Hoşgeldiniz!

umur

72 Batman 02:34
72 Batman 115.039 izlenme - 10 yıl önce herkese isyan kendine düşman mekanı batman 72 plakan
Arsız Kader 03:35
Arsız Kader 10.835 izlenme - 10 yıl önce arsız kader
Kayıp Özgürlük fragman 02:23
Kayıp Özgürlük fragman 5.216 izlenme - 5 yıl önce Kayıp Özgürlük (2011) fragmanı
Mennan'a Puro Şadi'ye Çıplak Karı Mithat'a Viski 03:17
Mennan'a Puro Şadi'ye Çıplak Karı Mithat'a Viski 5.180 izlenme - 4 yıl önce Atıf Yılmaz'ın Yönettiği, Müjdat Gezen ve Umur Bugay'ın senaryosunu yazdığı 1978 yapımı Köşeyi Dönen Adam filminin en ironik ve müptezel sahnelerinden bir tanesi.
Rap,damar 02:20
Rap,damar 4.804 izlenme - 10 yıl önce dj samet yorumu ile süper bi parça
Ben de Özledim  - Ustaaaa! 00:49
Ben de Özledim - Ustaaaa! 969 izlenme - 2 yıl önce 2013 Ekim' ayında ilk bölümü yayınlanan ve sadece 13 bölüm süren Ben de Özledim dizisinden güzel bir sahne. "Ulan umur ne alaka ?" diyenler çıkabilir. Sahnede vurulan aynı zamanda dizinin yönetmeni olan Onur Ünlü zamanında Deli Yürek'de bu şekilde vurulmuştu güzel bir sahne olmuş.
Kapıcılar Kralı - Utanmasa Yala Diyecek P.zevenk! 02:55
Kapıcılar Kralı - Utanmasa Yala Diyecek P.zevenk! 1.280 izlenme - 3 yıl önce Seyit en zeki kapıcı olmakla birlikte oldukça iyi kazanmaktadır fakat hakkıdır da.Çünkü kapıcılık dışında, kalorifercilik,itfaiye erliği,hamallık,apartman kavgalarında yumruk ve tokat yemek gibi görevleri de başarılı şekilde yerine getirmektedir.Apartman yöneticisi olan emekli albayla mücadelesini de çaktırmadan yapmaktadır.Kemal Sunal anısına...
Bizimkiler Dizisi - Oradaydım Belgeseli (Umur Bugay) 33:39
Bizimkiler Dizisi - Oradaydım Belgeseli (Umur Bugay) 720 izlenme - 3 yıl önce Türk televizyon tarihinin efsane yapımlarındandır Bizimkiler.Bu efsane dizinin yaratıcısı Umur Bugay 14 senelik ekran kariyerini anlatıyor dizinin.Videoyu youtubea yükleyen Denizhan Tunçel'e sonsuz teşekkürler. instagram.com/superbabadizi
Mehmet Akan'ın Anısına (Sabri Bey) 22:40
Mehmet Akan'ın Anısına (Sabri Bey) 1.179 izlenme - 2 yıl önce 2006'da yitirdiğimiz Mehmet Akan'ı anmak maksadıyla İstanbul Ses Tiyatrosu'nda 2 Aralık 2014'te bir gece düzenlendi. Tıklım tıklım dolu olan tiyatroda onun kurduğu HASAD Halk Oyunları Topluluğu ile Ruhi Su Korosu sahne aldı. Konuşmalar yapıldı. Oyunlarından kısa sahneler oynandı. Geceyi kızı Şirvan Akan ile eski eşi Alev Akçin düzenlemişti. Bu çabaya katkıda bulunmak isteyen Genç Oyuncular Topluluğu ile Umur Bugay ise birer video sundular. Mehmet Akan tiyatro yaşamına Genç Oyuncular'da başlamıştı; Umur Bugay'ın televizyon için oluşturup yönettiği ünlü Bizimkiler dizisinde de apartman yöneticisi Sabri Bey'i oynamıştı. Yukarıda Genç Oyuncular'ın sunumu "Mehmet Akan'a Mektup" ile Umur Bugay'ın değişik dizilerden yaptığı derleme görülüyor. Tamamı bir arada, 22 dakika.
