Hoşgeldiniz!

unuttum sanma

Devrim Berke Unuttum Sanma Süper Dinle 05:07
Devrim Berke Unuttum Sanma Süper Dinle 28.648 izlenme - 6 yıl önce
Ferda Anıl Yarkın - Unuttum Sanma 03:51
Ferda Anıl Yarkın - Unuttum Sanma 6.877 izlenme - 5 yıl önce Ferda Anıl Yarkın - Unuttum Sanma
İhsan Karasu-Unuttum Sanma 02:10
İhsan Karasu-Unuttum Sanma 4.610 izlenme - 9 yıl önce İhsan karasu-unuttum sanma
Zeki Müren - Unuttum Sanma Sakın (1998) 04:28
Zeki Müren - Unuttum Sanma Sakın (1998) 1.564 izlenme - 3 yıl önce Trt'de yayımlanan '' Zeki Müren ile Başbaşa '' programında Sanat güneşimiz Zeki Müren'in parçalarına yer veriliyor. İşte bu parçalardan birisi de '' Unuttum Sanma Sakın '' ı dinleyelim. Sevgi dolu şu gönlüm Bir kuş gibi kanatlı Dünyam seninle güzel Hayat seninle tatlı Sen benim her şeyimsin Canımsın candan yakın Unutur sanma sakın Unutmam unutamam Sevginle yanar gönlüm Bağrımdaki ateşsin Dünyamı aydınlatan Hayat veren güneşsin Sen benim her şeyimsin Canımsın candan yakın Unutur sanma sakın Unutmam unutamam
Unuttum Sanma (Devrim Berke) 05:07
Unuttum Sanma (Devrim Berke) 1.704 izlenme - 4 yıl önce Düşlerim Vardı Onlarda Yarım Kaldıı . Şimdi Sensiz, Hayallerim Bile Islandı. Bir Özlemim Artık, Kaldım Öylece Yüreğimde Ama.. Sevdiğimi Söyleyecek Gücüm Kalmadı. Unuttum Sanma o güzel Gözlerini sarmıştım eğer olsaydın O sıcak Ellerini Şimdi Yoksun Biliyorum Ama Unutma Canım benim Sadece Bil, Seni... Ne çok Sevdiğimi Sen Gidince Kanatlarım Kırıldı Öksüz kaldım gecenin Bir yarısı Dayanılmaz hasretin Sanki Yürek Sancısı Yok Asla Yok İnan Senden Sonrası Unuttum Sanma o güzel Gözlerini sarmıştım eğer olsaydın O sıcak Ellerini Şimdi Yoksun Biliyorum Ama Unutma Canım benim Sadece Bil, Seni... Ne çok Sevdiğimi Sen Gidince Kanatlarım Kırıldı Öksüz kaldım gecenin Bir yarısı... Dayanılmaz hasretin, Sanki Yürek Sancısı Yok Asla Yok, İnan Senden Sonrası Unuttum sanma o güzel gözlerini Sarmıştım eğer olsaydın O sıcak Ellerini. Şimdi Yoksun Biliyorum Amaa.. Unutma canım Benim.. Sadece bil. Seni.... Ne çook Sevdiğimi Sen Gidince Kanatlarım Kırıldı , Öksüz Kaldım Gecenin Bir Yarısı ... Dayanılmaz Hasretin ,sanki yürek sancısı Yok asla yok, İnan senden sonrası.
Unuttum Sanmaa 02:25
Unuttum Sanmaa 1.517 izlenme - 10 yıl önce unuttum sanmaa
Ferda Anıl Yarkın - Böyle Mi 04:34
Ferda Anıl Yarkın - Böyle Mi 998 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Unuttum Sanma Çıkış Tarihi: 17.06.1999 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Gece olsun yıldızımıda isterim O ışıklar geri dön sevgilim Kalbimden gelen bu ses Adını verir senin Gölgede açan çiçek Büyüyen senin sevgindi Güneş kadar güzel kadın Hasretin dinmedi Huzur veren pamuk teni O elleri özledim.
Unuttum Sanma 05:07
Unuttum Sanma 1.180 izlenme - 9 yıl önce
Ferda Anıl Yarkın - Güneş Kadar Güzel Kadın 01:05
Ferda Anıl Yarkın - Güneş Kadar Güzel Kadın 680 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Unuttum Sanma Çıkış Tarihi: 17.06.1999 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Şarkı enstrümantal olduğu için şarkı sözü bulunmamaktadır.
