Hoşgeldiniz!

Ünlüler Adası Videoları İzle

Serkan'ın Adaya Vedası Duygulandırdı (Survivor 2016 - 15 Şubat Pazartesi) 04:36
Serkan'ın Adaya Vedası Duygulandırdı (Survivor 2016 - 15 Şubat Pazartesi) 340 izlenme - 11 ay önce Ayağındaki rahatsızlık sebebiyle Survivor macerasına erkenden son vermek zorunda kalan Serkan Ercan'ın vedası sırasındaki Ünlüler adasında duygusal anlar yaşandı.
Ünlüler Adasında Gizli Bir Gerginlik Mi Var? ( Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 02:50
Ünlüler Adasında Gizli Bir Gerginlik Mi Var? ( Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 46 izlenme - 11 ay önce Survivor 2016'nın 7 Şubat 2016 günü yayınlanan bölümünde Ünlüler adasında, oyun sonrası gruplar halinde eleştiriler yapıldı. Survivor Ünlüler - Gönüllüler, Türkiye'de Show TV ve Star TV'de yayınlanmış, Acun Ilıcalı tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmiştir. Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Nihat Doğan ikinci, Taner Tolga Tarlacı ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 4. sezonunun kazananı Turabi Çamkıran olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Gökhan Keser ikinci, Merve Aydın ve Ahmet Dursun ise üçüncü sırayı almıştır.
Yıldızlardan İlham Alıp Şarkı Mırıldayan Yılmaz Morgül (Survivor 2016 8 Şubat Pazartesi) 01:13
Yıldızlardan İlham Alıp Şarkı Mırıldayan Yılmaz Morgül (Survivor 2016 8 Şubat Pazartesi) 47 izlenme - 11 ay önce Ünlüler Adasında yarışmacılar adadaki yıldızların ne kadar güzel olduğunun muhabbetini yapıyor.Yılmaz Morgül'de yıldızların kendisine çok iyi geldiğini söyleyip şarkı söylüyor. Survivor Ünlüler - Gönüllüler, Türkiye'de Show TV ve Star TV'de yayınlanmış, Acun Ilıcalı tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmiştir. Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Nihat Doğan ikinci, Taner Tolga Tarlacı ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 4. sezonunun kazananı Turabi Çamkıran olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Gökhan Keser ikinci, Merve Aydın ve Ahmet Dursun ise üçüncü sırayı almıştır.
Ödüllerine Kavuştu Ünlüler Adasında Büyük Mutluluk (Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 03:38
Ödüllerine Kavuştu Ünlüler Adasında Büyük Mutluluk (Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 16 izlenme - 11 ay önce Survivor 2016'nın 7 Şubat Pazar akşamı yayınlanan bölümünde adalarına giden Ünlüler, ödül oyununda kazandıkları baraka ödülüne kavuştular.............