Hoşgeldiniz!

umursamaz

Başa Gelmeyince Bilinmez Sözünün Vuku Bulması 00:18
Başa Gelmeyince Bilinmez Sözünün Vuku Bulması 801.575 izlenme - 3 yıl önce Ablamız gerçekten tarihin en soğukkanlı insanlarından birisi olsa gerek. Olayı aslında yaşıyor ama ağaç düştükten sonra sanki 5 saniye öncesi yaşanmamış gibi davranıyor.
Komedi Filmi Gibi Market Soygunu (Bim İçerir) 01:39
Komedi Filmi Gibi Market Soygunu (Bim İçerir) 11.254 izlenme - 3 yıl önce Açıklamaya direkt olarak bir soruyla başlıyorum.. "Ülkemizdeki en absürt olayların gerçekleştiği şehir hangisidir?" .. Cevaplarını duyar gibiyim, tabiiki de Adana. Videoda da izleyebileceğimiz gibi soygun girişiminin en anı komedi filmi gibi, soyguncu şahısların markete giriş kapısından girip marketin U yapısından dolayı kasaya uzak kalacaklarını düşünerek geri çıkıp çıkış kapısına yönelmeleri.. Markete giriş anında, marketin önündeki motorlu abinin rahatlığı, dükkandan çıkan abinin rahatlığı.. Ve final sahnesi olarak içerideki çift.. Tam bir BİM virali.
Scooter'lulara Umursamadan Çarpıp Kaçan Şöför 01:01
Scooter'lulara Umursamadan Çarpıp Kaçan Şöför 8.316 izlenme - 2 yıl önce Fren yerine gaza basan 59 yaşındaki şoförün yaşadığı ve yaşattığı panik dolu anları izleyelim efedim . Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Benzin Zammından Memnun Olan Vatandaş 00:25
Benzin Zammından Memnun Olan Vatandaş 6.361 izlenme - 3 yıl önce Öncelikle video için özür. Bu kadar kaydedebildim. Konu 5 lirayı geçen benzin zammı. İlk 4-5 kişi isyan ederken, son karedeki SUV tipi araçlarında rahatça hayat yaşayan hacı (?) abilerimizin pişkin bir tarzla söylemlerini görüyoruz.
umursamaz rapçi - sensiz kaldım ben anam 02:40
umursamaz rapçi - sensiz kaldım ben anam 1.081 izlenme - 7 yıl önce
Umursamaz Rapçi - Gözlerinle Özleminle 03:07
Umursamaz Rapçi - Gözlerinle Özleminle 1.081 izlenme - 7 yıl önce
Kadir İnanır ile Gamsızlığın Dibine Vurmak 01:04
Kadir İnanır ile Gamsızlığın Dibine Vurmak 1.023 izlenme - 3 yıl önce Başrollerini Kadir İnanır ve Puri Benaj'ın paylaştıkları Türk-İran ortak yapımı olan tövbekar 1977 filminden bir kesit. Çocuğu kaçırılan Kadir abimizin durumu öğrendiğinde verdiği tepkiyi izleyelim.
Umursamaz Rapçi - Ben Sana Adadım Kendimi 03:16
Umursamaz Rapçi - Ben Sana Adadım Kendimi 857 izlenme - 7 yıl önce
Sezgin Büyük - Umursamaz (Official Video) 03:54
Sezgin Büyük - Umursamaz (Official Video) 140 izlenme - 12 ay önce Sezgin Büyük - Umursamaz (Official Video) 2017 Söz, Müzik - Düzenleme: Sezgin Büyük Yönetmen: Tuğrul Uğur Şarkı Sözleri: Size bir şey söyleyeceğim Başımdan bir aşk geçti Vurdu geçti beni Kalbimin tam ortasından Ne aradı ne sordu Günler geçti yok oldu Sayfa sayfa kaç kare Yazdım onu bin kere Umursamaz umursamaz o aşkı hiç anlayamaz Hiç anlamaz hiç anlamaz o öyle çok vicdansız Umursamaz umursamaz o aşkı hiç anlayamaz Hiç aldırmaz hiç aldırmaz o öyle çok vicdansız
Dünyanın En Umursamaz Abisi - Valla Kafama Bişi Oldu 00:40
Dünyanın En Umursamaz Abisi - Valla Kafama Bişi Oldu 171 izlenme - 3 yıl önce Hep vardır böyle ortamı bozup işin bokunu çıkaran abiler, o anlardan birini de kardeşimiz çok şükür fazla birşey olmadan atlatıyor.Geçmiş olsun diyoruz.
Dünyanın En Gamsız İnsanları 03:59
Dünyanın En Gamsız İnsanları 241 izlenme - 3 yıl önce Hiçbir Şeyi Umursamayan İnsanlar. Bu video'da etrafındaki olan insanları, olayları hiç umursamayan insanlar göreceksiniz.
