Hoşgeldiniz!

Ünlü Futbolcular

Ünlü Futbolculardan Nike Reklamı! 03:00
Ünlü Futbolculardan Nike Reklamı! 23.062 izlenme - 8 yıl önce dünyanın en iyi futbolcularından nike reklamı..
  Ünlü Futbolcular Nasıl İşer? 02:16
Ünlü Futbolcular Nasıl İşer? 2.153 izlenme - 4 yıl önce Ünlü futbolcuların nasıl işeyeceğini mizahi bir şekilde anlatan video.. Özellikle Messi'ye dikkat edin.
rezil olan ünlü futbolcular 01:32
rezil olan ünlü futbolcular 1.803 izlenme - 7 yıl önce
Cristiano Ronaldo'nun Ünlü Futbolculara Attığı Çalımlar 06:34
Cristiano Ronaldo'nun Ünlü Futbolculara Attığı Çalımlar 774 izlenme - 3 yıl önce Geçen günlerde paylaşılan Lionel Messi'nin Ünlü Futbolculara Attığı Çalımlar videosuna cevap olarak yapılmış bir video tahminimce. 'CR07 is the best, Fuck The Rest' diyor videoyla sizi başbaşa bırakıyorum.
Ünlü Futbolcular Nasıl İşer? 02:16
Ünlü Futbolcular Nasıl İşer? 163 izlenme - 3 yıl önce Her ne kadar Balotelli olayını anlamasam da bana komik gelen,ve sizi de güldüreceğini düşündüğüm yapım... izliyoruz efendim.
Ünlü Futbolcular, Gözleri Kapalı Maç Yaptı 01:04
Ünlü Futbolcular, Gözleri Kapalı Maç Yaptı 235 izlenme - 4 yıl önce Ünlü futbolcular, spor adamları ve gazeteciler, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında, gözleri bağlı şekilde görme engelli milli futbolcularla gösteri maçı yaptı Karşılaşmanın başlama vuruşunu ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı yaparken, A Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim de müsabakayı tribünden izledi. Turkcell, Görme Engelliler Futbol Ligi 'Sesi Görenler'in yanı sıra B1 (hiç görmeyenler) Milli Futbol Takımı'na 2016 Paralimpik Oyunları yolunda sponsor olduğunu açıklamak ve 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde farkındalığı arttırmak amacıyla Ülker Sports Arena'da bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim, Mehmet Topal, Tümer Metin, Bülent Korkmaz, Metin Tekin, Ali Gültiken gibi ünlü futbolcular, basın mensupları ve görme engelli milli futbolcuların mücadele ettiği bir gösteri maçı gerçekleşti. Karşılaşma renkli görüntülere sahne olurken, her iki takım da yaptığı mücadeleyle göz doldurdu. Müsabakayı Beyaz Takım, Ali Gültiken ve Serdar Ali Çelikler'in golleriyle 2-1 kazandı. Son dakikada Bülent Korkmaz'la bir penaltıdan yararlanamayan mavi takımın tek golünü ise aynı zamanda Görme Engelli Milli Takım oyuncusu olan Ali Çavdar kaydetti.
Ünlü Futbolcular ve Arabaları 02:59
Ünlü Futbolcular ve Arabaları 55 izlenme - 3 yıl önce Diğer videolar için kanalımızı ziyaret edin.. https://www.youtube.com/channel/UCgij...Ünlü Futbolcular ve ArabalarıÜnlü Futbolcular ve ArabalarıÜnlü Futbolcular ve ArabalarıÜnlü Futbolcular ve ArabalarıÜnlü Futbolcular ve ArabalarıÜnlü Futbolcular ve ArabalarıÜnlü Futbolcular ve ArabalarıÜnlü Futbolcular ve ArabalarıÜnlü Futbolcular ve ArabalarıÜnlü Futbolcular ve ArabalarıÜnlü Futbolcular ve ArabalarıÜnlü Futbolcular ve ArabalarıÜnlü Futbolcular ve Arabaları