Hoşgeldiniz!

Umursamaz Videoları

Başa Gelmeyince Bilinmez Sözünün Vuku Bulması 00:18
Başa Gelmeyince Bilinmez Sözünün Vuku Bulması 800.856 izlenme - 3 yıl önce Ablamız gerçekten tarihin en soğukkanlı insanlarından birisi olsa gerek. Olayı aslında yaşıyor ama ağaç düştükten sonra sanki 5 saniye öncesi yaşanmamış gibi davranıyor.
Komedi Filmi Gibi Market Soygunu (Bim İçerir) 01:39
Komedi Filmi Gibi Market Soygunu (Bim İçerir) 10.672 izlenme - 2 yıl önce Açıklamaya direkt olarak bir soruyla başlıyorum.. "Ülkemizdeki en absürt olayların gerçekleştiği şehir hangisidir?" .. Cevaplarını duyar gibiyim, tabiiki de Adana. Videoda da izleyebileceğimiz gibi soygun girişiminin en anı komedi filmi gibi, soyguncu şahısların markete giriş kapısından girip marketin U yapısından dolayı kasaya uzak kalacaklarını düşünerek geri çıkıp çıkış kapısına yönelmeleri.. Markete giriş anında, marketin önündeki motorlu abinin rahatlığı, dükkandan çıkan abinin rahatlığı.. Ve final sahnesi olarak içerideki çift.. Tam bir BİM virali.
Scooter'lulara Umursamadan Çarpıp Kaçan Şöför 01:01
Scooter'lulara Umursamadan Çarpıp Kaçan Şöför 6.154 izlenme - 9 ay önce Fren yerine gaza basan 59 yaşındaki şoförün yaşadığı ve yaşattığı panik dolu anları izleyelim efedim . Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Benzin Zammından Memnun Olan Vatandaş 00:25
Benzin Zammından Memnun Olan Vatandaş 5.164 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle video için özür. Bu kadar kaydedebildim. Konu 5 lirayı geçen benzin zammı. İlk 4-5 kişi isyan ederken, son karedeki SUV tipi araçlarında rahatça hayat yaşayan hacı (?) abilerimizin pişkin bir tarzla söylemlerini görüyoruz.
Sezgin Büyük - Umursamaz 03:54
Sezgin Büyük - Umursamaz 46 izlenme - 4 hafta önce Sezgin Büyük - Umursamaz Şarkı Sözleri: Size bir şey söyleyeceğim Başımdan bir aşk geçti Vurdu geçti beni Kalbimin tam ortasından Ne aradı ne sordu Günler geçti yok oldu Sayfa sayfa kaç kare Yazdım onu bin kere Umursamaz umursamaz o aşkı hiç anlayamaz Hiç anlamaz hiç anlamaz o öyle çok vicdansız Umursamaz umursamaz o aşkı hiç anlayamaz Hiç aldırmaz hiç aldırmaz o öyle çok vicdansız
Kadir İnanır ile Gamsızlığın Dibine Vurmak 01:04
Kadir İnanır ile Gamsızlığın Dibine Vurmak 862 izlenme - 2 yıl önce Başrollerini Kadir İnanır ve Puri Benaj'ın paylaştıkları Türk-İran ortak yapımı olan tövbekar 1977 filminden bir kesit. Çocuğu kaçırılan Kadir abimizin durumu öğrendiğinde verdiği tepkiyi izleyelim.
umursamaz rapçi - sensiz kaldım ben anam 02:40
umursamaz rapçi - sensiz kaldım ben anam 1.079 izlenme - 6 yıl önce
Umursamaz Rapçi - Gözlerinle Özleminle 03:07
Umursamaz Rapçi - Gözlerinle Özleminle 1.077 izlenme - 6 yıl önce
Umursamaz Rapçi - Ben Sana Adadım Kendimi 03:16
Umursamaz Rapçi - Ben Sana Adadım Kendimi 853 izlenme - 6 yıl önce
Dünyanın En Umursamaz Abisi - Valla Kafama Bişi Oldu 00:40
Dünyanın En Umursamaz Abisi - Valla Kafama Bişi Oldu 138 izlenme - 2 yıl önce Hep vardır böyle ortamı bozup işin bokunu çıkaran abiler, o anlardan birini de kardeşimiz çok şükür fazla birşey olmadan atlatıyor.Geçmiş olsun diyoruz.
Dünyanın En Gamsız İnsanları 03:59
Dünyanın En Gamsız İnsanları 204 izlenme - 2 yıl önce Hiçbir Şeyi Umursamayan İnsanlar. Bu video'da etrafındaki olan insanları, olayları hiç umursamayan insanlar göreceksiniz.
Kızgın Sürücü Kendisini Umursamayan Adamı Böyle Ezdi 01:13
Kızgın Sürücü Kendisini Umursamayan Adamı Böyle Ezdi 207 izlenme - 3 yıl önce Kızgın şoför bir adamın arabanın gelmesine umursamadan yolun ortasında durmasına böyle tepki veriyor
Soğukkanlılığı Doruklarda Yaşayan Umursamaz Adam 00:15
Soğukkanlılığı Doruklarda Yaşayan Umursamaz Adam 223 izlenme - 2 yıl önce Kardeş dön bir bak noldu, neyi atlattın. Abimiz nasıl bir kazadan kurtulduğunun farkında değil galiba. Birçok kişi oradan kaval kemiği un ufak olmuş şekilde ayrılırdı herhalde. Muhtemelen kezban bir yengemizle konuşuyor, onun da ihtimalini unutmamak gerek. Mükemmel bir refleks ve kurtuluş. Yorum sizin, izleyelim..
