Hoşgeldiniz!

Ümit Özdağ

Ümit Özdağ'ın Çin Seddi Anısı 02:53
Ümit Özdağ'ın Çin Seddi Anısı 2.559 izlenme - 6 ay önce Prof. Dr. Ümit Özdağ'ın Teke Tek programında anlattığı Çin'li Yarbay ile arasında geçen konuşma.
Ümit Özdağ Canlı Yayında Uyudu! 01:00
Ümit Özdağ Canlı Yayında Uyudu! 2.895 izlenme - 4 yıl önce Ülkücü akademisyen Ümit Özdağ, TV 8'de katıldığı 8. Gün programında kısa süreli olarak uykuya daldı.
MHP'de Ümit Özdağ İstifa Ederek Kurultay Çağrısı Yaptı (24 Şubat Çarşamba) 01:34
MHP'de Ümit Özdağ İstifa Ederek Kurultay Çağrısı Yaptı (24 Şubat Çarşamba) 431 izlenme - 9 ay önce MHP'de Ümit Özdağ istifa ederek Kurultay çağrısı yaptı Genel Başkan yardımcısı Ümit Özdağ istifasını Meclis'te yaptığı basın toplantısı ile açıkladı MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, MHP'nin olağanüstü kongreye genel başkan tarafından götürülmesini istediklerini ifade ederek, bunun herhangi bir kişi ya da grubu desteklemek için yapılmış bir talep olmadığını, bir demokrasi talebi olduğunu söyledi.
Ümit Özdağ'dan Pkk Açılımına Tarihi Cevap 08:21
Ümit Özdağ'dan Pkk Açılımına Tarihi Cevap 538 izlenme - 3 yıl önce Ümit Özdağ'dan Pkk Açılımına Tarihi Cevap
Ümit Özdağın Kendi Ağzından Kendi Şiiri 00:47
Ümit Özdağın Kendi Ağzından Kendi Şiiri 147 izlenme - 2 yıl önce bilen bilir Ümit Özdağ'ı zamanında gazi üniversitesinde araştırma görevlisi olan bir çok kitabı makaleleri ve şiiri bulunan Ümit Özdağ'ın en çok bilinen ve sevilen şiirini birde kendi ağzından dinleyelim
Ümit Özdağı Çıldırtan Sözler! 04:53
Ümit Özdağı Çıldırtan Sözler! 553 izlenme - 4 yıl önce Apo'yu İpten Aldınız Sözleri Özdağ'ı Çıldırttı Genç Bakış'ın Dünkü Bölümüne Ümit Özdağ'ın Üniversite Öğrencisini Fırçalaması Damga Vurdu.apo'yu İpten Aldınız...
Apo'yu İpten Aldınız Sözleri Özdağ'ı Çıldırttı 00:04
Apo'yu İpten Aldınız Sözleri Özdağ'ı Çıldırttı 244 izlenme - 4 yıl önce Apo'yu İpten Aldınız Sözleri Özdağ'ı Çıldırttı Genç Bakış'ın Dünkü Bölümüne Ümit Özdağ'ın Üniversite Öğrencisini Fırçalaması Damga Vurdu.
Canlı Yayında Gergin Tartışma (Habertürk) 05:18
Canlı Yayında Gergin Tartışma (Habertürk) 313 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayında Cumartesi günü gerçekleşecek Barzani - Erdoğan görüşmesini tartışan Ümit Özdağ, Orhan Miroğlu, Uluç Gürkan ve Mümtazer Türköne arasında gergin anlar yaşandı. Habertürk'te yayınlanan Türkiye'nin Nabzı programına Cumartesi günü gerçekleşecek Barzani-Erdoğan görüşmesini tartışan Ümit Özdağ, Orhan Miroğlu, Uluç Gürkan ve Mümtazer Türköne arasında yaşanan gergin anlar damgasını vurdu. Uluç Gürkan'ın,'Türkiye Barzani olayını bu noktada kendisini Ortadoğu'daki ağırlığıyla, düzenleyici olduğu varsayılan rolüyle terk edip, Barzani'nin yanında Kürtlerin Ortadoğu'da oynayacağı rol konusunda saf tutmaktadır. Bu son derece teklikeli ve Türkiyenin çıkarlarını alt üst edecek bir noktadır. Bir arada yaşama irademize de ciddi bir darbedir'şeklinde açıklamalarına Orhan Miroğlu tepki gösterdi.'Yaşama iradenize niye darbe olsun'diyen Miroğlu'1999'dan bu yana benim bildiğim Türkiyeli yüzlerce firma iş yapıyor ekmek kazanıyor'dedi.
