgeldiniz!

ulusa

Trans Joker ile Azerbaycan Tulumbacılarına Sesleniş 00:33
Trans Joker ile Azerbaycan Tulumbacılarına Sesleniş 13.206 izlenme - 9 ay önce İki devlet tek millet kan kardeşimiz Azerbaycan'ın gözde translarından Joker'in Azerbaycan itfaiyesini göreve davet ettiği videoyu izleyelim efem.
Travesti Barbiesra İle Ulusa Sesleniş 00:45
Travesti Barbiesra İle Ulusa Sesleniş 20.007 izlenme - 2 yıl önce İzmirli ablamızın naif ses tonu ile ruhumuzun derinlerine işlediği kısa bir tanıtım vidyosunu izleyelim efem.
Travesti İkoncanecem  ile Halk Otobüsünden Taksicilere Sesleniş 01:16
Travesti İkoncanecem ile Halk Otobüsünden Taksicilere Sesleniş 16.638 izlenme - 2 yıl önce Mübarek Ramazan ayının içerisinde olduğumuzun şu günlerde sapık taksicilerin davranışlarından bıkan İkoncanecem'in taksicilere seslenişini dinleyelim efem.
Sedat Peker'in Uyuşturucu Satıcılarına Karşı Ulusa Seslenişi 00:49
Sedat Peker'in Uyuşturucu Satıcılarına Karşı Ulusa Seslenişi 5.976 izlenme - 1 yıl önce Sedat Peker 26 Haziran 1971 yılında Sakarya doğmuş olup uzun süre Almanya'da yaşayan Peker, Turancı olduğunu dile getirmektedir. Peker, Turancı bir site de kurmuş ve bu site ile Turan dünyasına ulaşılarak Türk Birliği'ne katkı sağlanılacağını dile getirmiştir. 1990 yılında T. Bülent Kılıç ile kurduğu bir oto firmasının servisinin dolandırılmasından ve ortağından ayrıldıktan sonra yasadışı örgüt kurarak birçok suça karışmıştır. 1997'de Rize'de kaçakçı Abdullah Topçu'yu öldürmek suçundan savcı karşısına çıkan ve serbest bırakılan Peker'in iki adamı, aynı davadan müebbet hapse mahkûm olmuştur. Tehditle tahsilat yapmak, zorla alıkoymak, adam öldürmeye azmettirmek gibi suçlardan yedi ay boyunca aranan Peker, teslim olacağını bildirerek 19 Ağustos 1998'de Romanya'dan Türkiye'ye geldi. Eylül 1998'de Peker ve adamları hakkında 7,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açildı. Bu davadan yargılandığı sırada duruşmada "Eski bir milletvekili bana mesaj göndererek, "Mahkemede fazla artistlik yapmasın.", "Her şeyi size anlatmak istiyorum çünkü ben bunları anlatmazsam şüpheli bir şekilde intihar edebilirim" dedi. 12 sanıkla birlikte çete oluşturmak suçundan yargılandığı davada, 24 Mayıs 1999'da serbest bırakıldı. 12 Mart 2005 tarihinde İstanbul Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü tarafından yapılan Kelebek Operasyonu ile tutuklanmış ve İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen dava 31 Ocak 2007 tarihinde karara bağlanarak 14 yıl 5 ay 10 gün hapis cezasına çarptırılmıştır. Peker ayrıca örgüt kurmak, tehdit, iş yeri kurşunlama, yaralama, hürriyeti tehdit, yağma ve sahte kimlik kullanma iddiasıyla İzmir 10. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanmaktadır. Ergenekon davasında silahlı terör örgütü kurma suçuyla yargılanmakta olan Peker 10 yıl hapse mahkum edilmiştir.
ulusa serzleniÅŸ  necmettin erbakan hoca 02:06
ulusa serzleniÅŸ necmettin erbakan hoca 4.166 izlenme - 9 yıl önce ulusa serzleniÅŸ necmettin erbakan hoca
Ulusa Serzeniş  Avaramu İkizleri 00:47
Ulusa Serzeniş Avaramu İkizleri 3.379 izlenme - 9 yıl önce Ulusa Serzeniş Avaramu İkizleri
Cübbeli Nihat Doğan İle Vaaz 01:00
Cübbeli Nihat Doğan İle Vaaz 1.338 izlenme - 3 yıl önce Son zamanlarda barış elçiliğine soyunan Nihat Doğan katıldığı programda kendi kendinin gazıyla ulusa sesleniyor. Bravo Nihat, Ver gazı ver gazı...
