Hoşgeldiniz!

Ümraniye Videoları İzle

Rusya'da Camera Sakası Ölümle Sonuclandı 01:08
Rusya'da Camera Sakası Ölümle Sonuclandı 1.047.395 izlenme - 10 yıl önce Rus Kamera Şakası Kazayla Ölüm .. www.facebook.com/Cekmekoylu
Öğrencileri Korkudan Titreten Dayakçı Öğretmen 01:58
Öğrencileri Korkudan Titreten Dayakçı Öğretmen 8.786 izlenme - 5 ay önce Ümraniye'de bir ilkokulda öğrencilerinin tahtaya yazı yazamamasına sinirlenen öğretmen, öğrencilerine dayak attı. O anlar bir öğrencinin cep telefonu kameralarına saniye saniye kaydedildi.
Ümraniye 75.yıl Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi - 2006 11-H 03:10
Ümraniye 75.yıl Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi - 2006 11-H 229.280 izlenme - 10 yıl önce Ümraniye 75.Yıl Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi 2006 mezunları www.facebook.com/cekmekoylu
Ümraniye'de Otobüsten Atılan Yaşlı Amca 00:59
Ümraniye'de Otobüsten Atılan Yaşlı Amca 3.430 izlenme - 8 ay önce İstanbul Ümraniye'de dün otobüse binmeye çalışan yaşlı adam yolcular ve otobüsün şoförü tarafından otobüsten zorla dışarı çıkarıldı. İstanbul Ümraniye'de dün otobüse binmeye çalışan yaşlı adam yolcular ve otobüsün şoförü tarafından otobüsten atıldı. "OTOBÜSÜ GÖREMEDİM KOŞMAM GEREKTİ" İstanbul'da dün yaşanan olay şöyle gelişti: 71 yaşındaki Şükrü Ayrık evine gitmek için Çakmak durağında otobüs bekliyordu. Kendi anlatımına göre durakta beklerken gelen otobüsü göremedi. Otobüsün geliş yönünde güneş batmak üzereydi ve bu durum görüşünü engelledi. Otobüs ilerlediği için duraktan birkaç mete ileriye koşmak zorunda kaldı. Haberin devamı için tıklayın
Pazarda Canlı Bomba Diye Bağırınca İzdiham Çıktı: 1 Yaralı 01:12
Pazarda Canlı Bomba Diye Bağırınca İzdiham Çıktı: 1 Yaralı 4.239 izlenme - 10 ay önce İstanbul’un Ümraniye semtinde pazarda iki esnaf arasında çıkan kavgayı gören bir kişinin “canlı bomba” diye bağırması üzerine panik yaşandı. Yaşanan izdihamda 1 kadın yaralandı.
Kız Arabaya Vurma - Türk Kızı Dövüşleri 00:40
Kız Arabaya Vurma - Türk Kızı Dövüşleri 11.868 izlenme - 2 yıl önce Türkiyede herşey garip kavga etmesi garip ayırması garip insanları garip kızları garip erkekleri garip daha sayayım mı? gerek yok sanırım bir insan neden ayrılın demek yerine kız arabaya vurma diye uyarır anlayamıyorum.
Motosikletliyi İkaz Etmek - Motorsun Sen Motor 01:01
Motosikletliyi İkaz Etmek - Motorsun Sen Motor 6.825 izlenme - 2 yıl önce Motorcular neden şeritlerinden gitmiyor diyen fanusta yetişmiş, Türkiye gerçeklerinden bihaber arkadaşlara en güzel cevap sanırım bu video. Youtube açıklamasını olduğu gibi aktarıyorum: Olay 20 Aralık 2014 16:25 de meydana gelmişti. Video tarih ve saati doğru. Bu kadar süre yayinlamamamin sebebi videoyu emniyete ve bimer e göndermistim fakat bir sonuç çıkmadı. Bende paylaşmak istedim son zamanlarda artan maganda videolarindan sonra. Olay sonrasi sirket ile görüştüm olayı anlattım verdikleri cevap seni tanimiyorlar ki neden canına kastetsinler oldu video yu gondereyim izleyin dedim ne şahsi mail adresi ne de facebook kullanmiyorlarmis.
