Hoşgeldiniz!

ünlüler adası

Furkan, Ünlüler Adasını Eleştirdi: 'Bizim Adada Tribal Enfeksiyon Var!' (Survivor 29 Ocak 2017) 01:06
Furkan, Ünlüler Adasını Eleştirdi: 'Bizim Adada Tribal Enfeksiyon Var!' (Survivor 29 Ocak 2017) 146 izlenme - 1 yıl önce Furkan, Ünlüler takımında herkesin kafasına göre hareket ettiğini ve kimsenin takım olarak davranmadığını ilginç sözlerle anlattı.
Çılgın Sedat Adaya Geri Döndü! (Survivor 11 Şubat 2017) 01:11
Çılgın Sedat Adaya Geri Döndü! (Survivor 11 Şubat 2017) 32 izlenme - 1 yıl önce Bir önceki ödül oyununda sakatlanan Çılgın Sedat hastaneye kaldırılmıştı. Sedat, tedavinin ardından Ünlüler adasına geri döndü.
Ünlüler Adasında Panik Yaratan Olay (Survivor - 24 Ocak 2017 01:24
Ünlüler Adasında Panik Yaratan Olay (Survivor - 24 Ocak 2017 10 izlenme - 1 yıl önce Geceyarısı ateş yakan Ünlüler takımının başına inanılmaz bir olay geldi. Yakılan ateşte herkesi şaşırtan bir şekilde patlama meydana geldi.
Ünlüler Adasında Panik (Survivor 2017 - 21 Ocak Cumartesi) 03:28
Ünlüler Adasında Panik (Survivor 2017 - 21 Ocak Cumartesi) 10 izlenme - 1 yıl önce Baraka ödül oyununu kaybeden Survivor Ünlüler takımı zor bir gece geçirdi. Gece korunmasız ortamda uyurken Serhat Akın'ı arı sokması yarışmacıları tedirgin etti.
Ünlüler Adasında İki Grup, İki Farklı Görüş! (Survivor 6 Şubat 2017) 02:37
Ünlüler Adasında İki Grup, İki Farklı Görüş! (Survivor 6 Şubat 2017) 6 izlenme - 1 yıl önce Ünlüler takımının oyuncu seçimlerinde itirazlarıyla ön plana çıkan Çılgın Sedat'ın bu tavrı İlhan ve Adem arasındaki konuşmanın konusu oldu.
Furkan Ünlüler Adasını Eleştirdi | Bölüm 7 | Survivor 2017 01:06
Furkan Ünlüler Adasını Eleştirdi | Bölüm 7 | Survivor 2017 1 izlenme - 1 yıl önce İzleyenleri her sezon ekrana kilitleyen Survivor 2017'nin bu yıl ki yarışmacı kadrosu nefesleri kesecek. 12 Milli sporcunun da yer aldığı Survivor 2017 kadrosunda yarışmacılar Survivor 2017'nin şampiyonu olmak için mücadele edecek. Ekranların en çok sevilen ve en çok izlenen yarışma programını TV8 ekranlarından ve acunn.com internet sitesinden takip edebilirsiniz. TV8'in sevilen programı Survivor 2017'de iddialı isimler var. Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının dev mücadelesine Dominik Cumhuriyeti ev sahipliği yapacak. Ada şartları ile mücadele edecek olan Survivor 2017 yarışmacılar aynı zamanda kendi aralarında da zorlu bir yarış içinde olacak. Survivor Ünlüler Takımı: Survivor 2017 Ünlüler Takımı'nda birbirinden iddialı isimler yer alıyor. Survivor Ünlüler Takımı'nda; 'İhan Mansız, Adem Kılıççı, Serhat Akın, Berna Öztürk, Sedat Kapurtu, Furkan Kızılay, Seda Demir, Tarık Mengüç, Sema Apak, Pınar Saka, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül' yer alıyor. Survivor Gönüllüler Takımı: Göz6 evinin şampiyonlarının belli olması ile birlikte tamamlanan Gönüllüler Takımı kadrosunda; 'Gökhan Gözükan, Fulya Şahin, Ogeday Girişken, Denisa, Elif Şadoğlu, Eser West, Burçak Tuncer, Tuğçe Melis Demir, Volkan Çetinkaya, Yiğit İzik ve Göz6 şampiyonları Berna Keklikler ve Erdi Ünver bulunuyor. “Survivor 2017”; renkli kadrosu, rekabet dolu yarışları ve zorlu ada şartlarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Furkan, Ünlüler takımında herkesin kafasına göre hareket ettiğini ve kimsenin takım olarak davranmadığını ilginç sözlerle anlattı. KANALA ABONE OLUN: https://www.youtube.com/user/acuncom?... WEB SİTEMİZ: https://www.tv8.com.tr/survivor ACUNN.COM'DAN TAKİP ET: https://www.acunn.com/survivor FACEBOOK'DAN TAKİP ET: https://www.facebook.com/SurvivorTurk... INSTAGRAM'DAN TAKİP ET: https://www.instagram.com/survivortur... TWITTER'DAN TAKİP ET: https://twitter.com/survivorturkiye?l... Diğer kanallarımızı ziyaret edin Acunn: https://goo.gl/3dwvDJ TV8: https://goo.gl/9T5Wi6 3 Adam: https://goo.gl/meQ0VC Survivor Türkiye: https://goo.gl/t1plbJ O Ses Türkiye: https://goo.gl/mr2vBd Yetenek Sizsiniz Türkiye: https://goo.gl/NGj1OD Para Bende: https://goo.gl/fWfRll Göz6: https://goo.gl/qxDOBJ Bişey Kafası: https://goo.gl/cdGh8r