Hoşgeldiniz!

ünüversite

eşcinseller.. 01:35
eşcinseller.. 3.100 izlenme - 9 yıl önce amatör klip
Ruh Hastaları İçin Üniversite Tanıtımı - Gaün Sporium 02:57
Ruh Hastaları İçin Üniversite Tanıtımı - Gaün Sporium 936 izlenme - 3 yıl önce Keygen müziği eşliğinde hazırlanmış, inanılması güç montaj teknikleriyle bezenmiş harikulade bir ünÜversite tanıtımı... iyi seyirler efendim... Alternatif tanım: Ruhunuzda hafif bir çöküntü yaşatıcak ve duygusal sömürü barındıran bir cümleyle başlayan , ilerleyen dakikalarında ise sizi ösym, yök, üniversite bataklığında adeta birer sivrisinek gibi hissetirecek bir üniversite tanıtımı. Not : Videoyu tercih döneminden önce paylaşmadığım için beni affedin.
Kırmızı Bugday 05:25
Kırmızı Bugday 2.438 izlenme - 8 yıl önce http://www.recbyevis.com/ Mehmet Evis
Üniversiteli Özge'nin Can Verdiği Kaza Kamerada 02:41
Üniversiteli Özge'nin Can Verdiği Kaza Kamerada 152 izlenme - 1 yıl önce Kadıköy'de Özge Kandemir ve yanındaki arkadaşı bir kamyonun altında kaldı. 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Özge hayatını kaybettiği kaza güvenlik kamerasına yansıdı. KAZA GÜVENLİK KAMERASINDA Kaza, Kadıköy Caferağa Mahallesi'nde geçtiğimiz cuma günü saat 14.00 sıralarında meydana geldi. İstanbul'da özel bir üniversitede Endüstri Mühendisliği okuyan 22 yaşındaki Özge Kandemir, 2 arkadaşıyla birlikte Kadıköy'de dolaşıyordu. Özge Kandemir, Tuğlacı Emin Bey sokak girişinde arkadaşlarıyla konuşurken bir inşaata malzeme taşıyan kamyon hızla sokağa girdi. Kamyon dönerken yan tarafından Özge ve arkadaşına çarptı. Kamyon çevredekilerin uyarısı üzerine durdu. HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ Feci kazada Özge, tekerleğin altında kalarak ağır yaralandı. Arkadaşı ise kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. İhbar üzerine olay yerine 112 sağlık ekibi geldi. Ambulans ile hastaneye götürülen Özge Kandemir tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kandemir'in cenazesi defnedilmek üzere memleketi Ankara'ya gönderildi. Kamyon sürücü Aydın Y. ise sevkedildiği adliyede "adli kontrol tedbiri"yle serbest bırakıldı. GÖRGÜ TANIĞI: KIZIN ÇANTASI KAMYONUN KASASINA TAKILDI Kazayı gören bir kişi, “Kamyoncu dönerken kızın çantası arka tekerleğin olduğu yerdeki çengele takıldı. Kamyoncu görmedi. Genç kız arka tekerleğin altında kaldı. Kız o gün bavullarıyla beraber Ankara'dan gelmiş" dedi.
kırkkale ünüversitesi bahar şenligi 1 04:52
kırkkale ünüversitesi bahar şenligi 1 690 izlenme - 10 yıl önce
Yürek Şarabi & Nihat Kasap 02:30
Yürek Şarabi & Nihat Kasap 1.183 izlenme - 9 yıl önce ünüversite de ve izmirde çok sevdiğim dostlarımın ağzından düşmeyen işte o meşhur şarkı yürek şarabı birde siz dinleyin sonuna kadar videoyu mutlaka izleyin...
kırıkkale ünüversitesi şenlik 2 00:41
kırıkkale ünüversitesi şenlik 2 483 izlenme - 10 yıl önce
 Murat Başkan Müzik Öneriyor | Üniversite Gençliği -  Sınava Hayır 04:32
Murat Başkan Müzik Öneriyor | Üniversite Gençliği - Sınava Hayır 119 izlenme - 3 yıl önce Üniversite Gençliği Sınava Hayır adlı yeni bir klip hazırladı. BÜT'lerden gına gelen gençlerin hazırladığı klipte mizahi bir biçimde sınav ve eğitim sistemi eleştirilmekte . Yönetmen - Atilla ÖZTÜRK & Veysel ZALOĞLU Proje - Veysel ZALOĞLU & Atilla ÖZTÜRK & Resul AYAN Proje Tasarım - Emre ÖZKAN & Resul AYAN & Atilla ÖZTÜRK Yardımcı Yönetmen - Öznur ZORLULAR Kayıt/Mix Master - Emre ÖZKAN Görüntü Yönetmeni - Atilla ÖZTÜRK Kurgu/Montaj - Veysel ZALOĞLU Yapımcı - Metin GÜNDÜZ Backstage/Set Amiri - Berkay TEMEL Oyuncular - Veysel ZALOĞLU & Resul AYAN & Emre ÖZKAN & Hazal AYHAN & Ali Burak KELEŞ & Ömer AYKAŞ & Oğuz Kaan KAYA Konuk Oyuncular - Yavuz BAŞARAN & Muhammed Ali ER & Enes MARANGOZ & Emre GÜNEŞ & Erbil ALTUNTOP & Yağmur ALTUNTOP & Melike ÇÖRE & Sefa ÖZER & Ömer HACIBEKTAŞOĞLU & İNAN ER & Zilan AYTİMUR & Özlem ÜNAL & Narin İMİR & Metehan Yiğit GÜNÇAL Teşekkürler - Murad ZALOĞLU & Erdem GENÇ & Sait Ali ERİŞEK & Doğa KONAKOĞLU & Mesut ÖZBAYSAR & Babürhan CÖRÜT & Furkan TEKDEMİR & Ahmet H. ESKİTÜTÜNCÜ & Nesrin SOLMAZ & Mediha GÖKMEN & Selin GÜRSOY & Dilber AKKURT & Ferhat GÜNGÖR & Aykut ÖZTÜRK Jenika Collection & Gündoğan İplik & 6oda1ofis & ekipmanlazim.com & Çözüm Yayınları Metin Gündüz Eğitim Kurumları İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyetine uygulamalı eğitimi ile bizleri desteklediği için teşekkür .
İbret Üniversite3 07:36
İbret Üniversite3 429 izlenme - 10 yıl önce ünüversiteyi kazanmakla bitimiyo...