Hoşgeldiniz!

üniversitesi

Kadın Hastalarının Özel Görüntülerini İnternette Paylaşan Doktor 03:29
Kadın Hastalarının Özel Görüntülerini İnternette Paylaşan Doktor 42.227 izlenme - 2 hafta önce İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'nde bir doktorun muayene sırasında gizlice çektiği çok sayıda kadına ait görüntüler yabancı bir sosyal paylaşım sitesinde paylaşılmış. Tesadüfen ortaya çıkan skandal sonrası doktor gözaltına alınmış.
A Haber'in Bilinmeyen Birisini Harvard Profesörü Olarak Yutturması 07:05
A Haber'in Bilinmeyen Birisini Harvard Profesörü Olarak Yutturması 9.310 izlenme - 7 gün önce A Haber’de 11 Ocak 2019 tarihinde yayınlanan Cansu Canan Özgen’in sunduğu “Satır Arası” adlı programa “Harward Üniversitesi’nde” olduğu iddia edilen ve adı Mark Thomas olan bir profesör, telefon konuğu olarak katıldı. ABD’nin Suriye’den çekilme kararını değerlendiren Thomas, Trump’un baskı altında ve zayıf durumda olduğunu ve köşeye sıkıştığını ve İsrail tarafından yönlendirildiğini söyledi. Görüntülerde göreceğiniz üzere A Haber, üniversitenin adını ekranda “w” harfiyle "Harward" olarak yazmış. ABD’de bulunan üniversitenin adı, Harvard Üniversitesi. Ayrıca internet üzerinden arama yapıldığında da üniversitede, adı Prof. Dr. Mark Thomas olan bir profesör olmadığı görülüyor. Haberi yayınlayan kaynağa göre Harvard Üniversitesi de kadrolarında Prof. Dr. Mark Thomas isimli bir profesörün olmadığı yönünde açıklama yapmış.
Kurtlar Vadisi Boğaziçi'nde 01:05:39
Kurtlar Vadisi Boğaziçi'nde 7.509 izlenme - 3 hafta önce 7 Haziran 2004 Kurtlar Vadisi Yapım ekibi ve oyuncularını Boğaziçi Üniversitesi Murat Dikmen Salonunda ağırladık.
Batman üniversitesi Tanıtım Filminden Entersan Bir Kesit 00:13
Batman üniversitesi Tanıtım Filminden Entersan Bir Kesit 9.139 izlenme - 2 ay önce Ülkemizin en gözde üniversitelerinden olan Batman Üniversitesinin güzel sanatlar bölümündeki derslerden bir kesit. Yoruma gerek yok görüyorsunuz.
Özel Üniversite Öğrencilerine Devlet Üniversitesinin Yemeklerini Yedirmek 06:27
Özel Üniversite Öğrencilerine Devlet Üniversitesinin Yemeklerini Yedirmek 35.766 izlenme - 8 ay önce Yemek fiyatını 15-20 lira zanneden zengin bebelerinin devlet üniversitesi öğrencilerinin yedikleri yemekleri tatması ve gerizekalılıklarını hep birlikte izliyoruz.
Bilkent Mezunu Yarışmacı Elendiği Soruyla Tarihe Geçti 03:11
Bilkent Mezunu Yarışmacı Elendiği Soruyla Tarihe Geçti 5.612 izlenme - 4 hafta önce Bilkent Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü mezunu olup Fransa'da biyokimya üzerine doktorasını tamamlayan 28 yaşındaki Rize'li yarışmacı Duygu Sarı, elendiği soruyla yarışma tarihine geçti
Bir Dünya Üniversitesi Hakkında Bi’ Dünya Bilgi 03:28
Bir Dünya Üniversitesi Hakkında Bi’ Dünya Bilgi 101.355 izlenme - 5 yıl önce Geleceğiniz, şu anda yapacağınız tercihlere bağlı. İyi bir gelecek için, işte bi’ dünya tercih sebebi…
Cem Yılmaz Nasıl Kel Olduğunu Anlattı 03:57
Cem Yılmaz Nasıl Kel Olduğunu Anlattı 180.968 izlenme - 5 yıl önce boğaziçi üniversitesi gecesine cem yılmaz damga vururken, kendisiyle ve hüsnü özyeğin ile yenecek yemekleri de açık arttırmayla sattı.cem yılmaz’lı yemek 100 bin, hüsnü özyeğin’li ise 40 bin liraya mâl oldu.boğaziçi üniversitesi 150’nci yılı görkemli bir galayla kutladı. mezunlar başta üniversitelere bağış kültürünü artırmayı amaçlayan gala, boğaziçi mezunu olan cem yılmaz’ın yönettiği ilginç bir müzayedeye de ev sahipliği yaptı. iş dünyasını diline dolayan komedyenin esprileri gülme krizlerine neden olurken, cem yılmaz kendisiyle ve hüsnü özyeğin ile yenecek yemekleri de açık artırmayla sattı. müzayededen boğaziçi üniversitesi için 2 milyon lira bağış toplanmış oldu.
