Hoşgeldiniz!

üniversitesi

Düzce Üniversitesi Öğrencilerinin Ürettikleri Otomobil 01:37
Düzce Üniversitesi Öğrencilerinin Ürettikleri Otomobil 5.291 izlenme - 2 hafta önce Düzce Üniversitesi öğrencileri, "ustalık aracı" diye adlandırıdklarıHarezmiyle katıldıkları TÜBİTAK'ın Alternatif Enerjili Araç Yarışları'nda başarı elde etmek istiyor
Özel Üniversite Öğrencilerine Devlet Üniversitesinin Yemeklerini Yedirmek 06:27
Özel Üniversite Öğrencilerine Devlet Üniversitesinin Yemeklerini Yedirmek 35.638 izlenme - 3 ay önce Yemek fiyatını 15-20 lira zanneden zengin bebelerinin devlet üniversitesi öğrencilerinin yedikleri yemekleri tatması ve gerizekalılıklarını hep birlikte izliyoruz.
BİLGİ’yi BİLGİ mezunlarından dinlemeye var mısın? 00:59
BİLGİ’yi BİLGİ mezunlarından dinlemeye var mısın? 2.560 izlenme - 2 hafta önce Kampüs Hikayeleri serisi dördüncü bölümü “Yeni Bir Başlangıç” yayında!
BİLGİ’yi BİLGİ öğrencilerinden dinlemeye var mısın? 01:00
BİLGİ’yi BİLGİ öğrencilerinden dinlemeye var mısın? 2.535 izlenme - 2 hafta önce Kampüs Hikayeleri serisi birinci bölümü “Kampüs Hikayem: Sudan Çıkmış Balıklar” yayında!
Kampus Dedektifi - Boğaziçi Üniversitesi (2006) 04:33
Kampus Dedektifi - Boğaziçi Üniversitesi (2006) 4.466 izlenme - 4 hafta önce S'nek tv'de 2006 yılında yayınlanan kampüs dedektifi programının boğaziçi bölümü iyi seyirler..
BİLGİ’yi BİLGİ öğrencilerinden dinlemeye var mısın? 00:56
BİLGİ’yi BİLGİ öğrencilerinden dinlemeye var mısın? 1.385 izlenme - 2 hafta önce Kampüs Hikayeleri serisi ikinci bölümü “Müzik Değişince Dans da Değişir” yayında!
BİLGİ’yi BİLGİ öğrencilerinden dinlemeye var mısın? 00:50
BİLGİ’yi BİLGİ öğrencilerinden dinlemeye var mısın? 1.254 izlenme - 2 hafta önce Kampüs Hikayeleri serisi üçüncü bölümü “Kampüs Hikayem: Köprüden Önce Son Çıkış” yayında!
Bir Dünya Üniversitesi Hakkında Bi’ Dünya Bilgi 03:28
Bir Dünya Üniversitesi Hakkında Bi’ Dünya Bilgi 101.336 izlenme - 4 yıl önce Geleceğiniz, şu anda yapacağınız tercihlere bağlı. İyi bir gelecek için, işte bi’ dünya tercih sebebi…
Üniversite Öğrencilerinden Temizlik Görevlisine Sürpriz 00:52
Üniversite Öğrencilerinden Temizlik Görevlisine Sürpriz 5.679 izlenme - 2 ay önce İngiltere Bristol Üniversitesi'ndeki öğrenciler, okullarındaki temizlik görevlisi ülkesine gidemediği için para topladı. Öğrencilerin bu davranışı yaşlı adamı duygulandırdı.
Cem Yılmaz Nasıl Kel Olduğunu Anlattı 03:57
Cem Yılmaz Nasıl Kel Olduğunu Anlattı 180.952 izlenme - 5 yıl önce boğaziçi üniversitesi gecesine cem yılmaz damga vururken, kendisiyle ve hüsnü özyeğin ile yenecek yemekleri de açık arttırmayla sattı.cem yılmaz’lı yemek 100 bin, hüsnü özyeğin’li ise 40 bin liraya mâl oldu.boğaziçi üniversitesi 150’nci yılı görkemli bir galayla kutladı. mezunlar başta üniversitelere bağış kültürünü artırmayı amaçlayan gala, boğaziçi mezunu olan cem yılmaz’ın yönettiği ilginç bir müzayedeye de ev sahipliği yaptı. iş dünyasını diline dolayan komedyenin esprileri gülme krizlerine neden olurken, cem yılmaz kendisiyle ve hüsnü özyeğin ile yenecek yemekleri de açık artırmayla sattı. müzayededen boğaziçi üniversitesi için 2 milyon lira bağış toplanmış oldu.
