Hoşgeldiniz!

Umut Güner

Vodafone Arena için heyecanlı bekleyiş 02:41
Vodafone Arena için heyecanlı bekleyiş 732 izlenme - 2 yıl önce Süper Lig'de şampiyonluk yarışı veren Beşiktaş bir yandan da yeni stadı Vodafone Arena'yı en kısa sürede açmak için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Asbaşkan Umut Güner konuyla ilgili olarak Sabah Gazetesi'ne açıklamalarda bulundu. Vodafone Arena'nın açılış tarihi Yoğun bir şekilde çalışmaların devam ettiğini vurgulayan Güner, "Hedefimiz Mart sonu, Nisan başı gibi bitirmek. Ancak şuna inanıyorum ki Beşiktaş bu sezonu zirvede tamamlayacak, şampiyonluk turunu da Vodafone Arena'da atacak. Buna inanıyor ve bunun için çalışıyoruz. Allah utandırmasın... Vodafone ile ekstra 5 milyon Dolar'lık mekanik, elektrik ve teknolojik altyapı anlaşması yapmıştık. 10 milyon Dolar'lık yatırım oldu. Dünyanın en teknolojik, ekolojik ve akıllı stadını yapıyoruz. Beşiktaş bizim için dünyadaki en özel ama en büyük kulüp. Ancak Boğaz'ın incisi Vodafone Arena herkese göre dünyanın en iyi ve özel statlarının arasında belki de ilk 5'te olacak" dedi. http://www.futbolarena.com/haber/besiktas/221576/38/vodafone-arena-ne-zaman-acilacak.html
Beşiktaş Yöneticisi Umut Güner: Talisca Önümüzdeki Sezon Beşiktaş'ta 00:41
Beşiktaş Yöneticisi Umut Güner: Talisca Önümüzdeki Sezon Beşiktaş'ta 4 izlenme - 1 ay önce Beşiktaş Transfer Komitesi Başkanı Umut Güner, "Talisca'nın Manchester United'a transfer olacağı haberlerinin asılsız. Talisca, gelecek sezon formamızı giyecek." açıklamasını yaptı.
Beşiktaş Belçika'da 01:30
Beşiktaş Belçika'da 36 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Belçika'da-UEFA Avrupa Ligi'nde Club Brugge ile yapacağı maç için Belçika'ya gelen Beşiktaş'ı, havaalanında taraftarlar karşıladı Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi son 16 turu ilk maçında yarın oynayacağı Club Brugge karşılaşması için Belçika'ya geldi.
Vodafone Arena için heyecanlı bekleyiş 02:41
Vodafone Arena için heyecanlı bekleyiş 4 izlenme - 2 yıl önce Süper Lig'de şampiyonluk yarışı veren Beşiktaş bir yandan da yeni stadı Vodafone Arena'yı en kısa sürede açmak için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Asbaşkan Umut Güner konuyla ilgili olarak Sabah Gazetesi'ne açıklamalarda bulundu. Vodafone Arena'nın açılış tarihi Yoğun bir şekilde çalışmaların devam ettiğini vurgulayan Güner, "Hedefimiz Mart sonu, Nisan başı gibi bitirmek. Ancak şuna inanıyorum ki Beşiktaş bu sezonu zirvede tamamlayacak, şampiyonluk turunu da Vodafone Arena'da atacak. Buna inanıyor ve bunun için çalışıyoruz. Allah utandırmasın... Vodafone ile ekstra 5 milyon Dolar'lık mekanik, elektrik ve teknolojik altyapı anlaşması yapmıştık. 10 milyon Dolar'lık yatırım oldu. Dünyanın en teknolojik, ekolojik ve akıllı stadını yapıyoruz. Beşiktaş bizim için dünyadaki en özel ama en büyük kulüp. Ancak Boğaz'ın incisi Vodafone Arena herkese göre dünyanın en iyi ve özel statlarının arasında belki de ilk 5'te olacak" dedi.
Beşiktaşlı Yönetici Güner: Yarın Dünya Yıldızı Futbolcuyu Açıklayacağız 03:41
Beşiktaşlı Yönetici Güner: Yarın Dünya Yıldızı Futbolcuyu Açıklayacağız 2 izlenme - 12 ay önce Beşiktaşlı Yönetici Umut Güner, "Dünyaca ünlü bir yıldızla anlaştık. Sadece 3 kişi biliyor. İsmi yarın açıklayacağız." dedi.
Beşiktaş Transfer Komitesi Başkanı: 1 Milyon Euro Ödersek Caner Bizim Olacak 01:00
Beşiktaş Transfer Komitesi Başkanı: 1 Milyon Euro Ödersek Caner Bizim Olacak 2 izlenme - 10 ay önce Beşiktaş Asbaşkanı Umut Güner, Inter'den kiralanan Caner Erkin'le ilgili "Sezon sonunda Inter'in istediği 1 milyon Euro'yu ödediğimiz taktirde Caner'in bonservisi bizim olacak" dedi.