Öğretmen Döve Döve Ders Anlattı 01:57
Öğretmen Döve Döve Ders Anlattı 1.044 izlenme - 5 ay önce Ümraniye'de bir ilkokulda öğrencilerinin tahtaya yazı yazamamasına sinirlenen öğretmen, öğrencilerine dayak attı. O anlar bir öğrencinin cep telefonu kameralarına saniye saniye kaydedildi.
Ümraniye'de Liseliler Arasından Bıçaklı Kavga 04:24
Ümraniye'de Liseliler Arasından Bıçaklı Kavga 8.143 izlenme - 4 yıl önce Ümraniye Dudullu 75. Yıl Cumhuriyet Lisesi'nde, Çıkan Kavgada 3 Kişi Bıçaklandı.ümraniye Dudullu Şehit Ünal Kalafat Caddesi Üzerindeki Lise Önünde Meydana Geldi.
Ümraniye Sapığı Diye Tutuklanan Bilal Akyıldız'ın İsyanı 01:11
Ümraniye Sapığı Diye Tutuklanan Bilal Akyıldız'ın İsyanı 3.107 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanlar gündemi hayli meşgul eden halk arasında tereddüte yol açan sapık olayının en akılda kalıcı isimlerinden Bilal Akyıldız'ın düştüğü durum oldukça ürkütücü çünkü kendisi 9 küçük kız çocuğuna tecavüz etmekten dolayı tutuklanmıştı neyseki gerçek katil yakalandı geç de olsa bilal akyıldız serbest bırakıldı.
Mustafa Sarıgül Mikrofon Hareketi (Ümraniye) 00:16
Mustafa Sarıgül Mikrofon Hareketi (Ümraniye) 5.251 izlenme - 3 yıl önce 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi'nden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Mustafa Sarıgül, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Ümraniye Dudullu'da esnaf ziyaretlerinde bulunmuş sahne şovunuda eksik etmemiş sağolsun.
Buyurun Kolbastı Hoptek Oyununa 05:01
Buyurun Kolbastı Hoptek Oyununa 9.655 izlenme - 8 yıl önce ümraniye kız teknik lisesi kolbastı-hoptek :)
ümraniyedeki Cinayet Anı Kamerada 01:35
ümraniyedeki Cinayet Anı Kamerada 5.145 izlenme - 4 yıl önce Ümraniye'de Geçen Hafta 8 Aylık Hamile Kadının Öldürüldüğü Anın, Bir İş Yerinin Güvenlik Kamerası Tarafından Kaydedildiği Ortaya Çıktı.
Hasan Can -  HDP'ye Giden Oylar AKP'den Gitti 00:30
Hasan Can - HDP'ye Giden Oylar AKP'den Gitti 1.767 izlenme - 2 yıl önce AKP'li Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, HDP'nin barajı aşmasını sağlayan oyların kendilerinden gittiğini açıklıyor. "CHP'in oyları HDP'ye gitti" iftirası atanlara duyurulur!
10 Kasım On Kasım Benim En Büyük Yasım Ümraniye Mektebim Okulu Hüma Çankaya 01:45
10 Kasım On Kasım Benim En Büyük Yasım Ümraniye Mektebim Okulu Hüma Çankaya 611 izlenme - 6 ay önce 10 Kasım On Kasım Benim En Büyük Yasım Ümraniye Mektebim Okulu Hüma Çankaya on kasım en büyük yasım,hüma çankaya,ümraniye mektebim okulu,sınıf çalışması,müzik dersi,mektebim okulları 10 Kasım Atatürk'ü anma günü ve Atatürk haftası Vikipedi, özgür ansiklopedi Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası Atatürks Tod.jpg Atatürk'ün naaşı, Dolmabahçe Sarayı Ülke Türkiye Tür Ulusal yas Tarih 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü 10-16 Kasım Atatürk Haftası Atatürk Haftası, 10 Kasım 1938 günü saat 09:05'te yaşamını yitiren Mustafa Kemal Atatürk'ün anısına düzenlenen; onun yurtseverliği, inkılap ve ilkelerinin anlatıldığı, radyo ve televizyonda Atatürk'ün konuşmalarının kendi sesinden dinletildiği, Atatürk'le ilgili filmlerin gösterildiği haftadır. 10-16 Kasım tarihleri arasına karşılık gelir. 10 Kasım günü Anıtkabir ziyaret edilmekte, başkent Ankara'da resmi tören yapılmaktadır. Türkiye'nin genelinde de yas
Kadın Kocasının Yatakta Beraber Olalım Teklifine Hayır Dememeli - Nihat Hatipoğlu 02:06
Kadın Kocasının Yatakta Beraber Olalım Teklifine Hayır Dememeli - Nihat Hatipoğlu 1.950 izlenme - 2 yıl önce Soru başka sorunun cevabının geldiği nokta bambaşka. Hocam kadın başka birşey sordu şimdi konuyu neden oraya getirdin sen! Yapma mübarek gün aklımızı oralara götürme. Çok günah.
