Hoşgeldiniz!

Üniversite Öğrencileri Videoları İzle

Bir Damla Kanla Türk Bayrağı Yaptılar 02:28
Bir Damla Kanla Türk Bayrağı Yaptılar 4.259 izlenme - 1 ay önce Karaman'da üniversite öğrencileri kanlarıyla Türk Bayrağı portresi oluşturuldu. Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Türk Otağı Öğrenci Topluluğu, Kızılay'a kan bağışı kampanyası düzenlendi. Kan bağışında bulunan öğrenciler parmaklarından akan bir damla kanla Türk Bayrağı portesi oluşturdu. Kan bağışı kampanyasına üniversite öğrencileri yoğun ilgi gösterdi. Türk Otağı Öğrenci Topluluğu Başkanı Ümit Özdoğru, kan bağışı kampanyası düzenlemelerindeki amacın farkındalık oluşturmak olduğunu söyledi. Özdoğru, "Türk Kızılay ihtiyaç sahibi herkese yardım ulaştırıyor ve en önemlisi de kan bağışlarıyla can kurtarıyor. Bu faaliyetlerinden dolayı biz öğrenciler Türk Kızılay'ına teşekkür ediyoruz. Bu etkinliği düzenleme amacımız bir farkındalık oluşturarak daha çok kan, daha çok hayat kurtarmaktı. Bağışta bulunan arkadaşlarımız parmaklarından akan bir damla kanla oluşacak Türk Bayrağı portresine yoğun ilgi gösterdi. Bayrağımızı üniversite rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Akgül’e hediye edeceğiz" dedi. “Muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur” Kan bağışına katılarak destek veren KMÜ öğrencisi Rabia Aydoğdu ise, “Türk Kızılay'ı bugüne kadar her türlü ihtiyaç sahibinin yardımına koşmuş bir kuruluştur. Biz bu kan bağışında ecdadımızın kanlarıyla oluşmuş bayrağımıza, torunlarının da kanlarından birer damla faydası olsun diye uğraştık. Bu etkinlikle amacımız insanlara farkındalık oluşturmaktı. Unutmayalım kan vermekten korkmayalım çünkü muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur” dedi. “Bu etkinlikte yer aldığım için çok mutluyum” KMÜ öğrencisi Ezgi Tanış’ta etkinlikte yer aldığı için mutlu olduğunu belirterek, “Şuanda bayrağa can verdik. Ben buradan bu etkinliği düşünen ve uygulamaya koyan tüm öğrenci arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.
Polisin, 'Katil Devlet' Diyen Kadına Cevabı 01:36
Polisin, 'Katil Devlet' Diyen Kadına Cevabı 9.903 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır’da yaşanan olayları protesto etmek için Kadıköy’de toplanan grup ile polis arasında "Katil devlet" tartışması yaşandı. "Katil devlet" diyen kadına polis müdürü, "Devlet katil değil. Askeri, polisi şehit edenler katil" diyerek tepki gösterdi.
Daha Az Islansın Diye Yardım Ettiler 00:44
Daha Az Islansın Diye Yardım Ettiler 103 izlenme - 4 hafta önce Nazilli'de üç üniversite öğrencisi onunla karşılaştığında 73 yaşındaki Fuat Emlek, yağmur altında portakal satıyordu. Öğrenciler, Emlek'e portakalları daha hızlı satması için yardım etti.
Empati - Kısa Animasyon 03:40
Empati - Kısa Animasyon 718 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Kültür Üniversitesi'nin Hazırladığı Okan Bayülgen'in Seslendirdiğini ve Ceza'nın Destek Verdiği Engelliler ile İlgili Empati adlı Kısa Animasyon......
Türk İşi Fare Yakalama 02:54
Türk İşi Fare Yakalama 682 izlenme - 2 yıl önce Türk işi Fare Yakalama Tekniklerinden biriyle karşı karşıyayız. Malzemeler 1 Adet Bim poşeti, 3cm para bandı, ve bir sıçan
Üniversiteli Gençlerden YGS Şarkısı 01:39
Üniversiteli Gençlerden YGS Şarkısı 15 izlenme - 1 ay önce Üniversite öğrencilerinin Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) şarkısı sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.
cüceler 01:18
cüceler 404 izlenme - 7 yıl önce
Üniversite Öğrencileri - Yine Mi ? 02:42
Üniversite Öğrencileri - Yine Mi ? 149 izlenme - 2 yıl önce Selçuk Üniversitesi Öğrencileri Yine Mi ? __@__xclas___
İnsan Ne İle Yaşar? - ODTÜ Öğrencileri 07:41
İnsan Ne İle Yaşar? - ODTÜ Öğrencileri 156 izlenme - 4 yıl önce
ODTÜ Tiyatro Topluluğu - Gangnam Style 03:20
ODTÜ Tiyatro Topluluğu - Gangnam Style 122 izlenme - 4 yıl önce ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü Tiyatro Topluluğu
Muğla Üniversitesi FTR - Gangnam Style 04:12
Muğla Üniversitesi FTR - Gangnam Style 113 izlenme - 4 yıl önce Muğla üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü ikinci sınıf öğrencileri ve Muğla Üniversitesi Sinema Topluluğu tarafından sadece eğlence amacı ile hazırlanmıştır.