Hoşgeldiniz!

Üniforma Videoları İzle

Japon Geyşa Hitomi Tanaka Üniformaya Sığmıyor Panzzers 05:16
Japon Geyşa Hitomi Tanaka Üniformaya Sığmıyor Panzzers 4.995 izlenme - 2 yıl önce Japon Geyşa Hitomi Tanaka Üniformaya Sığmıyor Panzzers
Polis Üniforması Giyip Kızları Tavlamaya Çalışmak 05:14
Polis Üniforması Giyip Kızları Tavlamaya Çalışmak 1.069 izlenme - 3 yıl önce Ünlü internet fenomeni Vitaly, polis kıyafetleri içine bürünüp sokakta gözüne kestirdiği güzel kızların numarasını istiyor.
100 Yıl İçerisindeki Hostes Üniformalarının İnanılmaz Değişimi 02:36
100 Yıl İçerisindeki Hostes Üniformalarının İnanılmaz Değişimi 172 izlenme - 5 ay önce 1940'lı yıllardan günümüze hosteslerin kullandıkları üniformalar nasıl bir değişim gösterdi? Sonja Wajih ve Brooke Flemming'in modelliklerini yaptığı Condé Nast Traveler'ın 100 yıllık değişim videosunu izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bayan Bisiklet Takımının İlginç Üniforması 01:03
Bayan Bisiklet Takımının İlginç Üniforması 897 izlenme - 2 yıl önce Kolombiya'nın kadın bisiklet takımı, giydikleri ten rengi üniformalar sebebiyle 2014 yılında sosyal medyadan ve Uluslararası Bisiklet Birliği'nden çok eleştiri toplamış.
Ağabeyim Kokuyor Diye Şehidin Üniformasını Koklayıp Ağladı 01:38
Ağabeyim Kokuyor Diye Şehidin Üniformasını Koklayıp Ağladı 94 izlenme - 11 ay önce Ankara’da darbe girişimi sırasında yapılan saldırı sonucu şehit olan polis memuru Yunus Uğur’un kardeşi Furkan Uğur’un giydiği ağabeyinin üniformasını koklayarak “Ağabeyim kokuyor” diye ağlaması yürekleri dağladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hostes Üniformalarının 100 Yıl İçerisindeki İnanılmaz Değişimi 02:36
Hostes Üniformalarının 100 Yıl İçerisindeki İnanılmaz Değişimi 41 izlenme - 5 ay önce 1940'lı yıllardan günümüze hosteslerin kullandıkları üniformalar nasıl bir değişim gösterdi? Sonja Wajih ve Brooke Flemming'in modelliklerini yaptığı Condé Nast Traveler'ın 100 yıllık değişim videosunu izliyoruz.
Sunay Akın - Mustafa Kemal 02:11
Sunay Akın - Mustafa Kemal 429 izlenme - 2 yıl önce Yürüyen ansiklopedi Sunay Akın abimizden bu sefer de Atatürk'ün çok kimse tarafından bilinmeyen bir anısını dinliyoruz efendim.
Savaşa Hazırlık - Fransa & Rusya 04:42
Savaşa Hazırlık - Fransa & Rusya 298 izlenme - 2 yıl önce Birinci Dünya Savaşı'na hazırlanan Rusya ve Fransa'dan görüntüler. Tarih 1914.
