Hoşgeldiniz!

Üniforma Videoları İzle

Japon Geyşa Hitomi Tanaka Üniformaya Sığmıyor Panzzers 05:16
Japon Geyşa Hitomi Tanaka Üniformaya Sığmıyor Panzzers 4.835 izlenme - 2 yıl önce Japon Geyşa Hitomi Tanaka Üniformaya Sığmıyor Panzzers
100 Yıl İçerisindeki Hostes Üniformalarının İnanılmaz Değişimi 02:36
100 Yıl İçerisindeki Hostes Üniformalarının İnanılmaz Değişimi 172 izlenme - 3 ay önce 1940'lı yıllardan günümüze hosteslerin kullandıkları üniformalar nasıl bir değişim gösterdi? Sonja Wajih ve Brooke Flemming'in modelliklerini yaptığı Condé Nast Traveler'ın 100 yıllık değişim videosunu izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Polis Üniforması Giyip Kızları Tavlamaya Çalışmak 05:14
Polis Üniforması Giyip Kızları Tavlamaya Çalışmak 1.064 izlenme - 2 yıl önce Ünlü internet fenomeni Vitaly, polis kıyafetleri içine bürünüp sokakta gözüne kestirdiği güzel kızların numarasını istiyor.
Bayan Bisiklet Takımının İlginç Üniforması 01:03
Bayan Bisiklet Takımının İlginç Üniforması 843 izlenme - 2 yıl önce Kolombiya'nın kadın bisiklet takımı, giydikleri ten rengi üniformalar sebebiyle 2014 yılında sosyal medyadan ve Uluslararası Bisiklet Birliği'nden çok eleştiri toplamış.
Hostes Üniformalarının 100 Yıl İçerisindeki İnanılmaz Değişimi 02:36
Hostes Üniformalarının 100 Yıl İçerisindeki İnanılmaz Değişimi 35 izlenme - 3 ay önce 1940'lı yıllardan günümüze hosteslerin kullandıkları üniformalar nasıl bir değişim gösterdi? Sonja Wajih ve Brooke Flemming'in modelliklerini yaptığı Condé Nast Traveler'ın 100 yıllık değişim videosunu izliyoruz.
Ağabeyim Kokuyor Diye Şehidin Üniformasını Koklayıp Ağladı 01:38
Ağabeyim Kokuyor Diye Şehidin Üniformasını Koklayıp Ağladı 93 izlenme - 9 ay önce Ankara’da darbe girişimi sırasında yapılan saldırı sonucu şehit olan polis memuru Yunus Uğur’un kardeşi Furkan Uğur’un giydiği ağabeyinin üniformasını koklayarak “Ağabeyim kokuyor” diye ağlaması yürekleri dağladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mehmetcik Çanakkale Zaferi Dönemine Ait Asırlık Üniformaları Giydi 01:14
Mehmetcik Çanakkale Zaferi Dönemine Ait Asırlık Üniformaları Giydi 15 izlenme - 1 ay önce Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı törenlerinde, savaş dönemine ait askeri üniformaları giyerek Şehitler Abidesi çevresinde ''saygı nöbeti" tutacak askerler, ilgi odağı oldu.
Sunay Akın - Mustafa Kemal 02:11
Sunay Akın - Mustafa Kemal 410 izlenme - 2 yıl önce Yürüyen ansiklopedi Sunay Akın abimizden bu sefer de Atatürk'ün çok kimse tarafından bilinmeyen bir anısını dinliyoruz efendim.
Savaşa Hazırlık - Fransa & Rusya 04:42
Savaşa Hazırlık - Fransa & Rusya 295 izlenme - 2 yıl önce Birinci Dünya Savaşı'na hazırlanan Rusya ve Fransa'dan görüntüler. Tarih 1914.