1 TL ile 350 Kilometre Yol Giden Elektrikli Otomobil 03:37
1 TL ile 350 Kilometre Yol Giden Elektrikli Otomobil 2.135 izlenme - 3 hafta önce Çukurova Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencilerin tarafından üretilen elektrikli otomobil, kentte gerçekleşen Bilim Şenliği’nde ziyaretçilerin beğenisine sunulmuş.
Mezun Olunca Anlarsın 00:25
Mezun Olunca Anlarsın 47.815 izlenme - 3 yıl önce
Harlem Shake - Boğaziçi Üniversitesi 00:29
Harlem Shake - Boğaziçi Üniversitesi 170.412 izlenme - 6 yıl önce Boğaziçi Üniversiteliler Güney Kampüslerinde Harlem Shake yapıyorlar!
Kırşehir'de Küçük Kız Ve Annesine Saldıran Sokak Köpeği 01:42
Kırşehir'de Küçük Kız Ve Annesine Saldıran Sokak Köpeği 3.639 izlenme - 1 ay önce Kırşehir’de anne ve ilköğretim öğrencisi kızına sokak köpeği saldırdı. Köpeğin saldırdığı anlar apartmanın güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Köpeğin saldırdığı H.A.'nın çığlıkları üzerine anne S.A. kızının yardımına koşarken, çevredeki vatandaşlar da yardım etti. Anne S.A. ve kızı H.A. köpeğin uzaklaştırılmasının ardından Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Görgü tanıklarından Muhammed Özçelik, "Sabah çığlıklarla dışarı çıktık. Köpek kız çocuğunun üzerindeydi. Annesi ve çevrede bulunanlarda geldi. Vurmamıza rağmen köpeği alamadık. Köpek çok güçlü bir köpekti”dedi. Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri güvenlik kamera görüntülerini inceleyerek olayla ilgili olarak işlem başlattı.
Mezun Olunca Anlarsın 00:41
Mezun Olunca Anlarsın 42.172 izlenme - 3 yıl önce
İ.T.Ü. - Denizcilik Fakültesi, Tanıtım Videosu 06:10
İ.T.Ü. - Denizcilik Fakültesi, Tanıtım Videosu 1.549 izlenme - 3 hafta önce Seksenli yıllarda TRT tarafından yapılan tanıtım videosu. Bu güne göre bayağı sıkıcı ve uzun. Okulun kökeni Deniz Harp Okulu'nun sivile de adam yetiştirelim diye
Atilla Yeşilada - Harvey Nichols Bu Ülkeden Gidecek! 00:49
Atilla Yeşilada - Harvey Nichols Bu Ülkeden Gidecek! 2.421 izlenme - 1 ay önce Atilla Yeşilada nın Boğaziçi Üniversitesinde yapmış olduğu konuşmasıdır.Keşke söyleşi daha iyi görüntü kalitesiyle dolayısıyla ekipmanla yüklenseydi.
Düzce Üniversitesi Öğrencilerinin Ürettikleri Otomobil 01:37
Düzce Üniversitesi Öğrencilerinin Ürettikleri Otomobil 6.879 izlenme - 6 ay önce Düzce Üniversitesi öğrencileri, "ustalık aracı" diye adlandırıdklarıHarezmiyle katıldıkları TÜBİTAK'ın Alternatif Enerjili Araç Yarışları'nda başarı elde etmek istiyor
Öğrencilerin Bitmeyen İnşaatlara Danslı Protestosu 02:58
Öğrencilerin Bitmeyen İnşaatlara Danslı Protestosu 4.757 izlenme - 4 ay önce İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencileri kampüslerinde kendi ifadeleri ile bitmek tükenmek bilmeyen inşaatlara dansla tepki gösterdiler.
Türk Astrofizikçinin Büyük Keşfi - Burçin’in Galaksisi 03:37
Türk Astrofizikçinin Büyük Keşfi - Burçin’in Galaksisi 27.696 izlenme - 2 yıl önce ABD’de Minnesota Duluth Üniversitesi’nde çalışmalarını sürdüren Burçin Mutlu Pakdil daha önce gözlemlenmemiş ve oldukça nadir görülen yeni bir galaksi keşfetti.
Celal Sengor : Kanuni Sultan Süleyman Salağın Tekiydi. 01:19
Celal Sengor : Kanuni Sultan Süleyman Salağın Tekiydi. 9.738 izlenme - 11 ay önce Celal Şengör; İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi ve Avrasya Yerbilimleri Enstitüsü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Celal Şengör, dünyanın ilk atlası olarak bilinen el yazması kitabın tanıtım toplantısında, ‘Osmanlı'ya altın çağını yaşatan padişah’ olarak anılan Kanuni Sultan Süleyman için tartışma yaratabilecek ifadeler kullandı.