Ümit Özdağ Rize'de, Mhp Genel Başkanlığına Adaylığını Açıkladı (9 Nisan 2016) 01:24
Ümit Özdağ Rize'de, Mhp Genel Başkanlığına Adaylığını Açıkladı (9 Nisan 2016) 46 izlenme - 8 ay önce Ümit Özdağ Rize'de, Mhp Genel Başkanlığına Adaylığını Açıkladı Ümit Özdağ Rize'de, Mhp Genel Başkanlığına Adaylık Konuşması 9 Nisan 2016 MHP'nin genel başkan adaylarından Ümit Özdağ, Rize'de... ismail kahraman kültür merkezi,ülkücünün gururu iktidar umudu, geleceğe ümit'le bakmak,#Ümit Özdağ,demir güvercin,akıllı güç, proje,hükümet programı,kurultay,kongre,olağanüstü kurultay,mahkeme kurultay kararı,mhp için kurultay,
Didem Arslan'ın Sorusu MHP'li Vekili Kızdırdı (Türkiye'nin Nabzı 14 Mart Pazartesi) 02:43
Didem Arslan'ın Sorusu MHP'li Vekili Kızdırdı (Türkiye'nin Nabzı 14 Mart Pazartesi) 58 izlenme - 9 ay önce Ankara saldırısı hakkında konuşan MHP'li vekil, programın sunucusunun kendisine yönelttiği soruya sinirlendi. Habertürk'te Didem Arslan'ın sunumuyla ekrana gelen Türkiye'nin Nabzı adlı programa, MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ konuk oldu. Ankara'da düzenlenen terör saldırısına ilişkin değerlendirmelerin yapıldığı programda, Ümit Özdağ saldırı hakkında bazı bilgileri paylaştı. "KAYNAĞINIZ KİM" Didem Arslan, verdiği bilgiler sonrasında MHP'li vekile "Kaynağınız kim" sorusunu yöneltti. "AYIP OLUYOR" Bu soruya kızdığı gözlenen MHP'li Özdağ, "Didem Hanım, bu soru ayıp oluyor. Herhalde ben size, gazeteci olarak kaynağınızın kim olduğunu sormam. Sorarsam size ayıp etmiş olurum." dedi.
Ümit Özdağ'dan Pkk Açılımına Çarpıcı Sözler 08:21
Ümit Özdağ'dan Pkk Açılımına Çarpıcı Sözler 124 izlenme - 3 yıl önce Ümit Özdağ'dan Pkk Açılımına Çarpıcı Sözler
Profesör Ümit Özdağ - Barış Sürecini Değerlendirmek 03:59
Profesör Ümit Özdağ - Barış Sürecini Değerlendirmek 112 izlenme - 1 yıl önce Profesör Ümit Özdağ, AKP Gençlik kolları başkanının sorusunu cevaplıyor ve ona soru sorduğuna pişman ediyor. Versay barışını (Barışlara son veren barış) örnek gösteriyor. Balık hafızalı milletimize olan biteni hatırlatıyor.
Özdağ: 05:19
Özdağ: "Her 10 Senede Bir Ihraç Geliyor, Sonra Geri Dönüyorum" 3 izlenme - 2 hafta önce MHP'den ihraç edilen Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, AK Parti'nin anayasa değişikliği teklifi taslağına ilişkin, "Son süreçte ne değişmiştir ki Türkiye'yi bölecek bir proje, birden Türkiye'nin bölünmesine engelleyecek bir proje haline gelmiştir?