Askeri Elbise, Askeri Kıyafet, Askeri Üniforma, Askeri Malzeme , Askeri Kamuflaj, Asker Malzemeleri 00:59
Askeri Elbise, Askeri Kıyafet, Askeri Üniforma, Askeri Malzeme , Askeri Kamuflaj, Asker Malzemeleri 145 izlenme - 2 yıl önce RAFF Military Textile is a company not just specialized in the Army products such as military uniforms, police dresses, military clothing, military material, military camouflage, , soldier tent, ceremony clothes, military hat, military shirts, military vest, solder apparel , military ceremonial uniform, Military Wear, police uniform, police poncho, police robocop, soldier apparel, military T-Shirt, police sweater, police clothing, anti-riot police uniform, but also professional and industrial apparel for doctors, workers and promotional clothing. We serve our products for the countries which are in need. L’entreprise RAFF Militaires Textile n’est pas juste spécialisée dans la fabrication des produits de textile pour le secteur textile militaire comme les habits militaires, les vêtements militaires, robocop de police, , vêtements de cérémonie, robe de dirigeant, les vestes militaires, les costumes de cérémonie militaire, les vêtements de police, les habits de police, poncho de police, Mais aussi, matière de police, nous sommes specialists dans le domaine du textile professionnel et promotionnel. Nous sommes au service pour les pays qui sont dans le besoin. Raff MilitaryTextile olarak askerielbise, askerikıyafet, askeriüniform¬¬a,askeri malzeme , askeri kamuflaj, asker kazağı , asker elbisesi, askeri tören kıyafetleri, kamuflaj üniforma, askeribaret, polis kıyafetleri, polis kazağı, polis elbisesi, robocop, kask, polismalzeme, polis elbisesi, polis elbiseleri , askeri palaska, askeri kemer ihtiyacı olan ülkelere çalışmalarımız devam etmektedir. Linkedin : https://www.linkedin.com/profile/edit... Twitter : https://twitter.com/RaffMilitary Facebook : https://www.facebook.com/rafftarmyuni... Blogger : http://raffmilitaryclothing.blogspot....
Windsor Sarayı Muhafızının Üniformalı Küçük Çocuğa Sürprizi 00:58
Windsor Sarayı Muhafızının Üniformalı Küçük Çocuğa Sürprizi 22 izlenme - 4 ay önce Windsor Sarayı muhafızları tek düzen disipli hareketleri ile tanınırlar, Üniforması ile bekleyen çocuğu görünce muhafız askeri çocuğa bir sürpriz yapıyo
Romantik Dolandırıcı 00:48
Romantik Dolandırıcı 108 izlenme - 2 yıl önce Adana'da bir kişi, kendini astsubay olarak tanıtıp bir alışveriş merkezinde üniforma ile romantik bir evlenme teklifinde bulunduğu genç kızın 4 bin lira parasını dolandırdığı iddiasıyla tutuklandı.
Hulusi Akar : Üniforma Giymiş Yılanlar 10:03
Hulusi Akar : Üniforma Giymiş Yılanlar 56 izlenme - 9 ay önce Ankara Emniyeti'ne ziyarette bulunan Genelkurmay Başkanı Org. Hulusi Akar ve kuvvet komutanları daha sonra Gölbaşı'ndaki Özel Harekat Merkezi'ni ziyaret ediyor. Ziyaret öncesi kısa bir açıklama yapan Genelkurmay Başkanı Org. Hulusi Akar"Üniforma giymiş hainler ülkemize büyük zarar verdi. Bunlar adalet önünde en ağır şekilde cezalandırılacak. Bize düşen görevi kararlılıkla yapacağız. Asker-polis birlikte görevimizi yerine getireceğiz. " dedi. "POLİS-ASKER KARDEŞTİR" Görüşme sonrası Ankara Emniyeti'ndeki görevli polislere seslenen Akar, "Asker elbisesi giymiş bazı alçakların, yılanların ülkemize verdiği zarar çok büyüktür. İnşallah Allah bize bunun için güç verecektir. Asker, polis kardeştir. Bu geçmişle kalmayacağız, gerekli temizliği yapacağız. Hep birlikte omuz omuza azimle kararlılıkla mücadeleye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı. Genelkurmay Başkanı Org. Hulusi Akar ve kuvvet komutanlarının, Ankara Emniyeti'nden sonra Gölbaşı'ndaki Özel Harekat Merkezi'ni ziyaret ediyor.
