Hoşgeldiniz!

Üniversite Sınavı Videoları İzle

Onlar Finalle Kazandı, Peki Ya Siz ? (Final Dergisi - 1991) 03:04
Onlar Finalle Kazandı, Peki Ya Siz ? (Final Dergisi - 1991) 830 izlenme - 2 yıl önce Öss birincilerini hepimiz tanırız. Sınavlardan sonra genellikle dershane amblemi baskılı beyaz tişörtleri ile kameralar karşısına geçerler, bazılarında aynı şekilde amblemli şapka da bulunur. Aileleri gurur komasına girer, genelde gözlüklü ve bakımsızdırlar. Kendilerine sorulan 'Bu başarınızın sırrı nedir?' gibi bir soruya ' Bu başarımın sırrı düzenli ve günü gününe çalışmak;ailemin,arkadaşlarımın hocalarımın bana olan inancı ve desteğidir.' tarzında cevap verirler. 'Peki ya bu çalışma düzeninizden sosyal yaşamınız nasıl etkilendi?' şeklindeki bir soruya da ' Bu süreçte ben basketbolumu da oynadım, sinemama da gittim, arkadaşlarımla da gezdim, eğlendim' şeklinde tamamen külliyen yalan bir cevap verirler. Efendim videomuzda 1991 yılında sınavda derece yapan öğrencilerimizin başarılarının sırlarını öğreneceğiz.
Sınav Var Sessiz Ol 02:07
Sınav Var Sessiz Ol 270 izlenme - 2 yıl önce Üniversiteye giriş sınavı milyonlarca gencin hayatının dönüm noktasını oluşturuyor. Sınav esnasında öğrenciler ve aileleri için hayat dururken geri kalanlar için hayat normal akışında devam ediyor. Okul çevrelerindeki gürültülü ortam öğrencileri olumsuz etkiliyor, hatta hayallerinden bile edebiliyor. Bunun önüne geçmek için bir sosyal sorumluluk ödevi #SınavVarSessizOl
ÖSS Şampiyonu Yüksel Duvardibi 02:22
ÖSS Şampiyonu Yüksel Duvardibi 328 izlenme - 2 yıl önce TRT Okul'da yayınlanan Radi Hoca adlı programda bu arkadaşımız cidden ÖSS'yi ve dershaneleri sağlam taşşağa almış. Hazır geçen hafta ve bu hafta üniversite sınavına girmiş öğrenciler varken paylaşmak istedim. İzleyelim..
Deli - Ösym Gözümü Ye - Disko Kralı 02:44
Deli - Ösym Gözümü Ye - Disko Kralı 147 izlenme - 2 yıl önce Deli'nin ösym şarkısının disko kralı performansı. Bu adamalar hapse falan girmişti en son şu an noldu acaba?
Onlar Finalle Kazandı, Peki Ya Siz? (Final Dergisi Reklamları 1990-1991) 03:59
Onlar Finalle Kazandı, Peki Ya Siz? (Final Dergisi Reklamları 1990-1991) 171 izlenme - 2 yıl önce Şimdiki gibi dershanelerin fink atmadığı, herkesin dergisini alıp evinden efendi efendi çalıştığı 90'lı yıllara gidiyoruz efendim. Öss birincimizin gözlükleri, kıyafetler,arkafondaki vitrin, yıpranmış ahşap sıralar buram buram 90lar kokmakta.
Üniversite Sınavına Girenlere Tüyolar - Bay Tahmin 03:04
Üniversite Sınavına Girenlere Tüyolar - Bay Tahmin 99 izlenme - 2 yıl önce Murat reyiz yine döktürmüş. Üniversite sınavı öncesi 31 mart gecesi yayında sınava girecek olan iddaacı gençlerimize altın değerinde tüyolar vermiş. Eğer olaki bu tüyoları dinleyip de sınava giren liseli ergen arkadaşlarımız var ise site üyelerimizden onların da değerli tecrübelerini yorumlarda bizlerle paylaşmasını bekliyoruz.
 Sınav Var Sessiz Ol 02:07
Sınav Var Sessiz Ol 39 izlenme - 3 yıl önce Üniversiteye giriş sınavı milyonlarca gencin hayatının dönüm noktasını oluşturuyor. Sınav esnasında öğrenciler ve aileleri için hayat dururken geri kalanlar için hayat normal akışında devam ediyor. Okul çevrelerindeki gürültülü ortam öğrencileri olumsuz etkiliyor, hatta hayallerinden bile edebiliyor. Bunun önüne geçmek için bir sosyal sorumluluk ödevi #SınavVarSessizOl
Dershaneler Kapanacak Üniversite Sınavı Kalkacak 02:10
Dershaneler Kapanacak Üniversite Sınavı Kalkacak 64 izlenme - 5 yıl önce Dershaneler Kapanacak Üniversite Sınavı Kalkacak
Üniversite Yerleştirme Sonuçları - Rize 02:36
Üniversite Yerleştirme Sonuçları - Rize 21 izlenme - 3 yıl önce Üniversite Yerleştirme Sonuçları - Rize
Herekkoyu 06:37
Herekkoyu 8 izlenme - 3 yıl önce Herekkoyu
Her Şey - 6 Temmuz 2015 01:09:09
Her Şey - 6 Temmuz 2015 5 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/cnnturk kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."