Hoşgeldiniz!

Urbano Videoları İzle

Böyle Gol Sevinci Görülmedi 00:39
Böyle Gol Sevinci Görülmedi 126.404 izlenme - 9 yıl önce libertodores kupasında urbanonun attığı golden sonra sevinci izlenmeye değer
Oz Çeteleri - Sicilyalılar 05:47
Oz Çeteleri - Sicilyalılar 5.551 izlenme - 2 yıl önce Hayatımda gördüğüm en güzel dizi oz diyebilirim. Konusu ayrı bir güzel oyuncuları daha da bi güzel. Karakterler tam oturmuş her şey mükemmel yansıtılmıştır. Hapishane yaşamını daha iyi özetleyen bir dizi-film yok bence(bence). İyi seyirler. Sicilyalıların bende ayrı bir yeri vardır. Küçük oğlanı çok itelediler ama olsun yine de gözümde o asaletlerini koruyorlar. Kaza kurşununa gideni mi ararsın. Kendimi kanıtlıcam diye arkasından olanı mı ararsın. İtalyan asaleti yine var ama dediğim gibi Heyt be tekrar başlayasım geldi..
klas bir gol 01:33
klas bir gol 4.813 izlenme - 6 yıl önce matias urbano dan süper gol
Oz Çeteleri - Sicilyalılar 05:47
Oz Çeteleri - Sicilyalılar 312 izlenme - 2 yıl önce Hayatımda gördüğüm en güzel dizi oz diyebilirim. Konusu ayrı bir güzel oyuncuları daha da bi güzel. Karakterler tam oturmuş her şey mükemmel yansıtılmıştır. Hapishane yaşamını daha iyi özetleyen bir dizi-film yok bence(bence). İyi seyirler :) Sicilyalıların bende ayrı bir yeri vardır. Küçük oğlanı çok itelediler ama olsun yine de gözümde o asaletlerini koruyorlar. Heyt be tekrar başlayasım geldi..
matias urbano muhteşem gol 01:45
matias urbano muhteşem gol 525 izlenme - 6 yıl önce
Urbano Prodigy - Pequenos Detalles 02:57
Urbano Prodigy - Pequenos Detalles 26 izlenme - 2 yıl önce Urbano Prodigy - Pequenos Detalles (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri (Lyrics) : Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Yeni Şarkılar ve Klipler İçin Tıklayınız : www.izlesene.com/iz/clubnow
Impacto Urbano Feat. David Romero - Verano Love 03:36
Impacto Urbano Feat. David Romero - Verano Love 65 izlenme - 4 yıl önce Impacto Urbano Feat. David Romero - Verano Love (Video Klip 2013)