Arnavut Şevket Ulusa Sesleniş 00:37
Arnavut Şevket Ulusa Sesleniş 2.143 izlenme - 5 yıl önce Kuşlar Hakkındaki Bilgisi,güler Yüzü,espirili Kişiliğiyle Gönüllere Taht Kuran Şevket Abimizin Ünlü Videosu İçin Yaptığı Kısa Bilgilendirme.
Nihat Doğan - Ulusa Sesleniş 00:59
Nihat Doğan - Ulusa Sesleniş 2.054 izlenme - 7 yıl önce
Trafik Magandasının Ulusa Seslenişi 00:47
Trafik Magandasının Ulusa Seslenişi 1.105 izlenme - 3 yıl önce Ünal Turan isimli trafik magandası, trafiği hiçe sayan görüntülerinin ardından gözaltına alınmış ve sonrasında serbest bırakılmıştı. Serbest bırakıldıktan sonra ilk iş olarak eve gidip ortaokullu ve liseli takipçilerine seslenen Ünal Turan "Zirveyi çok seviyorum, kesinlikle bırakmak gibi bir niyetim yok" derken karne alan kardeşleri de kutlamayı unutmadı.
ulusa serzleniÅŸ  meclis yolu 02:15
ulusa serzleniÅŸ meclis yolu 2.545 izlenme - 9 yıl önce ulusa serzleniÅŸ meclis yolu yorumsuz!
ulusa serzleniÅŸ  lorel 01:22
ulusa serzleniÅŸ lorel 1.561 izlenme - 9 yıl önce ulusa serzleniÅŸ lorel
Saraykızı'ndan Ulusa Sesleniş 04:44
Saraykızı'ndan Ulusa Sesleniş 449 izlenme - 3 yıl önce Bu videoyu da bana güya kendicelerince talimat yada fikir beyan etme yada kendilerince artık birşeyler ben isterdim ki böyle şeylere vakit değilde e tabii ki fikirlerle özdeşmek güzel bir şey böyle karşılıklı ama böyle medenice olursa daha medeniliğe yakışır diye düşünüyorum.Ben müziği seviyorum.Müzik dalında fikir beyan olmasını isterdim.Umarım bu tür fikirlerde inşallah bulunmam. Bazı arkadaşlarımız kardeşlerimiz diyorlar ki ben müzikle değil evimin işiyle uğraşmam gerekiyormuş.Şimdi önce şunu iyice altını çizerek söylemek istiyorum.Eğer müzik güzel bir şeyse ben uğraşıyorum memnunum.yaptığıma inanıyorum iyi yaptığıma ama tabii ki eksik yönlerim var kabul. 1.30 kadar ancak dayanabildim.
Şahin K'dan Ulusa Sesleniş (Faturayı göster, kurtul) 00:40
Şahin K'dan Ulusa Sesleniş (Faturayı göster, kurtul) 866 izlenme - 3 yıl önce Korsan ve mp3 nedeniyle artık yerlerde sürünen albüm satışlarını tavana vurdurtmak için, türk pornosunu tekeline almış Şahin K' yı kullanan reklam kampanyası. Bu tip haksız rekabetleri hiç tasvip etmesek te tüm üylerimizin en yakın müzik marketine koşmalarını, şayet izdihamdan dolayı albüm kalmamışsa yine de parasını takdim etmelerini salık veriyoruz.
Arnavut Şevket Ulusa Sesleniş 00:37
Arnavut Şevket Ulusa Sesleniş 715 izlenme - 3 yıl önce Kuşlar hakkındaki bilgisi,güler yüzü,espirili kişiliğiyle gönüllere taht kuran Şevket abimizin ünlü videosu için yaptığı kısa bilgilendirme. Seviyoruz seni Şevket abi.
