Hoşgeldiniz!

Unuttum Sanma Videoları

Devrim Berke Unuttum Sanma Süper Dinle 05:07
Devrim Berke Unuttum Sanma Süper Dinle 28.544 izlenme - 5 yıl önce
Ferda Anıl Yarkın - Unuttum Sanma 03:51
Ferda Anıl Yarkın - Unuttum Sanma 6.855 izlenme - 4 yıl önce Ferda Anıl Yarkın - Unuttum Sanma
İhsan Karasu-Unuttum Sanma 02:10
İhsan Karasu-Unuttum Sanma 4.605 izlenme - 9 yıl önce İhsan karasu-unuttum sanma
Unuttum Sanma (Devrim Berke) 05:07
Unuttum Sanma (Devrim Berke) 1.690 izlenme - 3 yıl önce Düşlerim Vardı Onlarda Yarım Kaldıı . Şimdi Sensiz, Hayallerim Bile Islandı. Bir Özlemim Artık, Kaldım Öylece Yüreğimde Ama.. Sevdiğimi Söyleyecek Gücüm Kalmadı. Unuttum Sanma o güzel Gözlerini sarmıştım eğer olsaydın O sıcak Ellerini Şimdi Yoksun Biliyorum Ama Unutma Canım benim Sadece Bil, Seni... Ne çok Sevdiğimi Sen Gidince Kanatlarım Kırıldı Öksüz kaldım gecenin Bir yarısı Dayanılmaz hasretin Sanki Yürek Sancısı Yok Asla Yok İnan Senden Sonrası Unuttum Sanma o güzel Gözlerini sarmıştım eğer olsaydın O sıcak Ellerini Şimdi Yoksun Biliyorum Ama Unutma Canım benim Sadece Bil, Seni... Ne çok Sevdiğimi Sen Gidince Kanatlarım Kırıldı Öksüz kaldım gecenin Bir yarısı... Dayanılmaz hasretin, Sanki Yürek Sancısı Yok Asla Yok, İnan Senden Sonrası Unuttum sanma o güzel gözlerini Sarmıştım eğer olsaydın O sıcak Ellerini. Şimdi Yoksun Biliyorum Amaa.. Unutma canım Benim.. Sadece bil. Seni.... Ne çook Sevdiğimi Sen Gidince Kanatlarım Kırıldı , Öksüz Kaldım Gecenin Bir Yarısı ... Dayanılmaz Hasretin ,sanki yürek sancısı Yok asla yok, İnan senden sonrası.
Zeki Müren - Unuttum Sanma Sakın (1998) 04:28
Zeki Müren - Unuttum Sanma Sakın (1998) 1.335 izlenme - 2 yıl önce Trt'de yayımlanan '' Zeki Müren ile Başbaşa '' programında Sanat güneşimiz Zeki Müren'in parçalarına yer veriliyor. İşte bu parçalardan birisi de '' Unuttum Sanma Sakın '' ı dinleyelim. Sevgi dolu şu gönlüm Bir kuş gibi kanatlı Dünyam seninle güzel Hayat seninle tatlı Sen benim her şeyimsin Canımsın candan yakın Unutur sanma sakın Unutmam unutamam Sevginle yanar gönlüm Bağrımdaki ateşsin Dünyamı aydınlatan Hayat veren güneşsin Sen benim her şeyimsin Canımsın candan yakın Unutur sanma sakın Unutmam unutamam
Ferda Anıl Yarkın - Böyle Mi 04:34
Ferda Anıl Yarkın - Böyle Mi 992 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Unuttum Sanma Çıkış Tarihi: 17.06.1999 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Gece olsun yıldızımıda isterim O ışıklar geri dön sevgilim Kalbimden gelen bu ses Adını verir senin Gölgede açan çiçek Büyüyen senin sevgindi Güneş kadar güzel kadın Hasretin dinmedi Huzur veren pamuk teni O elleri özledim.
Unuttum Sanmaa 02:25
Unuttum Sanmaa 1.511 izlenme - 9 yıl önce unuttum sanmaa
Unuttum Sanma 05:07
Unuttum Sanma 1.174 izlenme - 8 yıl önce
Devrim Berke - Unuttum Sanma 05:07
Devrim Berke - Unuttum Sanma 557 izlenme - 4 yıl önce Devrim Berke - Unuttum Sanma
Ferda Anıl Yarkın - Güneş Kadar Güzel Kadın 01:05
Ferda Anıl Yarkın - Güneş Kadar Güzel Kadın 576 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Unuttum Sanma Çıkış Tarihi: 17.06.1999 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Şarkı enstrümantal olduğu için şarkı sözü bulunmamaktadır.
