Hoşgeldiniz!

Üniversite Tercih

15 Üniversite Tercih Kılavuzundan Siliniyor 01:04
15 Üniversite Tercih Kılavuzundan Siliniyor 33 izlenme - 3 ay önce Resmi Gazete'de yer alan bilgilere göre, kapatılan vakıfların her türlü taşınır ve taşınmazları ile her türlü mal varlığı, alacak ve hakları, belge ve evrakı Vakıflar Genel Müdürlüğü'ne bedelsiz olarak devredilmiş sayılacak. Sağlık uygulama ve araştırma merkezleri ve kapatılan diğer kurum ve kuruluşlara ait olan taşınırlar ile her türlü mal varlığı, alacak ve haklar, belge ve evrak Hazine'ye bedelsiz olarak devredilmiş sayılacak. Kapatılanlar her türlü borçlarından dolayı hiçbir şekilde Hazine'den bir hak ve talepte bulunulamayacak.
Üniversite Tercihleri Bitiyor 00:43
Üniversite Tercihleri Bitiyor 176 izlenme - 2 yıl önce Adayların Üniversite Tercihlerini Bildirme Süresi Yarın Sona Erecek
Başarıya Doğru - 14 Temmuz 2016 45:58
Başarıya Doğru - 14 Temmuz 2016 47 izlenme - 3 ay önce Tercih yaparken nelere dikkat edilmeli? Başarıya Doğru'da Sait Gürsoy'un konukları Nişantaşı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Esra Hatipoğlu, Üniversite Tercih Merkezi Direktörü Burak Kılanç, İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yadigar İzmirli ve aynı üniversiteden Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bülent Tekinsoy'du.
Ön Linans Programları Nasıl Tercih Edilmeli? 02:23
Ön Linans Programları Nasıl Tercih Edilmeli? 5 izlenme - 3 ay önce NTV Eğitim uzmanı Sadık Gültekin’e göre 2 yıllık ve 4 yıllık bölümlerden tercih yapmak isteyen adayların dikkate alması gereken nokta kendi durumlarıdır. 2 yıllık tercihler önce veya sonra yazılabildiği gibi 4 yıllık bölümlerle karışık da yazılabilir.
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tanıtım Filmi 2015 01:34
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tanıtım Filmi 2015 32 izlenme - 1 yıl önce Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitemiz, eğitim-öğretim ve bilimsel araştırma kalitesini artırmayı, kendisine amaç edinmiş, dinamik bir üniversitedir. Tarihimizden ve değerlerimizden aldığımız güçle, liyakati, kaliteyi, eğitimde niteliği önceleyen, zihinlerde ve yüreklerde kalıcı izler bırakmak için çalışmaktayız. Sürekli gelişen fiziksel ve teknolojik imkanlarıyla, uluslararası nitelikte, alanında yetkin, bağımsız ve objektif düşünebilen, milli ve manevi değerlerine saygılı, toplumsal sorumluluk bilincine sahip bireyler yetiştirerek, ülkemize ve insanlığa hizmet eden bir üniversiteyiz. Üniversitemiz, 10 Fakülte, 4 Yüksekokul, 8 Meslek Yüksekokulu, 3 Enstitü, Rektörlüğe bağlı 6 Bölüm, 16 Araştırma Merkezi, 30.000’i aşan lisans-önlisans öğrencisi, 5.000’i bulan lisansüstü öğrencisi, 1200 Akademik ve 850 İdari personeli ve Uzaktan Eğitim programlarıyla geleceği yakalama yolunda hızla ilerlemektedir. Sevgili gençler ve değerli akademisyenler, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi olarak her türlü gelişime, ilerlemeye açık ve hazırız, sizleri de üniversitemize bekliyoruz.
Yurt Dışında Üniversite Okumak İçin 9 Sebep 01:23
Yurt Dışında Üniversite Okumak İçin 9 Sebep 14 izlenme - 1 yıl önce 1. Farklı insanlar ,farklı kültürler tanıma imkanı bulursunuz. 2. Medeni insanlarla muhattap olursunuz. Modern eğitim olanakları uluslararası standartlarda eğitim alırsınız. 3. Öğretim görevlileri son derece bilgili ,güler yüzlüdür.slaytları açıp okuyup ders anlatmazlar.1 ya da 2 puan için adam bırakmazlar. 4. Yabancı bir yerde yaşamanın getirdiği sorumlulukları kazanırsınız.Ailenizden uzak ayaklarınız üstünde durmaya başlamanız size özgüven kazandırır. 5. Öğreneceğiniz yabancı diller iş yaşamanızda tercih edilme sebebiniz olacaktır. 6. Aldığınız eğitim sayesinde yurtdışında çalışabilir.KPSS gibi sınavlarla uğraşmazsınız 7. Kızlarla muhattap olursunuz.Gereksiz özgüvene sahip kızlar yoktur.Kızlar bilgili, temiz ve bakımlıdır. 8. Yurtdışında eğitim aldığınızı öğrenen akraba ve komşuların size bakış açısı değişir saygınlığınız artar. 9. Araba fiyatları Türkiye'ye göre çok daha ucuzdur.Makul fiyatlara kendinize bir arababulabilirsiniz. Birkaç Bilgi kanalında ilginç bilgiler, faydalı ilk 10'lar gibi bazı videolar hazırlıyoruz ve bunları yayınlıyoruz. Abone Olun: http://goo.gl/JYkQSQ Facebook: https://goo.gl/POAJmJ