Liselilerden Halay Açılımı 00:47
Liselilerden Halay Açılımı 207 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki liseli kanı kaynayan ergen kardeşlerimizin enteresan videolarını görmeyelim.Toplu halaya durup yine aynı tolulukla otobüse iştirak eden kardeşler milim hareket etmeden yine aynı toplulukla arka kapıdan iniyorlar.Ne diyelim bu medeni cesaretlerini daha üretici ve yapıcı işlerdede görmek isteriz..
Amerikan Ordusu Üniformalarının 240 Yıllık Değişimi 02:19
Amerikan Ordusu Üniformalarının 240 Yıllık Değişimi 78 izlenme - 2 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri Silahlı Kuvvetleri (İngilizce: United States Armed Forces), ABD'nin bütün silahlı kuvvetlerinin birleşik olarak oluşturduğu yapıdır. ABD Ordusu ilk kez, yeni kurulan ulusu Amerikan Bağımsızlık Savaşı'nda Büyük Britanya'ya karşı savunmak üzere 13 kurucu eyaletin oluşturduğu Kongre yönetimi sırasında kuruldu. Amerika Birleşik Devletleri Kara Kuvvetleri, ABD Deniz Piyadeleri ve ABD Deniz Kuvvetleri 1776'daki bağımsızlık bildirisinin açıklanacağı öngörüsüyle 1775'te oluşturuldu. Dünyadaki en büyük hava kuvvetlerinden birine sahip olmasına rağmen, Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri 1947'ye kadar bağımsız bir komutanlık haline getirilmedi. Kurulmasından itibaren ordu Amerikan tarihi'nde belirleyici bir rol oynadı. Zafer ile biten Berberi Savaşları (1.si 1801-1805; 2.si 1815) ve daha sonra Amerika'nın "İkinci Bağımsızlık Savaşı" olarak nitelenen 1812 Savaşından sonra bir ulusal birlik ve kim
Cumhurbaşkanlığı Nöbetçilerinin Yeni Kıyafetleri 08:39
Cumhurbaşkanlığı Nöbetçilerinin Yeni Kıyafetleri 13 izlenme - 4 ay önce Cumhurbaşkanlığı Koruma Dairesi'ne bağlı polislerin üniformaları yenilendi. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından yayınlanan kanun hükmünde kararname ile Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı'nın görevi polislere devretmesi sonrası, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde üniformalarda da değişikliğe gidildi. Cumhurbaşkanlığı Saygı Nöbetçileri'nin daha önce giydiği açık mavi tören üniformasının rengi turkuvaz oldu. Göğüs bölgesinde tek düğme ve işlemeler de değiştirilerek iki yanda olacak şekilde çift düğmeli oldu. Daha önce lacivert renkteki dik yakalar ise yine turkuvaz üzeri altın rengi işlemeli klasik yaka olarak tasarlandı. Askerlerin beyaz kaskları, polislerde yeni tasarımda altın sarısına çevrildi. Altın renkli tokalı beyaz palaskalar ise Cumhurbaşkanlığı Forslu sarı renkli palaskalarla yenilendi.
Merve Nayır : Üniformalarımı Ağlaya Ağlaya Teslim Ettim 02:09
Merve Nayır : Üniformalarımı Ağlaya Ağlaya Teslim Ettim 30 izlenme - 9 ay önce FETÖ'cü subayların baskısı ve işkencesi nedeniyle Kara Harp Okulunu 4. sınıfta bırakan Merve Nayır, en büyük hayali olan askerlik mesleğinden kendisini ayrılmaya zorlayanlarla yargı önünde hesaplaşacak.