Askeri Elbise, Askeri Kıyafet, Askeri Üniforma, Askeri Malzeme , Askeri Kamuflaj, Asker Malzemeleri 00:59
Askeri Elbise, Askeri Kıyafet, Askeri Üniforma, Askeri Malzeme , Askeri Kamuflaj, Asker Malzemeleri 154 izlenme - 2 yıl önce RAFF Military Textile is a company not just specialized in the Army products such as military uniforms, police dresses, military clothing, military material, military camouflage, , soldier tent, ceremony clothes, military hat, military shirts, military vest, solder apparel , military ceremonial uniform, Military Wear, police uniform, police poncho, police robocop, soldier apparel, military T-Shirt, police sweater, police clothing, anti-riot police uniform, but also professional and industrial apparel for doctors, workers and promotional clothing. We serve our products for the countries which are in need. L’entreprise RAFF Militaires Textile n’est pas juste spécialisée dans la fabrication des produits de textile pour le secteur textile militaire comme les habits militaires, les vêtements militaires, robocop de police, , vêtements de cérémonie, robe de dirigeant, les vestes militaires, les costumes de cérémonie militaire, les vêtements de police, les habits de police, poncho de police, Mais aussi, matière de police, nous sommes specialists dans le domaine du textile professionnel et promotionnel. Nous sommes au service pour les pays qui sont dans le besoin. Raff MilitaryTextile olarak askerielbise, askerikıyafet, askeriüniform¬¬a,askeri malzeme , askeri kamuflaj, asker kazağı , asker elbisesi, askeri tören kıyafetleri, kamuflaj üniforma, askeribaret, polis kıyafetleri, polis kazağı, polis elbisesi, robocop, kask, polismalzeme, polis elbisesi, polis elbiseleri , askeri palaska, askeri kemer ihtiyacı olan ülkelere çalışmalarımız devam etmektedir. Linkedin : https://www.linkedin.com/profile/edit... Twitter : https://twitter.com/RaffMilitary Facebook : https://www.facebook.com/rafftarmyuni... Blogger : http://raffmilitaryclothing.blogspot....
Liselilerden Halay Açılımı 00:47
Liselilerden Halay Açılımı 240 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki liseli kanı kaynayan ergen kardeşlerimizin enteresan videolarını görmeyelim.Toplu halaya durup yine aynı tolulukla otobüse iştirak eden kardeşler milim hareket etmeden yine aynı toplulukla arka kapıdan iniyorlar.Ne diyelim bu medeni cesaretlerini daha üretici ve yapıcı işlerdede görmek isteriz..
Romantik Dolandırıcı 00:48
Romantik Dolandırıcı 109 izlenme - 2 yıl önce Adana'da bir kişi, kendini astsubay olarak tanıtıp bir alışveriş merkezinde üniforma ile romantik bir evlenme teklifinde bulunduğu genç kızın 4 bin lira parasını dolandırdığı iddiasıyla tutuklandı.
Hulusi Akar : Üniforma Giymiş Yılanlar 10:03
Hulusi Akar : Üniforma Giymiş Yılanlar 56 izlenme - 11 ay önce Ankara Emniyeti'ne ziyarette bulunan Genelkurmay Başkanı Org. Hulusi Akar ve kuvvet komutanları daha sonra Gölbaşı'ndaki Özel Harekat Merkezi'ni ziyaret ediyor. Ziyaret öncesi kısa bir açıklama yapan Genelkurmay Başkanı Org. Hulusi Akar"Üniforma giymiş hainler ülkemize büyük zarar verdi. Bunlar adalet önünde en ağır şekilde cezalandırılacak. Bize düşen görevi kararlılıkla yapacağız. Asker-polis birlikte görevimizi yerine getireceğiz. " dedi. "POLİS-ASKER KARDEŞTİR" Görüşme sonrası Ankara Emniyeti'ndeki görevli polislere seslenen Akar, "Asker elbisesi giymiş bazı alçakların, yılanların ülkemize verdiği zarar çok büyüktür. İnşallah Allah bize bunun için güç verecektir. Asker, polis kardeştir. Bu geçmişle kalmayacağız, gerekli temizliği yapacağız. Hep birlikte omuz omuza azimle kararlılıkla mücadeleye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı. Genelkurmay Başkanı Org. Hulusi Akar ve kuvvet komutanlarının, Ankara Emniyeti'nden sonra Gölbaşı'ndaki Özel Harekat Merkezi'ni ziyaret ediyor.
