Hoşgeldiniz!

Üniversiteye Videoları İzle

Müslüm Babayla Üniversiteye Hazırlık - Korsan Tv 06:48
Müslüm Babayla Üniversiteye Hazırlık - Korsan Tv 397 izlenme - 2 yıl önce Ata Demirer'in Korsan Tv için hazırladığı skeçler içerisinde en çok beğenilenlerden biri de Müslüm Babayla Üniversiteye Hazırlık dersleriydi. Müslüm baba bu derste 'On Dakika Savaşları'nın hangi ülkeler arasında yapıldığını anlatıyor.
Tarık Tufan - Nerden Nereye Bağlamak (Türbana) 02:26
Tarık Tufan - Nerden Nereye Bağlamak (Türbana) 132 izlenme - 2 yıl önce Radyocu ve yazardır Tarık Tufan. Aslında kendisi beğendiğim bir kişidir, eserleri de çok iyidir bence, ama sanki bu sefer abartmış. Ne gerek var diyorum bazen.
Üniversiteye Kim Girsin? - Kafam Girsin!!! 01:19
Üniversiteye Kim Girsin? - Kafam Girsin!!! 88 izlenme - 2 yıl önce Üniversiteye giriş sınavlarını ti'ye alan bir video hazırlayan gençler yüzümüzde gülümseme oluşturacak konulara değinerek başarılı bir çalışma yapmışlar.
YGS Universiye Hazirlik Sanat Egitim Kurslari Adana 05:42
YGS Universiye Hazirlik Sanat Egitim Kurslari Adana 6 izlenme - 11 ay önce YGS Universiye Hazirlik Sanat Egitim Kurslari Adana
Üniversiteye İlk Başlayanlar İçin Çorba Yapımı 01:57
Üniversiteye İlk Başlayanlar İçin Çorba Yapımı 2 izlenme - 1 yıl önce Merhaba dostlarım: Eğer videomu beğendiyseniz kanalıma ABONE OLMAYI unutmayınız. Youtube kanalıma abone olarak paylaşımlarımızdan anında haberdar olabilirsiniz. İkinci YouTube Kanalım: https://goo.gl/8Rs5N5 ROBOT ADAM Sosyal Ağ Adresleri: Vine: https://vine.co/ROBOT.ADAM Facebook: https://www.facebook.com/RBTADAM Twitter: https://twitter.com/robotlarneanlar Instagram: https://instagram.com/robotlarneanlar Adreslerinden beni takip edebilirsiniz.