Haber Bültenini Özel Harekat Polisi Üniformasıyla Sundu 04:53
Haber Bültenini Özel Harekat Polisi Üniformasıyla Sundu 40 izlenme - 1 yıl önce Sivas'ta Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 171'inci yıl dönümü nedeniyle 4 Eylül Tv'nin haber spikeri Kuzey Sait Karabacak, haber bültenini özel harekat polisi üniformasıyla sunarak terörle mücadele eden asker ve polislere destek verdi. Kentte uydu üzerinde yayın yapan 4 Eylül Tv'nin ana haber spikeri Kuzey Sait Karabacak, Türk Polis Teşkilatı'nın 171'inci yıl dönümü nedeniyle terörle mücadele de görev yapan asker ve polislere destek olmak amacıyla ana haber bültenini özel harekat polislerinin giydiği üniformayı giyerek sundu. Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 171'inci yıl dönümü nedeniyle ana haber bültenine özel harekat polisi üniformasıyla çıktığını belirten Karabacak ana haber bülteninin başlangıcında yaptığı konuşmada, "Emniyet teşkilatının en mutlu olması gereken şu günlerde yine mesai arkadaşlarını kaybeden polis ve askerlerimize ve bizlere acı haberler arka arkaya gelmeye ne yazık ki devam ediyor. Kuruluşunun 171'inci yıl dönümünde vatandaşların yani bizlerin, sizlerin huzur uyuyabilmesi için maalesef ki birilerinin ayakta durması ve mücadele etmesi gerekiyor. İşte bu zor günlerde siz polislerimiz ve askerlerimiz Güneydoğu'da ve Doğu'da, Nusaybin'de, Cizre'de, Yüksekova'da vatan hainleriyle mücadele etmeye ülkenin bayrağını indirmek isteyenlerin ellerini kırmak ezanı susturmak isteyenlerin dillerin koparmak, halkımıza zarar vermek isteyenlerin nefeslerini kesmek için gece, gündüz demeden mücadele etmeye devam ediyorsunuz. Sizler yanınızdaki kader arkadaşlarınızla sizler mesai arkadaşlarınızla, sizler meslektaşlarınızla birlikte bu ülkenin refahı ve güveni için hendekleri kapatmaya, barikatları kaldırmaya, tuzaklanan patlayıcıları imha etmeye çalışırken, bizler burada bugün yine hangi ilçeden şehit haberi gelecek diye beklerken duyduğumuz tedirginlik, üzüntüyü yaşamakta cidden zorlanırken sizler silah sesler ve nereden geldiği belli olmayan kurşunlarla mücadele etmeyi bir zorluk değil vatan için, millet için, bayrak için, ezan için, din için verilen mücadele olarak görüyor ve neticesinde şehit olmanın mukaddes hazzıyla mücadele ediyorsunuz. İşte bugün biz sizlere destek olabilmek seslerimizi size duyurabilmek sizlerin yanında olduğumuzu gösterebilmek ve sizlerin orada yaşadıklarınızı bildiğimizi ve bu vatan için Çanakkale'de verilen mücadelenin aynısını orada verdiğinizi izleyenlerimize anlatmak için bugüne kadar şehit olan tüm polis ve askerlerimiz adına Sivas'ta özel harekat polisimizin kıyafetlerini giyerek yayına çıkma ihtiyacı hissettik. Oralarda özel harekatçılarımızın verdiği mücadelenin unutulmayacağı ve tarihin bu yaşananlar bir bir yazacağını hatırlatmak istiyoruz. Hepinizin isimleri bir bir kalbimizde ve tarih kitaplarında yazılı olacak" dedi.