Windsor Sarayı Muhafızının Üniformalı Küçük Çocuğa Sürprizi 00:58
Windsor Sarayı Muhafızının Üniformalı Küçük Çocuğa Sürprizi 23 izlenme - 5 ay önce Windsor Sarayı muhafızları tek düzen disipli hareketleri ile tanınırlar, Üniforması ile bekleyen çocuğu görünce muhafız askeri çocuğa bir sürpriz yapıyo
Amerikan Ordusu Üniformalarının 240 Yıllık Değişimi 02:19
Amerikan Ordusu Üniformalarının 240 Yıllık Değişimi 79 izlenme - 2 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri Silahlı Kuvvetleri (İngilizce: United States Armed Forces), ABD'nin bütün silahlı kuvvetlerinin birleşik olarak oluşturduğu yapıdır. ABD Ordusu ilk kez, yeni kurulan ulusu Amerikan Bağımsızlık Savaşı'nda Büyük Britanya'ya karşı savunmak üzere 13 kurucu eyaletin oluşturduğu Kongre yönetimi sırasında kuruldu. Amerika Birleşik Devletleri Kara Kuvvetleri, ABD Deniz Piyadeleri ve ABD Deniz Kuvvetleri 1776'daki bağımsızlık bildirisinin açıklanacağı öngörüsüyle 1775'te oluşturuldu. Dünyadaki en büyük hava kuvvetlerinden birine sahip olmasına rağmen, Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri 1947'ye kadar bağımsız bir komutanlık haline getirilmedi. Kurulmasından itibaren ordu Amerikan tarihi'nde belirleyici bir rol oynadı. Zafer ile biten Berberi Savaşları (1.si 1801-1805; 2.si 1815) ve daha sonra Amerika'nın "İkinci Bağımsızlık Savaşı" olarak nitelenen 1812 Savaşından sonra bir ulusal birlik ve kim
Mehmetcik Çanakkale Zaferi Dönemine Ait Asırlık Üniformaları Giydi 01:14
Mehmetcik Çanakkale Zaferi Dönemine Ait Asırlık Üniformaları Giydi 15 izlenme - 3 ay önce Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı törenlerinde, savaş dönemine ait askeri üniformaları giyerek Şehitler Abidesi çevresinde ''saygı nöbeti" tutacak askerler, ilgi odağı oldu.
Merve Nayır : Üniformalarımı Ağlaya Ağlaya Teslim Ettim 02:09
Merve Nayır : Üniformalarımı Ağlaya Ağlaya Teslim Ettim 39 izlenme - 11 ay önce FETÖ'cü subayların baskısı ve işkencesi nedeniyle Kara Harp Okulunu 4. sınıfta bırakan Merve Nayır, en büyük hayali olan askerlik mesleğinden kendisini ayrılmaya zorlayanlarla yargı önünde hesaplaşacak.
Cumhurbaşkanlığı Nöbetçilerinin Yeni Kıyafetleri 08:39
Cumhurbaşkanlığı Nöbetçilerinin Yeni Kıyafetleri 13 izlenme - 6 ay önce Cumhurbaşkanlığı Koruma Dairesi'ne bağlı polislerin üniformaları yenilendi. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından yayınlanan kanun hükmünde kararname ile Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı'nın görevi polislere devretmesi sonrası, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde üniformalarda da değişikliğe gidildi. Cumhurbaşkanlığı Saygı Nöbetçileri'nin daha önce giydiği açık mavi tören üniformasının rengi turkuvaz oldu. Göğüs bölgesinde tek düğme ve işlemeler de değiştirilerek iki yanda olacak şekilde çift düğmeli oldu. Daha önce lacivert renkteki dik yakalar ise yine turkuvaz üzeri altın rengi işlemeli klasik yaka olarak tasarlandı. Askerlerin beyaz kaskları, polislerde yeni tasarımda altın sarısına çevrildi. Altın renkli tokalı beyaz palaskalar ise Cumhurbaşkanlığı Forslu sarı renkli palaskalarla yenilendi.
Abd Silah Verip Eğittiği Pkk'lı Teröristlere Şimdi De Üniforma Giydirdi 02:04
Abd Silah Verip Eğittiği Pkk'lı Teröristlere Şimdi De Üniforma Giydirdi 8 izlenme - 5 ay önce ABD, Sİlah Verip Eğittiği PKK'lı Teröristlere Şimdi de Üniforma Giydirdi