Hoşgeldiniz!

Unsur Videoları İzle

Barbaros Şansal Işid'e Eleştirisi - 04:26
Barbaros Şansal Işid'e Eleştirisi - 59.536 izlenme - 2 yıl önce Barbaros Şansal IŞİD'e fena patladı. Barbaros Şansal sözlerinde IŞİD Leezbiyen, Gay, Biseksu
Oğuzhan Uğur - Biyolojik Unsur (Official Video) 03:01
Oğuzhan Uğur - Biyolojik Unsur (Official Video) 6.685 izlenme - 2 yıl önce Oğuzhan Uğur - Biyolojik Unsur (Official Video) Şarkı Sözleri: Ahlak şart terbiye önemli Biz de yanlış olmaz hanımefendi Açık konuşmak zamanı geldi Dinle n'olur. Baban mı kral annen mi kontes Neticen havadan inmiyor prenses Azıcık zekanı zorla sakın pes etme n'olur Daha iyisini bulacakmışsın bok bulursun Çekmezler benim gibi nazını kahrolursun Çivi çiviyi sökermiş derler dene bence, Yetmez sana kocaman pense mahfolursun Ellerin ellerin ellerine mi değsin Sen bi daha böyle kerizi bok bulursun Aklın başına gelirse ekime Gelmiyorsa şubat mart nisan falan İlaç mı kattılar yoksa kekine Yüzük parmağın boşsa bi halka Takarlar üzerine koca pırlanta Yıllar geçer anca hatıramla avunursun Daha iyisini bulacakmışsın bok bulursun Çekmezler benim gibi nazını kahrolursun Çivi çiviyi sökermiş derler dene bence Yetmez sana kocaman pense mahfolursun. Ah bebeğim çok emeğim geçti sana hoksiz miyim Sen bi daha böyle kerizi bok bulursun.
Oğuzhan Uğur - Biyolojik Unsur (Bok Bulursun) 03:01
Oğuzhan Uğur - Biyolojik Unsur (Bok Bulursun) 296 izlenme - 1 yıl önce Oğuzhan Uğur'un giden sevgilinin ardından söylenesi açık sözlü şarkısı ve abartılı, eğlenceli klibi. Ne yalan söyleyeyim "Al Aşkını Sok Gözüne" tadı almadım değil. Sözleri de şöyle: Ahlak şart terbiye önemli Biz de yanlış olmaz hanımefendi Açık konuşmak zamanı geldi Dinle n'olur. Baban mı kral annen mi kontes Neticen havadan inmiyor prenses Azıcık zekanı zorla sakın pes etme n'olur Daha iyisini bulacakmışsın bok bulursun Çekmezler benim gibi nazını kahrolursun Çivi çiviyi sökermiş derler dene bence, Yetmez sana kocaman pense mahfolursun Ellerin ellerin ellerine mi değsin Sen bi daha böyle kerizi bok bulursun Aklın başına gelirse ekime Gelmiyorsa şubat mart nisan falan İlaç mı kattılar yoksa kekine Yüzük parmağın boşsa bi halka Takarlar üzerine koca pırlanta Yıllar geçer anca hatıramla avunursun Daha iyisini bulacakmışsın bok bulursun Çekmezler benim gibi nazını kahrolursun Çivi çiviyi sökermiş derler dene bence Yetmez sana kocaman pense mahfolursun. Ah bebeğim çok emeğim geçti sana hoksiz miyim Sen bi daha böyle kerizi bok bulursun.
Devlet Bahçeli - 36 Unsur 00:18
Devlet Bahçeli - 36 Unsur 488 izlenme - 2 yıl önce MHP'nin kaset skandalıyla sarsıldığı şu günlerde Devlet Bahçeli il il gezerek seçim çalışmalarını sürdürmekte. Hilal kart projesiyle halkın karşısına çıkan sayın Bahçeli, bu konuşmasında heyecan ya da dalgınlıktan olacak ki kelimelerini toparlayamıyor.
Erkek(lik) Nedir? 06:57
Erkek(lik) Nedir? 255 izlenme - 2 yıl önce Erkek Muhabbeti olarak 2012 yılı sonunda gerçekleştirilen bu mini belgeselde, sokaktaki erkeklere "Erkek(lik) Nedir?" diye sormuşlar.Bence güzel iş çıkartmışlar. İzlemeye değer derim. Yorum sizin..
Oğuzhan Uğur - Biyolojik Unsur 03:01
Oğuzhan Uğur - Biyolojik Unsur 208 izlenme - 2 yıl önce Oğuzhan Uğur - Biyolojik Unsur (Yepyeni Video Klip) 2015 Şarkı Sözleri: Ahlak şart terbiye önemli Biz de yanlış olmaz hanımefendi Açık konuşmak zamanı geldi Dinle n'olur. Baban mı kral annen mi kontes Neticen havadan inmiyor prenses Azıcık zekanı zorla sakın pes etme n'olur Daha iyisini bulacakmışsın bok bulursun Çekmezler benim gibi nazını kahrolursun Çivi çiviyi sökermiş derler dene bence, Yetmez sana kocaman pense mahfolursun Ellerin ellerin ellerine mi değsin Sen bi daha böyle kerizi bok bulursun Aklın başına gelirse ekime Gelmiyorsa şubat mart nisan falan İlaç mı kattılar yoksa kekine Yüzük parmağın boşsa bi halka Takarlar üzerine koca pırlanta Yıllar geçer anca hatıramla avunursun Daha iyisini bulacakmışsın bok bulursun Çekmezler benim gibi nazını kahrolursun Çivi çiviyi sökermiş derler dene bence Yetmez sana kocaman pense mahfolursun. Ah bebeğim çok emeğim geçti sana hoksiz miyim Sen bi daha böyle kerizi bok bulursun. Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! En Yeni Şarkılar ve Klipler İçin Lütfen Abone Olunuz Oğuzhan Uğur - Biyolojik Unsur (Official Video)
Chuck Norris Filmlerinin 5 Kuralı 02:45
Chuck Norris Filmlerinin 5 Kuralı 227 izlenme - 2 yıl önce Yıllar Önce ingilizce olarak hazırlanmış bir videoydu bu ben de Türkçe halini hazırlayıp sunmak istedim sizlere... Her Chuck Norris filminde olmazsa olmaz 5 kural vardır; Kural 1: Chuck Norris'in Mermisi Asla Bitmez Kural 2 : Chuck Norris Herzaman İlk Önce Vurur Kural 3 : Chuck Norris'ten Kaçamazsınya da Saklanamazsın Kural 4 : Onun Elinde Herşey Bir Silaha Dönüşebilir Kural 5 : Chuck Norris Asla Iskalamaz
Yuvarlak masalar nasıl dekore edilir? 01:01
Yuvarlak masalar nasıl dekore edilir? 7 izlenme - 2 yıl önce Yuvarlak masada en önemli unsur masanın ortasına yerleştirilecek süstür.