Raff Army Promotion Textile Asker Malzemeleri ,Asker Kıyafetleri,Askeri Elbiseler 01:47
Raff Army Promotion Textile Asker Malzemeleri ,Asker Kıyafetleri,Askeri Elbiseler 49 izlenme - 2 yıl önce Raff Army Textile olarak asker botu,polis botu,asker malzemeleri, asker ayakkabısı,polis ayakkabısı, asker kazağı,polis kazağı,güvenlik kazağı,güvenlik üniforması ,askeri malzeme ,askeri tören kıyafeti,askeri tören malzemesi, askeri uniforma , askeri kamuflaj, asker botları, asker kazağı ,askeri gömlek, askeri yelek, asker elbisesi, askeri tören kıyafetleri, polis kıyafetleri, polis kazağı, polis elbisesi, robocop, kask, polis kalkanı ,askeri palaska, askeri kemer ve devlet kurumlarına özel tasarım çalışmaları yanında yabancı ülkelere çalışmalarımız devam etmektedir. The production capacity of RAFF Army Textile Military uniform, Military Police Unifroms, Police Clothes, Military Wear, Military Sweaters, Military Clothes, Military Wear, Military Sweaters, Military Clothes, military bots, military camouflage, army, military gendarme clothing, military camouflage, military snowing clothes, military ceremony clothes, military snowing clothes, soldier uniforms, soldier tent, soldier luggage,soldier drawings, soldier gloves, soldier training clothes, soldier uniforms, soldier tent , soldier luggage, soldier drawings, soldier boots, soldier coats, soldier belt, Military Uniform, Military Rainproof, soldier coat, soldier camouflage adress, soldier bayonet, Military coat, Military poncho, Military pilot uniform, Military vest, Military wool gloves, Military woolhat, soldier tshirt, soldier tactical vest, doctor uniform,man operation uniform, man promotion hat, air army uniform, nurse cloth, nurse clothing, hostes uniform, woek safety Groove, work safety coat, work safety vest, pilot apparel, pilot uniform, police uniforms, police clothing, police accessories, police helmets, police beret, police leather gloves, police leather belt,police tracking suits, police gaz masks, police under wear,police snow mask, police sweaters, police dresses, police handcuffs,police jackets, police coats, police poncho, ceremony clothes, uniform desing, universty clothing, police clothes,police uniforms All our military products, such as military uniform and police uniform, are produced in a high production capacity. From 1000 to 3000 as a trial order and it goes till 100 000 units for the final order confirmation. The production and delivery term takes from 20 to 60 days. All types of shipment are available (Freight, Boat shipment and Truck Cargo). Each and every country wants its own design and product according to their special model.
Abd Silah Verip Eğittiği Pkk'lı Teröristlere Şimdi De Üniforma Giydirdi 02:04
Abd Silah Verip Eğittiği Pkk'lı Teröristlere Şimdi De Üniforma Giydirdi 7 izlenme - 3 ay önce ABD, Sİlah Verip Eğittiği PKK'lı Teröristlere Şimdi de Üniforma Giydirdi
Askeri Üniforma ve Kamuflaj - Military Camo/ Uniforms 00:27
Askeri Üniforma ve Kamuflaj - Military Camo/ Uniforms 42 izlenme - 2 yıl önce Raff Military Textile olarak Askeri Malzemeler, Askeri Kıyafetler ,Askeri Kamuflaj , Askeri Üniforma, Asker Tabanca Kılıfı, Polis Tabanca Kılıfı, Askeri Matara, Polis Malzemeleri, asker malzemeleri,polis malzemeleri ,asker malzemeleri, asker ayakkabısı,polis ayakkabısı, asker kazağı,polis kazağı,güvenlik kazağı,güvenlik üniforması ,askeri malzeme ,askeri tören kıyafeti,askeri tören malzemesi, askeri uniforma , askeri kamuflaj, asker botları, asker kazağı ,askeri gömlek, askeri yelek, asker elbisesi, askeri tören kıyafetleri, polis kıyafetleri, polis kazağı, polis elbisesi, robocop, kask, polis kalkanı ,askeri palaska, askeri kemer ve devlet kurumlarına özel tasarım çalışmaları yanında yabancı ülkelere çalışmalarımız devam etmektedir. The production capacity of RAFF Army Textile Military uniform, Military Police Unifroms, Police Clothes, Military Wear, Military Sweaters, Military Clothes, Military Wear, Military Sweaters, Military Clothes, military bots, military camouflage, army, military gendarme clothing, military camouflage, military snowing clothes, military ceremony clothes, military snowing clothes, soldier uniforms, soldier tent, soldier luggage,soldier drawings, soldier gloves, soldier training clothes, soldier uniforms, soldier tent , soldier luggage, soldier drawings, soldier boots, soldier coats, soldier belt, Military Uniform, Military Rainproof, soldier coat, soldier camouflage adress, soldier bayonet, Military coat, Military poncho, Military pilot uniform, Military vest, Military wool gloves, Military woolhat, soldier tshirt, soldier tactical vest, doctor uniform,man operation uniform, man promotion hat, air army uniform, nurse cloth, nurse clothing, hostes uniform, woek safety Groove, work safety coat, work safety vest, pilot apparel, pilot uniform, police uniforms, police clothing, police accessories, police helmets, police beret, police leather gloves, police leather belt,police tracking suits, police gaz masks, police under wear,police snow mask, police sweaters, police dresses, police handcuffs,police jackets, police coats, police poncho, ceremony clothes, uniform desing, universty clothing, police clothes,police uniforms All our military products, such as military uniform and police uniform, are produced in a high production capacity. From 1000 to 3000 as a trial order and it goes till 100 000 units for the final order confirmation. The production and delivery term takes from 20 to 60 days. All types of shipment are available (Freight, Boat shipment and Truck Cargo). Each and every country wants its own design and product according to their special model. Linkedin :https://tr.linkedin.com/pub/raff-army... Twitter : https://twitter.com/RaffMilitary Facebook :https://www.facebook.com/raffaskerigiyim Blogger : http://askeregitimelbisesi.blogspot.com.tr/
Polise yanmaz termal üniforma dağıtımı başladı... 02:48
Polise yanmaz termal üniforma dağıtımı başladı... 32 izlenme - 4 yıl önce Polise yanmaz termal üniforma dağıtımı başladı...