Skytürk - Matrax (19.11.2009) 02:10
Skytürk - Matrax (19.11.2009) 8.927 izlenme - 7 yıl önce 19.11.2009 gecesi "skytürk - matrax" canlı yayın aracı ümraniye belediyesi' nin önünden canlı yayın yaptı... (yayından kısa bir kesit)
 Lise Kavgasına Sopalı Müdahale Kamerada 01:09
Lise Kavgasına Sopalı Müdahale Kamerada 2.215 izlenme - 3 yıl önce Lise önündeki kavga kameralara yansırken, ortaya çıkan eli sopalı bir şahıs kavgaya sert bir şekilde müdahale etti. İstanbul Ümraniye’de bir lise önünde öğrenciler arasında yaşanan kavga amatör kameraya yansıdı. Kavga eden tarafları dağıtmak için ortaya çıkan bir şahıs ise öğrencilere, eline aldığı sopayla acımasızca vurdu. Bir lisenin önünde gerçekleşen kavgada iki öğrenci arkadaşlarının gözü önünde tekme, tokat kavga etmeye başladı. Sokak arasında yaşanan kavga, diğer öğrencilerin de araya girmesiyle büyürken, olay daha sonra yatıştı. Kimliği belirlenemeyen bir şahıs ise kavganın yatıştığı anda eline aldığı sopayla öğrencilere vurmaya başladı. Kavga eden öğrencilere tekme ve tokat da atan şahıs, öğrencilere küfürler savurduktan sonra ortadan kayboldu. Kavganın olduğu esnada duran trafik ise, olaydan sonra tekrar açıldı.
Ümraniye Kız Teknik Ve  Meslek Lisesi - Söz Bitti - Sertab Erener 03:33
Ümraniye Kız Teknik Ve Meslek Lisesi - Söz Bitti - Sertab Erener 3.198 izlenme - 3 yıl önce Yarışmaya İstanbul’dan katılan Ümraniye Kız Teknik ve Meslek Lisesi 2014 yılındaki elemelere Sertab Erener’den Söz Bitti şarkısıyla katıldı.
Ümraniye Akıl Oyunları Festivalinde Ödüller Sahiplerini Buldu 04:33
Ümraniye Akıl Oyunları Festivalinde Ödüller Sahiplerini Buldu 18 izlenme - 3 gün önce Ümraniye Akıl Oyunları Festivalinde ödüller sahiplerini buldu. İSTANBUL - Ümraniye Belediyesi tarafından düzenlenen 3'üncü Geleneksel Akıl Oyunları Festivali Şehit Ömer Halisdemir Sezonu'nda dereceye giren öğrenci ve okullar ödüllerini aldı.
Ah Bu Ben - Mazhar Alanson 02:13
Ah Bu Ben - Mazhar Alanson 6.246 izlenme - 6 yıl önce Buradaki video ; gitar öğrencilerinden " Talip Kalkan " ındır. Lütfen eleştirileri yaparken amatör bir gitar öğrencisi olduğunu unutmayınız.
Artvin Yöresel Halk Oyunları -Düz Horon Video 02:01
Artvin Yöresel Halk Oyunları -Düz Horon Video 7.938 izlenme - 6 yıl önce davul zurna ile artvin yöresel halk oyunlarından düz horon istanbul artvin ortaköyberta derneği pikniğinden 2008 www.artvinliyiz.net-artvin web portalı
Kaptan Atilla Atasever - Telekız Macerası 02:50
Kaptan Atilla Atasever - Telekız Macerası 2.207 izlenme - 2 yıl önce Atilla Kaptan, rutin İstanbul turunu tamamlamış, sakin sakin evine dönmektedir. Durakta Ümraniye otobüsünü beklerken, bir kız yanına gelip telefonunu kullanmak ister. Atilla Abi centilmenlik gereği telefonu verir. Fakat kız kimi aramıştır? Acaba kız, telefona kendi numarasını mı bırakmıştır? Yoksa kız telekız mıdır? Kızı arasam mı ki? Ama ya telekız değilse? Gördüğünüz gibi Atilla Abimizin yardımınıza ihtiyacı var. Şimdi siz söyleyin, arasın mı, aramasın mı? Ne yapsın Atilla Abi? (Abimiz macerasını anlatırken, geri vokalde yine Maviş ona eşlik ediyor.)
