Hoşgeldiniz!

Umut Oran

CHP İstanbul Milletvekili Oran'dan 01:42
CHP İstanbul Milletvekili Oran'dan "Fuatavni" Açıklaması 31 izlenme - 3 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Umut Oran, Twitter’dan yazdığı iddia edilen sözlerin doğru olmadığını belirterek, “Bu yazışmaların içinde bu malum sanal şahsiyetle ve türevleri ile tek bir yazışmam, tek bir satır, tek bir harf yok” dedi.
Umut Oran'dan Kılıçdaroğlu'na Sert Eleştiri 00:43
Umut Oran'dan Kılıçdaroğlu'na Sert Eleştiri 19 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcılığı görevinden alınan İstanbul Milletvekili Umut Oran, partililere bir mektup göndererek Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi.
Ölen CHP'li Vekilin Oğlu: Soma Babamı Çok Etkiledi 01:46
Ölen CHP'li Vekilin Oğlu: Soma Babamı Çok Etkiledi 25 izlenme - 4 yıl önce Vefat eden CHP'li Aslanoğlu'nun oğlu, "Soma babamı çok etkiledi. Meclis'in de tatil olmasıyla evde haberleri izliyormuş. Kalbi dayanmadı" dedi.
Umut Oran: '' Ricacı Bir Durumla Süreci İdare Ettirmeye Çalışıyor 01:56
Umut Oran: '' Ricacı Bir Durumla Süreci İdare Ettirmeye Çalışıyor" 10 izlenme - 4 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, "Erdoğan Kafkaslar'dan Ortadoğu'ya 'kuş uçsa bizden sorulur' diyordu.
Ölen CHP'li Vekilin Oğlu: Soma Babamı Çok Etkiledi 01:46
Ölen CHP'li Vekilin Oğlu: Soma Babamı Çok Etkiledi 18 izlenme - 4 yıl önce Vefat eden CHP'li Aslanoğlu'nun oğlu, "Soma babamı çok etkiledi. Meclis'in de tatil olmasıyla evde haberleri izliyormuş. Kalbi dayanmadı" dedi.
Hafta Sonu - 8 Kasım 2015 48:14
Hafta Sonu - 8 Kasım 2015 1 izlenme - 2 yıl önce Hakan Çelik ile Hafta Sonu 1 Kasım seçimleri sonrası CHP’nin ilk lider adayı Umut Oran’ı konuk etti. Hakan Çelik sordu, Umut Oran yanıtladı.