Raff Military Textile Asker Malzemeleri - Polis Malzemeleri - Asker Üniforması - Asker Kıyafeti - 01:26
Raff Military Textile Asker Malzemeleri - Polis Malzemeleri - Asker Üniforması - Asker Kıyafeti - 21 izlenme - 2 yıl önce Raff MilitaryTextile olarak askerielbise, askerikıyafet, askeriüniforma,askeri malzeme , askeri kamuflaj, asker kazağı , asker elbisesi, askeri tören kıyafetleri, kamuflaj üniforma, askeribaret, polis kıyafetleri, polis kazağı, polis elbisesi, robocop, kask, polismalzeme, polis elbisesi, polis elbiseleri , askeri palaska, askeri kemer ihtiyacı olan ülkelere çalışmalarımız devam etmektedir. Linkedin : https://www.linkedin.com/profile/edit... Twitter : https://twitter.com/RaffMilitary Facebook : https://www.facebook.com/raffaskerigiyim Blogger :http://askeritshirt.blogspot.com.tr/2... The production capacity of RAFF Military Textile Camouflage Uniform , Military Uniform, Military Police Unifroms, Police Clothes, Military Wear, Military Sweaters, Military Clothes, Military Wear, Military Sweaters, Military Clothes, military bots, military clothing , military hat, military camouflage, army, military gendarme clothing, military camouflage, military snowing clothes, military ceremony clothes, military snowing clothes, soldier uniforms, soldier tent, soldier luggage,soldier drawings, soldier gloves, soldier training clothes, soldier uniforms, soldier tent , soldier luggage, soldier drawings, soldier boots, soldier coats, soldier belt, Military Uniform, Military Rainproof, soldier coat, soldier camouflage adress, soldier bayonet, Military coat, Military poncho, Military pilot uniform, Military vest, Military wool gloves, Military woolhat, soldier tshirt, soldier tactical vest, doctor uniform,man operation uniform, police leather gloves, police leather belt,police tracking suits, police gaz masks, police under wear,police snow mask, police sweaters, police dresses, police handcuffs,police jackets, police coats, police poncho, ceremony clothes, uniform desing, universty clothing, police clothes,police uniforms,All our military products, such as military uniform and police uniform, are produced in a high production capacity. From 1000 to 3000 as a trial order and it goes till 100 000 units for the final order confirmation. The production and delivery term takes from 20 to 60 days. All types of shipment are available (Freight, Boat shipment and Truck Cargo). Each and every country wants its own design and product according to their special model. www.raff.com.tr
Korucuların şehre silahlı üniformayla ve toplu olarak inmeleri gerekir 02:23
Korucuların şehre silahlı üniformayla ve toplu olarak inmeleri gerekir 6 izlenme - 2 yıl önce Korucuların şehre silahlı üniformayla ve toplu olarak inmeleri gerekir Adnan Oktar’ın 14 Nisan 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Amerikan Ordusu Üniformalarının 240 Yıllık Değişimi  02:19
Amerikan Ordusu Üniformalarının 240 Yıllık Değişimi 7 izlenme - 2 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri Silahlı Kuvvetleri'nin 1776 tarihinden itibaren 240 yıllık değişimini anlatan video.