sefa reis 04:42
sefa reis 3.184 izlenme - 7 yıl önce sefa reis için ümraniye gfb multimedya ekibi tarafından hazırlanmıştır gururla sunarız... daha fazlası; http//www.facebook.com/umraniye.gfb
Sinpaş Avangarden'da Yeşil Alan Kavgası 00:59
Sinpaş Avangarden'da Yeşil Alan Kavgası 36 izlenme - 2 hafta önce Sinpaş Holding tarafından İstanbul Ümraniye'de hayata geçirilen Avangarden adlı projede ev sahipleri ile firma temsilcileri karşı karşıya geldi. Sinpaş GYO’nun Ümraniye’de bulunan Avangarden projesinin yanındaki 6 bin metrekarelik arazide yeni bir proje başlamasına itiraz eden site sakinleri geçtiğimiz hafta sonundan bu yana eylem yapıyordu. Bugün inşaat çalışmalarını yürüten işçiler ve güvenlik görevlileriyle site sakinleri karşı karşıya geldi. Kepçeleri araziye sokmak istemeyen proje sakinleri ile Sinpaş GYO çalışanları arasında kavga çıktı.
Ümraniye Çete Kavgası - Meydan Okuma 00:30
Ümraniye Çete Kavgası - Meydan Okuma 1.259 izlenme - 2 yıl önce Ümraniye'deki gangster çatışmalarının ne kadar meşhur olduğunu hepimiz biliyoruz. Adliye çetesinin savaşa davet ettiği karşı çete onları yüzüstü bırakınca kendi usüllerince onlara bir mesaj gönderiyorlar ve meydan okuyorlar izliyoruz efenim...
Ümraniye 75. Yıl Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi - Kahya Yahya - Cem Karaca 03:53
Ümraniye 75. Yıl Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi - Kahya Yahya - Cem Karaca 2.091 izlenme - 3 yıl önce Ümraniye 75. Yıl Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi, 17.Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine Cem Karaca'dan Kahya Yahya şarkısıyla katıldı.
Hatırla Sevgili - M.s. Ezgi 01:11
Hatırla Sevgili - M.s. Ezgi 2.422 izlenme - 5 yıl önce Buradaki video ; gitar öğrencilerinin grup çalışmasıdır. Lütfen eleştirileri yaparken amatör gitar öğrencileri olduğunu unutmayınız.
04- Ümraniye Kına Gecesi-Haydar Çam Caney Halay - 04:10
04- Ümraniye Kına Gecesi-Haydar Çam Caney Halay - 1.612 izlenme - 6 yıl önce 04 haydar çam caney halay mov
Ümraniye'de Canlı Bomba Paniği! 02:48
Ümraniye'de Canlı Bomba Paniği! 370 izlenme - 10 ay önce Semt pazarında bir kişi "Canlı bomba" diye bağırınca çıkan izdihamda 1 kişi yaralandı. Ümraniye'de yaşanan panik anları kameralara böyle yansıdı Ümraniye'deki semt pazarında iki esnaf arasında çıkan kavgayı gören bir kişinin "Canlı bomba" diye bağırması üzerine panik yaşandı. Yaşanan izdihamda 1 kadın yaralandı. Olay, Ümraniye Marmara Caddesi'nde kurulan cumartesi pazarında saat 14.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre pazarın içerisinde iki esnaf arasında anlaşmazlık nedeniyle kavga çıktı. Kavgayı gören bir kişi, "canlı bomba" diye bağırdı. Bunun üzerine pazardakiler arasında panik yaşadı. Caddeye doğru kaçmaya çalışan pazardakiler izdihama neden oldu. Yaşanan izdihamda bir kadın düşerek kolundan yaralandı.