Hoşgeldiniz!

umudumuz şaban

Umudumuz Şaban Türk 00:20
Umudumuz Şaban Türk 1.990 izlenme - 4 ay önce video
Umudumuz Şaban - Hollywood Fragmanı 01:48
Umudumuz Şaban - Hollywood Fragmanı 3.794 izlenme - 1 yıl önce Umudumuz Şaban namı değer Ringo Şaban Hollywood'da vizyona girseydi fragmanı da büyük ihtimal böyle olurdu. Bence keyifli bir çalışma olmuş.
Kemal Sunal - Manası Çok Derin (Restorasyonlu) 01:37
Kemal Sunal - Manası Çok Derin (Restorasyonlu) 2.753 izlenme - 1 yıl önce Eski filmlerimize el atıp elden geçirmeleri ve gelecek nesillere aktarmalarını sağlamaları takdire şayan bir çaba.Umarım devamı gelir diye sizi bu unutulmaz sahne ile baş başa bırakıyorum.Bilezik gibi geçirdiğiniz günlerin şerefine
Vazife Taksimi - Umudumuz Şaban 01:13
Vazife Taksimi - Umudumuz Şaban 3.985 izlenme - 3 yıl önce Şaban'a hizmette kusur etmek istemeyen birbirinden sevimli koğuş üyelerinin görev dağılımları.
Kemal Sunal Anısına 02:34
Kemal Sunal Anısına 13.065 izlenme - 8 yıl önce nur içinde yatsın(davut özçelik)
Ben Adama Bilezik Gibi Geçiririm! - Kemal Sunal 02:45
Ben Adama Bilezik Gibi Geçiririm! - Kemal Sunal 1.731 izlenme - 3 yıl önce Çocukken neredeyse en büyük sorunumuzun aramızda topladığımız parayla aldığımız kauçuk topun patlaması yada bahçesine daldığımız ev sahibinin yakalaması olduğu o en güzel yıllarımızda hayatımızın yarısı top oynamak,inşaata sıçmak,eriğe dalmaksa,diğer yarısı da mahallenin hiyerarşisini belirleyen kavgalardı.O kavgaların en güzel tarafı da başlamadan önceki yancı gazlamalarıydı. Birisi başlama vuruşunu yapan bi laf söyler, figüranlardan biri olayı iyice harlayıp, "-Oo ne dedi! Bu lafın altında kalacağına gel benim altımda kal daha iyi abi!" gibilerinden bi yem atar ve maç başlardı.
Umudumuz Şaban Filminde Güldüren Hata 01:12
Umudumuz Şaban Filminde Güldüren Hata 146 izlenme - 2 ay önce 1979 yapımı olan Kartal Tibet'in yönettiği Kemal Sunal'ın başrolde oynadığı Umudumuz Şaban filminde kahvehanede çalışan Ringo Şaban müşteriye ayran gönderirken patronun yüzüne gelmesi gereken ayran, bir set çalışanı tarafından yakından dökülmüş. Set çalışanının eli kameraya yansımış.
Umudumuz Şaban - Şimdi Ben Buraya Niçin Çıktım 01:31
Umudumuz Şaban - Şimdi Ben Buraya Niçin Çıktım 1.113 izlenme - 4 yıl önce Kemal Sunal'ın Umudumuz Şaban filminde siyasetçileri ustaca tiye aldığı kısım. "Şimdi ben buraya neden çıktım ? çıktım niçin çıktım ? Nasıl çıktım ? Buna izaha gerek yok.Gördünüz yürüdüm ve çıktım" lafı ile ağızlara pelesenk olmuştur.
Umudumuz Şaban Typography 00:53
Umudumuz Şaban Typography 1.359 izlenme - 2 yıl önce Erkam aj adlı bobiler kullanıcısının bu güzel çalışmasının youtube2da yüz tıkı bile bulmamış olması beni üzdü. Ben de içeriği buraya yükledim.
Allahın Cezası Muhalefet 00:07
Allahın Cezası Muhalefet 1.140 izlenme - 4 yıl önce Kemal Sunal Umudumuz Saban
Umudumuz Şaban - Ringo Kahvehanede 01:46
Umudumuz Şaban - Ringo Kahvehanede 912 izlenme - 3 yıl önce Ringo yine iş başındadır, kahvede vahşi batının en iyi çay dağıtanı olarak işine devam etmektedir. Öte yandan kahve milletinin insaları da ringoyu hem bi yandan işletirler hem de içlerindeki ringo sevgisi de hiç tükenmez, çünkü ringo olmazsa onlar da olmazlar... Videonun en güzel yeri ise kahve sahibinin ringoya verdiği tarihi replikten geçer: -Çalış evladım çalış ne bok yersen yeee... Alkışlarlayaşıyorum ringo yoksa biz de yokuz diyenlerin sitesi
Umudumuz Şaban - Sorgu Sahnesi 02:24
Umudumuz Şaban - Sorgu Sahnesi 719 izlenme - 3 yıl önce Umudumuz Şaban , Kemal Sunal 'ın gariban gecekondulunun haklarını savunan korkusuz bir kovboyu canlandırdığı unutulmaz filmi. Ringo Şaban azılı haydutların mafya hesaplaşmasında öldürülmesi sonucu zanlı olarak emniyete getirilir. Polisin sorduğu sorulara kendi içinde yaşattığı vahşi batı dünyasından cevap vermesiyle ortaya unutulmaz diyaloglar çıkar. Kemal Sunal'ı alkışlarla yaşatıyoruz.