Canlı Yayında Uyuyan Konuk 01:46
Canlı Yayında Uyuyan Konuk 84 izlenme - 2 yıl önce Tv 8 de bir programa katılan dayımız(Ümit Özdağ), dayanamamış artık muhabbete, yeter lan ben uyuyorum siz ne bok yiyorsanız yiyin dercesine uykuya dalmış. Tv 8 ekibine sesleniyoruz, dayıya ordan battaniye, yorgan verin, yazık hasta olacak adamcağız.
Prof. Dr. Ümit Özdağ - Ermeni Soykırımı, Ayda Petrol Var 07:40
Prof. Dr. Ümit Özdağ - Ermeni Soykırımı, Ayda Petrol Var 103 izlenme - 1 yıl önce Prof. Dr. Ümit Özdağ'ın TRT tarafından düzenlenen bir platformda "Ermeni Soy Kırımı" iddialarına dair görüşlerini Aydaki petrolle ilişkilendirerek örneklemiş! Prof. Dr. Ümit Özdağ gibi gerçek aydınların ülkemizde hak ettiği değeri görmediğini ve gerekti kadar tanınmadığını gösteren güzel bir örnek olduğunu düşünüyorum!
Tarafsız Bölge   20 Ocak 2016 02:37:04
Tarafsız Bölge 20 Ocak 2016 60 izlenme - 10 ay önce “Kentlerde terör saldırıları” olacak iddiası… Güneydoğu’daki operasyonlar… İki il merkezini taşıma planı ve yeni Anayasa hazırlıkları… Ahmet Hakan sordu, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu ve Prof.Dr.Ümit Özdağ Tarafsız Bölge’de gündemin önemli başlıklarını tartıştı…
Mhp Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ İstifa Etti 01:07
Mhp Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ İstifa Etti 22 izlenme - 9 ay önce MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, MHP'nin olağanüstü kongreye genel başkan tarafından götürülmesini istediklerini ifade ederek, bunun herhangi bir kişi ya da grubu desteklemek için yapılmış bir talep olmadığını, bir demokrasi talebi olduğunu söyledi. Özdağ, Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifasına ilişkin dilekçeyi de genel merkeze ilettiğini bildirdi.
Tarafsız Bölge -  21 Ekim 2015 02:18:51
Tarafsız Bölge - 21 Ekim 2015 38 izlenme - 1 yıl önce 1 Kasım’a sayılı günler kala… MHP ve CHP’nin dikkat çeken vaatleri ve önemli mesajları Tarafsız Bölge’de tartışıldı… Ahmet Hakan, gazeteci konukları Bülent Aydemir, Erdem Gül ve Nedim Şener ile birlikte sordu; MHP’den Atila Kaya ve Ümit Özdağ, CHP’den ise Özgür Özel ve Aykut Erdoğdu yanıtladı…
Pkk'nın Konuşlandığı Binalar Uyarı Yapılmasının Ardından Top Ateşiyle Yıkılsın / A9 Tv 01:23
Pkk'nın Konuşlandığı Binalar Uyarı Yapılmasının Ardından Top Ateşiyle Yıkılsın / A9 Tv 12 izlenme - 7 ay önce A9 TV Yeni FREKANSIMIZ: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/220382/Adnan-Oktar-Ne-Demisti-Ne-Oldu---Video/PKKnin-Konuslandigi-Binalar-Uyari-Yapilmasinin-Ardindan-Top-Atesiyle-Yikilsin A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Ümit Özat: Drogba Sahada Kalacak Diye Ayet Mi Var 01:15
Ümit Özat: Drogba Sahada Kalacak Diye Ayet Mi Var 35 izlenme - 3 yıl önce Ümit Özat: Drogba Sahada Kalacak Diye Ayet Mi Var İzle,ümit Özat: Drogba Sahada Kalacak Diye Ayet Mi Var Seyret, Bedava İzle, Video, Videolar, Görüntüleri Üm...
