Hoşgeldiniz!

University Videoları İzle

Tayvan Üniversite Korosundan Zikir Performansı 04:34
Tayvan Üniversite Korosundan Zikir Performansı 3.370 izlenme - 3 hafta önce Müziğin evrenselliğine güzel bir örnek.
Sevimli Canavarlar Üniversitesi – Monsters University (2013) – 2. Türkçe Dublaj Fragmanı 02:20
Sevimli Canavarlar Üniversitesi – Monsters University (2013) – 2. Türkçe Dublaj Fragmanı 18.068 izlenme - 4 yıl önce 2001 yılında vizyona giren Disney Pixar’ın ‘Sevimli Canavarlar’ filminin devamı olan ‘Sevimli Canavarlar Üniversitesi’ 21 Haziran 2013’te 3 boyutlu olarak izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Filmin konusu: Mike Wazowski ve James P. Sullivan ayrılmaz bir ikilidir ama durum her zaman için böyle olmamıştır. Bu uyumsuz canavarlar tanıştıkları andan itibaren birbirlerine tahammül edememişlerdir. “Sevimli Canavarlar Üniversitesi” (Monsters University), Mike ve Sulley’nin farklılıkları aşarak nasıl en yakın dostlar olduklarına dair kapıları açıyor.
Adana'da Erasmus Partisi 03:36
Adana'da Erasmus Partisi 8.396 izlenme - 2 yıl önce Adana Çukurova Üniversitesinde okuyan yabancı uyruklu öğrenciler Seyhan Nehri üzerinde tekne kiralayıp karılı kızlı köpük partisi yapmışlar. Hep Adana'yı kötü videolardan tanıdık birazda iyi yönlerini paylaşalımda şehrin imajı düzelsin .Bunlar memlekette birbirini yesin elin gavurlarıda parti düzenleyip eğlensin.
Boğaziçili Tanıma İpuçları 01:45
Boğaziçili Tanıma İpuçları 5.085 izlenme - 2 yıl önce Boğaziçili birini nasıl tanırsınız sorusuna cevap burada verilmiş.
Turn The Page - Sayfayı Çevir | Short Movie - Kısa Film 14:45
Turn The Page - Sayfayı Çevir | Short Movie - Kısa Film 468 izlenme - 4 hafta önce 2016-2017 İstanbul Aydın Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu öğrencilerinin hazırladığı 3 ödüllü, okul birincisi kısa filmi CREW: Tuba Alp Yağmur Tanrıverdi Nurdeniz Ertürk Berkant Kürsüz Yasin Alp
Official Uf Harlem Shake 01:01
Official Uf Harlem Shake 23.599 izlenme - 4 yıl önce New York'lu DJ Baauer'in 'Harlem Shake' adlı şarkısını kullanarak çekilen ve çok kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlenen videolar, Gangnam Style'ı tahtından indireceğe benziyor. Güney Koreli şarkıcı Park Jae-Sang'in (PSY) 'Gangnam Style' şarkısından sonra video paylaşım sitelerinin son günlerdeki gözde videoları, bir süre önce ABD'de ortaya çıkan Harlem Shake klipleri oldu. Yayınlandıktan kısa süre sonra birçoğu 10 milyondan fazla hit alan 23 yaşındaki Brooklyn DJ Baauer'in 'Harlem Shake' şarkısının ondan fazla versiyonu bulunuyor. Belli bir figüre sahip olmayan Harlem Shake için çeşitli yaş, cinsiyet ve mesleklerden kimseler kamera karşısına geçerek hünerlerini sergiliyor. Yaklaşık 30'ar saniye olan klipler genellikle maskeli veya özel kostümlü birinin, bir topluluk içinde dans etmesiyle başlıyor. Gelişi güzel ve uyumsuz şekilde figürlerle dans eden bu kişiye, 15. saniyeden sonra diğerleri de katılıyor. Bir anda kasklı, kostümlü, maske veya iç çamaşırlı çok sayıda kişinin adeta 'istem dışı' figürleriyle renklenen kliplere her geçen gün yenileri ekleniyor. Paylaşım sitelerinde 'Harlem Shake' dersleri veren çok sayıda video da yer alıyor. Öte yandan, yaklaşık 7 ay önce benzer bir çıkışla doğan Gangnam Style'ın orijinal klibi, şu ana kadar 1.3 milyarın üzerinde izlenme sayısını yakalamış durumda.
Sevimli Canavarlar Üniversitesi 01:02
Sevimli Canavarlar Üniversitesi 8.328 izlenme - 5 yıl önce Sevimli Canavarlar Üniversitesi
 Michael Jackson Koreografisi Büyüledi 11:17
Michael Jackson Koreografisi Büyüledi 7.155 izlenme - 4 yıl önce The Ohio State University'de koreografinin gerçekten dibine vuruldu. Michale Jackson ve meşhur Moonwalk yürüyüşü..