Sezgin Büyük - Umursamaz 03:54
Sezgin Büyük - Umursamaz 73 izlenme - 12 ay önce Sezgin Büyük - Umursamaz Şarkı Sözleri: Size bir şey söyleyeceğim Başımdan bir aşk geçti Vurdu geçti beni Kalbimin tam ortasından Ne aradı ne sordu Günler geçti yok oldu Sayfa sayfa kaç kare Yazdım onu bin kere Umursamaz umursamaz o aşkı hiç anlayamaz Hiç anlamaz hiç anlamaz o öyle çok vicdansız Umursamaz umursamaz o aşkı hiç anlayamaz Hiç aldırmaz hiç aldırmaz o öyle çok vicdansız
Kızgın Sürücü Kendisini Umursamayan Adamı Böyle Ezdi 01:13
Kızgın Sürücü Kendisini Umursamayan Adamı Böyle Ezdi 213 izlenme - 4 yıl önce Kızgın şoför bir adamın arabanın gelmesine umursamadan yolun ortasında durmasına böyle tepki veriyor
Soğukkanlılığı Doruklarda Yaşayan Umursamaz Adam 00:15
Soğukkanlılığı Doruklarda Yaşayan Umursamaz Adam 250 izlenme - 3 yıl önce Kardeş dön bir bak noldu, neyi atlattın. Abimiz nasıl bir kazadan kurtulduğunun farkında değil galiba. Birçok kişi oradan kaval kemiği un ufak olmuş şekilde ayrılırdı herhalde. Muhtemelen kezban bir yengemizle konuşuyor, onun da ihtimalini unutmamak gerek. Mükemmel bir refleks ve kurtuluş. Yorum sizin, izleyelim..
Dünya Yansa Umrunda Olmayan Adam 01:08
Dünya Yansa Umrunda Olmayan Adam 276 izlenme - 3 yıl önce Cafe de kahve içerken içeriye giren kalabalık grup cafeyi alt üst ediyorlar, dağıtıyorlar bu arada bizim umursamaz abimiz kahvesini yudumluyor..
Çocuklar Ölüyor Ama Bazı İnsanlar Bunu Neden Umursamıyorlar? (İzleyici Sorusu) 01:54
Çocuklar Ölüyor Ama Bazı İnsanlar Bunu Neden Umursamıyorlar? (İzleyici Sorusu) 1 izlenme - 4 gün önce Adnan Oktar'ın 2 Kasım 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/265022/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Cocuklar-oluyor-ama-bazi-insanlar-bunu-neden-umursamiyorlar-(Izleyici-sorusu) A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Süpermarketin Ortasına Tuvaletini Yapan Teyze 00:22
Süpermarketin Ortasına Tuvaletini Yapan Teyze 171 izlenme - 4 yıl önce Süpermarketin ortasına tuvanteini yapan sinsi ve muhtemelen hasta teyzeyi izliyoruz.
Canlı Yayında Kaza Anı (Umursamayan Dede içerir) 00:30
Canlı Yayında Kaza Anı (Umursamayan Dede içerir) 120 izlenme - 4 yıl önce Canlı yayında konuşan ihtiyar, hemen arkasında gerçekleşen kazayı iplemeden, röportajına devam ediyor.
Dünyanın En Rahat Baykuşu 00:31
Dünyanın En Rahat Baykuşu 96 izlenme - 3 yıl önce Küçük kuşların yuvasının civarına konan bir baykuş, yavrularını korumak isteyen kuşlar tarafından taciz ediliyor. Küçük kuşlar kafasına saltolar yaparak geçmesine rağmen baykuşun rahatlığı şaşırtıyor.
umursamaz rapçi - ayrılık yazılmış 02:06
umursamaz rapçi - ayrılık yazılmış 138 izlenme - 7 yıl önce beqen paylaş yorumlarınızda bekliyoruz..
Umursamaz Kedi İş Başında 00:59
Umursamaz Kedi İş Başında 136 izlenme - 6 yıl önce Umursamaz Kedi İş Başında
Umursamaz Rapçi  Tek Umudum Sensin 02:03
Umursamaz Rapçi Tek Umudum Sensin 134 izlenme - 7 yıl önce beqen p@yl@ş
Umursamaz Rapçi Gitme 02:17
Umursamaz Rapçi Gitme 132 izlenme - 7 yıl önce beqen p@yl@ş
Umursamaz Rapçi - Dj Çağrıı  - Madde Ve Aşk 03:15
Umursamaz Rapçi - Dj Çağrıı - Madde Ve Aşk 194 izlenme - 5 yıl önce Umursamaz Rapçi Dj Çaqrıı (madde Ve Aşk)
( Djçaqrı Umursamaz Rapcı ) Özel Tracktüm Asker Ailesine Youtube 02:49
( Djçaqrı Umursamaz Rapcı ) Özel Tracktüm Asker Ailesine Youtube 119 izlenme - 6 yıl önce ( ,DjÇaqRı ,uMurSamaz ,RapCı ,)
Yanına Düşen Devasa Ağaca Aldırış Etmeyen Kadın 01:59
Yanına Düşen Devasa Ağaca Aldırış Etmeyen Kadın 105 izlenme - 3 yıl önce Efenim aplamız çöp konteynırına doğru yöneldiği sırada aniden devrilen ağaca rağmen çöpünü atan ve hiçbir şey olmamış gibi saçını salıyor ve yürümeye devam ediyor
Umursamaz Kedi 00:51
Umursamaz Kedi 113 izlenme - 5 yıl önce Umursamaz Kedi Kapının Önüne Yatmış
Umursamaz Rapçi   Deniz Gözlüm 02:50
Umursamaz Rapçi Deniz Gözlüm 79 izlenme - 7 yıl önce beqen p@yl@ş
Umursamaz Rapçi  Kopacaktık Elektirik Kesildi 03:10
Umursamaz Rapçi Kopacaktık Elektirik Kesildi 64 izlenme - 7 yıl önce beqen p@yl@ş
Çocuklar Ölüyor Ama Bazı İnsanlar Bunu Neden Umursamıyorlar? (İzleyici Sorusu) 02:00
Çocuklar Ölüyor Ama Bazı İnsanlar Bunu Neden Umursamıyorlar? (İzleyici Sorusu) 4 izlenme - 4 ay önce Adnan Oktar'ın 2 Kasım 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/265022/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Cocuklar-oluyor-ama-bazi-insanlar-bunu-neden-umursamiyorlar-(Izleyici-sorusu) A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo