Hoşgeldiniz!

üniversitesi

Özel Üniversite Öğrencilerine Devlet Üniversitesinin Yemeklerini Yedirmek 06:27
Özel Üniversite Öğrencilerine Devlet Üniversitesinin Yemeklerini Yedirmek 35.659 izlenme - 5 ay önce Yemek fiyatını 15-20 lira zanneden zengin bebelerinin devlet üniversitesi öğrencilerinin yedikleri yemekleri tatması ve gerizekalılıklarını hep birlikte izliyoruz.
Öğrencilerin Bitmeyen İnşaatlara Danslı Protestosu 02:58
Öğrencilerin Bitmeyen İnşaatlara Danslı Protestosu 4.727 izlenme - 4 hafta önce İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencileri kampüslerinde kendi ifadeleri ile bitmek tükenmek bilmeyen inşaatlara dansla tepki gösterdiler.
Üniversite Öğrencileri 1 Liraya 180 Kilometre Giden Yerli Araç Üretti 03:35
Üniversite Öğrencileri 1 Liraya 180 Kilometre Giden Yerli Araç Üretti 3.161 izlenme - 3 hafta önce Bozok Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencileri, 1 lira ile 160-180 kilometre yol kat edebilen ve tamamen yerli elektrikli araç üretti.
Düzce Üniversitesi Öğrencilerinin Ürettikleri Otomobil 01:37
Düzce Üniversitesi Öğrencilerinin Ürettikleri Otomobil 6.764 izlenme - 2 ay önce Düzce Üniversitesi öğrencileri, "ustalık aracı" diye adlandırıdklarıHarezmiyle katıldıkları TÜBİTAK'ın Alternatif Enerjili Araç Yarışları'nda başarı elde etmek istiyor
Bir Dünya Üniversitesi Hakkında Bi’ Dünya Bilgi 03:28
Bir Dünya Üniversitesi Hakkında Bi’ Dünya Bilgi 101.341 izlenme - 4 yıl önce Geleceğiniz, şu anda yapacağınız tercihlere bağlı. İyi bir gelecek için, işte bi’ dünya tercih sebebi…
Cem Yılmaz Nasıl Kel Olduğunu Anlattı 03:57
Cem Yılmaz Nasıl Kel Olduğunu Anlattı 180.958 izlenme - 5 yıl önce boğaziçi üniversitesi gecesine cem yılmaz damga vururken, kendisiyle ve hüsnü özyeğin ile yenecek yemekleri de açık arttırmayla sattı.cem yılmaz’lı yemek 100 bin, hüsnü özyeğin’li ise 40 bin liraya mâl oldu.boğaziçi üniversitesi 150’nci yılı görkemli bir galayla kutladı. mezunlar başta üniversitelere bağış kültürünü artırmayı amaçlayan gala, boğaziçi mezunu olan cem yılmaz’ın yönettiği ilginç bir müzayedeye de ev sahipliği yaptı. iş dünyasını diline dolayan komedyenin esprileri gülme krizlerine neden olurken, cem yılmaz kendisiyle ve hüsnü özyeğin ile yenecek yemekleri de açık artırmayla sattı. müzayededen boğaziçi üniversitesi için 2 milyon lira bağış toplanmış oldu.
Mezun Olunca Anlarsın 00:25
Mezun Olunca Anlarsın 47.815 izlenme - 2 yıl önce
Harlem Shake - Boğaziçi Üniversitesi 00:29
Harlem Shake - Boğaziçi Üniversitesi 170.015 izlenme - 6 yıl önce Boğaziçi Üniversiteliler Güney Kampüslerinde Harlem Shake yapıyorlar!
Mezun Olunca Anlarsın 00:41
Mezun Olunca Anlarsın 42.172 izlenme - 2 yıl önce
BİLGİ’yi BİLGİ mezunlarından dinlemeye var mısın? 00:59
BİLGİ’yi BİLGİ mezunlarından dinlemeye var mısın? 2.566 izlenme - 2 ay önce Kampüs Hikayeleri serisi dördüncü bölümü “Yeni Bir Başlangıç” yayında!
BİLGİ’yi BİLGİ öğrencilerinden dinlemeye var mısın? 01:00
BİLGİ’yi BİLGİ öğrencilerinden dinlemeye var mısın? 2.538 izlenme - 2 ay önce Kampüs Hikayeleri serisi birinci bölümü “Kampüs Hikayem: Sudan Çıkmış Balıklar” yayında!
Üniversite Öğrencilerinden Temizlik Görevlisine Sürpriz 00:52
Üniversite Öğrencilerinden Temizlik Görevlisine Sürpriz 5.690 izlenme - 4 ay önce İngiltere Bristol Üniversitesi'ndeki öğrenciler, okullarındaki temizlik görevlisi ülkesine gidemediği için para topladı. Öğrencilerin bu davranışı yaşlı adamı duygulandırdı.
Kampus Dedektifi - Boğaziçi Üniversitesi (2006) 04:33
Kampus Dedektifi - Boğaziçi Üniversitesi (2006) 4.489 izlenme - 3 ay önce S'nek tv'de 2006 yılında yayınlanan kampüs dedektifi programının boğaziçi bölümü iyi seyirler..
Tıp Literatürünü Değiştiren Bilim İnsanı Dr.Bahar Uslu 02:26
Tıp Literatürünü Değiştiren Bilim İnsanı Dr.Bahar Uslu 1.313 izlenme - 3 hafta önce ABD’nin Yale Üniversitesi’nde görev yapan Türk Doktor Bahar Uslu, kadın-doğum, tüp bebek ve kısırlık çalışmaları ile adını uluslararası tıp literatürüne yazdırdı. Kadın-doğum, tüp bebek ve kısırlık çalışmalarında 40 yıldır uygulanmakta olan tedavi yöntemlerinin eksikliklerini bularak daha doğru sonuçlar alınmasını sağlayan bir yöntem geliştirdi.Geliştirdiği yöntem dışarıdan destekli hamilelik, tüp bebek edinme gibi bilimsel araştırmalar kapsamında ‘Uslu Yöntemi’ olarak tıp literatürüne geçti.Kendisi halen Yale Üniversitesi Tıp Fakültesinde çalışmalarına devam etmektedir. ilgili haber linkleri : http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/saglik/turk-doktor-bahar-uslu-adini-tip-literaturune-yazdirdi-40382546 https://www.ntv.com.tr/saglik/turk-doktor-bahar-uslu-tip-literaturune-girdi,2rvNE_t6X0K_k2W75EQpzg
Türk Astrofizikçinin Büyük Keşfi - Burçin’in Galaksisi 03:37
Türk Astrofizikçinin Büyük Keşfi - Burçin’in Galaksisi 27.490 izlenme - 2 yıl önce ABD’de Minnesota Duluth Üniversitesi’nde çalışmalarını sürdüren Burçin Mutlu Pakdil daha önce gözlemlenmemiş ve oldukça nadir görülen yeni bir galaksi keşfetti.
Celal Sengor : Kanuni Sultan Süleyman Salağın Tekiydi. 01:19
Celal Sengor : Kanuni Sultan Süleyman Salağın Tekiydi. 9.628 izlenme - 8 ay önce Celal Şengör; İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi ve Avrasya Yerbilimleri Enstitüsü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Celal Şengör, dünyanın ilk atlası olarak bilinen el yazması kitabın tanıtım toplantısında, ‘Osmanlı'ya altın çağını yaşatan padişah’ olarak anılan Kanuni Sultan Süleyman için tartışma yaratabilecek ifadeler kullandı.
Selçuk Üniversitesi 00:59
Selçuk Üniversitesi 5.626 izlenme - 6 ay önce video
BİLGİ’yi BİLGİ öğrencilerinden dinlemeye var mısın? 00:56
BİLGİ’yi BİLGİ öğrencilerinden dinlemeye var mısın? 1.386 izlenme - 2 ay önce Kampüs Hikayeleri serisi ikinci bölümü “Müzik Değişince Dans da Değişir” yayında!
BİLGİ’yi BİLGİ öğrencilerinden dinlemeye var mısın? 00:50
BİLGİ’yi BİLGİ öğrencilerinden dinlemeye var mısın? 1.255 izlenme - 2 ay önce Kampüs Hikayeleri serisi üçüncü bölümü “Kampüs Hikayem: Köprüden Önce Son Çıkış” yayında!
Otobüste Yüksek Sesli Dini Sohbete Tepki 06:23
Otobüste Yüksek Sesli Dini Sohbete Tepki 35.494 izlenme - 2 yıl önce Mağdur olmak için bu defa otobüsü seçen kahramanlarımız, toplu taşımada dini vaaz vermenin bir "hak" olduğunu savunuyor. Spoiler verip heyecanını kaçırmamak için bademin kurduğu akıl almaz cümleleri buraya hiç yazmıyorum. Siz zaten gerekli eyyorlamayı en güzel biçimde yapacaksınızdır eminim. Bu arada videoyu paylaşan da kendileri; Çukurova Üniversitesi Şeriat Team... Bunun kaydının alınıyor olması zaten gelecek bir tepki için ağ atmış oldukları hissi uyandırıyor haliyle. Paşalar bir de şöyle buyurmuş paylaşımın altına: Allah 'ın hakimiyetini anlatırken haklı sesimize tahammül edilemedi . Tartışmaya maruz kaldık.. Videoyu izlediğiniz de belki tepkimizin sert OLDUĞUNU düşünebilirsiniz. Lakin bilin ki bu tepkinin öncesi var. Çalışmamıza Kur'ân'ı anlatmamıza karşı güldüler ve alay konusu Yaptılar. Anlatmaya devam edince saldırdılar bizde Karşılık verdik... --- Bakın dikkatinizi çekerim; "saldırmışlar"... Yine mağdur canını yediklerim.
1930 Yılının Türkiye'sinden Görüntüler 07:04
1930 Yılının Türkiye'sinden Görüntüler 3.853 izlenme - 5 ay önce Video, South Carolina Üniversitesi'nin arşivinden alınmıştır. Zaten kısa bir süre önce videonun son bölümü "1930 Yılından Türk Çocukları ve Oyunları" başlığıyla sitede yer almıştı. Görüntüler Türkiye Cumhuriyeti'nin gelişimini gözler önüne seriyor. Videoda tahta kaşık ve tarak yapımını ve Türk çocuklarının eğitimini görebilirsiniz. Kaşıkçıların kendi arasındaki konuşması ve nargile içen dede bölümü ise oldukça ilgi çekici. Videonun bir film ya da belgesel için çekilmediği, arşivlemek için kayda alındığı belirtiliyor.
Mezuniyet Törenine Damgasını Vuran Müslüman Kız 01:06
Mezuniyet Törenine Damgasını Vuran Müslüman Kız 3.467 izlenme - 5 ay önce ABD'nin Boston Üniversitesi'ndeki mezuniyet törenine Irak'lı Yasmin Liva Yunus'un, "Özgür Filistin" konuşması damga vurdu.
Zombiler Kampüste! 01:59
Zombiler Kampüste! 29.969 izlenme - 6 yıl önce Zombiler kampüsü basarsa ne mi olur? Görmek için İstanbul Bilgi Üniversitesi'ndeyiz
 Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Harlem Shake 02:44
Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Harlem Shake 45.913 izlenme - 6 yıl önce Ünlü komedyen Hayrettin, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde yüzlerce öğrenciye aynı anda ‘Harlem Shake’ dansı yaptırdı
Türk Mühendisler Akıllı Robot Balık Üretti 01:45
Türk Mühendisler Akıllı Robot Balık Üretti 4.664 izlenme - 8 ay önce Fırat Üniversitesinde öğretim elemanları, gerçek bir balığın sinir sistemi ve tuna balığını model alarak 3 boyutlu yazıcıyla 3 boyutlu hareket kabiliyetine sahip keşif, gözlem, araştırma ve askeri amaçlı kullanılabilecek "Robot Balık" üretti.
dİlencİ 12:30
dİlencİ 81.003 izlenme - 11 yıl önce yönetmen : İsmaİl altin
Odtü Hakkında Dile Getirilmeyenler 20:19
Odtü Hakkında Dile Getirilmeyenler 3.174 izlenme - 7 ay önce Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde eğitim gören birisi; bu köklü okulda yaşadıklarını anlatıyor. Haklı-haksız yoktur; olsa da bilinemez, bilinse de anlatılamaz. Anlatılsa da bu kadar olur. Oyuncu: Deren Demirel *Drone çekimleri için Mustafa Özsoy'a teşekkür ederiz. -- youtube.com/c/yapimboylefilm instagram.com/yapimboyle facebook.com/yapimboyle twitter.com/yapimboyle yapimboyle@gmail.com