Hoşgeldiniz!

Union Espanola Videoları İzle

Böyle Kaleci Düşman Başına! 00:19
Böyle Kaleci Düşman Başına! 2.876 izlenme - 1 yıl önce Şili'de Union Espanola forması giyen kaleci Diego Sanchez, Universidad de Concepcion maçında yaptığı hata ile adeta saç baş yoldurdu.
Kalecinin Hatasını Affetmedi 00:55
Kalecinin Hatasını Affetmedi 438 izlenme - 2 yıl önce Union Espanola kalecisi Diego Sanchez, takımının Palestino ile oynadığı Şili Ligi maçında büyük bir hata yaptı ve bu hatası takımının 1-0 geriye düşmesine neden oldu.
Bu kaleci adamı kanser eder! 00:19
Bu kaleci adamı kanser eder! 175 izlenme - 1 yıl önce Şili'de Union Espanola takımının kalecisi Diego Sanchez, Universidad de Concepcion maçında yaptığı inanılmaz hatayla taraftarları kendinden soğuttu.
Şili'de  Böyle Kaleci Düşman Başına! Bu Hata Yapılır Mı 01:05
Şili'de Böyle Kaleci Düşman Başına! Bu Hata Yapılır Mı 49 izlenme - 1 yıl önce Şili'de Union Espanola forması giyen kaleci Diego Sanchez, Universidad de Concepcion maçında yaptığı hata ile adeta saç baş yoldurdu.
Şili Liginde Usta İşi Mükemmel Gol 00:45
Şili Liginde Usta İşi Mükemmel Gol 56 izlenme - 2 yıl önce Şili Liginde Oynanan Maçta San Marcos'un Union Espanola'yı Evinde 2-1 Yendiği Maçta Takımı San Marcos Adına 2 Gol Atan Leonardo Ramos Maçın Yıldızı Oldu Özellikle Attığı İlk Golde Büyük Takımlara Bende Burdayım Mesajı Verdi
Şili'de Böyle Kaleci Düşman Başına! 00:19
Şili'de Böyle Kaleci Düşman Başına! 32 izlenme - 1 yıl önce Şili'de Union Espanola forması giyen kaleci Diego Sanchez, Universidad de Concepcion maçında yaptığı hata ile adeta saç baş yoldurdu.
Sanchez kısa düştü, Pozo gafil avladı 01:00
Sanchez kısa düştü, Pozo gafil avladı 24 izlenme - 2 yıl önce Nublense forması giyen Octavio Pozo, Union Espanola kalecisinin hayatı boyunca unutamayacağı bir gole imza attı.