Vazzgeçiyorumm... 04:27
Vazzgeçiyorumm... 1.072 izlenme - 8 yıl önce çok süper bi şarkı mutlaka ama mutlaka dinleyin... istekleriniz , sorularınız , sevdiğiniz mp3 ve videoları indirmek için... veee tripkolic in istediğiniz şarkısını indirmek için (xrapy61@hotmail.com)
Ferda Anıl Yarkın - Enstümantal 04:19
Ferda Anıl Yarkın - Enstümantal 449 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Unuttum Sanma Çıkış Tarihi: 17.06.1999 Türkçe Pop
Rıza Silahlıpoda - Seni Unuttum Sanma 02:52
Rıza Silahlıpoda - Seni Unuttum Sanma 193 izlenme - 2 yıl önce 24 saat 45'liğinin b yüzündeki 70'ler soundunu en güzel şekilde temsil eden parça. Şarkının orjinal yorumcusu Hugues Aufray'dır, ancak 'seni unuttum sanma'yı dinleyince orjinali yavan kalmaktadır.
Tolga Tabu - Unuttum Sanma 02:23
Tolga Tabu - Unuttum Sanma 262 izlenme - 3 yıl önce Tolga Tabu - Unuttum Sanma
Devrim Berke - Unuttum Sanma 05:07
Devrim Berke - Unuttum Sanma 155 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri Düşlerim Vardı Onlarda Yarım Kaldıı . Şimdi Sensiz, Hayallerim Bile Islandı. Bir Özlemim Artık, Kaldım Öylece Yüreğimde Ama.. Sevdiğimi Söyleyecek Gücüm Kalmadı. Unuttum Sanma o güzel Gözlerini sarmıştım eğer olsaydın O sıcak Ellerini Şimdi Yoksun Biliyorum Ama Unutma Canım benim Sadece Bil, Seni... Ne çok Sevdiğimi Sen Gidince Kanatlarım Kırıldı Öksüz kaldım gecenin Bir yarısı Dayanılmaz hasretin Sanki Yürek Sancısı Yok Asla Yok İnan Senden Sonrası Unuttum Sanma o güzel Gözlerini sarmıştım eğer olsaydın O sıcak Ellerini Şimdi Yoksun Biliyorum Ama Unutma Canım benim Sadece Bil, Seni... Ne çok Sevdiğimi Sen Gidince Kanatlarım Kırıldı Öksüz kaldım gecenin Bir yarısı... Dayanılmaz hasretin, Sanki Yürek Sancısı Yok Asla Yok, İnan Senden Sonrası Unuttum sanma o güzel gözlerini Sarmıştım eğer olsaydın O sıcak Ellerini. Şimdi Yoksun Biliyorum Amaa.. Unutma canım Benim.. Sadece bil. Seni.... Ne çook Sevdiğimi Sen Gidince Kanatlarım Kırıldı , Öksüz Kaldım Gecenin Bir Yarısı ... Dayanılmaz Hasretin ,sanki yürek sancısı Yok asla yok, İnan senden sonrası. En güzel slow parçası dinlemeden geçme
Asır (Mecazi) Ft. MacroBeatz (Alper) - Unuttum Sanma 2015 [ErdiBeat] 03:25
Asır (Mecazi) Ft. MacroBeatz (Alper) - Unuttum Sanma 2015 [ErdiBeat] 139 izlenme - 2 yıl önce http://www.fb.com/mecazi33 http://asir-mecazi.blogspot.com
Devrim Berke - Unuttum Sanma Seni 05:07
Devrim Berke - Unuttum Sanma Seni 190 izlenme - 3 yıl önce Söz Müzik Berkay
Devrim Berke - Unuttum Sanma 05:07
Devrim Berke - Unuttum Sanma 211 izlenme - 3 yıl önce Devrim Berke - Unuttum Sanma
Ferda Anıl Yarkın - Deli Gönlüm 05:16
Ferda Anıl Yarkın - Deli Gönlüm 190 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Unuttum Sanma Çıkış Tarihi: 17.06.1999 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Deli gönlüm yine sana hasret Hadi gelde bu duruma sabret Canım yanıyor dönmez oldu Allahım bana sen yardım et Ağlıyorum sessiz sessiz Aklımdasın yine nedensiz Korkuyorum alışmakdan Her gün sensiz kalkmakdan Güne başladım yine sensiz Bekliyorum çaresiz Vakit geçer gibi olur Geceler ise yanlız sessiz Güne başladım yine sensiz Bekliyorum çaresiz Çok özledim gülmez oldu Böyle olmaz sevgisiz..
Malatyalı İbrahim Unuttum Sanma Sakın 05:07
Malatyalı İbrahim Unuttum Sanma Sakın 211 izlenme - 5 yıl önce Tahsin aydın
Ferda Anıl Yarkın - Beni De 03:58
Ferda Anıl Yarkın - Beni De 182 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Unuttum Sanma Çıkış Tarihi: 17.06.1999 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Kurumuş dallar misali Gurbet ellerde Hasret uzanmış yanımda Sevdiğim nerde Sigaram hiç sönmez oldu Bu karanlık gecede Dağa küstüm güle sarıldım Yarimin yerine Benide benide Götürün benide Alın götürün Yattığı yere..