Mezun Olunca Anlarsın 00:25
Mezun Olunca Anlarsın 47.815 izlenme - 2 yıl önce
Mezun Olunca Anlarsın 00:41
Mezun Olunca Anlarsın 42.172 izlenme - 2 yıl önce
Harlem Shake - Boğaziçi Üniversitesi 00:29
Harlem Shake - Boğaziçi Üniversitesi 169.942 izlenme - 5 yıl önce Boğaziçi Üniversiteliler Güney Kampüslerinde Harlem Shake yapıyorlar!
Celal Sengor : Kanuni Sultan Süleyman Salağın Tekiydi. 01:19
Celal Sengor : Kanuni Sultan Süleyman Salağın Tekiydi. 9.583 izlenme - 6 ay önce Celal Şengör; İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi ve Avrasya Yerbilimleri Enstitüsü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Celal Şengör, dünyanın ilk atlası olarak bilinen el yazması kitabın tanıtım toplantısında, ‘Osmanlı'ya altın çağını yaşatan padişah’ olarak anılan Kanuni Sultan Süleyman için tartışma yaratabilecek ifadeler kullandı.
Selçuk Üniversitesi 00:59
Selçuk Üniversitesi 5.599 izlenme - 4 ay önce video
Türk Astrofizikçinin Büyük Keşfi - Burçin’in Galaksisi 03:37
Türk Astrofizikçinin Büyük Keşfi - Burçin’in Galaksisi 27.297 izlenme - 2 yıl önce ABD’de Minnesota Duluth Üniversitesi’nde çalışmalarını sürdüren Burçin Mutlu Pakdil daha önce gözlemlenmemiş ve oldukça nadir görülen yeni bir galaksi keşfetti.
Mezuniyet Törenine Damgasını Vuran Müslüman Kız 01:06
Mezuniyet Törenine Damgasını Vuran Müslüman Kız 3.435 izlenme - 3 ay önce ABD'nin Boston Üniversitesi'ndeki mezuniyet törenine Irak'lı Yasmin Liva Yunus'un, "Özgür Filistin" konuşması damga vurdu.
1930 Yılının Türkiye'sinden Görüntüler 07:04
1930 Yılının Türkiye'sinden Görüntüler 3.811 izlenme - 3 ay önce Video, South Carolina Üniversitesi'nin arşivinden alınmıştır. Zaten kısa bir süre önce videonun son bölümü "1930 Yılından Türk Çocukları ve Oyunları" başlığıyla sitede yer almıştı. Görüntüler Türkiye Cumhuriyeti'nin gelişimini gözler önüne seriyor. Videoda tahta kaşık ve tarak yapımını ve Türk çocuklarının eğitimini görebilirsiniz. Kaşıkçıların kendi arasındaki konuşması ve nargile içen dede bölümü ise oldukça ilgi çekici. Videonun bir film ya da belgesel için çekilmediği, arşivlemek için kayda alındığı belirtiliyor.
Otobüste Yüksek Sesli Dini Sohbete Tepki 06:23
Otobüste Yüksek Sesli Dini Sohbete Tepki 35.308 izlenme - 2 yıl önce Mağdur olmak için bu defa otobüsü seçen kahramanlarımız, toplu taşımada dini vaaz vermenin bir "hak" olduğunu savunuyor. Spoiler verip heyecanını kaçırmamak için bademin kurduğu akıl almaz cümleleri buraya hiç yazmıyorum. Siz zaten gerekli eyyorlamayı en güzel biçimde yapacaksınızdır eminim. Bu arada videoyu paylaşan da kendileri; Çukurova Üniversitesi Şeriat Team... Bunun kaydının alınıyor olması zaten gelecek bir tepki için ağ atmış oldukları hissi uyandırıyor haliyle. Paşalar bir de şöyle buyurmuş paylaşımın altına: Allah 'ın hakimiyetini anlatırken haklı sesimize tahammül edilemedi . Tartışmaya maruz kaldık.. Videoyu izlediğiniz de belki tepkimizin sert OLDUĞUNU düşünebilirsiniz. Lakin bilin ki bu tepkinin öncesi var. Çalışmamıza Kur'ân'ı anlatmamıza karşı güldüler ve alay konusu Yaptılar. Anlatmaya devam edince saldırdılar bizde Karşılık verdik... --- Bakın dikkatinizi çekerim; "saldırmışlar"... Yine mağdur canını yediklerim.
