Hoşgeldiniz!

üniforma

Japon Geyşa Hitomi Tanaka Üniformaya Sığmıyor Panzzers 05:16
Japon Geyşa Hitomi Tanaka Üniformaya Sığmıyor Panzzers 6.298 izlenme - 3 yıl önce Japon Geyşa Hitomi Tanaka Üniformaya Sığmıyor Panzzers
Bayan Bisiklet Takımının İlginç Üniforması 01:03
Bayan Bisiklet Takımının İlginç Üniforması 1.086 izlenme - 3 yıl önce Kolombiya'nın kadın bisiklet takımı, giydikleri ten rengi üniformalar sebebiyle 2014 yılında sosyal medyadan ve Uluslararası Bisiklet Birliği'nden çok eleştiri toplamış.
Polis Üniforması Giyip Kızları Tavlamaya Çalışmak 05:14
Polis Üniforması Giyip Kızları Tavlamaya Çalışmak 1.079 izlenme - 3 yıl önce Ünlü internet fenomeni Vitaly, polis kıyafetleri içine bürünüp sokakta gözüne kestirdiği güzel kızların numarasını istiyor.
100 Yıl İçerisindeki Hostes Üniformalarının İnanılmaz Değişimi 02:36
100 Yıl İçerisindeki Hostes Üniformalarının İnanılmaz Değişimi 178 izlenme - 1 yıl önce 1940'lı yıllardan günümüze hosteslerin kullandıkları üniformalar nasıl bir değişim gösterdi? Sonja Wajih ve Brooke Flemming'in modelliklerini yaptığı Condé Nast Traveler'ın 100 yıllık değişim videosunu izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Askeri Elbise, Askeri Kıyafet, Askeri Üniforma, Askeri Malzeme , Askeri Kamuflaj, Asker Malzemeleri 00:59
Askeri Elbise, Askeri Kıyafet, Askeri Üniforma, Askeri Malzeme , Askeri Kamuflaj, Asker Malzemeleri 219 izlenme - 3 yıl önce RAFF Military Textile is a company not just specialized in the Army products such as military uniforms, police dresses, military clothing, military material, military camouflage, , soldier tent, ceremony clothes, military hat, military shirts, military vest, solder apparel , military ceremonial uniform, Military Wear, police uniform, police poncho, police robocop, soldier apparel, military T-Shirt, police sweater, police clothing, anti-riot police uniform, but also professional and industrial apparel for doctors, workers and promotional clothing. We serve our products for the countries which are in need. L’entreprise RAFF Militaires Textile n’est pas juste spécialisée dans la fabrication des produits de textile pour le secteur textile militaire comme les habits militaires, les vêtements militaires, robocop de police, , vêtements de cérémonie, robe de dirigeant, les vestes militaires, les costumes de cérémonie militaire, les vêtements de police, les habits de police, poncho de police, Mais aussi, matière de police, nous sommes specialists dans le domaine du textile professionnel et promotionnel. Nous sommes au service pour les pays qui sont dans le besoin. Raff MilitaryTextile olarak askerielbise, askerikıyafet, askeriüniform¬¬a,askeri malzeme , askeri kamuflaj, asker kazağı , asker elbisesi, askeri tören kıyafetleri, kamuflaj üniforma, askeribaret, polis kıyafetleri, polis kazağı, polis elbisesi, robocop, kask, polismalzeme, polis elbisesi, polis elbiseleri , askeri palaska, askeri kemer ihtiyacı olan ülkelere çalışmalarımız devam etmektedir. Linkedin : https://www.linkedin.com/profile/edit... Twitter : https://twitter.com/RaffMilitary Facebook : https://www.facebook.com/rafftarmyuni... Blogger : http://raffmilitaryclothing.blogspot....
Sunay Akın - Mustafa Kemal 02:11
Sunay Akın - Mustafa Kemal 458 izlenme - 3 yıl önce Yürüyen ansiklopedi Sunay Akın abimizden bu sefer de Atatürk'ün çok kimse tarafından bilinmeyen bir anısını dinliyoruz efendim.