Efkar 72 Ft Rapcolik Bela 2012 Unuttum Sanma Sakın 02:29
Efkar 72 Ft Rapcolik Bela 2012 Unuttum Sanma Sakın 262 izlenme - 5 yıl önce https://www.facebook.com/KurdistanAttackFannClupp?fref=ts
Ferda Anıl Yarkın - Vay Be 03:46
Ferda Anıl Yarkın - Vay Be 158 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Unuttum Sanma(2000) Şarkı Sözleri(lyrics): Kimseye vermem hesabını ben Aşkta buldum cezaları ben Anlatsam anlamazsın Dertlerimi duyamazsın Bir başka alemdeyim Arasanda bulamazsın Düşler kurar her akşam Hayallerde gezinirim Neler geçer aklımdan İçin için ezilirim Vay benim şu halimi Yanımda olsanda bir görsen Duy benim dertlerimi Nerelerdeyim sen bir bilsen ..
Ferda Anıl Yarkın - Unuttum Sanma 03:49
Ferda Anıl Yarkın - Unuttum Sanma 101 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Unuttum Sanma Çıkış Tarihi: 17.06.1999 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Unuttum sanma, Geçen günleri, Bıraktım zanetme, Senin peşini. Unuttum sanma, Geçen günleri, Bıraktım zanetme, Senin peşini. Bir daha ben kopamam senden, Bırak beni diyemem diyemem. Bir daha ben kopamam senden, Bırak beni diyemem diyemem. Bitti artık, Dönüş olmaz, Yola çıktım. Bitti artık, Dönüş olmaz, Yola çıktım, Yaşanan orlala... Ooo off.. Unuttum Sanma, Geçen günleri, Bıraktım zanetme, Senin peşini.
Devrimberke - Unuttum Sanma Seni 05:07
Devrimberke - Unuttum Sanma Seni 71 izlenme - 3 yıl önce Devrimberke - Unuttum Sanma Seni
Ferda Anıl Yarkın - Sen İyi Ol 04:37
Ferda Anıl Yarkın - Sen İyi Ol 143 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Unuttum Sanma Şarkı Sözleri(lyrics): Sen iyi ol canım Başka şey istemem Yansa da benim canım Yine de seni üzemem Herşeyi bana bırak Uğraşır alışırım Sevmeyi bana bırak Yükünü ben taşırım Uçup gider avucudan anlamazsın ilk anda Birşeyler kopar içinde durduramazsın Bir iz biter isyan başlar Hesap sorar düşler başlar Sen beni boşver gitsin Boşver canım Unut gitsin Sen iyi ol canım Başka şey istemem Yansa da benim canım Yine de seni üzemem Herşeyi bana bırak Uğraşır alışırım Sen yarınlarına bak Ben dönüp dolaşırım.
Ferda Anıl Yarkın - En İyi Arkadaşın 03:40
Ferda Anıl Yarkın - En İyi Arkadaşın 126 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Unuttum Sanma Çıkış Tarihi: 17.06.1999 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Aldı beni şu masumiyetin İnanki yok aşka niyetin Sakıncası yoksa eğer Yaklaş canım buna değer Nasıl olması kime sormalı Aklı bende kalmalı Sakıncası yoksa eğer Yaklaş canım buna değer Uyumam bu gece Aklımda bir bilmeze En iyi arkadaşın Benimde arkadaşım Kimseye söylemem Ötesini bilemem...
Ferda Anıl Yarkın - Vay Be 03:47
Ferda Anıl Yarkın - Vay Be 110 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Unuttum Sanma Çıkış Tarihi: 17.06.1999 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Kimseye vermem hesabını ben Aşkta buldum cezaları ben Anlatsam anlamazsın Dertlerimi duyamazsın Bir başka alemdeyim Arasanda bulamazsın Düşler kurar her akşam Hayallerde gezinirim Neler geçer aklımdan İçin için ezilirim Vay benim şu halimi Yanımda olsanda bir görsen Duy benim dertlerimi Nerelerdeyim sen bir bilsen ..
Devrim Berke - Unuttum Sanma 05:07
Devrim Berke - Unuttum Sanma 76 izlenme - 3 yıl önce En Çok Dinlenen Duygusal Yeni Şarkısı
Ferda Anıl Yarkın - Eşsiz Yalnızlık 04:29
Ferda Anıl Yarkın - Eşsiz Yalnızlık 86 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Unuttum Sanma Çıkış Tarihi: 17.06.1999 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Unutur mu kalp azlığını Azlığını aşkın Tanımaz mı bilmez mi Eşsiz yanlızlığını Unutur mu ilkbaharları Yazları gönül Sahiplenir yüreğine yazdıklarını Kanarım içime içime ağlayamam Gidenleri bağlayamam Bilirim sözün özünü söyleyemem Sel olurum damlayamam Ya ölelim artık Ya dönelim artık Hazırım acı sonlara Ya ölelim artık Ya dönelim artık O kaybolan yıllara.