Hoşgeldiniz!

umur birand

Umur Birand Babası Mehmet Ali Birandın Ölüm Haberini Verdi 02:08
Umur Birand Babası Mehmet Ali Birandın Ölüm Haberini Verdi 474 izlenme - 4 yıl önce Oğul Umur Birand Açıkladı: Mehmet Ali Birand Yaşamını Yitirdi mehmet Ali Birand Yaşamını Yitirdi. Türkiye'nin En Sevilen Ekran Yüzlerinden Mehmet Ali Birand'ın Ölüm Haberini Oğlu Umur Birand, Göz Yaşları İçinde Açıkladı. Hastaneden De Resmi Açıklama Geldi.
Mehmet Ali Birand Özel Klip 02:38
Mehmet Ali Birand Özel Klip 89 izlenme - 4 yıl önce Türk Basının Duayeni Cesur Gazeteci Mehmet Ali Birand Özel Klip Seni Özleyeceğiz, mehmet Ali Birand 1985 Yılında Trt İle Başlayan Televizyonculuk Kariyerini "32. Gün" Programıyla Zirveye Taşıdı. Programında Birçok Türk Politikacının Yanı Sıra Dünya Liderlerini De Ağırladı.
Umur Birand Ve Cemre Biranddan Açıklama 02:29
Umur Birand Ve Cemre Biranddan Açıklama 35 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Ali Birand'ın Oğlu Umur Birand'dan Babasının Ölümü İle İlgili Yeni Açıklamalar. birand Ailesinden Açıklama. umur Birand Ve Cemre Birand 'dan Açıklama (mehmet Ali Birand Öldü) mehmet Ali Birand Öldü, Mehmet Ali Birand Vefat Etti, Mehmet Ali Birand Hayatını Kaybetti. Mehmet Ali Birand Son Dakika Haberleri. Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand (72) Yaşamını Yitirdi. Birand'ın Vefat Haberini, Oğlu Umur Ali Birand, Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi'nde Kamuoyuna Duyurdu. Umur Ali Birand, Ameliyatın Çok Basit Bir Ameliyat Olmasının Beklendiğini Belirterek, Şunları Söyledi: ''hiç Beklenmedik Bir Anda Kaybettik. Babam 71 Yaşındaydı. Vücudundaki Son Elektriğe Kadar Ben Ve Annem Yanındaydık. Bütün Arayan, Telefon Eden, Bekleyen Arkadaşları, Meslektaşları, Devlet Büyükleri, Tanıdık Tanımadık Herkese Çok Teşekkür Ediyoruz. Sizi Mahcup Ettik Ki, Mehmet Ali Bey'i Yeniden Karşınıza Getiremedik. Hepimizin Başı Sağ Olsun. Çok Sağ Olun.'' hastane Açıklama Yaptı vehbi Koç Vakfı (vkv) Amerikan Hastanesi'nden Yapılan Yazılı Açıklamada Da Şöyle Denildi: ''hastamız Mehmet Ali Birand , Safra Yollarına Yönelik Geçirdiği Girişimi İzleyen Dönemde Gelişen Kardiyak Yetmezlik Sonrasında Yapılan Tüm Müdahalelere Cevap Vermemiş Ve Saat 18.29'da Kaybedilmiştir.'' cenazesi Cumartesi Günü Defnedilecek kanal D Haber Koordinatörü Süleyman Sarılar, Vkv Amerikan Hastanesi'nde Gazetecilere Yaptığı Açıklamada, Mehmet Ali Birand İçin Cumartesi Günü Öğle Vakti Teşvikiye Camisi'nde Cenaze Töreni Düzenleneceğini Söyledi. Sarılar, Birand'ın, Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Anadolu Hisarı'ndaki Aile Kabristanına Defnedileceğini Kaydetti. sayılı Gazetecilerdendi istanbul'da 1941'de Dünyaya Gelen Gazeteci-yazar Mehmet Ali Birand, Mesleğe 1964'te Milliyet Gazetesinde Başladı. Abdi İpekçi'den Sonra Kısa Bir Dönem Milliyet'in Genel Yayın Yönetmenliğini Yapan Birand, Sabah Gazetesinde Köşe Yazarlığı Yaptı. Birand, 1985'te Trt'de Başlayan Ve Ardından Show Tv'de Devam Eden Kariyerinin Altın Basamağı, 32. Gün Programını Sundu. mesleğe Milliyet Gazetesinde Başlayan Birand, Zor Ve Tehlikeli Şartlarda Yaptığı Röportajlarla Dünyanın Sayılı Gazetecileri Arasında Yer Aldı. Türkiye'nin İçinde Bulunduğu Durumları Anlatan Ve Türk Siyasetini İçeren Birçok Kitap Yayınlayan Birand'ın, Türk Ordusunun Yapısı, 12 Eylül Askeri Darbesi, 1974 Kıbrıs Çıkarması Ve Türk-yunan İlişkisini Anlatan Kitapları İngilizce, Almanca Ve Yunanca'ya Çevrildi. 1992-1995'te Show Tv'de Ana Haber Bültenini Sunan Birand, Kanal D Grup Başkanlığı Görevinin Yanı Sıra Aynı Kanalda Ana Haber Bültenini Sunuyordu. Birand, Evli Ve 1 Çocuk Babasıydı.
Umur Birandın En Acı Sözleri 01:06
Umur Birandın En Acı Sözleri 39 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Ali Birand'ın Oğlu Umur Birand, Gözyaşları İçinde Kısa Bir Konuşma Yaptı Ama Sözlerini Tamamlayamadı. Umur Birand, Babası İçin Şunları Söyledi: 'babam Çalışmayı Çok Severdi. Her Sabah İşe Koşa Koşa Gelirdi. Onun Hayatıydı Bu. Keşke Aramızda Olsaydı Da Bunu Görebilseydi. Herkesin Ne Kadar Güzel Çalıştığını Burada Anlatabilseydim. Babamı Kaybettim...