Teyzem - Final Sahnesi 02:32
Teyzem - Final Sahnesi 1.852 izlenme - 3 yıl önce Küçük sevgiler, hayal kırıklıkları ve Üftade'nin herşeye rağmen gülüşü ile Halit Refiğ'in İstanbul hediyeli kadrajı...Teyzem filminin o unutulmaz sahnesi. İzliyoruz. Filmden başka kesitler için, http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3467/tanidik-yuzler--garip-bir-film---teyzem
Kapıcılar Kralı - Aile Kavgası 02:19
Kapıcılar Kralı - Aile Kavgası 1.372 izlenme - 3 yıl önce Senaryosunu Umur Bugay' ın yazdığı, Kemal Sunal' ın ilk ödülübü getiren (altın portakal), bizimkiler dizisinin ilham kaynağı, apartman sakinlerinin çeşitliliği ile Türkiye' yi anlatan kült film kapıcılar kralından 'karısını döven koca' kesiti. alkislarlayasiyorum.com - unutmuyoruz lan diyen site
Gizli İş Gizli - Kapıcılar Kralı 00:59
Gizli İş Gizli - Kapıcılar Kralı 1.349 izlenme - 4 yıl önce İşte durmadan sansüre takılan efsane sahnelerden biri daha, bunun gibi bir çok sahneyi gelecek nesillere sansürsüz aktarmalıyız ve bu tarz diyalogların altındaki ince mesajları yaşatmalıyız.
Perihan Abla - Reklam Yıldızı 47:34
Perihan Abla - Reklam Yıldızı 931 izlenme - 3 yıl önce Şakir'in çalıştığı şirket hamur mayası ithal etmektedir.Patronu, Şakir'i hamur mayası reklamı için geleneksel bir mutfak bulması için görevlendirir. O da Perihan'dan yardım ister. Hamur mayasının reklam filmi çekimleri sırasında, Perihan ve Şakir buldukları mutfak haberini vermek için paldır küldür sete girerler ve patronla aralarında bir münakaşa başlar.Ardından seti terk ederler. Şakir'in patronu,yönetmen ve reklam ajansı temsilcileri, Perihan ve Şakir'in kamera önündeki performanslarını banttan izledikten sonra beğenirler ve reklamda Perihan ve Şakir'i oynatmaya karar verirler. Onlar da tüm samimiyet ve saflıklarıyla bu projenin içinde yer alırlar. Perihan'ı Perran Kutman, Şakir'i Şevket Altuğ, Şakir'in patronunu Cihat Tamer, yönetmeni ise Ali Berge canlandırıyor.
Efsane Dizi Yazlıkçılar 09:53
Efsane Dizi Yazlıkçılar 583 izlenme - 3 yıl önce "Amaan anne hiç işim olmaz" Savaş, Emekli Albay Bedri, Çilekeş Karısı Meliha, Beleşçi Rıfat, Monşer Ümran, Balinalar ve adını hatırlayamadığım nice karakterle gönlümüzde taht kuran Yazlıkçılar dizisi...Hangi bölümü kessem diye çok düşündüm fakat kıyamayarak komple ekledim.Ayrıca almancı komşusunun geğirmesini duyunca "Iyyy hayvan, içim kalktı" diyen Monşer Ümran' ın sahnesini bulana tam 100 Lira veriyorum."Ne karpuzu lan gavat" diyen site gururla sunar.
Umur Rap 02:04
Umur Rap 2.209 izlenme - 10 yıl önce umuru rap yaparken izleyin o bir şaheser
Saygılar Bizden- Sünnet Düğünü Bölümü (Kemal Sunal) 36:42
Saygılar Bizden- Sünnet Düğünü Bölümü (Kemal Sunal) 566 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal, Yaman Okay, Orhan Çağman gibi oyunculardan oluşan, Zeki Ökten'in yönettiği Zeki Demirkubuz'un yönetmen yardımcılığı yaptığı Saygılar Bizden'in en unutulmaz bölümü, adliyede mübaşir olan Rıza(Kemal Sunal) oğluna borçla zar zor düğün düzenler, bütün adliyeye davetiye dağıtır ama dostlarının dışında düğüne sadece kimsenin aklına bile getiremeyeceği bir kişi gelir, iyi seyirler, saygılar.
umurgöksügür ah yandım 02:14
umurgöksügür ah yandım 301 izlenme - 7 yıl önce yeni yükleyeceğim videolarımla cok daha iyi tanıyacaksınız beni
Kemal Sunal - Düttürü Dünya (Fragman) 01:19
Kemal Sunal - Düttürü Dünya (Fragman) 582 izlenme - 3 yıl önce Senaryosunu Umur Bugay' ın yazdığı, Zeki Ökten' in yönettiği klasik Kemal Sunal filmlerinden ayrı bir yere konması gereken klasik bir film. Ayrıca Kemal Sunal filmdeki performansı ile Ankara Film Şenliğinde en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır.