Bahçeli'nin 01:42
Bahçeli'nin "A Takımı"ndan Ümit Özdağ'a: Sinsilik Yaptı 10 izlenme - 9 ay önce Bahçeli'nin A Takımı, Ümit Özdağ'ın istifasını sürpriz buldu. Parti kulislerinde Özdağ'ın "sinsice" hareket ettiği konuşulmaya başlandı.
Ümit Özdağ'dan Bahçeli'ye Kurultay Çağrısı (24 Şubat Çarşamba) 03:42
Ümit Özdağ'dan Bahçeli'ye Kurultay Çağrısı (24 Şubat Çarşamba) 5 izlenme - 9 ay önce MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, MHP'nin olağanüstü kongreye genel başkan tarafından götürülmesini istediklerini ifade ederek, bunun herhangi bir kişi ya da grubu desteklemek için yapılmış bir talep olmadığını, bir demokrasi talebi olduğunu söyledi.
MHP'li Özdağ Polis Barikatına Çıktı 01:59
MHP'li Özdağ Polis Barikatına Çıktı 4 izlenme - 7 ay önce MHP'li Ümit Özdağ, Büyük Anadolu Oteli'nin önündeki polis barikatının üzerine çıkarak açıklama yaptı. MHP'li Ümit Özdağ kurultay yapılmak istenen Büyük Anadolu Oteli'nin önündeki polis barikatının üzerine çıkarak kalabalığa açıklama yapılmak üzere barikatların önünde yer açmaları için uyarıda bulundu.
MHP'deki  Ümit Özdağ, Devlet Bahçeli'ye Rakip Oluyor 01:43
MHP'deki Ümit Özdağ, Devlet Bahçeli'ye Rakip Oluyor 6 izlenme - 8 ay önce MHP'deki Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Ümit Özdağ'ın, MHP liderliğine adaylığını koyacağı belirtiliyor.
Özdağ '' Genel Merkezin Kararı Hukuki Olarak Doğru Değil'' - Gece Görüşü 01:37
Özdağ '' Genel Merkezin Kararı Hukuki Olarak Doğru Değil'' - Gece Görüşü 4 izlenme - 6 ay önce MHP Genel Başkan Adayı Ümit Özdağ, Gece Görüşü'nde Didem Arslan Yılmaz'ın sorularını yanıtladı. Yargıtay kararından sonra MHP Genel Merkezi'nin duyurduğu seçimli kurultayın hukuki yönden geçerli olmadığını söyledi. "Biz çağrı heyeti'nin ilan edeceği tüzük kurultayı tarihini bekleyeceğiz" dedi.
Hafta Sonu - 18 Haziran 2016 45:35
Hafta Sonu - 18 Haziran 2016 3 izlenme - 5 ay önce MHP Genel Başkan adayı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Hafta Sonu'na konuk oldu. Devlet Bahçeli'nin darbe ve paralelci suçlamalarıyla karşılaşan muhalifler ne yapacak? MHP’nin olağanüstü kurultayını ve Türkiye gündemini Hakan Çelik sordu, Ümit Özdağ yanıtladı.
Mhp? Li Özdağ, MHP Olağanüstü Kurultaya Gitmeli 08:31
Mhp? Li Özdağ, MHP Olağanüstü Kurultaya Gitmeli 2 izlenme - 9 ay önce MHP Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Bahçeli? nin olağanüstü kurultaya partiyi götürmesi toparlayıcı bir adım olacaktır.
Mhp? Li Özdağ, MHP Olağanüstü Kurultaya Gitmeli 2 08:52
Mhp? Li Özdağ, MHP Olağanüstü Kurultaya Gitmeli 2 1 izlenme - 9 ay önce (Tür: Ankara) MHP Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Bahçeli? nin olağanüstü kurultaya partiyi götürmesi toparlayıcı bir adım olacaktır.