BİLGİ’yi BİLGİ mezunlarından dinlemeye var mısın? 00:59
BİLGİ’yi BİLGİ mezunlarından dinlemeye var mısın? 2.569 izlenme - 6 ay önce Kampüs Hikayeleri serisi dördüncü bölümü “Yeni Bir Başlangıç” yayında!
BİLGİ’yi BİLGİ öğrencilerinden dinlemeye var mısın? 01:00
BİLGİ’yi BİLGİ öğrencilerinden dinlemeye var mısın? 2.538 izlenme - 6 ay önce Kampüs Hikayeleri serisi birinci bölümü “Kampüs Hikayem: Sudan Çıkmış Balıklar” yayında!
Otobüste Yüksek Sesli Dini Sohbete Tepki 06:23
Otobüste Yüksek Sesli Dini Sohbete Tepki 35.602 izlenme - 3 yıl önce Mağdur olmak için bu defa otobüsü seçen kahramanlarımız, toplu taşımada dini vaaz vermenin bir "hak" olduğunu savunuyor. Spoiler verip heyecanını kaçırmamak için bademin kurduğu akıl almaz cümleleri buraya hiç yazmıyorum. Siz zaten gerekli eyyorlamayı en güzel biçimde yapacaksınızdır eminim. Bu arada videoyu paylaşan da kendileri; Çukurova Üniversitesi Şeriat Team... Bunun kaydının alınıyor olması zaten gelecek bir tepki için ağ atmış oldukları hissi uyandırıyor haliyle. Paşalar bir de şöyle buyurmuş paylaşımın altına: Allah 'ın hakimiyetini anlatırken haklı sesimize tahammül edilemedi . Tartışmaya maruz kaldık.. Videoyu izlediğiniz de belki tepkimizin sert OLDUĞUNU düşünebilirsiniz. Lakin bilin ki bu tepkinin öncesi var. Çalışmamıza Kur'ân'ı anlatmamıza karşı güldüler ve alay konusu Yaptılar. Anlatmaya devam edince saldırdılar bizde Karşılık verdik... --- Bakın dikkatinizi çekerim; "saldırmışlar"... Yine mağdur canını yediklerim.
Üniversite Öğrencilerinden Temizlik Görevlisine Sürpriz 00:52
Üniversite Öğrencilerinden Temizlik Görevlisine Sürpriz 5.722 izlenme - 7 ay önce İngiltere Bristol Üniversitesi'ndeki öğrenciler, okullarındaki temizlik görevlisi ülkesine gidemediği için para topladı. Öğrencilerin bu davranışı yaşlı adamı duygulandırdı.
Üniversite Öğrencileri 1 Liraya 180 Kilometre Giden Yerli Araç Üretti 03:35
Üniversite Öğrencileri 1 Liraya 180 Kilometre Giden Yerli Araç Üretti 3.261 izlenme - 4 ay önce Bozok Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencileri, 1 lira ile 160-180 kilometre yol kat edebilen ve tamamen yerli elektrikli araç üretti.
Selçuk Üniversitesi 00:59
Selçuk Üniversitesi 5.908 izlenme - 9 ay önce video
Kampus Dedektifi - Boğaziçi Üniversitesi (2006) 04:33
Kampus Dedektifi - Boğaziçi Üniversitesi (2006) 4.518 izlenme - 6 ay önce S'nek tv'de 2006 yılında yayınlanan kampüs dedektifi programının boğaziçi bölümü iyi seyirler..
Zombiler Kampüste! 01:59
Zombiler Kampüste! 29.969 izlenme - 6 yıl önce Zombiler kampüsü basarsa ne mi olur? Görmek için İstanbul Bilgi Üniversitesi'ndeyiz
 Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Harlem Shake 02:44
Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Harlem Shake 45.913 izlenme - 6 yıl önce Ünlü komedyen Hayrettin, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde yüzlerce öğrenciye aynı anda ‘Harlem Shake’ dansı yaptırdı
Aydınlatma Direğinden Atlayan Yamaç Paraşütçüsü 00:52
Aydınlatma Direğinden Atlayan Yamaç Paraşütçüsü 1.314 izlenme - 2 ay önce Dünyanın dört bir yanında yamaç paraşütü atlayışları gerçekleştiren Cengiz Koçak, bu seferde Tekirdağ Nakım Kemal Üniversitesi Stadyumunun aydınlatma direğinden atlayarak gündem olmayı başarmış.
Michigan Üniversitesi Bando Takımının Game of Thrones'li Gösterisi 08:39
Michigan Üniversitesi Bando Takımının Game of Thrones'li Gösterisi 1.466 izlenme - 2 ay önce Amerikan futbolu müsabakalarının seyircileri takımlarını desteklemenin yanı sıra maçlardan önce üniversitelerin bando takımlarının sergiledikleri gösterileri izlemeyi seviyorlarmış. ABD'nin Michigan eyaletinde bulunan Michigan Üniversitesi bando takımının muhteşem görsel şovu kameraya böyle yansımış.