Yıkılıyo 04:10
Yıkılıyo 1.186 izlenme - 10 yıl önce yıkılmak için buraya
Darıca Mezarlık Üstü Bebelerin Kavgası 00:57
Darıca Mezarlık Üstü Bebelerin Kavgası 1.017 izlenme - 11 yıl önce
Bas Gaza Yeni Klip 04:06
Bas Gaza Yeni Klip 1.342 izlenme - 10 yıl önce ismailyk değil umur,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Umur Yiğit Vanlı - Mum Gibi 03:13
Umur Yiğit Vanlı - Mum Gibi 15 izlenme - 1 ay önce Umur Yiğit Vanlı - Mum Gibi [Video Klip 2018] Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Şarkı Sözleri (lyrics): Güllerin oldu mu soldu mu çiçeklerin açtı mı? Baktı mı geriye ardına kadar açtı mı kapıyı? Şansını zorlayıp bir başına kaldın mı çaresiz? Kitabına uydurup üstüne bir de seni aldattı mı? Yüz verince astarını istiyor Bu işler hep en başa sarıyor Zamanı gelince mum gibi arıyor Gözleri kaşları oynayanın Söz - Müzik: Ali Irmak Düzenleme: Ateş Berker Akustik Gitar: Cem Bekar Bass Gitar: Özge Çimen Perküsyon: Utku Biroğlu (Darbuka), Furkan Karakış (Tef), Emirhan Uyğun (Asma Davul) Yaylılar: Argo Strings Back Vokal: Cem Bekar, İdil Han, Ateş Berker, Utku Biroğlu Radyo PR : Emel Yalçın Basın PR: Büşra Bozok Kapak: Onur Yılmaz ————- KLİP Talent: Umur Yiğit Vanlı Yapım: Lider Entertainment Prodüktör / Producer: Ali Irmak Yönetmen / Director: İrem Haykır Görüntü Yönetmeni / DOP: Eren Yıldız Yardımcı Yönetmen / Co-Director: Burcu Baki Işık Şefi / Chief Lighting Technician: Şafak Rota Kurgu / Editing: İrem Haykır Renk / Colorist: Ercan Küçük Saç / Hair Artist: Ahmet Şahin Makyaj / Make-up Artist: Merve kesci Kostüm / Style: Bilgecan Koçana Prodüksiyon Menajeri/Production Manager: Emrullah Kılıç Set Amiri / Set Supervisor: Mustafa Uğur Şen Drone: Murat Türken Casting Director: Burcu Baki Model: Angelika Cierpucha
Brawo Umur_desinq By Erkan 00:07
Brawo Umur_desinq By Erkan 538 izlenme - 11 yıl önce Yorumsuz :D
Umur Birand Babası Mehmet Ali Birandın Ölüm Haberini Verdi 02:08
Umur Birand Babası Mehmet Ali Birandın Ölüm Haberini Verdi 482 izlenme - 6 yıl önce Oğul Umur Birand Açıkladı: Mehmet Ali Birand Yaşamını Yitirdi mehmet Ali Birand Yaşamını Yitirdi. Türkiye'nin En Sevilen Ekran Yüzlerinden Mehmet Ali Birand'ın Ölüm Haberini Oğlu Umur Birand, Göz Yaşları İçinde Açıkladı. Hastaneden De Resmi Açıklama Geldi.
Grup Dak Umur Çatla 01:08
Grup Dak Umur Çatla 309 izlenme - 7 yıl önce süper komik video izlebeğenpaylaş.
kanıt 68. bölüm -- hakan umur 00:56
kanıt 68. bölüm -- hakan umur 331 izlenme - 7 yıl önce kanıt 68. bölüm -- hakan umur
Ronaldinho 01:27
Ronaldinho 291 izlenme - 10 yıl önce bu adam izlenmez mi yaa futbol cambazı o bir efsane o bir futbolun imparatoru vee huurlarınızda roni.......????
Memlekette Olsa  Temizlerdik Ama Herif Zabıta 00:48
Memlekette Olsa Temizlerdik Ama Herif Zabıta 217 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam'da birçok filmin senaristliğini üstlenen Umur Bugay'ın yazdığı 2009 yılında kaybettiğimiz efsane yönetmen Zeki Ökten'in yönettiği 1977 yapımı Çöpçüler Kralı filminde geçen tehditlerle dolu bir sahne izliyoruz efendim.
Anı - Kısa Film ( Yön Umur Anıl Gökdağ ) 04:33
Anı - Kısa Film ( Yön Umur Anıl Gökdağ ) 233 izlenme - 6 yıl önce Bu Filmde; Trafik kazası sonucu travma geçiren ve kalıcı hafıza kaybına uğrayan genç kızın nişanlısının düştüğü durum ele alınmaktadır.. YazanYöneten Umur Anıl Gökdağ Oyuncular Burak Fatih Eler Bahar Erdemir Emel SeverKameraman Metin GençKurguMontaj Umur Anıl GökdağMüzik Emperor Of The Sea OST.11 - Gi Do ( Violin Version )www.facebook.com/umuranil
Umur Can_trambolin Atlayışı 00:07
Umur Can_trambolin Atlayışı 232 izlenme - 10 yıl önce