Türk Mühendisler Akıllı Robot Balık Üretti 01:45
Türk Mühendisler Akıllı Robot Balık Üretti 4.647 izlenme - 6 ay önce Fırat Üniversitesinde öğretim elemanları, gerçek bir balığın sinir sistemi ve tuna balığını model alarak 3 boyutlu yazıcıyla 3 boyutlu hareket kabiliyetine sahip keşif, gözlem, araştırma ve askeri amaçlı kullanılabilecek "Robot Balık" üretti.
Zombiler Kampüste! 01:59
Zombiler Kampüste! 29.969 izlenme - 5 yıl önce Zombiler kampüsü basarsa ne mi olur? Görmek için İstanbul Bilgi Üniversitesi'ndeyiz
 Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Harlem Shake 02:44
Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Harlem Shake 45.913 izlenme - 5 yıl önce Ünlü komedyen Hayrettin, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde yüzlerce öğrenciye aynı anda ‘Harlem Shake’ dansı yaptırdı
Odtü Hakkında Dile Getirilmeyenler 20:19
Odtü Hakkında Dile Getirilmeyenler 3.154 izlenme - 5 ay önce Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde eğitim gören birisi; bu köklü okulda yaşadıklarını anlatıyor. Haklı-haksız yoktur; olsa da bilinemez, bilinse de anlatılamaz. Anlatılsa da bu kadar olur. Oyuncu: Deren Demirel *Drone çekimleri için Mustafa Özsoy'a teşekkür ederiz. -- youtube.com/c/yapimboylefilm instagram.com/yapimboyle facebook.com/yapimboyle twitter.com/yapimboyle yapimboyle@gmail.com
dİlencİ 12:30
dİlencİ 80.978 izlenme - 11 yıl önce yönetmen : İsmaİl altin
Kampüste Lgbti Öğrencinin Feministlere Vaazı - Ankara 02:50
Kampüste Lgbti Öğrencinin Feministlere Vaazı - Ankara 7.044 izlenme - 1 yıl önce Üniversiteli Kadın Kolektifi Ankara Üniversitesi “DTCF İtiraf Ediyor” facebook sayfasında paylaşılan “Son zamanlarda fakültede bu LGBT olanlar çoğaldı. Ortabahçe de adeta onların yaşam alanı, kendilerine yeni yol arkadaşı arıyorlar ve daha fazlasını istiyorlar. Neden? Çünkü biz onların önünü açıyoruz, onlar gruplar kurup sapıklık serüvenlerine devam ederken bazıları bu duruma çanak tutuyor. Diyecekler ki o insanlar öldürüldükleri için,saldırıya uğradığı için dernekler var. Şundan emin olun sizinkinin hırsızların, tecavüzcülerin,sübyancıların dernek kurmasından hiçbir farkı yok” açıklaması ardından üniversitelerde baş gösteren homofobi ve cinsiyetçiliği kınadı. 2014
Boğaziçi Üniversitesi, Sırt Dönme Protestosu 02:20
Boğaziçi Üniversitesi, Sırt Dönme Protestosu 5.871 izlenme - 1 yıl önce
Odun Herif'in Gülünmeyen Espirisi 00:10
Odun Herif'in Gülünmeyen Espirisi 7.684 izlenme - 1 yıl önce Yıldız Teknik Üniversitesi'nde söyleşiye katılan sosyal medya fenomeni olarak bildiğiniz Kadir isimli arkadaşın güldürmeyen espirisine ortak oluyoruz.