Hoşgeldiniz!

universidad chile

Sol Ayağıyla Fena Çaktı! 00:22
Sol Ayağıyla Fena Çaktı! 534 izlenme - 3 yıl önce Universidad Chile'de Gustavo Lorenzetti'den The Strongest'e müthiş gol. Daha fazlası http://www.izlesene.com/futbolarena kanalında ....
Topun gelişine köşeye bıraktı! 01:17
Topun gelişine köşeye bıraktı! 507 izlenme - 3 yıl önce Universidad Chile'li Canales'ten The Strongest'e öldürücü vuruş. Daha fazlasını http://www.izlesene.com/futbolarena kanalından takip edebilirsiniz ....
Şili'de bir Ronaldinho 00:55
Şili'de bir Ronaldinho 364 izlenme - 2 yıl önce Şili Premier Lig Apertura'da Deportes Iquique ile Universidad Chile'nin karşı karşıya geldiği maçta Deportes Iquiqueli oyuncu Ignacio Herrera şık bir gole imza attı.
Şili'de Ronaldinho röveşatası 00:45
Şili'de Ronaldinho röveşatası 271 izlenme - 2 yıl önce Şili'de Deportes Iquique ile Universidad Chile arasında oynanan maçta Ignacio Herrera attığı Ronaldinho vari röveşatası ile maça damga vurdu.
Alexis Sanchez Kariyerini Universidad Chile Takımında Sonlandırmak İstiyor 01:09
Alexis Sanchez Kariyerini Universidad Chile Takımında Sonlandırmak İstiyor 1 izlenme - 1 ay önce Manchester United'ın Şilili yıldızı Alexis Sanchez kariyerini ülkesinin Universidad Chile takımında sonlandırmak istiyor.
Şili'de Usta İşi Frikik! 00:39
Şili'de Usta İşi Frikik! 28 izlenme - 3 yıl önce Şili Ligi'nde oynanan Palestino ile Universidad Chile arasında oynanan maçta konuk ekip forması giyen Gustavo Canales, attığı müthiş frikik golüyle maça damga vurdu.
Şili'de bir Ronaldinho 00:55
Şili'de bir Ronaldinho 16 izlenme - 2 yıl önce Şili Premier Lig Apertura'da Deportes Iquique ile Universidad Chile'nin karşı karşıya geldiği maçta Deportes Iquiqueli oyuncu Ignacio Herrera şık bir gole imza attı.
Topun Gelişine Köşeye Bıraktı! 01:17
Topun Gelişine Köşeye Bıraktı! 6 izlenme - 3 yıl önce Universidad Chile'li Canales'ten The Strongest'e öldürücü vuruş. Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında sizlerle ....