Devrim Berke - Unuttum Sanma 05:07
Devrim Berke - Unuttum Sanma 557 izlenme - 4 yıl önce Devrim Berke - Unuttum Sanma
Vazzgeçiyorumm... 04:27
Vazzgeçiyorumm... 1.073 izlenme - 8 yıl önce çok süper bi şarkı mutlaka ama mutlaka dinleyin... istekleriniz , sorularınız , sevdiğiniz mp3 ve videoları indirmek için... veee tripkolic in istediğiniz şarkısını indirmek için (xrapy61@hotmail.com)
Ferda Anıl Yarkın - Enstümantal 04:19
Ferda Anıl Yarkın - Enstümantal 450 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Unuttum Sanma Çıkış Tarihi: 17.06.1999 Türkçe Pop
Rıza Silahlıpoda - Seni Unuttum Sanma 02:52
Rıza Silahlıpoda - Seni Unuttum Sanma 230 izlenme - 2 yıl önce 24 saat 45'liğinin b yüzündeki 70'ler soundunu en güzel şekilde temsil eden parça. Şarkının orjinal yorumcusu Hugues Aufray'dır, ancak 'seni unuttum sanma'yı dinleyince orjinali yavan kalmaktadır.
Tolga Tabu - Unuttum Sanma 02:23
Tolga Tabu - Unuttum Sanma 262 izlenme - 4 yıl önce Tolga Tabu - Unuttum Sanma
Devrim Berke - Unuttum Sanma Seni 05:07
Devrim Berke - Unuttum Sanma Seni 191 izlenme - 4 yıl önce Söz Müzik Berkay
Asır (Mecazi) Ft. MacroBeatz (Alper) - Unuttum Sanma 2015 [ErdiBeat] 03:25
Asır (Mecazi) Ft. MacroBeatz (Alper) - Unuttum Sanma 2015 [ErdiBeat] 142 izlenme - 2 yıl önce http://www.fb.com/mecazi33 http://asir-mecazi.blogspot.com
Devrim Berke - Unuttum Sanma 05:07
Devrim Berke - Unuttum Sanma 211 izlenme - 4 yıl önce Devrim Berke - Unuttum Sanma
Ferda Anıl Yarkın - Deli Gönlüm 05:16
Ferda Anıl Yarkın - Deli Gönlüm 208 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Unuttum Sanma Çıkış Tarihi: 17.06.1999 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Deli gönlüm yine sana hasret Hadi gelde bu duruma sabret Canım yanıyor dönmez oldu Allahım bana sen yardım et Ağlıyorum sessiz sessiz Aklımdasın yine nedensiz Korkuyorum alışmakdan Her gün sensiz kalkmakdan Güne başladım yine sensiz Bekliyorum çaresiz Vakit geçer gibi olur Geceler ise yanlız sessiz Güne başladım yine sensiz Bekliyorum çaresiz Çok özledim gülmez oldu Böyle olmaz sevgisiz..
Ferda Anıl Yarkın - Beni De 03:58
Ferda Anıl Yarkın - Beni De 202 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Unuttum Sanma Çıkış Tarihi: 17.06.1999 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Kurumuş dallar misali Gurbet ellerde Hasret uzanmış yanımda Sevdiğim nerde Sigaram hiç sönmez oldu Bu karanlık gecede Dağa küstüm güle sarıldım Yarimin yerine Benide benide Götürün benide Alın götürün Yattığı yere..
Ferda Anıl Yarkın - Vay Be 03:46
Ferda Anıl Yarkın - Vay Be 195 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Unuttum Sanma(2000) Şarkı Sözleri(lyrics): Kimseye vermem hesabını ben Aşkta buldum cezaları ben Anlatsam anlamazsın Dertlerimi duyamazsın Bir başka alemdeyim Arasanda bulamazsın Düşler kurar her akşam Hayallerde gezinirim Neler geçer aklımdan İçin için ezilirim Vay benim şu halimi Yanımda olsanda bir görsen Duy benim dertlerimi Nerelerdeyim sen bir bilsen ..
Efkar 72 Ft Rapcolik Bela 2012 Unuttum Sanma Sakın 02:29
Efkar 72 Ft Rapcolik Bela 2012 Unuttum Sanma Sakın 266 izlenme - 5 yıl önce https://www.facebook.com/KurdistanAttackFannClupp?fref=ts
Ferda Anıl Yarkın - Sen İyi Ol 04:37
Ferda Anıl Yarkın - Sen İyi Ol 173 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Unuttum Sanma Şarkı Sözleri(lyrics): Sen iyi ol canım Başka şey istemem Yansa da benim canım Yine de seni üzemem Herşeyi bana bırak Uğraşır alışırım Sevmeyi bana bırak Yükünü ben taşırım Uçup gider avucudan anlamazsın ilk anda Birşeyler kopar içinde durduramazsın Bir iz biter isyan başlar Hesap sorar düşler başlar Sen beni boşver gitsin Boşver canım Unut gitsin Sen iyi ol canım Başka şey istemem Yansa da benim canım Yine de seni üzemem Herşeyi bana bırak Uğraşır alışırım Sen yarınlarına bak Ben dönüp dolaşırım.