Savaşa Hazırlık - Fransa & Rusya 04:42
Savaşa Hazırlık - Fransa & Rusya 308 izlenme - 3 yıl önce Birinci Dünya Savaşı'na hazırlanan Rusya ve Fransa'dan görüntüler. Tarih 1914.
Raff  Military Tekstil,  Askeri Üniforma,  Asker Malzemeleri, Polis Elbiseleri, Asker Kıyafetleri 02:04
Raff Military Tekstil, Askeri Üniforma, Asker Malzemeleri, Polis Elbiseleri, Asker Kıyafetleri 20 izlenme - 2 ay önce Raff Tekstil askeri üniforma, asker polis elbiseleri, polis giysileri, asker kıyafetleri asker kıyafetleri, asker kazağı, asker elbisesi, asker botları, askeri kamuflaj, asker jandarma kıyafetleri, asker kamuflaj, asker kar elbisesi, asker tören kıyafeti, asker üniformaları, asker çadırı, asker çanta, asker kar elbisesi, asker çizmesi, asker eldiven, asker eşofmanı, askeri botlar, askeri montlar, askeri palaska, askeri palaska, askeri üniforma, askeri yağmurluk, askeri kaban, askeri kamuflaj takımı, askeri kasatura kılıfı, askeri palto, askeri panço, askeri pilot üniforma, askeri yatak, askeri yün şapka, Askeri yün eldiven, asker tişörtü, asker zırhlı yelek, doktor üniforma, erkek ameliyat kıyafeti, erkek promosyon şapka, hemşire kıyafeti, hemşire üniforması, hostes üniforma, iş güvenliği ayakkabısı,iş güvenliği önlüğü, iş güvenlik montu, iş güvenlik yeleği, pilot kıyafeti, pilot üniforması, polis elbiseleri, polis kıyafeti, polis aksesuar, polis bareti, polis beresi, polis deri eldiven, polis iç çamaşırı, polis deri kemer, polis eşofmanı, polis gaz maskesi, polis kar maskesi, polis kazağı, polis kelepçe, polis kıyafetleri, polis mont , polis paltosu, polis panço, tören kıyafeti, üniforma tasarımı, üniversite kıyafetleri, zabıta elbiseleri, zabıta kıyafetleri, zabıta üniforması Asker , Polis kıyafetleri malzemeleri ve ekipmanlarını istenen şartnamelere uygun olarak üreterek başta Ortadoğu Ülkeleri , Balkan Ülkeleri , Türki Cumhuriyetleri ve Afrika Kıtasında bir çok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir , iç pazarda ise devlet kurumları ve özel sektörün ihtiyacı olan teknik özel kıyafetleri, organizasyonlar için promosyon ürünleri imal etmekte ve teslimatını yapmaktadır. Şirketimizin belirlediği vizyona ulaşmaya çalışırken ticari ahlak ve dürüstlük ilkelerimizden taviz vermeden müşteri memnuniyetini sağlamak maliyet unsurlarını en aza indirerek sorunsuz ürünleri müşteriye sunarak kalitede zirveye ulaştırmaktır. Ülkemizin Yasal mevzuatına uymayı ve Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmetimizi gerçekleştirmeyi hedefleyerek Kalite ve yönetim sistemimizi sürekli geliştirmeyi amaç edinmiştir. Kalitesini ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile de tescilleyen Raff Tekstil; ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti Sistemi Serifikalarını almaya hakkazanmıştır. İhracat odaklı şirketimizin misyonu müşteriye özel tasarım ve model geliştirip Yurtdışı piyasasında da sektörde öncü firma haline gelmektir. Raff Tekstil Askeri Üniforma Üreticisi Firma Olarak Müşterilerimize sektöründe en iyi ürün ve hizmeti sunabilmek için, Sloganımız '' sorunsuz üretim, zamanında teslimat , memnun müşteridir''
Hostes Üniformalarının 100 Yıl İçerisindeki İnanılmaz Değişimi 02:36
Hostes Üniformalarının 100 Yıl İçerisindeki İnanılmaz Değişimi 73 izlenme - 1 yıl önce 1940'lı yıllardan günümüze hosteslerin kullandıkları üniformalar nasıl bir değişim gösterdi? Sonja Wajih ve Brooke Flemming'in modelliklerini yaptığı Condé Nast Traveler'ın 100 yıllık değişim videosunu izliyoruz.