Kadir Has University Pump 05:56
Kadir Has University Pump 11.007 izlenme - 8 yıl önce kadir has üniversitesi öğrencilerinden pump it klibi
Karabük Üniversitesi - Türkiyem - Doğa İçin Çal 05:51
Karabük Üniversitesi - Türkiyem - Doğa İçin Çal 8.893 izlenme - 4 yıl önce Son zamanların modası "Doğa için Çal" projesinin bir benzerini Karabük Üniversite öğrencileri yapmış. Samimiyeti ve güzelliği ile diğer projeleri aratmamış.
Sevimli Canavarlar Üniversitesi - Sinemalarda 00:34
Sevimli Canavarlar Üniversitesi - Sinemalarda 5.300 izlenme - 4 yıl önce Sevimli Canavarlar Üniversitesi” (Monsters University), Mike ve Sulley’nin farklılıkları aşarak nasıl en yakın dostlar olduklarına dair kapıları açıyor.
Ata Demirer - İTÜ Mezuniyet Töreni - Niyazi Gül 06:11
Ata Demirer - İTÜ Mezuniyet Töreni - Niyazi Gül 2.728 izlenme - 2 yıl önce İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuvarı sıralarından geçmiş olan ünlü komedyen Ata Demirer, Niyazi Gül tiplemesiyle seslendirdiği bir video aracılığıyla İTÜ Lisans Mezuniyet Törenine katılarak mezunlara büyük bir sürpriz yaptı. İTÜ'lüleri "doğal mühendis" olarak tanımladığı arıya benzeten Veteriner hekim Niyazi Gül karakteri, disiplinli çalışma ve teknik mükemmellikle özdeşleşen İTÜ'lüleri de "Beenovative" ve “Beelieve" sloganlarıyla özetledi. İncelikle düşünülmüş esprilerle stadı dolduranları kahkahalara boğan Demirer, videonun sonunda yaptığı dokunaklı tebrik konuşmasıyla da tüm katılımcılara duygu dolu anlar yaşattı. İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından Makyol'un katkılarıyla Cat People Creative'e hazırlattırılmıştır.
Sevimli Canavarlar Üniversitesi Fragman 3 01:57
Sevimli Canavarlar Üniversitesi Fragman 3 5.675 izlenme - 4 yıl önce Seslendirmesinde Aubrey Plaza, Steve Buscemi, John Goodman gibi isimlerin yer aldığı Sevimli Canavarlar Üniversitesi (Monsters University) filminin resmi fragmanı.
İstanbul Üniversitesi'nde Erdoğan Protestosu 01:15
İstanbul Üniversitesi'nde Erdoğan Protestosu 2.293 izlenme - 2 yıl önce Edebiyat fakültesi'nde solcu gençlerin gerçekleştirdiği trajikomik protesto gösterisi.
Monsters University Fragman 02:36
Monsters University Fragman 3.214 izlenme - 4 yıl önce Animasyon dünyasının beğenilen filmlerinden olan Monsters'ın yeni filmi Monsters University'nin yeni fragmanı.
Boğaziçi Üniversitesi - Harlem Shake 00:29
Boğaziçi Üniversitesi - Harlem Shake 1.709 izlenme - 3 yıl önce Boğaziçi University students have gathered at South Campus to do their rendition of the Harlem Shake. Yani Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerini Harlem Shake dansını kendi yorumuyla yapmaları için Güney Kampüsü'nde topladık.
Liberal Arts - Official Trailer [HD] 02:26
Liberal Arts - Official Trailer [HD] 3.120 izlenme - 4 yıl önce Subscribe http://ow.ly/3UVvY | Facebook http://ow.ly/3UVxn | Twitter http://ow.ly/3UVyA Release Date: 5 October 2012 Genre: Comedy | Drama Cast: Josh Radnor,...
 University of California Santa Barbara'yı Trolleyen Türk 00:47
University of California Santa Barbara'yı Trolleyen Türk 2.341 izlenme - 3 yıl önce Ankara Bilkent Üniversitesi'nde okuyan Yunus Emre Tortamış ismindeki öğrenci Erasmus ile gittiği University of California Santa Barbara'yı öyle bir trollemiş ki..
Varosha - Hayalet Şehrin Hikayesi 19:18
Varosha - Hayalet Şehrin Hikayesi 724 izlenme - 12 ay önce -alıntı- Rumların yaşadığı bölge olan Varosha ( Kapalı Maraş ) 1974 Kıbrıs Barış Harekatı'nda Türkler tarafından ele geçirilir ve savaş sonrasında yapılan anlaşmaya göre Varosha tarafsız bölge ilan edilir, sivil halk için iskana ve yerleşmeye kapatılır.Belgesel Varoshanın çürümesini ve terk edilişini konu alır. -alıntı- Adamlar ugrasmıs belgesel yapmıslar o yüzden acıklamayı direkt alıntı yaptım. iyi seyirler.
Harlem Shake - Koç Üniversitesi 00:29
Harlem Shake - Koç Üniversitesi 727 izlenme - 3 yıl önce Dünyayı kasım kasım kavuran harlem shake fırtınasında bizim de tuzumuz olsun diyen koç üniversitesi öğrencilerinin yapmış olduğu video. Zenginlik desen var, tikilik desen o da var ama yine de yabancıların yaptığını tutmuyor. Nerde o özyeğin'in kal mi beybileri :(
Dj Kantik Cbü University Party Vestel Vescafe - 4 13:35
Dj Kantik Cbü University Party Vestel Vescafe - 4 1.877 izlenme - 8 yıl önce dj kantik cbü university party vestel vescafe - 4 kasım
Fatih Üniversitesi 7 Renk 7 Kıta Şenliği 02:35
Fatih Üniversitesi 7 Renk 7 Kıta Şenliği 1.070 izlenme - 7 yıl önce fatih üniversitesi 7 kıta 7 renk kültür festivali.. bir dünya üniversitesi olan fatih üniversitesinde eğitim gören 74 ülkeden 697 öğrenicinin kendi ülkelerine has kültürel özellikleri tanıttıkları büyük organizasyon 4-5-6 mayıs 2010 tarihleri arasında fatih üniversitesi hadımköy yerleşkesinde başlayacaktır..
Sevimli Canavarlar Üniversitesi Fragman (All it Began Here) 01:04
Sevimli Canavarlar Üniversitesi Fragman (All it Began Here) 1.051 izlenme - 4 yıl önce Seslendirmesinde John Krasinski, Steve Buscemi, John Goodman gibi isimlerin yer aldığı Sevimli Canavarlar Üniversitesi (Monsters University) filminin all it began here isimli fragmanı.
Monsters University Mash Up by Corbin Hayes 03:06
Monsters University Mash Up by Corbin Hayes 642 izlenme - 3 yıl önce Monsters University Mash Up by Corbin Hayes
dj kantik party 4 kasım cbü university 14 kasım ko 09:43
dj kantik party 4 kasım cbü university 14 kasım ko 1.142 izlenme - 8 yıl önce 4 kasım 2009 vestel vescafe manisa (cbü) university party - 14 kasım kocaeli darıca fm university part - 28 kasım 2009 İstanbul taksim eresin hotel (banu alkan) jet sosyete party
Sevimli Canavarlar Üniversitesi Kısa Fragman 00:30
Sevimli Canavarlar Üniversitesi Kısa Fragman 501 izlenme - 4 yıl önce Pixar'ın yapımcılığını üstlendiği Sevimli Canavarlar Üniversitesi filminin Kids Choice ödül töreninde yayınlanan kısa fragmanı.
The Sims 3 University Life - Durmaplay 01:27
The Sims 3 University Life - Durmaplay 233 izlenme - 3 yıl önce Daha fazlası için : http://www.durmaplay.com/Product/the-sims-3-university-life-bilgisayar-icin
Özyeğin Üniversitesi Yeni Rektör Aracı 00:29
Özyeğin Üniversitesi Yeni Rektör Aracı 274 izlenme - 2 yıl önce Ben anlam veremedim siz bi anlam verebilicek misiniz. En azından we are young ve call me maybe videosuna bi anlam verebilmiştim de buna hiç veremedim arkadaş.
MT - Oryantasyon 2014-2015 03:06
MT - Oryantasyon 2014-2015 146 izlenme - 2 yıl önce Bilkent Üniversitesi GE100, MT oryantasyon röportajları. MT sordu: Bilkent'i nasıl buldunuz?
Karadeniz Teknik Üniversitesi Böte Kulübü - Harlem Shake 00:37
Karadeniz Teknik Üniversitesi Böte Kulübü - Harlem Shake 260 izlenme - 2 yıl önce Harlem Shake çılgınlığına Karadeniz Teknik Üniversitesi öğrenci arkadaşlarımızda katılıyor. 0.19 sn'deki montlu arkadaşımızın adeta kendini harlem shake adamış olup harlem için doğduğunu vurgu yaparak sanatını icra etmekte. Güzel videoyu sizlere sunmaktan gurur kıvanç vs vs duyarım izleyin..