Ferda Anıl Yarkın - Unuttum Sanma 03:49
Ferda Anıl Yarkın - Unuttum Sanma 105 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Unuttum Sanma Çıkış Tarihi: 17.06.1999 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Unuttum sanma, Geçen günleri, Bıraktım zanetme, Senin peşini. Unuttum sanma, Geçen günleri, Bıraktım zanetme, Senin peşini. Bir daha ben kopamam senden, Bırak beni diyemem diyemem. Bir daha ben kopamam senden, Bırak beni diyemem diyemem. Bitti artık, Dönüş olmaz, Yola çıktım. Bitti artık, Dönüş olmaz, Yola çıktım, Yaşanan orlala... Ooo off.. Unuttum Sanma, Geçen günleri, Bıraktım zanetme, Senin peşini.
Ferda Anıl Yarkın - En İyi Arkadaşın 03:40
Ferda Anıl Yarkın - En İyi Arkadaşın 147 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Unuttum Sanma Çıkış Tarihi: 17.06.1999 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Aldı beni şu masumiyetin İnanki yok aşka niyetin Sakıncası yoksa eğer Yaklaş canım buna değer Nasıl olması kime sormalı Aklı bende kalmalı Sakıncası yoksa eğer Yaklaş canım buna değer Uyumam bu gece Aklımda bir bilmeze En iyi arkadaşın Benimde arkadaşım Kimseye söylemem Ötesini bilemem...
Devrimberke - Unuttum Sanma Seni 05:07
Devrimberke - Unuttum Sanma Seni 73 izlenme - 3 yıl önce Devrimberke - Unuttum Sanma Seni
Ferda Anıl Yarkın - Vay Be 03:47
Ferda Anıl Yarkın - Vay Be 111 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Unuttum Sanma Çıkış Tarihi: 17.06.1999 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Kimseye vermem hesabını ben Aşkta buldum cezaları ben Anlatsam anlamazsın Dertlerimi duyamazsın Bir başka alemdeyim Arasanda bulamazsın Düşler kurar her akşam Hayallerde gezinirim Neler geçer aklımdan İçin için ezilirim Vay benim şu halimi Yanımda olsanda bir görsen Duy benim dertlerimi Nerelerdeyim sen bir bilsen ..
Devrim Berke - Unuttum Sanma 05:07
Devrim Berke - Unuttum Sanma 76 izlenme - 3 yıl önce En Çok Dinlenen Duygusal Yeni Şarkısı
Ferda Anıl Yarkın - Vay Be (1999) 03:46
Ferda Anıl Yarkın - Vay Be (1999) 93 izlenme - 3 yıl önce 90'ların ikonlarından olan,Aşkın Yetmez,Cümbüş Cümbüş Yollar,Sonuna Kadar,Üzülme,Yaralıyım gibi bir çok efsane şarkılara imza atmış ve bu şarkılarla bir nesli derinden etkilemiş sevgili Ferda Anıl Yarkın'ın 1999 yılının son aylarında artık 90'ların etkisinin gösterdiği o son zamanlarda çektiği klibidir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Ferda Anıl Yarkın - Eşsiz Yalnızlık 04:29
Ferda Anıl Yarkın - Eşsiz Yalnızlık 86 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Unuttum Sanma Çıkış Tarihi: 17.06.1999 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Unutur mu kalp azlığını Azlığını aşkın Tanımaz mı bilmez mi Eşsiz yanlızlığını Unutur mu ilkbaharları Yazları gönül Sahiplenir yüreğine yazdıklarını Kanarım içime içime ağlayamam Gidenleri bağlayamam Bilirim sözün özünü söyleyemem Sel olurum damlayamam Ya ölelim artık Ya dönelim artık Hazırım acı sonlara Ya ölelim artık Ya dönelim artık O kaybolan yıllara.
Ramazan Özdirim - Unuttum Sanma 01:46
Ramazan Özdirim - Unuttum Sanma 57 izlenme - 5 yıl önce Ramazan Özdirim - Unuttum Sanma