Umudumuz Şaban - Biz Vahşi Batıda Sakız Çiğneriz 00:51
Umudumuz Şaban - Biz Vahşi Batıda Sakız Çiğneriz 827 izlenme - 3 yıl önce 1979 yapımı Umudumuz Şaban filminde geçen karizmatik Kemal Sunal repliğini izleyeceğiz.
Anan da Böyle Diyordu Muhtar Şaban'a Kul Oldu 02:05
Anan da Böyle Diyordu Muhtar Şaban'a Kul Oldu 647 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal'ın Şaban serisi filmlerinden biri olan, Kartal Tibet'in yönettiği 1979 yapımı Umudumuz Şaban filminden bir bölüm. Seçimler sonrası kaybeden eski muhtar Yaşar'a yapılan tezahürat manidardır.
Benim Kafada Bir Şey Atacak Adamın 00:45
Benim Kafada Bir Şey Atacak Adamın 577 izlenme - 3 yıl önce Belki inanmıycaksınız ama ben bu filmi bir tek bu sahnesi için izliyorum a dostlar. Siz de izleyin, o adamın sesini birine benzetin hayran olun, hatta onun gibi konuşmaya başlayın, gerçekten ustaca...
Kovboy Siyaseti - Ben Buraya Neden Çıktım? (Kemal Sunal) 01:31
Kovboy Siyaseti - Ben Buraya Neden Çıktım? (Kemal Sunal) 741 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal gene türlü katakülli ile mahallenin gözünde bir halk kahramanı haline gelmiş ve bunun üzerine muhtarlık seçimlerine aday gösterilmiştir. Belimde kuşağım, ipimle daşağım düsturuyla siyasete atılan Şaban destursuz konuşmasıyla halka inmektedir. Son cümlesiyle de üzerindeki uniformanın hakkını vereceğini gösteren Şaban, günümüzün kukla siyasetçilerine gönderme yapmaktadır
Tayyip Erdoğan - Ben Buraya Neden Çıktım? 01:25
Tayyip Erdoğan - Ben Buraya Neden Çıktım? 548 izlenme - 3 yıl önce Sitede aradım taradım bu güzide çalışmanın eklenmemiş olduğunu farkettim. Başbakan günlerdir konuşmalarında halkla öylesine inatlaşıyor, bazen de öyle boş konuşuyor ki Ringo Şaban'dan eksik kalmıyor..
Kim Çıkardı Beni Buraya - Recep Tayyip Erdoğan 01:08
Kim Çıkardı Beni Buraya - Recep Tayyip Erdoğan 509 izlenme - 3 yıl önce Umudumuz Şaban filmindeki Muhtarın ''Beni Buraya Kim'' çıkardı konuşmasının Erdoğan'nın Meclisteki konuşmasına uyarlanması..Çok güzel bir çalışma olmuş gerçekten
Umudumuz Şaban - Muhtar Adayı Konuşması Kemal Sunal 01:32
Umudumuz Şaban - Muhtar Adayı Konuşması Kemal Sunal 377 izlenme - 4 yıl önce Sinemaperdem.com Evrenselfilm , Politikfilm
Umudumuz Şaban - Öğrenci Andı (Andımız) 00:54
Umudumuz Şaban - Öğrenci Andı (Andımız) 264 izlenme - 3 yıl önce Dün akşam bir aile büyüğümüze bayram ziyaretine gitmiştim o sırada televizyon açık kanal 7 de umudumuz şaban filmi yayınlanıyordu.İşte aynen şu kesite gözüm takıldı pür dikkat izledim mırıldanarak eşlik de ettim. Bana biraz farklı geldi ve bugün andımızın tarihçesini araştırdım şu bilgilere ulaştım; "1933 yılının 23 Nisan Çocuk Bayramı idi. Dr. Reşit Galip o heyecanla Çankaya Köşkü'ne geldiği vakit, Atatürk'e bir kâğıt uzattı ve şunları anlatmaya başladı. 'Sabahleyin ilk bayramlaşmayı kızlarımla yaptım. Onlara bir şeyler söylemek istediğim vakit, bir and meydana çıktı. İşte Cumhuriyetimizin 23 Nisan çocuklarına armağanı' dedi ve yazdığı metni okudu: Türküm, doğruyum, çalışkanım. Yasam küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak, yurdumu, milletimi özümden çok sevmektir. Ülküm, yükselmek, ileri gitmektir. Varlığım Türk varlığına armağan olsun. 29 Ağustos 1972 tarih ve 14291 sayılı Resmî Gazetede yayımlanan ilkokullar yönetmeliğinin 78. Maddesinde "Öğrenci Andı"na aşağıdaki son bölüm eklenmiştir. "Ey bu günümüzü sağlayan, Ulu Atatürk; açtığın yolda, kurduğun ülküde, gösterdiğin amaçta hiç durmadan yürüyeceğime ant içerim.Ne mutlu Türküm diyene" Biraz uzun bir açıklama oldu ama kusuruma bakmayın.Son hali aynen videoda ki gibidir.
Umudumuz Şaban Muhtar Adayı Konuşması 01:32
Umudumuz Şaban Muhtar Adayı Konuşması 217 izlenme - 4 yıl önce Sinemaperdem.com Evrenselfilm , Politikfilm
Mehmet Ali Aydınlar - Ben Buraya Neden Çıktım? 00:46
Mehmet Ali Aydınlar - Ben Buraya Neden Çıktım? 151 izlenme - 3 yıl önce TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın basın açıklaması ile "Umudumuz Şaban" filmindeki unutulmaz sahnenin harmanlanmış hali. Hoş olmuş. Orjinali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/5438/kovboy-siyaseti-ben-buraya-neden-ciktim-kemal-sunal