Spor Servisi(Feat. Ulusa Seslenis) 05:04
Spor Servisi(Feat. Ulusa Seslenis) 2.240 izlenme - 10 yıl önce boşver açıklamayı
Rap Yapamayan Ekin Yelboğa'dan Ulusa Sesleniş 01:00
Rap Yapamayan Ekin Yelboğa'dan Ulusa Sesleniş 810 izlenme - 5 yıl önce Feysbuğu kapatılmış, bu sebeple bir açıklama yapma ihtiyacı duymuş.
ulusa serzleniÅŸ  tabut 00:59
ulusa serzleniÅŸ tabut 1.048 izlenme - 9 yıl önce ulusa serzleniÅŸ tabut
verdi veriştirdi 03:30
verdi veriştirdi 2.070 izlenme - 9 yıl önce venezuella hugo chavez ülkesinin televizyonunda yaptığı ulusal konuşmada george w. bush'a verdi veriştirdi. eski abd başkanı bush'a çok ağır sözler eden chavez bush'a hitaben, korkak, namussuz, sukisatçı ve eşek dedi. İşte türkçe altyazılı o konuşma.
Ali Bey'den Ulusa Sesleniş 02:43
Ali Bey'den Ulusa Sesleniş 443 izlenme - 3 yıl önce Abimiz koltuğa oturmuş, Benyamin Netanyahu'ya, pardon Bünyamin Netenyakut'a mesaj gönderiyor. -Siz zaten kristiyansanız -Petrol istiyorsanız yarısını verirler hepsini alamazsınız, alırsanız üçün birini alırsınız.
Devlet Bahçelinin Ayar İçeren Ulusa Sesleniş Konuşması 05:12
Devlet Bahçelinin Ayar İçeren Ulusa Sesleniş Konuşması 430 izlenme - 3 yıl önce Devlet Bey'in, Erdoğan ve Demirtaş'a verdiği tarihi ayarlar içeren ulusa sesleniş videosu. 10 Ağustos'da milletimizin çok önemli bir seçim yapacağını vurgulayan Bahçeli vatandaşlarımıza sağlam uyarılarda bulunmuş. PKK'ya oy verilmemesi gerektiğini söyleyen Bahçeli terörden nemalanan Başbakan'a da bir güzel giydirmiş. Ağzına sağlık Başkanım.
Melih Gökçek - Ulusa Sesleniş - Nyan Cat Versiyonu 00:45
Melih Gökçek - Ulusa Sesleniş - Nyan Cat Versiyonu 476 izlenme - 3 yıl önce Pek Sevdiğimiz Melih Gökçek'in ulusa sesleniş videosuna alternatif son üretilmiş. Hep birlikte izleyelim, Hipnoz olalım.
İcraatın İçinden - Jenerik 01:18
İcraatın İçinden - Jenerik 396 izlenme - 3 yıl önce Ulus'a Seslenişin icadı Turgut Özal'dan icraatin için'den programının introsu. Beyinlere dank eder adeta üniversiteler, yollar, köprüler.
Başbakan Erdoğan 'Millete Hizmet Yolunda' Ulusa Seslendi 01:48
Başbakan Erdoğan 'Millete Hizmet Yolunda' Ulusa Seslendi 313 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan,'Millete hizmet yolunda' Ulusa seslendi
Mustafa Kemal Atatürk'ün Gerçek Sesi Ve Yeni Görüntüleri 06:38
Mustafa Kemal Atatürk'ün Gerçek Sesi Ve Yeni Görüntüleri 86 izlenme - 12 ay önce Atatürk'ün Gerçek Sesi, Atatürk'ün Görüntüleri, Atatürk'ün Videoları, Atatürk'ün hayatı, Mustafa Kemal Atatürk, Mustafa Kemal Atatürk sözleri, Mustafa Kemal Atatürk fotografları,
Recep Tayyip Erdoğan - İsrailli Katibe Atom Bombası Cevabı 03:59
Recep Tayyip Erdoğan - İsrailli Katibe Atom Bombası Cevabı 513 izlenme - 3 yıl önce Erdoğan, Güney Afrika'da kendisine soru soran İsrailli katibin 'Gazze'deki tünellerden silahlar geçiyor' sözlerine verdiği sert yanıtlarla İsrailli katibi rezil etti.