Süpermarketin Ortasına Tuvaletini Yapan Teyze 00:22
Süpermarketin Ortasına Tuvaletini Yapan Teyze 169 izlenme - 3 yıl önce Süpermarketin ortasına tuvanteini yapan sinsi ve muhtemelen hasta teyzeyi izliyoruz.
Canlı Yayında Kaza Anı (Umursamayan Dede içerir) 00:30
Canlı Yayında Kaza Anı (Umursamayan Dede içerir) 120 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayında konuşan ihtiyar, hemen arkasında gerçekleşen kazayı iplemeden, röportajına devam ediyor.
Dünyanın En Rahat Baykuşu 00:31
Dünyanın En Rahat Baykuşu 90 izlenme - 2 yıl önce Küçük kuşların yuvasının civarına konan bir baykuş, yavrularını korumak isteyen kuşlar tarafından taciz ediliyor. Küçük kuşlar kafasına saltolar yaparak geçmesine rağmen baykuşun rahatlığı şaşırtıyor.
Umursamaz Kedi İş Başında 00:59
Umursamaz Kedi İş Başında 136 izlenme - 5 yıl önce Umursamaz Kedi İş Başında
Sezgin Büyük - Umursamaz (Official Video) 03:54
Sezgin Büyük - Umursamaz (Official Video) 3 izlenme - 4 hafta önce Şarkı Sözleri: Size bir şey söyleyeceğim Başımdan bir aşk geçti Vurdu geçti beni Kalbimin tam ortasından Ne aradı ne sordu Günler geçti yok oldu Sayfa sayfa kaç kare Yazdım onu bin kere Umursamaz umursamaz o aşkı hiç anlayamaz Hiç anlamaz hiç anlamaz o öyle çok vicdansız Umursamaz umursamaz o aşkı hiç anlayamaz Hiç aldırmaz hiç aldırmaz o öyle çok vicdansız
umursamaz rapçi - ayrılık yazılmış 02:06
umursamaz rapçi - ayrılık yazılmış 133 izlenme - 6 yıl önce beqen paylaş yorumlarınızda bekliyoruz..
Umursamaz Rapçi  Tek Umudum Sensin 02:03
Umursamaz Rapçi Tek Umudum Sensin 132 izlenme - 6 yıl önce beqen p@yl@ş
Umursamaz Rapçi Gitme 02:17
Umursamaz Rapçi Gitme 130 izlenme - 6 yıl önce beqen p@yl@ş
Dünya Yansa Umrunda Olmayan Adam 01:08
Dünya Yansa Umrunda Olmayan Adam 143 izlenme - 2 yıl önce Cafe de kahve içerken içeriye giren kalabalık grup cafeyi alt üst ediyorlar, dağıtıyorlar bu arada bizim umursamaz abimiz kahvesini yudumluyor..
Umursamaz Rapçi - Dj Çağrıı  - Madde Ve Aşk 03:15
Umursamaz Rapçi - Dj Çağrıı - Madde Ve Aşk 194 izlenme - 4 yıl önce Umursamaz Rapçi Dj Çaqrıı (madde Ve Aşk)
Dünyanın En Gamsız İnsanı 01:38
Dünyanın En Gamsız İnsanı 9 izlenme - 3 ay önce Dünyanın En Gamsız İnsanı Karbon kaçağı AVM'de paniğe neden olmuş. Ancak herkes kaçışırken o bakın ne yapıyordu.
Sezgin Büyük - Umursamaz (Official Video) 03:54
Sezgin Büyük - Umursamaz (Official Video) 5 izlenme - 4 hafta önce Sezgin Büyük - Umursamaz (Official Video) 2017 Söz, Müzik - Düzenleme: Sezgin Büyük Yönetmen: Tuğrul Uğur Şarkı Sözleri: Size bir şey söyleyeceğim Başımdan bir aşk geçti Vurdu geçti beni Kalbimin tam ortasından Ne aradı ne sordu Günler geçti yok oldu Sayfa sayfa kaç kare Yazdım onu bin kere Umursamaz umursamaz o aşkı hiç anlayamaz Hiç anlamaz hiç anlamaz o öyle çok vicdansız Umursamaz umursamaz o aşkı hiç anlayamaz Hiç aldırmaz hiç aldırmaz o öyle çok vicdansız
( Djçaqrı Umursamaz Rapcı ) Özel Tracktüm Asker Ailesine Youtube 02:49
( Djçaqrı Umursamaz Rapcı ) Özel Tracktüm Asker Ailesine Youtube 119 izlenme - 5 yıl önce ( ,DjÇaqRı ,uMurSamaz ,RapCı ,)
Umursamaz Kedi 00:51
Umursamaz Kedi 113 izlenme - 5 yıl önce Umursamaz Kedi Kapının Önüne Yatmış
Umursamaz Rapçi   Deniz Gözlüm 02:50
Umursamaz Rapçi Deniz Gözlüm 76 izlenme - 6 yıl önce beqen p@yl@ş
Yanına Düşen Devasa Ağaca Aldırış Etmeyen Kadın 01:59
Yanına Düşen Devasa Ağaca Aldırış Etmeyen Kadın 78 izlenme - 2 yıl önce Efenim aplamız çöp konteynırına doğru yöneldiği sırada aniden devrilen ağaca rağmen çöpünü atan ve hiçbir şey olmamış gibi saçını salıyor ve yürümeye devam ediyor
Umursamaz Rapçi  Kopacaktık Elektirik Kesildi 03:10
Umursamaz Rapçi Kopacaktık Elektirik Kesildi 62 izlenme - 6 yıl önce beqen p@yl@ş