Hoşgeldiniz!

umut sokağı

Umut Sokağı - Kadir İnanır (1986 -79 dk) 01:17:06
Umut Sokağı - Kadir İnanır (1986 -79 dk) 5.734 izlenme - 2 yıl önce Film de Kadir İnanır kabadayılar dünyasında hızla yükselen bir kahvecidir. Cinayete bulaşır, bu noktadan sonra gözüpekliği ve cesaretiyle kısa zamanda yeraltı dünyasının büyükleri arasına girer. Adamlarına çok sahip çıkmaktadır. Sevdiği kız başkasıyla evlenecekken düğünü basar ve kızla evlenir; damadı paraya boğar,tatile gönderir. Ayrıca mahallesinden tanıdığı üniversite öğrencisi bülent bilgiç okulu bitirmiştir. Onu evlendirir arka çıkar parasının idaresini ona teslim eder. Genç çocuk çok başarılı olur, çok büyür ama bu noktadan sonra olaylar yeraltı dünyasının çıkarlarıyla çatışır. Kadir İnanır'dan bu duruma çare bulması istenir. Büyütenle büyüyenin çatışması başlamıştır. Yönetmen : Şerif Gören Senaryo : İlhan Engin Yapımcı : Abdurrahman Keskiner Müzik : Hasan Yükselir Görüntü Yönetmeni : Aytekin Çakmakçı Süre : 79 dk Tür : Dram, Duygusal Özellikler : 35 mm, Renkli Oyuncular: Kadir İnanır, Şehnaz Dilan, Bülent Bilgiç, Kazım Kartal, Baki Tamer, Songül Ülkü, Ali Tutal, Selahattin Fırat, Ali Ceylan, Hasan Yıldız, Akif Kilman, Seyfettin Karadayı, Muhteşem Durukan, Dündar Aydınlı, Salih Eskicioğlu, Turgay Aksoy, Bedri Uğur, Metin Osmanoğlu, Yılmaz Kurt, İbrahim Kurt, Niyazi Gökdere, Yaşar Kutbay, Ateş Osman, Damla İra, Dinçer Çekmez, Ünal Gürel, Yaman Okay, Sadettin Erbil, Erhan Yazıcıoğlu, Esen Günay Daha Fazlası
Kadir İnanır ile Fikir Teatisi 00:43
Kadir İnanır ile Fikir Teatisi 933 izlenme - 2 yıl önce Politikaya atılmayı kafasına koyan Bülent,konuyu dostu Deli Kadir'e açar. Bu fikre pek sıcak bakmayan Kadir, kendi usulünce düşüncesini açıklar.Ancak,unutulmamalıdır ki Kadir'le mutabık olamamak kalp ve damar sağlığı için sakıncalı bir durumdur.
Umut Sokağı Film Müziği 01:46
Umut Sokağı Film Müziği 570 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Şerif Gören'in yaptığı,başrolde Kadir İnanır'ı izlediğimiz, Türk sinemasının Godfather'ı niteliğindeki Umut Sokağı filmi için Hasan Yükselir'in 1978'de bestelediği müziktir. Not:Herhangi bir yerde bu kadar uzun bir kopyası/kaydı/albümü yoktur. Uğraştım baya olm.
Hayki & Patron - Umut Sokağı 03:24
Hayki & Patron - Umut Sokağı 322 izlenme - 3 yıl önce Hayki & Patron - Umut Sokağı
Bizim Sevgimizde Tezahürat Yoktur (Aşırı Dozda Küfür İçerir) 01:13
Bizim Sevgimizde Tezahürat Yoktur (Aşırı Dozda Küfür İçerir) 322 izlenme - 2 yıl önce En romantik anında yan masadaki dallamaların küfürlü konuşmalarına şahit olan ve ambiansı bozulan Ali'nin sigortaları atar ve bundan sonra agresif, tokatçı bir kişiliğe bürünür. Tabancayı namlusundan yakalayan, hasmını delilikle şaşırtan bir kişiliktir o artık. Kadırgalı Ali Silvan'dır. "Bizim sevgimizde tezarühat yoktur"
Craft-Umut Sokağı 2009 03:00
Craft-Umut Sokağı 2009 263 izlenme - 8 yıl önce
Dj Samet Yaprak - Umut Sokağı Harbi Fm 02:04
Dj Samet Yaprak - Umut Sokağı Harbi Fm 54 izlenme - 4 yıl önce Dj Samet Yaprak - Umut Sokağı Harbi Fm
Dj Samet Yaprak O Bir Radyocu Umut Sokağı 02:04
Dj Samet Yaprak O Bir Radyocu Umut Sokağı 32 izlenme - 4 yıl önce RADYOLARIN SEVİLEN ÇOCUĞU........DJ SAMET YAPRAK