Başbakan Erdoğan: ''Dualarla Ayakta Duruyoruz'' 03:11
Başbakan Erdoğan: ''Dualarla Ayakta Duruyoruz'' 209 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Mayıs ve Haziran aylarında yapılan sokak eylemleri ile 17 Aralık'ta başlatılan komplo, asla ve asla tek başına Hükümetimizi, partimizi hedef alan değil; doğrudan doğruya milletimizi, yani sizleri, ülkemizi, vatanımızı, istikbalimizi hedef alan saldırılardı. Gerek Gezi eylemlerinde, gerek 17 Aralık komplosunda, Türkiye içindeki aktörler, ajanlar, maşa ve taşeronlar kullanıldı; ama bu tuzaklar yurtdışında kuruldu ve düğmeye de Türkiye dışından, Türkiye aleyhtarı çevreler tarafından basıldı. Türkiye'nin istikrarla büyümesinden, kararlı reformlar yapmasından, küresel bir güç haline dönüşmesinden, ekonomisini büyütmesinden, terörü sona erdirerek kardeşliğini yüceltmesinden rahatsız olan çevreler, içerdeki piyonlarını kullanmak suretiyle kutlu yürüyüşümüze kastettiler" dedi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Millete Hizmet Yolunda" konuşmasında; 2013 yılının artık geride bıraktıklarını ve yepyeni umutlarla, yepyeni heyecanlarla, yeni bir yılı, 2014 yılını karşılamaya hazırlandıklarını söyledi. 2014 yılının ülkeye, millete ve tüm insanlığa barış, huzur ve bereket getirmesini dilediğini belirten Başbakan Erdoğan, 2014'ün; 2013 ve önceki tüm yıllardan çok daha iyi geçmesini; dünyanın her yerinde, çatışmaların sona erdiği, acıların dindiği, yoksulluğun azaldığı; dostluk, kardeşlik, birlik ve dayanışma duygularının güç kazandığı bir yıl olması temennisinde bulundu. "HEDEFLERE ULAŞMAMIZA ŞURADA ARTIK SADECE 9 YIL KALDI" Türkiye'de de 2014 yılının, barış, huzur ve refah atmosferinde, istikrarla ve güvenle kalkınan, sorunlarını çözmüş, daha ileri demokratik standartlara doğru ilerleyen bir Türkiye için yeni bir milat olmasını gönülden arzu ettiğini belirten Başbakan Erdoğan, "2023 yılına ve bu yıl için belirlediğimiz hedeflere ulaşmamıza şurada artık sadece 9 yıl kaldı. Önümüzdeki 9 yıl boyunca, daha çok çalışarak, daha fazla üreterek, özellikle de istikrar ve güven ortamını en güçlü şekilde muhafaza ederek, inşallah, dünyanın en büyük 10 ülkesinden biri konumuna yükseleceğiz" diye konuştu. Başbakan Erdoğan, 11 yıl içinde Türkiye'nin ekonomisini 3.6 kat büyüdüğünün altını çizerek, dünyada birçok ülkenin ekonomisi daralırken, gelişmiş ülkelerin ekonomileri yerinde sayarken, Türkiye'nin, 2013 yılının son çeyreğinde 4.4 oranında büyüme kaydettiğini ve ilk 9 aylık büyüme oranının yüzde 4 olduğuna vurgu yaptı.
Miraç Taha - Ulusa Sesleniş 04:56
Miraç Taha - Ulusa Sesleniş 372 izlenme - 8 yıl önce http//twitter.com/mcanakbas
Ali Bey'den Ulusa Sesleniş 02:44
Ali Bey'den Ulusa Sesleniş 291 izlenme - 5 yıl önce Abimiz koltuğa oturmuş, Benyamin Netanyahu'ya, pardon Bünyamin Netenyakut'a mesaj gönderiyor. -Siz zaten kristiyansanız -Petrol istiyorsanız yarısını verirler hepsini alamazsınız, alırsanız üçün birini alırsınız.
Aziz Yıldırım'ın Ulusa Sesleniş Konuşması (Kelleli) 03:49
Aziz Yıldırım'ın Ulusa Sesleniş Konuşması (Kelleli) 163 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, düzenlediği basın toplantısında ulusa sesleniş tadında bir konuşma yapmış, kellesini isteyenlerin heveslerinin kursaklarında kalacaklarını söylemiş. Kellen güzelmiş Aziz başgan güle güle kullan...