Ağabeyim Kokuyor Diye Şehidin Üniformasını Koklayıp Ağladı 01:38
Ağabeyim Kokuyor Diye Şehidin Üniformasını Koklayıp Ağladı 96 izlenme - 2 yıl önce Ankara’da darbe girişimi sırasında yapılan saldırı sonucu şehit olan polis memuru Yunus Uğur’un kardeşi Furkan Uğur’un giydiği ağabeyinin üniformasını koklayarak “Ağabeyim kokuyor” diye ağlaması yürekleri dağladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Liselilerden Halay Açılımı 00:47
Liselilerden Halay Açılımı 253 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki liseli kanı kaynayan ergen kardeşlerimizin enteresan videolarını görmeyelim.Toplu halaya durup yine aynı tolulukla otobüse iştirak eden kardeşler milim hareket etmeden yine aynı toplulukla arka kapıdan iniyorlar.Ne diyelim bu medeni cesaretlerini daha üretici ve yapıcı işlerdede görmek isteriz..
Söke'de Üsteğmen Çift Üniformalı Nikah Kıydı 02:28
Söke'de Üsteğmen Çift Üniformalı Nikah Kıydı 21 izlenme - 4 ay önce Söke'de üsteğmen çift üniformalı nikah kıydıAYDIN - Deniz Üsteğmen Gökçe Dedekargınoğlu ve Deniz Üsteğmen Mustafa Garip, Söke'de gerçekleşen nikah töreni ile hayatlarını birleştirdi.
Romantik Dolandırıcı 00:48
Romantik Dolandırıcı 109 izlenme - 3 yıl önce Adana'da bir kişi, kendini astsubay olarak tanıtıp bir alışveriş merkezinde üniforma ile romantik bir evlenme teklifinde bulunduğu genç kızın 4 bin lira parasını dolandırdığı iddiasıyla tutuklandı.
Amerikan Ordusu Üniformalarının 240 Yıllık Değişimi 02:19
Amerikan Ordusu Üniformalarının 240 Yıllık Değişimi 87 izlenme - 3 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri Silahlı Kuvvetleri (İngilizce: United States Armed Forces), ABD'nin bütün silahlı kuvvetlerinin birleşik olarak oluşturduğu yapıdır. ABD Ordusu ilk kez, yeni kurulan ulusu Amerikan Bağımsızlık Savaşı'nda Büyük Britanya'ya karşı savunmak üzere 13 kurucu eyaletin oluşturduğu Kongre yönetimi sırasında kuruldu. Amerika Birleşik Devletleri Kara Kuvvetleri, ABD Deniz Piyadeleri ve ABD Deniz Kuvvetleri 1776'daki bağımsızlık bildirisinin açıklanacağı öngörüsüyle 1775'te oluşturuldu. Dünyadaki en büyük hava kuvvetlerinden birine sahip olmasına rağmen, Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri 1947'ye kadar bağımsız bir komutanlık haline getirilmedi. Kurulmasından itibaren ordu Amerikan tarihi'nde belirleyici bir rol oynadı. Zafer ile biten Berberi Savaşları (1.si 1801-1805; 2.si 1815) ve daha sonra Amerika'nın "İkinci Bağımsızlık Savaşı" olarak nitelenen 1812 Savaşından sonra bir ulusal birlik ve kim
Hulusi Akar : Üniforma Giymiş Yılanlar 10:03
Hulusi Akar : Üniforma Giymiş Yılanlar 64 izlenme - 2 yıl önce Ankara Emniyeti'ne ziyarette bulunan Genelkurmay Başkanı Org. Hulusi Akar ve kuvvet komutanları daha sonra Gölbaşı'ndaki Özel Harekat Merkezi'ni ziyaret ediyor. Ziyaret öncesi kısa bir açıklama yapan Genelkurmay Başkanı Org. Hulusi Akar"Üniforma giymiş hainler ülkemize büyük zarar verdi. Bunlar adalet önünde en ağır şekilde cezalandırılacak. Bize düşen görevi kararlılıkla yapacağız. Asker-polis birlikte görevimizi yerine getireceğiz. " dedi. "POLİS-ASKER KARDEŞTİR" Görüşme sonrası Ankara Emniyeti'ndeki görevli polislere seslenen Akar, "Asker elbisesi giymiş bazı alçakların, yılanların ülkemize verdiği zarar çok büyüktür. İnşallah Allah bize bunun için güç verecektir. Asker, polis kardeştir. Bu geçmişle kalmayacağız, gerekli temizliği yapacağız. Hep birlikte omuz omuza azimle kararlılıkla mücadeleye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı. Genelkurmay Başkanı Org. Hulusi Akar ve kuvvet komutanlarının, Ankara Emniyeti'nden sonra Gölbaşı'ndaki Özel Harekat Merkezi'ni ziyaret ediyor.
Merve Nayır : Üniformalarımı Ağlaya Ağlaya Teslim Ettim 02:09
Merve Nayır : Üniformalarımı Ağlaya Ağlaya Teslim Ettim 50 izlenme - 2 yıl önce FETÖ'cü subayların baskısı ve işkencesi nedeniyle Kara Harp Okulunu 4. sınıfta bırakan Merve Nayır, en büyük hayali olan askerlik mesleğinden kendisini ayrılmaya zorlayanlarla yargı önünde hesaplaşacak.
Windsor Sarayı Muhafızının Üniformalı Küçük Çocuğa Sürprizi 00:58
Windsor Sarayı Muhafızının Üniformalı Küçük Çocuğa Sürprizi 24 izlenme - 1 yıl önce Windsor Sarayı muhafızları tek düzen disipli hareketleri ile tanınırlar, Üniforması ile bekleyen çocuğu görünce muhafız askeri çocuğa bir sürpriz yapıyo
Mehmetcik Çanakkale Zaferi Dönemine Ait Asırlık Üniformaları Giydi 01:14
Mehmetcik Çanakkale Zaferi Dönemine Ait Asırlık Üniformaları Giydi 19 izlenme - 1 yıl önce Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı törenlerinde, savaş dönemine ait askeri üniformaları giyerek Şehitler Abidesi çevresinde ''saygı nöbeti" tutacak askerler, ilgi odağı oldu.
Cumhurbaşkanlığı Nöbetçilerinin Yeni Kıyafetleri 08:39
Cumhurbaşkanlığı Nöbetçilerinin Yeni Kıyafetleri 17 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Koruma Dairesi'ne bağlı polislerin üniformaları yenilendi. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından yayınlanan kanun hükmünde kararname ile Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı'nın görevi polislere devretmesi sonrası, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde üniformalarda da değişikliğe gidildi. Cumhurbaşkanlığı Saygı Nöbetçileri'nin daha önce giydiği açık mavi tören üniformasının rengi turkuvaz oldu. Göğüs bölgesinde tek düğme ve işlemeler de değiştirilerek iki yanda olacak şekilde çift düğmeli oldu. Daha önce lacivert renkteki dik yakalar ise yine turkuvaz üzeri altın rengi işlemeli klasik yaka olarak tasarlandı. Askerlerin beyaz kaskları, polislerde yeni tasarımda altın sarısına çevrildi. Altın renkli tokalı beyaz palaskalar ise Cumhurbaşkanlığı Forslu sarı renkli palaskalarla yenilendi.
Abd Silah Verip Eğittiği Pkk'lı Teröristlere Şimdi De Üniforma Giydirdi 02:04
Abd Silah Verip Eğittiği Pkk'lı Teröristlere Şimdi De Üniforma Giydirdi 9 izlenme - 1 yıl önce ABD, Sİlah Verip Eğittiği PKK'lı Teröristlere Şimdi de Üniforma Giydirdi
Uzman Çavuş Kendi Düğününe Askeri Üniforma ile Geldi 04:40
Uzman Çavuş Kendi Düğününe Askeri Üniforma ile Geldi 3 izlenme - 6 ay önce Uzman Çavuş kendi düğününe askeri üniforma ile geldiZONGULDAK - Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Sevgi Karadeniz ile dünya evine giren Özel Harekat Güvenlik görevlisi Uzman Çavuş Ahmet Altay, düğününe damatlık yerine askeri üniforma ile geldi.